Украина - реалии!!!!!!!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Закрыто
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 00:37

Рябошапка розкритикував "слуг народу" та прокоментував своє звільнення
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 01:37

Андрій Дзиндзя
Сім років тому зі мною звязалася сестра Анатолія Шарія. Вона розсказала все про цього збочинця! Відео деякий час не було доступне, так як Шарій домігся видалити відео з мережі, але у моєму архіві зберигся оригінал, тому поширюю повторно.


І коменти читніть
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 11:56

Святкування 8 березня в Херсонській ОДА.
Повага, рівність, а головне - смак!

:fp:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 16:54

Украина намерена начать телевещание на неконтролируемые Киевом территории страны в Донбассе, а также в Крыму. Для этой цели создан русскоязычный телеканал "Дім/Дом", на котором можно будет услышать и украинский язык. Это будет не информационное, а в основном развлекательное вещание. Для эфира государство будет закупать передачи у медийных групп, принадлежащих нескольким украинским олигархам, а также президенту Украины Владимиру Зеленскому.

Вещание олигархов. Новый телеканал для Крыма покажет Зеленского https://ru.krymr.com/a/veshaniye-oligar ... 78180.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30231 раз
Карма: +16/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Влад Бевх » 10 мар 2020, 20:20

Юмор в том что глядя как в 2018 бюджет россиюшки стал профицитным наши можновладци решили капитулировать Украину в надежде что их простят за сопротивление, снова начнут заробляти, обслуживая экономику России и что то им что отсыпят из российских закромов. А сейчас россия будет выгребать остатки денег из Украины спасая свою экономику как после 2008 (что тогда и привело к майдану) . Понятно что Тигибко и Ахметов будут платить последними, сначала полностью выдоят для россии малый и средней бизнес. Порошенко им был плохой, мешал заробляти с россиянами. Поделом. Не жалко.
93670 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 22:30

День у зоні ООС: загинули 2 військових, ще 9 - постраждали

Сьогодні, 10 березня, російські окупанти обстріляли з протитанкового ракетного комплексу військовий вантажний автомобіль одного з підрозділів Об’єднаних сил поблизу населеного пункту Піски.
За уточненими даними, внаслідок влучання протитанкової керованої ракети один український захисник загинув на місці. Згодом ще один військовослужбовець помер від отриманих поранень. Сім військових зазнали поранення різного ступеня важкості, ще одного захисника госпіталізовано з бойовим травмуванням.
Окрім цього, внаслідок ворожого обстрілу наших позицій ще один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав бойове травмування.
Усім пораненим українським захисникам надається комплексна медична допомога у військово-медичних закладах.


Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації 9 разів порушили режим припинення вогню
Про це повідомляє пресцентр ООС.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 10 мар 2020, 22:43

Инет :hm:

НБУ сегодня влил в межбанк $0,25 млрд (гигантская сумма!) - хватило, чтобы стабилизировать курс на 25.38/41 (максимум с августа 2019). НБУ считает, что это просто психи на новостях. Рынок подозревает выход нерезидентов из ОВГЗ, которые, собственно, и обвалили летом доллар ниже 25.

Объем межбанка (млн долл).
За сегодня цифр нет, но пятница была немного аномальной ($665 млн при среднем в 2020 $420 млн). Варианты:
1. Паника
2. Нерезиденты выходят из ОВГЗ в валюту
3. У крупных игроков есть инсайт о контролируемом завале гривны
4. 1+2+3
Изображение
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 10 мар 2020, 22:44

Два мира - два Шапиро
93702 - Украина - реалии!!!!!!!!


П.С. Хто не знає, Наталя - волонтер. З перших днів війни допомагає. Багато уваги приділяє пораненим, особливо у госпіталі ім. Мечнікова. Самодостатня дама, красива жінка, бійці її обожнюють. Ще вона відома, як Наталя Вєтвицька.
Ось її сторінка https://www.facebook.com/nataliya.vetvitskaya
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 10 мар 2020, 23:33

Кінець епохи бідності !!! :cool:

1,3 млн доларів, 700 тисяч євро, 5 авто, 10 ділянок, будинок, 7 готових квартир, 10 споруджуваних і три пари швейцарських годинників, - ексглава ОП Богдан опублікував декларацію.

https://censor.net.ua/ua/news/3180536/1 ... anyh_i_try
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 11 мар 2020, 00:08

