Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Разговоры обо всем
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 18 окт 2022, 17:23

"Отсечены ценности тотально. Ампутирована этика", - Станислав Лем о россиянах.
Точніше і не скажеш :good2:

Чудова розповідь про росіян.
Почему русские срут в фортепиано?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 19 окт 2022, 02:00

Bikini писал(а):
19 окт 2022, 01:38
Минутка поэзии
Ого :crying:
Те, що вони з зайвою хромосомою відомо всім. І ми всі бачимо, як вона на них впливає. Але все одно цікаво, чому у них все концентрується на статевих органах і збоченнях? Шо ж вони їм так болять? :crazy:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 21 окт 2022, 23:37

Німецький народ після Другої світової пройшов через каяття та очищення за 25 років. Для цього знадобилася повна окупація, бо важливою частиною процесу каяття було масове примусове відвідування концтаборів та примусовий перегляд документальних фільмів перед кіносеансами. І все одно ціле покоління. І це в Німеччині, країні із сильними базовими етичними принципами, хоч і відкинутими й спотвореними нацизмом.

Як же тоді відбудеться каяття росіян? Як вони пройдуть через свій катарсіс?

Відповідаю -- ніяк. Для катарсісу потрібна базова етика, а вона в росії відсутня. (Хто розуміється на інтегральній динаміці -- потрібна "синя" система, а в росії "червона", й давно забулося, як виглядала радянська "синя" -- сьогоднішній режим не має ідеології та проповідує цінності, протилежні радянським проповідям миру й братства.)

Основна різниця між етичними ("синіми") системами та анти-етичними (до-етичними, "червоними") полягає у понятті "гріх". Гріх передбачає каяття, після якого ти повертаєшся в рамку системи. (Всевишній каже: "...Не хочу смерті грішника, а тільки щоб вернувся грішник зі шляху свого, і житиме!" Єзекіїль 33:11, і таких цитат ще можна набрати з десяток.) Натомість в анти-етичних системах понять гріха та каяття немає, а є поняття "зашквар" чи аналогічне (див. тюремну субкультуру чи вірування ромів, що мають північноіндійські корені). "Зашквар", на відміну від гріха, назад не відкручується -- каяття неможливе, повернення в рамку неможливе.

Отже, каяття неможливе навіть за умов окупації (окупація також неможлива через фізичні причини, але, підкреслю, окупація не дасть каяття й очищення, бо воно неможливе через вищезазначені причини). Водночас і залишатися в рамці, окресленій катастрофою, людина також не може. Безвихідь?

Аж ніяк не безвихідь. Розв'язання цієї нерозв'язної задачі буде масово відбуватися шляхом виходу за рамку. Простими словами, десятки мільйонів людей замість недоступного їм каяття скажуть: "Я не русский". -- "Я не русский, меня это не касается, это не моя система, не моя война, не моя катастрофа." Десятки мільйонів людей раптом виявляться башкірами, татарами, калмиками, черкесами, ерзянами, удмуртами та представниками інших національностей (є серйозні підстави вважати, що неросійське населення складає не 22%, як стверджують офіційні дані, а чи не вдвічі більше, бо динаміка зменшення чисельності національностей між переписами свідчить або про страшний геноцид, якого не було, або про масове записування "русскими", а значить, можна й повернутися назад). Але також десятки мільйонів людей виявляться не "русскими", а сибіряками, казаками, уральцями чи поморами. Активісти на місцях вже малюють бланки паспортів Карелії та Сполучених Штатів Сибіру.

Не можна жити в катастрофі. Потрібна або помста, або каяття, або вихід за рамку. Перший шлях унеможливлять військова поразка та довгострокові санкції. Другий шлях неможливий через внутрішні причини. Росіяни підуть третім шляхом.

Валерий Пекар
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Влад Бевх » 27 окт 2022, 01:43

Evhen Sicheslav
1 д. ·
Знаєте в чому ми поступаємося москвинам? Ні, не в нахабстві, хоч і в цьому також. Жоден москвин не стане всерйоз захищати українську мову, бо кожен з них - від ліберала до совка свято переконаний у вищості та багатшості свого штучного язьіка у порівнянні з нашою живою мовою. І його абсолютно не обходить, що насправді все з точністю до навпаки. Коли ж навіть якийсь "прогресивний" москвин і "стане на захист", то лише з позиції сильного - мовляв, чого ви тут "убогєнькую обіжаєтє"?
Натомість Українець (слава Богу, вже хоча б не кожен!) запопадливо кидається на захист московської мови, щоб бува ніхто з неї часом "несправедливо" не покепкував, та не посміявся. Такий українець біжить захищати язьік, тоді як москвинам на нашу мову абсолютно начхати, для них вона завжди була лише предметом для глузування та різних кпинів.
Від Тарапуньки з Штепселем до Кроликів та прєкрасной няні із Бєрдянска - МОСКВИНИ ЗАВЖДИ НАСМІХАЛИСЯ НАД НАШОЮ МОВОЮ. Нічого, крім дурнуватого сміху та глузування, у них наша мова не викликала, ніколи вони її не сприймали навіть як просто рівну, не кажучи вже, щоб визнати врешті решт її ВИЩІСТЬ та БАГАТШІСТЬ.
Я колись помістив пост про "відчинити, винайти, відкоркувати, розплющити... VS открьіть". Це не було філологічне дослідження, я мав на меті лише викликати в українцях звичайну емоцію - ГОРДІСТЬ ЗА НАШУ МОВУ.
Натомість, чи не половина коментів від українців же (трясця!!!) була на захист та підтримку саме московського язьіка.
Українці! Припиніть страждати меншовартістю - платіть москвинам їхньою монетою! Пишайтеся рідною мовою, завжди ставайте на її бік! Не соромтеся кепкувати, насміхатися, глузувати з штучного, бідного та ницого язьіка москвинів!
150169 - Украинцы и россияне,откуда ненависть.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 01 ноя 2022, 00:46

Нічого нового для нас. Просто залишу тут.
У нас є ця тема. В її назві питання.
А ось відповіді.

