Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Конфликты на Ближнем Востоке
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Sanek » 08 авг 2020, 20:06

В Бейруте антиправительственный митинг перерос в столкновения с полицией

Участники беспорядков заявляют о недоверии правительству после взрыва в порту и требуют его отставки. Пострадали более 100 человек. Протестующие прорвались в здание МИДа.

В Бейруте начались протесты и столкновения с полицией, передает Reuters. По данным агентства, в центре ливанской столицы собрались около 7 тыс. человек, которые требуют отставки правительства после взрыва в порту. Протестующие вышли на улицы с призывами отставки действующей власти и высказывались о недоверии к прозрачности процесса над виновниками взрыва в бейрутском порту 4 августа.

Протестующие в Бейруте прорвались в здание МИД Ливана, сообщает телеканал LBCI. Участники акции требуют отставки правительства, в городе начались столкновения с полицией. По данным LBCI, протестующие объявили здание МИД штабом революции и подняли плакаты. В здание для переговоров с протестующими вошли сотрудники службы безопасности, передает телеканал.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Lis1980 » 08 авг 2020, 20:25

Давайте еще повоюем для полного комплекта )))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 10 авг 2020, 16:11

В результаті вибухів в столиці Лівану Бейруті загинуло 220 осіб, більше 6000 поранені, а 110 пропали без вісті, повідомив губернатор Бейрута Марван Абуд, передає UJ CityNews.

Раніше надійшли відомості про 158 загиблих, але в міру розбору завалів, а також огляду порту водолазами, рятувальники виявили тіла десятків загиблих. Деякі з них були відкинуті силою вибуху на 500 метрів.

Місць в столичних лікарнях для поранених не вистачає Міністр охорони здоров'я Лівану повідомив, що постраждалих настільки багато, що їм надають допомогу не тільки в столиці, а й за її межами, про що інформує aljazeera.

Влада Лівану повідомляють, що число загиблих буде збільшуватися в міру проведення рятувальної операції.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 11 авг 2020, 01:05

Уряд Лівану йде у відставку в повному складі після акцій протесту, пов'язаних із загибеллю людей від вибуху селітри в порту Бейрута.
Про це повідомляє АР.

Про таке рішення уряду повідомив міністр охорони здоров'я Лівану.

За його словами, офіційна заява буде вже зовсім скоро. Чинний Кабінет Міністрів працюватиме в статусі виконувача обов'язків, поки не буде сформовано новий уряд.

Раніше у відставку пішла міністер інформації, міністр навколишнього середовища, міністр юстиції і міністр фінансів. Усе це на тлі протестів протягом трьох останніх днів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 14 авг 2020, 11:38

Ізраїль та ОАЕ уклали історичну угоду про нормалізацію відносин
Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) та Ізраїль нарешті змогли домовитися про нормалізацію взаємовідносин.

Про це повідомляє ВВС із посиланням на спільну заяву американського президента Дональда Трампа, ізраїльського прем’єра Беньяміна Нетаньяху та коронного принца ОАЕ Мохаммеда Бін Заїда.

У спільній заяві троє політиків наголосили, що надіються на те, що ця історична угода принесе мир на Близький Схід.

Внаслідок цього договору, як зазначається, Ізраїль призупинить своїй плани анексувати значні частини окупованого Західного Берега Йордана.

Треба наголосити, що до цього часу Ізраїль не мав жодних дипломатичних відносин із арабськими країнами Перської затоки. Проте спільна для сторін загроза з боку Ірану посприяла активізації неофіційних контактів між Ізраїлем та арабськими державами, включаючи ОАЕ.

Привітав цю подію й посол ОАЕ в США Юсуф Аль Отаїба, який назва угоду «перемогою для дипломатії та для регіону».

Як відомо, ця угода стала третім подібним ізраїльсько-арабським договором із 1948 року: в 1979 році був підписаний договір із Єгиптом, а в 1994 році – з Йорданією.

Після того, як ОАЕ та Ізраїль уклали угоду про нормалізацію взаємовідносин за посередництва США, Палестинська національна автономія (ПНА) відкликала свого посла у Об'єднаних Арабських Еміратах.

Про це заявив міністр закордонних справ ПНА Ріяд аль-Малікі, повідомляє палестинське агентство WAFA.

Рамаллах, четвер, 13 серпня 2020 р. (WAFA) - Міністр закордонних справ та експатріантів Ріяд аль-Малкі заявив у четвер ввечері, що за розпорядженням президента Махмуда Аббаса Палестина вирішила негайно викликати свого посла в Об'єднаних Арабськіх Еміратах.

