Удивительная Швейцария

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Lyapis
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 11 дек 2017
Поблагодарили: 941 раз
Карма: +0/-0
За это сообщение автора Lyapis поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Удивительная Швейцария

Где Warisdeath » 29 мар 2021, 23:45

У Швейцарії завершується конфлікт, який тривав майже два століття і привів до поділу найбільшого кантону Берн. Виявляється, швейцарцям є різниця!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Удивительная Швейцария

Где Bikini » 01 авг 2021, 21:38

Ваффенлауф - это разновидность швейцарского марафона, в котором может принять участие каждый действующий или бывший солдат. Учасники обязаны иметь при себе армейскую винтовку (например, K31, Stgw 57 или Stgw 90), военную форму и рюкзак с определенным весом.

На фото - абсолютный чемпион Альбрехт Мозер, который выигрывал это соревнование более 50 раз, неся свою старую винтовку K31.
136367 - Удивительная Швейцария
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Удивительная Швейцария

Где Warisdeath » 07 окт 2021, 02:47

Казкова осінь на озері Блаузі, Швейцарія.
Водоймище славиться своїм особливим бірюзовим кольором і кристально чистою водою, яка надходить з підземних джерел.
(National Geographic)
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Удивительная Швейцария

Где Warisdeath » 29 янв 2024, 01:30

Хочу поділитись з вами п'ятьма передовими швейцарськими винаходами 2023 року. Швейцарія відома своїми інноваційними ідеями, які допомагають покращити наше життя та навколишнє середовище.

1. Вчені зі Швейцарії та Чехії розробили новий пластир на основі спеціальних полімерів для загоєння ран шлунково-кишкового тракту. Цей матеріал допоможе прискорити процес загоєння та підвищити комфорт пацієнтів.

2. Швейцарські та британські вчені створили термостійкий безпілотник, який допомагає пожежникам та рятувальникам більш ефективно боротися з пожежами. Безпілотник дозволяє оцінити ситуацію на місці події та вжити необхідних заходів для порятунку людей та гасіння вогню.

3. У Швейцарії було розроблено унікальний сонячний реактор, який виробляє "зелений водень" - енергетична речовина майбутнього. Цей реактор буде запущений у лютому 2024 року та допоможе знизити залежність від викопних палив та зменшити викиди вуглекислого газу.

4. Швейцарські вчені протестували високочастотний лазер як засіб захисту від ударів блискавок. Цей "лазерний блискавковідвід" здатний ефективно захищати важливі об'єкти інфраструктури від пошкоджень, спричинених блискавкою.

5. Швейцарські та сінгапурські вчені розробили технологію вилучення білка кератину з курячого пір'я та перетворення його на надтонкі волокна, які можна використовувати для створення мембран паливних елементів. Це допоможе утилізувати величезну кількість курячого пір'я, яке зазвичай спалюється і забруднює навколишнє середовище.

Швейцарія продовжує бути лідером в інноваційних технологіях та розробках, які роблять значний внесок у наше життя. Ці п'ять винаходів є прикладом того, як швейцарські вчені та інженери прагнуть створення стійкого і сучасного світу.

Олеся Тарасенко (https://www.facebook.com/10000246006153 ... jHRnq7tol/)
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Удивительная Швейцария

Где Warisdeath » 05 мар 2024, 00:52

Швейцарці на референдумі призначили пенсіонерам щорічну 13 пенсію. Уряд та парламент були проти, але жителі країни вирішили інакше і це рішення стає законом.

60% мешканців проголосували за введення 13-ї пенсії, яку платитимуть щорічно у листопаді. Крім того, на минулому референдумі швейцарці переважною більшістю голосів відкинули підвищення пенсійного віку з 65 до 66 років.

Зараз державна пенсія у Швейцарії становить 2550 євро. Пенсіонерам її може не вистачати, особливо це стосується людей, які живуть у Цюріху та Женеві, де вартість життя одна з найвищих на планеті. Вони добре розуміють, що ці пенсії будут виплачуватися з податків працюючих. Але з мотивів піклування про своїх пенсіонерів та з прагматичних поглядів на своє майбутнє швейцарці зробили вибір.

Изображение

Нова система має запрацювати з 2026 року.

Уряд попереджав, що підвищення пенсій коштуватиме понад чотири мільярди швейцарських франків на рік, що вимагатиме підвищення податків і може загрожувати фінансовій стабільності системи соціального забезпечення.

Референдуми у Швейцарії проводяться кожні кілька місяців на національному, регіональному та місцевому рівнях. Будь-яка ідея від громадськості може бути виставлена на всенародне голосування, якщо вона набере 100 тисяч підписів у країні з населенням у 8,6 мільйона людей.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»