Цих двох в росії називають публіцистами, журналістами, тобто вони з тих, хто формує громадську думку населення росії.
Изображение Изображение

І ось ще від нього:

Изображение

А оцей крім того, що він публіцист, він професор університету Вища школа економіки.
Його ім'я Марат Баширов

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Bikini » 01 ноя 2022, 01:02

Warisdeath писал(а):
01 ноя 2022, 00:46
І ось ще від нього:
Кто это такой?
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 01 ноя 2022, 01:11

Bikini писал(а):
01 ноя 2022, 01:02
Кто это такой?
Якийсь пропагандон. Я загуглив. Багато пише про днр. І взагалі дуже активна тварина. Фото не знайшов.
А зробив скріни тому, що прочитав, що наші почали робити скарги, щоб його забанили. Так я для історії зберіг))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 06 ноя 2022, 03:06

Таня Адамс

Приходят в комментарии люди и в древнерусской тоске вопрошают в наш, пропитанный концентрированным нацизмом, эфир сакраментальный вопрос "Откуда у вас столько ненависти к нам?!".

Смотрите. Я прям вот на пальцах, без непонятного. Чисто по баблу.
Мой домик в Донецке стоил до войны где-то 100к долларов, чтоб сразу, без торга.
В Мариуполе у моей семьи было две квартиры и дача, ну пусть 50к за всё. Помимо имущества, тупо стены.
Потом 8,5 лет я вынуждена снимать жилье, в среднем по 250 баксов в месяц, т.е. ещё 30к плюс минус. Плюс переезды, плюс инструменты мужа, плюс, плюс, плюс, т.е. ваш русский мир стоил моей простой пролетарской семье плюс-минус 200к долларов.

А ещё вы 8,5 лет пытаетесь убить меня и мою семью. Не какого-то абстрактного биндеровца, а коренную донбасянку, глубинную, всё как вы любите. Не говорящую українською сколько-нибудь прилично, до 14го относящуюся к вам спокойно, не зигующую по утрам вместо кофе и в еде предпочитающую свинину младенцам.
Которая жила себе ровно, зарабатывала как могла, Украину вспоминала крайне редко, учила дочь в русской школе и за всю жизнь не заполнила ни одной официальной бумажки українською.

У меня всё норм было. Смекаете?
А теперь девятый год вы пытаетесь убить мою семью. В Донецке, в Киеве, в Мариуполе, под Херсоном, везде. Вам очень надо нас убить почему-то и соответственно нам не очень приятны условно говоря люди, основная цель в жизни которых - убить нас.
Вроде ж очевидно, да?
Вы пытались меня убить в Донецке. Потом моего мужа в Дебальцево. Потом моих родителей в Мариуполе. Потом опять меня и дочь, но уже в Киеве. Потом...потом...потом...

В общем, вам надо как-то принять тот удивительный факт, что люди, которых вы хотите убить, к вам относятся плохо.
Вам надо принять тот факт, что мне все равно как зовут условно говоря человека, который стреляет, сбрасывает бомбы или оплачивает это всё прямо или налогами.
Вам надо принять тот факт, что вы для меня - обобщенная какая-то херня, которая хочет лишить жизни меня и мою семью.

Вот ровно также принять, как приняла я то, что теперь все мои планы вертятся около слова "выжить", а моё "выжить" напрямую связано с вашим поголовьем.
Так что да.
Я вас не люблю.
Вы мне слишком дорого обошлись и это ж ещё не конец.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Lumen » 14 дек 2022, 10:26

Без комментариев.
151703 - Украинцы и россияне,откуда ненависть.
151701 - Украинцы и россияне,откуда ненависть.
151702 - Украинцы и россияне,откуда ненависть.
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 15 дек 2022, 00:42

Але ж фашисти та нацисти в Україні.
Не переплутайте
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Lis1980 » 15 дек 2022, 01:15

Ага, хфашисты они всегда чужие!! Свое коричневое - не пахнет!! ;)

Пипец, они уже догоняют нациков.. осталось выдать что-то наподобие "окончательного решения украинского вопроса"..

И да, а почему этот поц еще не на передовой?? ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украинцы и россияне,откуда ненависть.

Где Warisdeath » 15 дек 2022, 01:24

Lis1980 писал(а):
15 дек 2022, 01:15
И да, а почему этот поц еще не на передовой?? ;)
А хто з тих поцев на передовій?

От же ж вже про кого можна сказати їхнім прислів'ям: "Пі*дєть нє мєшкі ворочать".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Курилка»