Противостояние на море

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Противостояние на море

Где Рост76 » 17 ноя 2019, 15:58

Профайлер2016,
Може своїх не вистачає :hz: може влаштують теракт в скажуть а от і докази :hm: :secret: якщо моряки не застосовували зброю про які патрони мова :scare: :fp: :bt:
Напевно бояться що на буксирі її зарядять одразу і розстріляють усіх хто буде там буде :wink: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 5):
KasimirПрофайлер2016ГошаSanekWarisdeath
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Kasimir
Старший прапорщик
Старший прапорщик
Сообщения: 408
Зарегистрирован: 27 авг 2017
Поблагодарили: 2541 раз
Карма: +1/-0

Противостояние на море

Где Kasimir » 17 ноя 2019, 16:01

Рост76 писал(а):
17 ноя 2019, 15:58
Напевно бояться що на буксирі її зарядять одразу і розстріляють усіх хто буде там буде
не смешите ! )))
За это сообщение автора Kasimir поблагодарили (всего 5):
Профайлер2016ГошаSanekРост76Warisdeath
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 18 ноя 2019, 15:21

Попри повернення військових кораблів Україна судитиметься з Росією у трибуналі з морського права. Про це повідомила Олена Зеркаль на своїй сторінці у Facebook.

За словами заступниці глави МЗС, метою є встановлення порушення права, відновлення його і отримання належної компенсації. Перші слухання у справі про порушення прав України у Керченській протоці відбудуться вже цього четверга у Гаазі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Профайлер2016ГошаSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 19 ноя 2019, 00:14

Два мира - два Шапиро!

Эрефия:
Песков заявил, что передача Киеву задержанных кораблей не связана с решением трибунала ООН
Москва. 18 ноября. INTERFAX.RU - Пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков заявил, что нет никакой связи между решением международного трибунала и передачей Россией Украине трех кораблей, задержанных российскими пограничниками год назад в Керченском проливе.

"Это никак не связано с международным трибуналом. Никакой связи здесь нет и быть не может", - сказал Песков в понедельник журналистам.

По его словам, "на этих (украинских - ИФ) кораблях было совершено нарушение государственной границы Российской Федерации, и, соответственно, этим занимаются наши пограничники, Федеральная служба безопасности".

Песков порекомендовал за комментариями, связанными с передачей Украине задержанных российскими пограничниками кораблей, обращаться в ФСБ России.
https://www.interfax.ru/russia/684553

Мы:
"Повернувши кораблі, Росія виконала рішення Міжнародного морського трибуналу"
Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк у своєму telegram-каналі:
81698 - Противостояние на море
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekГошаПрофайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаSanekПрофайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 21 ноя 2019, 23:20

Росія затягує слухання в Гаазі і намагається зробити їх закритими

Україна наполягає на тому, що слухання мають відбутися у відкритому режимі і якомога швидше. Це необхідно для того, щоб припинити порушення Росією міжнародного права. Рішення буде прийнято завтра.

Про це написала в Фейсбуці заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekГошаПрофайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаПрофайлер2016Рост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 22 ноя 2019, 23:43

Звісно, ця справа не буде дуже швидкою, але впевнена, що за Гідність і Свободу треба боротись до кінця! Метою є визнання РФ країною, що порушує військові імунітети та отримання належної компенсації

Арбітражний Трибунал вказав у назві справи проти РФ факт затримання 3 українських кораблів та екіпажів
Від нинішнього дня справа України проти Росії в Арбітражному трибуналі в Гаазі має назву "Суперечка про затримання трьох українських військово-морських кораблів і членів їхніх екіпажів". Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
иван777444333Профайлер2016ГошаРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathРост76
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Противостояние на море

Где Lumen » 25 ноя 2019, 12:44

Карина Кокрэлл-Фере: Как-то неловко даже мне, ни разу не российской гражданке...

Знаете, чему удивляется и над чем смеется сейчас британская пресса и политическая юмористика в связи с "великой супер-пупер-экономической и геополитической сверхдержавой"?

Да, над кражей унитазов и даже розеток с захваченных, а потом возвращенных украинских судов. Получается, вот он, международный имидж - used toilet snatches? Как-то не вяжется такое убогое крохоборство с понятием элементарного достоинства военных моряков, пусть и самопровозглашенной сверхдержавы. Неужели "несуны" не предвидели международный резонанс? Неужели так все плохо в России с сантехникой? Неужели так плохо на флоте с моралью?