Повідомлення про це відбувається після тристоронньої угоди між Ізраїлем та ОАЕ, за посередництва США, про повну нормалізацію відносин між двома країнами.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 02 окт 2020, 13:24

Ливан заочно арестовал двух россиян по делу о взрыве аммиачной селитры в порту Бейрута

Ливанский судья Фади Саван заочно арестовал двух россиян по делу о взрыве аммиачной селитры в порту Бейрута, сообщило Национальное информационное агентство Ливана.

Речь идет про бизнесмена Бориса Гречушкина и моряка Бориса Прокошева. Гречушкин владел судном «Росус», с которого изъяли груз взорвавшейся позже селитры. Прокошев был капитаном этого судна.

Судья передал документы в прокуратуру и потребовал от Интерпола выдать международный ордер на арест Гречушкина и Прокошева.
https://meduza.io/news/2020/10/02/livan ... tu-beyruta
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 10 окт 2020, 00:17

У столиці Лівану Бейруті увечері 9 жовтня стався вибух в районі Тавік-Джиде, десятки людей поранено, четверо загинули. Про це повідомляє Lebanon24.

За інформацією видання, вибухнув бак з паливом, після чого сталося загоряння.
Спочатку повідомлялося про двох загиблих і декількох десятках поранених. Пізніше генеральний секретар Червоного Хреста в Лівані Джордж Кіттана повідомив, що число жертв вибуху зросла до чотирьох осіб.

Телеканал LBCI повідомив, що серед жертв можуть бути діти.

За інформацією ЗМІ, правоохоронці затримали власника місцевого складу, на якому зберігалося дизельне паливо. Власник визнав, що вибух викликаний дизельним паливом, яке використовувала його компанія з виробництва мобільних телефонів і зарядних пристроїв.
Очевидці події опублікували відео в соціальних мережах.

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 08 ноя 2020, 01:35

Изображение

Подробиці тут: https://www.9tv.co.il/item/21103

Іслам реформується? :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 10 дек 2020, 14:28

Невідомі напали на консульство України в Судані з метою пограбування, їх затримали на місці злочину.

Про це заявив консул України в Судані Муса Мохамед Саїд, повідомляє суданське інформагентство Suna.

За словами бригадного генерала Джамала Джумаа, офіційного представника Сил оперативної підтримки (RSF), озброєні злочинці проникли на територію консульства у вівторок, 8 грудня, з метою пограбування. Двоє з них були переодягнуті у військову форму і форму RSF, двоє були у цивільному одязі.

Бійцям RSF, які прибули на місце інциденті, вдалося затримати підозрюваних на місці злочину.

Дану інформацію підтвердив агентству консул України Муса Мухаммад Саїд. За його словами, викрадені гроші та майно були повернуті.

Український дипломат зазначив, що особисто з’явився в поліцейський відділок, аби упізнати злочинців.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 21 дек 2020, 00:38

Посольство США в Багдаді обстріляли з "Катюші".

Американське посольство в Багдаді обстріляли ракетами, деякі з них впали на житлові квартали. За даними сил безпеки Іраку, жертв немає.
У Багдаді увечері в неділю, 20 грудня, було обстріляно американське посольство. Агенція AFP з посиланням на джерела в службі безпеки країни повідомила, що поблизу посольства США впали щонайменше три ракети. Ще дві потрапили в довколишні житлові квартали.

За даними місцевих ЗМІ, по посольству були випущені ракети з установок залпового вогню типу "Катюша". На відео з місця подій можна побачити, як установки тактичної ППО, розгорнутої для охорони посольства, намагаються перехопити запущені ракети. Сили безпеки Іраку повідомили, що в результаті нападів завдано матеріального збитку, але жертв немає.

Телеканал "Аль-Арабія" повідомив, що системам ППО вдалося збити ракети, які впали в межах "зеленої зони" Багдада, де розташовані дипломатичні місії та урядові установи. За даними телеканалу, іракські служби безпеки ведуть пошуки установок, з яких було здійснено пуск ракет. Поблизу посольства були виставлені кордони силовиків.


Це вже третій напад на американські військові та дипломатичні об'єкти в Іраку за останній час. 17 листопада ракетами обстріляли посольство США в Багдаді та різні частини міста, в результаті чого загинула одна жінка. 10 грудня два конвої, що перевозили матеріально-технічне обладнання для коаліції під проводом США, були підірвані придорожніми бомбами.