Warisdeath писал(а):
10 мар 2020, 22:44
Два мира - два Шапиро
:fp: Изображение
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 11 мар 2020, 00:26

Sanek, Да, вони вже навіть не ховаються. Один співає у ВР "Вставай, страна огромная" та погрожує побороти фашизм (і кожен розуміє про що саме він каже, про який фашизм і де він буде з ним боротись), його співпартієць разом з ним же збирає делегацію на 9 травня до москви, всі вони разом відкрито виставляють фото з держдуми... А влада мовчить. Та що там влада? Ні ЗМІ, окрім тих, з якими влада бореться (5-й, Прямий та ще кілька), ні всякі там ГО, нацдружини, активісти, тобто ті, що ще 10 місяців назад як підорвані носилися країною, всі мовчать. Всі разом осліпли, оглухли, оніміли. Ні СБУ, ні МВС, нікого це не цікавить чомусь.
Тільки кляті патріоти, чи порохобити, чи як там кому хочеться називати, життя не дають своїм обуренням від цього всього.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 11 мар 2020, 00:27

Ааааа! :scare:

Твиттер: Десь на сходняку про продаж землі. Закон №3131 новий податок 8% до існуючого від 0,3%. Що примусить власника продати землю. Все пиздець Україні.

Сам законопроект: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=68259

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту Закону

Тінізація доходів та об’єктів оподаткування є основною проблемою, яка вже багато років гальмує економічний розвиток країни. Існуючий на сьогодні тіньовий ринок оренди земель сільськогосподарського призначення за оцінками експертів становить 28% від загальної площі сільськогосподарських земель або близько 12 млн. га з 42 млн. га сільгоспземель України. При цьому в офіційній оренді перебуває близько 25 млн. га сільгоспземель.

Як свідчать результати експертних досліджень, у 2019 році обсяг тіньової оренди сільськогосподарських земель в Україні складає від 19 до 69 млрд грн. При цьому втрати бюджетів всіх рівнів від недоотримання податків та інших платежів становлять 6-22 млрд. грн на рік.
Таке становище негативно впливає як в цілому на економіку держави – у зв’язку з недоотриманням значних сум податків та інших платежів з оренди, так і на самих орендодавців, оскільки їм платять «в чорну» мізерну орендну плату. При цьому понад 1,6 мільйона паїв належать громадянам пенсійного віку, для яких жодна копійка не є зайвою.

За даними податкової служби на 2019 рік в Україні є 3,6 млн. власників паїв, які володіють 16,4 млн. га землі, а середній розмір паю становить 4,1 га. З усіх власників паїв - 2,3 млн. осіб самі обробляють свої паї та 1,4 млн. осіб паї загальною площею 6,1 млн. га здають в оренду. Більшість з цих земель знаходяться в оренді у с/г підприємств, в тому числі сільгоспвиробників що працюють на ІУ групі спрощеної ситами оподаткування.

Ще одна пов’язана з використанням землі проблема – приховування виробниками реально отриманих доходів від реалізації власної сільськогосподарської продукції та уникнення їх оподаткування. Значна кількість громадян - власників земельних ділянок чи паїв не декларують доходи, отримані від використання своєї землі, а податкові агенти не утримують податки з таких виплачуваних доходів. Таким чином чесні сільгосптоваровиробники, які виконують законодавство і сплачують всі встановлені платежі та податки, опиняються у нерівних умовах з «мінімізаторами», в яких податкове навантаження є значно нижчим. Це унеможливлює розвиток нормальної конкуренції та ринку сільгосппродукції та негативно впливає на залучення інвестицій в аграрний сектор України.

У зв’язку з цим нагальним завданням держави є законодавче забезпечення повного виведення оренди землі з тіні та встановлення непереборних запобіжників, які унеможливлять ухилення від оподаткування орендної плати та доходів від продажу сільськогосподарської продукції. Рішення цих проблем вбачається в установленні рівного податкового навантаження для всіх власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

2. Цілі та завдання прийняття проекту Закону

Законопроект має на меті утворити умови для ліквідації тіньових відносин у використанні земель сільськогосподарського призначення та забезпечити рівно напружене оподаткування доходів, одержуваних від такої землі всіма її власниками та користувачами. Для цього пропонується встановити механізм оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб – власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, який передбачає рівень сплати податків з доходу від використання таких земельних ділянок не нижче, ніж мінімальний розрахунковий податок (поставлене податкове зобовязання). Це стимулюватиме їх до офіційного оформлення відносин оренди та праці, унеможливить приховування доходів від оренди та реалізації сільгосппродукції та ухилення їх від оподаткування, а також утворить рівні умови ведення бізнесу для всіх сільгосптоваровиробників.