Во всем мире военные моряки традиционно - эталон достоинства и чести. Я понимаю, что те, кто мародерствовал и снимал с катеров все, что можно снять, для своих, там, дачных или каких-то еще нужд, не испрашивал для этого разрешения Кремля, но столько лет прошло, столько нефтедолларов влилось, третье поколение растет, а совок неистребим... "Ты здесь хозяин, а не гость, неси домой хотя бы гвоздь"

Ну нельзя "цап-царап" людям, обладающим элементарным самоуважением. Воровать плохо. Низко. Нет в этом никакой лихости, хитрости и отваги. "Бог шельму метит": моральная деградация медленно, но верно ведет воришек к деградации интеллектуальной.

И репутация идет на дно...
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 25 ноя 2019, 17:11

Москва удовлетворена решением Арбитражного Трибунала в Гааге в деле о захвате украинских кораблей, - МИД РФ

СООБЩЕНИЕ ДЛЯ СМИ

22 ноября в Гааге межгосударственный арбитражный трибунал, сформированный по инициативе Украины на основании Конвенции ООН по морскому праву 1982 г. (Конвенция 1982 г.) для разбирательства с Россией по «керченскому инциденту», принял свое первое постановление, утвердившее порядок работы и правила процедуры арбитража.

Российская Федерация полностью удовлетворена данным решением, в котором учтены все ее принципиальные предложения, высказанные в ходе состоявшегося накануне в Гааге заседания арбитража.

Требования Украины относительно отказа от юрисдикционного этапа и предельного сокращения сроков разбирательства оставлены без внимания. Трибунал согласился с аргументами России и предусмотрел возможность разделения процесса на две самостоятельные стадии – юрисдикционную и рассмотрение спора по существу. При этом каждой из сторон предоставлено по шесть месяцев для подготовки своих меморандумов (Украина настаивала на двух месяцах), что соответствует практике межгосударственных арбитражей, сформированных на основании Конвенции 1982 г.

Трибунал поддержал подходы России и по другим принципиальным моментам, что обнулило попытки Киева максимально осложнить процессуальное положение России в данном разбирательстве.

https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/ne ... id/3914536
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 22 фев 2020, 02:44

Сьогодні Арбітражний Трибунал, сформований відповідно до Конвенції ООН з морського права, відхилив спроби Росії уникнути відповідальності за її поведінку в Азовському морі та у Керченській протоці.
Про це йдеться в офіційному коментарі МЗС України.

"Сьогодні Трибунал відхилив спроби Росії уникнути відповідальності за її поведінку в Азовському морі та Керченській протоці. Росія намагалася виключити ці два життєво важливі міжнародні водні шляхи зі сфери регулювання міжнародного морського права",- йдеться у коментарі.

У МЗС наголосили, що Трибунал погодився з Україною - вимога Росії про статус внутрішніх вод не є належним приводом для заперечення юрисдикції, це питання слід вирішувати на стадії розгляду справи по суті.

"Рішення означає необхідність здійснення юридичної експертизи незаконного будівництва Росією Керченського мосту та зупинок суден в Азовському морі, які завдають шкоди міжнародному судноплавству", - підкреслили в українському МЗС.

Таким чином, наголошують у міністерстві, рішення Трибуналу підтверджує "наявний міжнародний консенсус щодо невизнання незаконної анексії Криму Російською Федерацією" і не підтримує вимогу Росії щодо суверенітету.

"Сьогоднішнє рішення є прямим запереченням позиції Росії, що її односторонні дії захищені від юридичних оскаржень", - зауважили у міністерстві закордонних справ.

Як зазначається, Україна здійснюватиме підготовку для належного представлення справи по суті перед Арбітражним трибуналом, а після вивчення письмових подань сторін Трибунал проведе слухання по суті.
https://mfa.gov.ua/news/komentar-mzs-sh ... skomu-mori


ООН засуджує, Гага засуджує, весь світ засуджує дії росії. І тільки в нашій країні знаходяться ті, хто засуджує Україну. :sad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Рост76Гоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 26 дек 2020, 22:32

Відновлено боєздатність буксира «Яни Капу», якого два роки тому зухвало атакували кораблі РФ поблизу Керченської протоки

На одному з судноремонтних підприємств України завершився доковий ремонт рейдового буксира ВМС України «Яни Капу». Власне кажучи, вдалося відновити боєздатність цього судна, яке відтепер зможе виконувати завдання за призначенням.
Изображение

Загалом цього року для потреб флоту було відремонтовано 12 бойових кораблів та катерів, а також 9 суден забезпечення.