На початку грудня дипломатична місія США вже частково відкликала своїх співробітників з міркувань безпеки, повідомила AFP з посиланням на іракських високопосадовців.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Sanek » 21 дек 2020, 00:42

Warisdeath писал(а):
21 дек 2020, 00:38
Посольство США в Багдаді
Интересно, работникам посольств США в ближневосточных аллахакбариях доплачивают за вредность? :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 30 дек 2020, 14:10

В аеропорту Ємену прогримів вибух у момент прибуття туди нового уряду

Гучні вибухи і стрілянина були чутні в аеропорту Адена невдовзі після того, як в середу туди прибув літак з недавно сформованим урядом Ємену з Саудівської Аравії. Про це повідомили агентству Reuters очевидці.

Так, за словами очевидців і саудівських ЗМІ, членів кабінету міністрів, у тому числі прем'єр-міністра Маіна Абдулмаліка, благополучно вивезли з місця події в президентський палац у місті.

За даними Reuters, повідомлень про жертви не надходило.

У той же час, за даними Al Arabiya, у результаті обстрілу аеропорту кілька людей загинули, також є поранені.

Нагадаємо, минулого тижня новий коаліційний уряд Ємену, що складається з представників півдня і півночі країни, прийняв присягу.
Церемонія за участю президента Ємену Мансура Хаді відбулася в суботу, 26 грудня, в столиці сусідньої Саудівської Аравії Ер-Ріяді, де Хаді перебуває у вигнанні.
Уряд був змушений залишити Ємен після того, як повстанці-хусити захопили владу спочатку на півночі країни, а потім наблизилися до Адена, куди Хаді переніс столицю.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Lumen » 30 дек 2020, 14:19

Почему мусульмане становятся кровавыми террористами?
https://kungurov.livejournal.com/280883.html

Как покончить с исламским фундаментализмом?
https://kungurov.livejournal.com/282628.html
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 08 июл 2021, 02:39

На одному із суден у морському порту Дубая стався потужний вибух, унаслідок якого спалахнула масштабна пожежа.
Про це повідомляє CNN із посиланням на представників місцевої влади.

«Вибух контейнера на судні в порту Джебель-Алі в Дубаї, спричинив увечері середи масштабну пожежу», - зазначається в повідомленні.

За словами очевидців, передає телеканал, вибух був настільки потужним, що його ударна хвиля відчувалася в місті, за 15 кілометрів від порту. Також розповідають про велику вогняну кулю, яка здійнялася над місцем вибуху.


Як зазначається, на місце одразу прибули пожежні команди.

За інформацією правоохоронців, повідомлень про жертви та поранених не надходило.

Причини вибуху з’ясовуються.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 00:31

Шість танкерів повідомили про втрату контролю біля берегів ОАЕ

Біля берегів ОАЕ одразу шість танкерів сповістили про втрату контролю
Про це повідомляє The Time of Israel.

За даними MarineTraffic.com, шість суден оголосили приблизно в той же час за допомогою своїх трекерів системи автоматичної ідентифікації, що вони "не під командуванням". Як правило, це означає, що судно втратило контроль і більше не може керувати.

Танкери Queen Ematha, Golden Brilliant, Jag Pooja й Abyss майже одночасно повідомили про те, що вони втратили контроль над управлінням водного транспорту. Служба морської торгівлі Великої Британії спершу повідомила про інцидент з управлінням, але пізніше заявила, що це було викраденням.

Зазначається, що лише нещодавно один із танкерів атакував дрон, внаслідок чого загинули два члени екіпажу.

Захід, зі свого боку, звинуватив Іран в нападі, оскільки це перша загибель мирних жителів на тлі тіньової війни проти комерційних судів в регіоні. Втім, країна заперечила свою причетність до інциденту, попри те, що Тегеран й раніше використовував аналогічні апарати для своїх атак.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 13:09

В Оманском заливе происходят пока неясные события сразу с несколькими судами. Неизвестными людьми захвачен корабль "Asphalt Princess", на его борт поднялись 8 или 9 неизвестных людей. На мине подорвался корабль "Golden Brilliant", повреждено рулевое управление. Еще минимум два судна потеряли связь и совершают странные маневры.

