Желтовласка у власти.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 01 окт 2019, 17:26

Bikini писал(а):
01 окт 2019, 17:17
в США может начаться гражданская война.
За Трампа бороться будут? :shok:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniПрофайлер2016Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Желтовласка у власти.

Где Sanek » 01 окт 2019, 22:46

Bikini писал(а):
01 окт 2019, 17:17
Мой импичмент приведет к гражданской войне, заявил Дональд Трамп.
Не будет Путина - не будет России! :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 02 окт 2019, 23:43

Трампа теж пуТчить))))

Трамп назвав розслідування в рамках імпічменту "путчем", а демократи звинуватили Помпео у конфлікті інтересів

Президент США Дональд Трамп назвав розслідування проти нього в рамках процедури імпічменту "путчем" а голови декількох комітетів Палати представників США звинувачують Держсекретаря США Майка Помпео у перешкоджанні їх зусиллям зі збору документів та опитування свідків, пише Голос Америки.

"Дізнаючись більше кожного дня, я доходжу висновку, що те, що відбувається не є імпічментом, це - путч, спрямований на те, щоб позбавити народ сили, можливості голосувати, свобод, другої поправки, релігії, війська та стіни на кордоні а також Богом даних прав громадян Сполучених Штатів Америки!" – написав Трамп у Twitter.


За результатами розслідувань в комітетах Палати представників, демократи планують прийняти рішення про те, чи висувати проти Трампа звинувачення, які, в разі доведення, дозволяють усунути від влади посадовців за "зраду, хабарництво, або інші тяжкі злочини та правопорушення".

Очікується, що Генеральний інспектор Державного департаменту США у середу зустрінеться зі співробітниками низки комітетів Палати представників США та Сенату, включаючи комітети з бюджетних асигнувань, нагляду, міжнародних відносин та розвідки, щоб надати інформацію стосовно запитів поданих Конгресом про телефонну розмову між Трампом та президентом України Володимиром Зеленським у липні цього року.

В середу Комітети Палати представників США планували заслухати свідчення колишнього посла США до України Мері Йованович, однак, свідчення було перенесено на наступний тиждень. Колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер має виступити перед комітетами Конгресу в четвер.

Трамп заперечує будь-які порушення у розмові з Зеленським. У скарзі, поданій представником розвідки США в рамках програми захисту викривачів корупції, йдеться про те, що Трамп просив розслідувати діяльність колишнього віце-президента США та свого політичного опонента Джозефа Байдена.

Держсекретар США Майк Помпео надіслав листа до голови Комітету Палати представників із закордонних справ. В листі Помпео назвав запити комітету стосовно свідчень теперішніх та колишній посадовців Держдепу "спробою залякування, цькування та невідповідного ставлення" до посадовців.

У відповідь Голова Комітету Палати представників із закордонних справ Елліот Енгель а також голова комітету з нагляду Еллайджа Камміньз та Голова конгресового комітету з розвідки Адам Шифф вказали, що Помпео був присутнім під час телефонної розмови Трампа та Зеленського, що свідчить про "очевидний конфлікт інтересів" Помпео і означає, що він сам "став свідком в розслідуваннях у справі імпічменту" і "не повинен приймати жодних рішень стосовно свідчень, або надання документів на захист себе, або президента".
https://ukrainian.voanews.com/a/rozslid ... 07149.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 06 окт 2019, 03:56

Шось у Трампа полоса ну зовсім не біла!

Делегація КНДР заявила про провал ядерних переговорів зі США
Представники КНДР заявили, що США не виправдали очікувань на переговорах, не запропонувавши, попри обіцянки, нічого нового.
Северная Корея - реалии (Пост Warisdeath #95974)
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Желтовласка у власти.

Где Sanek » 06 окт 2019, 10:05

Warisdeath, а где у него вообще успехи? :wink: КНДР - это типа (с натяжкой ест-но) ДНР Китая... не трудно догадаться об истинной причине...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 06 окт 2019, 23:42

З’явився другий викривач, який знає про події навколо справ Президента Трампа з Україною

Марк Заїд, адвокат, юрист фірми Compass Rose Legal Group який представляє працівника американської розвідки, який подав скаргу в рамках програми захисту для викривачів корупції, яка викликала початок процедури імпічменту президента Трампа, каже, що зараз він представляє другого викривача. Про це Марк Заїд сказав ведучому каналу ABC News Джорджу Стефанопулосу.

