Противостояние на море

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 17 апр 2021, 23:38

Отряд кораблей Каспийской флотилии (КФл) прошёл под Крымским мостом по Керченскому проливу и зашёл в Чёрное море.

В рамках сдачи контрольной проверки за зимний период обучения 15 кораблей Каспийской флотилии, в том числе три артиллерийских и восемь десантных катеров, а также суда обеспечения совершают межфлотский переход из Каспийского в Черное море.

Накануне отряд перешёл в оперативное подчинение Черноморского флота и пополнил запасы топлива и продовольствия в порту Темрюк.

После выхода из Керченского пролива корабли КФл направились в назначенный район согласно плану проведения контрольной проверки за зимний период обучения.

На пути по Волго-Донскому каналу протяженностью более 100 километров боевые корабли преодолели 13 шлюзов, а также прошли Волгоград, Калач-на-Дону, Волгодонск, Семикаракорск.

Согласно плану сдачи контрольной проверки, экипажи катеров Каспийской флотилии во взаимодействии с силами Черноморского флота примут участие в зачётных морских учениях.

В соответствии с планом подготовки Вооруженных Сил РФ в органах военного управления, соединениях и воинских частях продолжаются контрольные проверки.

Всего в течение апреля будет проведено 4048 учений различного масштаба, в том числе 812 двусторонних, на 101 полигоне и 520 объектах учебно-материальной базы.

Учения проходят на территории всех военных округов и Северного флота, а также в районах крайнего Севера, Курильских островов и на Камчатке.

Проверкам подвергаются все виды и рода войск Вооруженных Сил РФ.
Пресс-служба Южного военного округа
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 01 июл 2021, 17:58

Путин подписал закон, который разрешает военнослужащим и сотрудникам Росгвардии «блокировать территории и акватории охраняемых объектов для пресечения попыток незаконного проникновения». Данный документ опубликован 1 июля на официальном портале правовой информации.

Согласно пояснительной записке к закону, под охраной Росгвардии находятся в том числе акватории Керченского пролива и построенного Россией моста через него, а также акватории российского энергомоста с Крымом.

Внесенные дополнения в закон «О войсках национальной гвардии России» позволяют проводить оцепление данных акваторий при попытке как «незаконного пересечения и проникновения» в данную акваторию, так и при попытке покинуть ее.
Изображение Изображение


:mail:
Чекаємо реакцію найвеличнішого лідера сучасності.
Чекаємо реакцію світової спільноти.

:comp:
Швиденько зібралися, внесли відповідні зміни у Конвенцію Монтре і заборонили прохід через Босфор. Причина заборони? Погана поведінка поганого хлопака Прийняття одноосібного рішення в питанні, що стосується міжнародних відносин, бех обговорення з учасниками цих відносин.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 30 сен 2021, 23:42

Слухання у справі про напад РФ на кораблі ВМС України у Керченській протоці відбудуться в Гаазі 11-16 жовтня

Постійна палата третейського суду (ППТС, Permanent Court of Arbitration) проведе слухання української та російської сторін у справі про захоплення українських суден і моряків у районі Керченської протоки в 2018 році.

"У своїй процедурній постанові №3 від 17 вересня 2021 року Арбітражний трибунал... у позові України проти РФ про затримання українських суден і моряків установив графік і умови проведення слухань попередніх заперечень Російської Федерації, які відбуватимуться за місцем знаходження ППТС у Палаці миру, Гаага, Нідерланди", - сказано в пресрелізі суду.

Слухання намічені на 11 жовтня 2021 року й відбудуться в гібридному форматі у два етапи. У рамках першого етапу свої аргументи нададуть спочатку РФ (11 жовтня), потім Україна (12 жовтня). Засідання розпочинатимуться о 13:00. У рамках другого етапу РФ надасть свої аргументи 14 жовтня, Україна 15 жовтня. За потреби додаткове засідання відбудеться в суботу, 16 жовтня.

Вступну заяву, зроблену представниками кожної із сторін у першому раунді усних виступів, транслюватимуть в інтернеті в режимі реального часу. Після цього і до кінця слухань не буде публічного доступу до матеріалів слухань. Стенограми буде оприлюднено разом з остаточним рішенням Арбітражного трибуналу з урахуванням будь-яких дозволених редакцій конфіденційної інформації.

Водночас у ППТС зазначають, що час від часу випускатимуть прес-релізи, що стосуються статусу розгляду. Більш того, буде оприлюднено процесуальні постанови і рішення Арбітражного трибуналу. Рішення Арбітражного трибуналу буде оприлюднено, якщо обидві сторони не домовляться про інше.