Изображение

Предположительно все эти суда подверглись атакам проиранских террористических группировок. До этого проиранские террористы атаковали еще одно судно "Mercer Street" с помощью дрона. В ходе атаки погибли два человека - румынский гражданин и британский подданный. Вчера на Ближний Восток прибыла группа британского спецназа SAS предположительно для проведения операции возмездия в адрес иранских террористов. Сегодняшние нападения могут быть ответом уже на британский ответ.

Пиратство и атаки невоенных судов - вещь обоюдоострая. Если Иран намерен развязать неограниченную морскую войну с любыми целями, это может ему обойтись достаточно дорого. Страховые взносы в такой ситуации будут резко подняты, и всему судоходству в Персидском заливе будет нанесен серьезный ущерб. А это вынудит рассматривать ситуацию уже с военной точки зрения, и Персидский залив будет взят под контроль и охрану военными судами. Не так уж давно именно таким образом была фактически сведена к нулю пиратская угроза со стороны Сомали. Если Иран рассчитывает, что у него получится удачнее, то это вряд ли. Пиратство - угроза, с которой уже давно перестали шутить и играться. Поэтому единичные случаи нападений на торговые суда еще могут сойти Ирану с рук, но систематические - уже нет.

Понятно, что здесь речь идет о выстраивании торговых позиций Ирана в свете желания администрации Байдена все-таки вернуться к "ядерной сделке", которую с Ираном заключила администрация Обамы и которую разорвал Трамп. Ранее Иран шантажировал и выторговывал условия с помощью ядерного шантажа, угрожая увеличением объемов производства высокообогащенного урана. Однако сегодня такой шантаж не получается - Иран существенно подорвал свои возможности в ходе реализации "ядерной сделки". Поэтому в ход идет примитивное пиратство. Но с пиратами как раз бороться умеют, и такой "заход" может лишь подорвать позиции Ирана.

Ель Мюрид
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 15:26

У Кувейті трапилася масштабна пожежа, яка може обернутися екологічною катастрофою. Там горить найбільше в світі звалище автомобільних покришок "Сулабія".

Відео з місця події опублікували на YouTube-каналі WORLD NEWS WITH CH.

Це звалище видно навіть з орбіти планети. На ній зберігається 52 мільйони автомобільних шин, які відслужили свій термін експлуатації.
Місцеві ЗМІ повідомляють, що якщо вогонь не вдасться швидко згасити, то ця пожежа завдасть дуже серйозної шкоди навколишньому середовищу.


У більшості держав світу шини подрібнюють і переробляють, а подібні звалища є забороненими. Однак в Кувейті відпрацьовані покришки просто викидають на подібні полігони.

При горінні таких матеріалів в повітря потрапляє величезна кількість отруйних речовин, включаючи бензол, миш'як і діоксини.

При цьому варто відзначити, що на "Сулабіі" це вже далеко не перша пожежа. Так, найбільша з них трапилася в 2012 році. Тоді її не могли загасити протягом місяця.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Lumen » 26 окт 2021, 11:07

Сбежавший в Канаду один из бывший руководителей разведки Саудовской Аравии рассказал, что крон-принц бен Сальман заявлял о «перстне с ядом» из России, которым мог убить короля. «То ли хвастался, то ли...», — утверждает разведчик.

https://www.rbc.ru/politics/26/10/2021/ ... 0240de51ea
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 07 ноя 2021, 03:47

Безпілотник із вибухівкою атакував резиденцію прем'єр-міністра Іраку Мустафи аль-Кадхімі в укріпленій Зеленій зоні Багдада.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на іракських військових та урядовців

Як зазначається, західні дипломати в Зеленій зоні, де знаходяться урядові будівлі та іноземні посольства, заявили, що чули вибухи та стрілянину в цьому районі. Два урядовці заявили, що в резиденції стався принаймні один вибух.

Як повідомляється, прем'єр-міністр у безпеці і не постраждав.

Жодна з груп не взяла на себе відповідальність за напад.

Уточнюється, що прихильники добре озброєних угруповань, пов'язаних з Іраном, останніми тижнями організували демонстрації біля Зеленої зони, протестуючи проти результатів загальних виборів минулого місяця, які завдали удару по їхній парламентській владі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Ситуация на Ближнем Востоке в целом

Где Warisdeath » 07 ноя 2021, 03:57

:hm: :rolleyes: :rolleyes2: Изображение

Прем'єр-міністр Іраку Мустафа аль-Кадхемі заявив, що з ним все "добре" і закликає до "спокійності і стриманості" після атаки дрона на його резиденцію в зеленій зоні Багдада.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Ближний Восток»