Під час докового ремонту на «Яни Капу» було проведено очищення, дефектування та заміна пошкоджених ділянок корпусу і палуби, з подальшим їх фарбуванням. Відновлено системи головного двигуна, зокрема здійснено ремонт газоходу, паливних насосів, клапанів пожежної системи та компресорів. Також важливо, що на буксирі провели ремонт донно-заборної апаратури, рульового та якірного пристроїв, електрообладнання, внутрішніх приміщень та інші роботи.
Изображение

https://armyinform.com.ua/2020/12/vidno ... D7a6eWhyvc
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Противостояние на море

Где Sanek » 26 дек 2020, 22:46

Warisdeath писал(а):
26 дек 2020, 22:32
вдалося відновити боєздатність цього судна
Боєздатність буксира... :rofl: :rofl: :rofl:
Перемога однозначно!!!
Журналисты как напишут... хоть стой, хоть падай!... у буксира не может быть боеспособности... его дело кораблики тягать и толкать, а не воевать... а про это древнейшее корыто лучше бы вообще не вспоминали... покрасили они, залатали... :fp:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 26 дек 2020, 23:02

Sanek писал(а):
26 дек 2020, 22:46
Журналисты
Це не журналісти пишуть, це пише АрміяInform - інформагенство МО.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Противостояние на море

Где Sanek » 26 дек 2020, 23:08

Warisdeath писал(а):
26 дек 2020, 23:02
інформагенство МО
Ну значит штатные писаки МО недалеко ушли от гражданских... правду-то не напишешь... а с глубоким прискорбием следует признать, что такого рода войск как ВМС в Украине НЕТ и пока не предвидится... от слова вообще и никак!!! Адмиралы есть, а флота нет... вот такой вот парадокс :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Противостояние на море

Где Warisdeath » 29 янв 2021, 01:52

Ракетний есмінець Donald Cook 23 січня увійшов до акваторії Чорного моря, повідомляє у Twitter Шостий флот США.
"Перший есмінець відвідає Чорне море в 2021 році. Donald Cook працюватиме з партнерами, продовжуючи зміцнювати безпеку на морі в регіоні".
Изображение

Заходження американського есмінця Porter у Чорне море є відповіддю НАТО на триваюче нарощування військової потужності РФ у цьому регіоні.

"У відповідь на незаконну анексію українського Криму Росією і тривале нарощування військової потужності в Чорному морі Північноатлантичний альянс збільшив свою оборонну присутність в регіоні і як і раніше твердо прихильний гарантуванню безпеки Чорного моря", - йдеться в заяві офіційної представниці НАТО Оани Лунгеску

"Чорне море має стратегічне значення для НАТО. Три союзники - Болгарія, Румунія і Туреччина - є прибережними державами, а Грузія і Україна - близькими партнерами", - заявила Лунгеску.

Штаб-квартира альянсу при цьому зазначила, що есмінець ВМС США "Портер" увійшов у Чорне море в четвер "для проведення звичайних операцій із гарантування безпеки на морі і тренувань з союзниками і партнерами в регіоні". У комюніке наголошується, що Porter є третім кораблем ВМС США, які вийшли в Чорне море за останні дні, після есмінця з керованими ракетами Donald Cook і судна постачання ВМС США USNS Laramie.

"ВМС США та інші військово-морські сили НАТО регулярно діють у Чорному морі відповідно до міжнародного права, зазвичай патрулюючи води близько двох третин року", - сказано в повідомленні.

За повідомленням 6-го оперативного флоту ВМС США, есмінець Porter, оснащений системою протиракетної оборони Aegis і ракетами Tomahawk з дальністю дії 1,6 тис. км, почав проходження чорноморських проток у четвер уранці.

USS Porter поряд із есмінцями USS Donald Cook, USS Roosevelt і USS Ross розміщений на постійній основі в Європі на іспанській військовій базі в Роті. Разом із наземними базами ПРО Aegis в Польщі і Румунії вони є складовими частинами програми побудови європейської поетапної адаптивної системи протиракетної оборони.

Згідно з конвенцією Монтре, час перебування кораблів нечорноморських країн в акваторії Чорного моря обмежено 21 добою.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25697 раз
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenWarisdeath
Рейтинг: 25%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»