"Справа дуже важлива для України. Ми доводимо протиправність поведінки РФ по відношенню до нашої держави, незаконність затримання і утримання українських військових кораблів та протиправного судилища проти наших моряків, які 9 місяців провели в російській тюрмі", - написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в Twitter.

Изображение

:mail:
Це суперова новина. Тепер головне дізнатися хто буде відстоювати інтереси України. Лана Зеркаль відійшла від цього. Кого зелені відправлять? Дуже сподіваюся, що Кулеба остаточно не позеленів і хоч трохи має здоровий глузд.

А якщо теперишнє МЗС буде так само "захищати" інтереси України, як вони їх "захищали" у справі Суркисів по ПБ у Лондоні? :hm:
То тоді капець нам. Не дай Бог!

А в Україні по цій справі заведена справа на п'ятого президента.
І в росії теж по цій справі заведена справа на п'ятого президента.

Яке щастя, що попередня влада думала перш за все про державу. В суди подавала на росію. Вигравала ці суди.
І по цій справі встигли подати позови. І слухання вже були, і закінчилися в наших інтересах.

Хоч Кулеба зараз і примазується до цієї справи, а потім і найвеличніший заявить, що це все було завдяки йому і під його особистим контролем, ну і хєр з ними. Нехай беруть на себе ореоли слави. Головне, щоб держава Україна виграла. А з особистостями історія і правда всі крапки розставить.


:comp:
Нагадування:

У 2016 році Україна подала до Міжнародного суду ООН позов проти РФ про порушення нею Конвенції ООН з морського права (UNCLOS), у рамках якого було створено арбітраж для розгляду цієї справи. 22 травня 2019 року Росія подала до Міжнародного трибуналу свої заперечення про наявність у Арбітражного трибуналу юрисдикції розглядати позов України проти РФ. Позиції України та було оприлюднено в червні 2019 року на сайті Постійної палати третейського суду.

У листопаді 2019 року Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію у справі Україна проти РФ щодо порушення Росією двох конвенцій - про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію усіх форм расової дискримінації. Отже, суд ухвалив рішення на користь України і тепер може перейти до розгляду справи по суті.

Крім того, в травні 2019 року Міжнародний трибунал ООН з морського права, розташований у Гамбургу, ухвалив рішення, яким зобов'язав РФ звільнити три українських кораблі - буксир "Яни Капу" і два катери "Бердянськ" і "Нікополь" - та 24 українських моряків, захоплених нею у районі Керченської протоки в листопаді 2018 року.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 11 окт 2021, 21:02

У Гаазі закінчився перший день слухання у справі Україна проти Росії щодо затримання в листопаді 2018 року українських військових кораблів і моряків.
В Гаазі Міжнародний арбітраж сьогодні заслухав позицію РФ.

Вже завтра, 12 жовтня, слово матиме українська делегація.

Другий раунд дебатів сторін відбудеться 14 та 15 жовтня. Також зарезервовано дату 16 жовтня на випадок необхідності.

РФ заперечує юрисдикцію арбітражу в Гаазі за позовом України і вважає, що Міжнародний арбітраж не має права розглядати справу за позовом України проти Росії щодо обстрілу і затримання в листопаді 2018 року українських військових кораблів і моряків.

Про це під час свого виступу заявив посол із особливих доручень МЗС Росії Дмитро Лобач, який представляє в арбітражі позицію РФ.

“Вимоги української сторони виходять за рамки юрисдикції цього міжнародного арбітражу”, - сказав він.

Через коронавірус слухання в будівлі Палацу миру проходять в гібридному форматі. Не усі члени російської делегації були присутні у залі засідання. Тож слідкували за процесом через відеозв'язок.

Варто зазначити, що відкритим є лише вступне слово кожної із сторін.

Слухання стосуються попередніх заперечень, поданих російською стороною.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 18 окт 2021, 19:52

Керченський конфлікт: у МЗС розповіли про перші слухання у справі України проти Росії

В Арбітражному суді у Гаазі завершились попередні слухання у справі України проти Росії щодо затримання РФ українських військово-морських кораблів та членів їхніх екіпажів 25 листопада 2018 року в Чорному морі.
Про деталі слухань, які тривали чотири дні, та позицію сторін нам розповіла директорка департаменту міжнародного права МЗС України Оксана Золотарьова.

https://hromadske.ua/posts/sprava-proti ... -konfliktu
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»