3. Загальна характеристика і основні положення проекту Закону

Проектом Закону пропонується запровадити для власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення оподаткування доходів, отриманих від такої землі, виходячи з поставленого податкового зобов’язання. Поставлене податкове зобов’язання, при цьому - це мінімальне податкове зобов’язання фізичної або юридичної особи - власника, постійного користувача, користувача на інших умовах, орендаря (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок сільськогосподарського призначення (крім несільськогосподарських угідь), земельних часток (паїв), як виділених так і не виділених в натурі, крім земельних ділянок визначених підпунктом 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України, яке визначається за відповідною формулою з урахуванням нормативної грошової оцінки землі та її площі.

Механізм оподаткування доходів власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення полягатиме в порівнянні податків, сплачених фізичними або юридичними особами у зв’язку з використанням належних ним чи орендованих земельних ділянок та поставленого податкового зобов’язання. Якщо поставлене податкове зобов’язання виявиться більшим за фактично сплачені податки, пов’язані з використанням землі, то до бюджету сплачуватиметься саме розмір такого поставленого зобов’язання.

Крім того, пропонується окремим положенням встановити, що до середньомісячного сукупного доходу сім’ї при визначенні права на отримання пільг та житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, не включаються доходи, отримані громадянами від реалізації власної сільськогосподарської продукції, якщо сума таких доходів сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Нормативно-правову базу у цій сфері правового регулювання становлять Податковий кодекс України та Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття цього Закону не потребує збільшення видатків Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту Закону

Прийняття проекту Закону дасть можливість вивести з тіні ринок оренди сільгоспземель та доходи, що отримуються від використання таких земель їх власниками та користувачами. Це в свою чергу призведе до збільшення сплати податків до бюджетів всіх рівнів, зростання економіки та збільшення витрат на соціальну сферу.

Встановлення справедливого та прозорого оподаткування власників і користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення сприятиме покращенню інвестиційного клімату в країні та підвищенню рівня України в світових рейтингах щодо ведення бізнесу.
Народні депутати України.
Я далек от земли и сельхозотношений... Объясните, пожалуйста, что это все значит? :hm:
Действительно твиттерские гонят волну по делу или нет?
Последний раз редактировалось Sanek 11 мар 2020, 00:28, всего редактировалось 1 раз.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 11 мар 2020, 00:28

"Це не лякання, це так, нагадування про реальність" - Сергій Лєсіпов
93710 - Украина - реалии!!!!!!!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 11 мар 2020, 00:32

Sanek писал(а):
11 мар 2020, 00:27
Механізм оподаткування доходів власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення полягатиме в порівнянні податків, сплачених фізичними або юридичними особами у зв’язку з використанням належних ним чи орендованих земельних ділянок та поставленого податкового зобов’язання.
Официальная "налоговая нагрузка" как я понимаю... ниже которой ни-ни, несмотря ни на что... :wink:
Нда.... уж.... :hm:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Sanek » 11 мар 2020, 00:35

Warisdeath писал(а):
11 мар 2020, 00:28
"Це не лякання, це так, нагадування про реальність" - Сергій Лєсіпов
Warisdeath, я честно уже не знаю, что лучше... ужас без конца или ужасный конец? :wink:
Но ощущение, что все пи%данется, да еще как!!! - не покидает... :hm:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 11 мар 2020, 01:07

Sanek писал(а):
11 мар 2020, 00:27
Объясните, пожалуйста, что это все значит?
У Вас є можливість запитати напряму :wink:

Кабмін поліпшить комунікацію з суспільством з чутливих питань земельної та медичної реформ, - Зеленський

Земельна реформа та реформа системи охорони здоров’я будуть завершені, а уряд покращуватиме комунікацію із суспільством щодо чутливих питань цих реформ.
Про це президент України Володимир Зеленський заявив у розмові з журналістом видання Bloomberg, пише сайт глави держави.
https://www.president.gov.ua/news/zemel ... -roz-60101
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30231 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25309
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина - реалии!!!!!!!!

Где Warisdeath » 11 мар 2020, 01:54

Цікаво, а Ліза буде тільки в ФБ обурюватись, чи монобільшість якось відреагує у стінах ВР на цих потвор?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»