Безвизовый режим.

Разговоры обо всем
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Безвизовый режим.

Где Sanek » 21 июн 2017, 08:57

Вопрос интересный. Не знаю.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Безвизовый режим.

Где Warisdeath » 03 ноя 2017, 01:25

Україна та Об’єднані Арабські Емірати домовилися про безвізовий режим. Відповідний Меморандум про скасування візових вимог був підписаний 02.11.2017. Вже у грудні місяці українці зможуть вільно подорожувати до ОАЕ.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Wseb2netиван777444333Профайлер2016Sanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Безвизовый режим.

Где Warisdeath » 12 июн 2018, 01:37

А помните сколько было криков, что не дадут, а потом, что зачем он нам нужен?)))) А вот уже и год прошел!

Сьогодні рівно рік, як громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Процес перетину державного кордону для українців став значно простіше та комфортніше. Адже для безвізової подорожі необхідно лише мати медичну страховку, зворотні квитки та за необхідності підтвердити місце проживання у європейській країні й наявність певної суми коштів.

З початку введення безвізового режиму до країн Європейського Союзу прослідувало майже 20,3 мільйона громадян, з яких 4,8 мільйона осіб за біометричними паспортами та понад 555 тисяч громадян України скористалися всіма перевагами безвізового режиму, з них 36% – це пасажири авіаційних пунктів пропуску.

Певний «ажіотаж» серед бажаючих безперешкодно подорожувати спостерігався у перші місяці дії безвізу – в середньому прикордонники оформляли до 90 тисяч українців за місяць. У листопаді минулого року цей показник становив вже 32,5 тисячі осіб. З настанням літа, тобто періоду активних відпусток та мандрівок, очікується знову збільшення пасажиропотоку.

Загалом своєрідним «вікном до Європи» для України залишається Польща. Саме через неї до країн ЄС потрапляє переважна кількість українців. Найменший потік мандрівників з України до країн ЄС спостерігався через словацький кордон.
Изображение
Черги у пунктах пропуску мають періодичний характер і пов’язані зі святами, періодом відпусток, масовими міжнародними заходами, а також сезонними роботами за кордоном та малим прикордонним рухом. Крім того, останнім часом на кордоні з ЄС черги утворюються з вини власників авто на «євробляхах» і так-званих пересічників, які упродовж доби можуть по декілька разів перетинати кордон. У взаємодії з європейськими колегами Держприкордонслужба намагається оперативно реагувати на такі ситуації.

Слід зазначити, що Державна прикордонна служба України виконала всі визначені завдання, передбачені Планом лібералізації. Зокрема було обладнано всі авіаційні, міжнародні й міждержавні пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС автоматизованими робочими місцями з функцією біометричного контролю, що дає змогу зчитувати та автоматично перевіряти всі типи біометричних документів. Крім того, робота щодо нарощення технічних можливостей відомчих інформаційних систем не припиняється. https://dpsu.gov.ua/ua/news/Za-rik-bezv ... oceduroyu/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Профайлер2016Strannik
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Безвизовый режим.

Где Sanek » 12 июн 2018, 01:52

Кто-нибудь уже воспользовался безвизовым режимом?
Описывайте подробности, плюсы и минуса...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathиван777444333Профайлер2016
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Безвизовый режим.

Где Warisdeath » 12 июн 2018, 23:54

Sanek писал(а):
12 июн 2018, 01:52
Кто-нибудь уже воспользовался безвизовым режимом?
Описывайте подробности, плюсы и минуса...
Лично я нет, но скажу со слов друзей.
Одни уже исколесили пол Европы. На автобусе, на поезде, своим авто. Ездят на выходные (не каждые, конечно, но часто) погулять, посмотреть, отдохнуть, набраться положительных эмоций. Если выходные длинные или каникулы - едут с детьми. Говорят, что классно. Работай, зарабатывай и вперед на отдых в Европу. Просто и удобно. Очень довольны.
У других дети, студенты, не так часто, так как еще учатся, но пару раз ездили. Вот, летом, после сессии снова собираются. Когда получили биометрические паспорта и съездили первый раз, сказали: "Теперь мы точно люди мира! И это - круто!" :good: По-моему это самая лучшая характеристика, так как это говорит молодежь, а за ними будущее.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Sanekиван777444333Профайлер2016Strannik
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Безвизовый режим.

Где Warisdeath » 16 сен 2018, 16:56

Паспорт Украины занял 24 место в глобальном рейтинге, но впереди 62 страны
На первом месте рейтинга - Сингапур, за ним - Германия и Дания.
Изображение
Паспорт Украины оказался на 24 месте Global Passport Power Rank 2018, который оценивает возможности безвизовых путешествий для граждан разных стран мира. На данный момент граждане Украины могут путешествовать без виз в 90 стран, в 41 стране украинцы могут получить визы в аэропорту по прибытии, для посещения еще 67 стран необходимо получать визу.
Хотя в рейтинге паспорт Украины сейчас находится на 24 позиции, но, как пишет ЦТС, впереди нас еще 62 страны (63 место индивидуального рейтинга).

Это обусловлено тем, что одну позицию рейтинга могут занимать несколько стран. Например, на 2-м месте расположились паспорта девяти государств: Германии, Дании, Швеции, Финляндии, Люксембурга, Норвегии, Нидерландов, Южной Кореи, США. Граждане этих стран без виз и с получением виз в аэропортах стран прибытия могут посещать по 165 стран. При этом, немцам безвиз доступен в 126 странах, а американцам - только в 116.

На первом месте Global Passport Power Rank 2018 - паспорт Сингапура (безвизовое посещение 127 стран, 39 - визы в аэропорту, 32 страны - виза требуется).

Что касается паспорта Украины, то он в рейтинге расположился между паспортами Антигуа и Барбуда, Тринидада и Тобаго (23 место) и Маврикием, Венесуэлой (25 место). https://cfts.org.ua/news/2018/09/16/pas ... rany_49457
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SciroccoSanekиван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Курилка»