Заїд розповів ABC News, що друга особа - також службовець розвідки, який має інформацію з перших вуст та пройшов співбесіду з генеральним інспектором розвідки Майклом Аткінсоном, який очолює офіс, створений для розгляду таких скарг.
Пізніше інформацію про другого викривача Заїд підтвердив у своєму Твіттері.
76482 - Желтовласка у власти.
«Оновлення: я можу підтвердити повідомлення про існування другого викривача, якого представляє наша юридична команда. Він/вона зробили заяви, які захищені законом, і він/вона захищений/на від помсти. Цей викривач має інформацію з перших рук».

Засновник та керуючий партнер Compass Rose Legal Group Ендрю Бакай також підтвердив цю інформацію у своєму Твіттері:

«Я можу підтвердити, що моя фірма та моя команда представляє кількох викривачів у зв'язку з розкриттям інформації Генеральному інспектору розвідки 12 серпня 2019 року».
76483 - Желтовласка у власти.
Марк Заїд каже, що обидва чиновники мають повний захист закону, покликаного захищати скаржників від звільнення. Хоча цей другий чиновник вже розмовляв з Генеральним інспектором розвідки, він ще не спілкувалася з комітетами Конгресу, що проводять розслідування.

За даними першого викривача, ще принаймні півдесятка осіб мають інформацію, яка стосується розслідування.

Поява другого викривача, особливо того, хто може говорити безпосередньо про події, пов’язані з розмовами Президента США про Україну, може підірвати твердження Трампа, що скарга, опублікована 26 вересня, була "абсолютно неточною".
https://ukrainian.voanews.com/a/5112479.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniSanekLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 06 окт 2019, 23:47

Ага, виявляється, що "New York Times" вже повідомляв у п’ятницю, що новий інформатор має навіть більш детальну інформацію, ніж перший.
Оригінал: https://abcnews.go.com/Politics/2nd-whi ... d=66092396
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniSanekLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Желтовласка у власти.

Где Sanek » 18 окт 2019, 00:44

На тему сегодняшних высказываний Трампа...
77545 - Желтовласка у власти.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSaharaLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 18 окт 2019, 01:10

Sanek писал(а):
18 окт 2019, 00:44
На тему сегодняшних высказываний Трампа...
А что он уже такое сказал?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Желтовласка у власти.

Где Sanek » 18 окт 2019, 01:17

Warisdeath писал(а):
18 окт 2019, 01:10
А что он уже такое сказал?
Ничего такого... но шутки не остановить :wink:

Юзеры шутят через слова Трампа о союзничестве с Италией со времен Римской империи.

https://tsn.ua/ru/tsikavinki/set-pozaba ... 28495.html
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
SaharaWarisdeathLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 18 окт 2019, 02:31

Sanek писал(а):
18 окт 2019, 01:17
Юзеры шутят через слова Трампа о союзничестве с Италией со времен Римской империи.
А! Про это и про Мацареллу! Понял! Спасибо! Это же было ещё днём, а я подумал, что я вечером что-то пропустил)))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 06 ноя 2019, 14:48

А сюжет закручивается :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 16 ноя 2019, 21:30

Суд присяжных признал экс-советника Трампа виновным в нескольких преступлениях

Роджера Стоуна обвиняли в лжесвидетельствовании, препятствовании правосудию и давлении на свидетелей

Суд присяжных в пятницу вынес приговор республиканцу Роджеру Стоуну, бывшему советнику президента Дональда Трампа. Стоуна признали виновным по семи статьям обвинения, включая дачу ложных показаний в Конгрессе, препятствование правосудию и оказание давления на свидетелей.

67-летнего республиканца, который характеризовал сам себя как «грязного ловкача» и «агента-провокатора», обвинили в том, что он препятствовал правосудию, давил на свидетелей и давал ложные показания на заседании Комитета по разведке Палаты представителей.

Согласно свидетельским показаниям, которые, в том числе, дали в суде бывший глава избирательного штаба Трампа Стив Бэннон и Рик Гейтс, бывший заместитель руководителя предвыборной кампании будущего президента, Стоун обладал информацией о том, что сайт WikiLeaks может опубликовать документы, похищенные хакерами с сервера Национального комитета Демократической партии. Эта информация нанесла урон имиджу Хиллари Клинтон, соперницы Дональда Трампа на выборах 2016 года.

Прокуратура обвинила Стоуна в том, что он пять раз солгал, давая показания в Палате представителей, говоря о сайте WikiLeaks и его основателе Джулиане Ассандже.
https://www.golos-ameriki.ru/a/roger-st ... 67699.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 03 дек 2019, 11:45

Трамп подякував Зеленському

Президент США Дональд Трамп подякував президенту України Володимиру Зеленському за його слова щодо відсутності тиску під час телефонних переговорів, що спричинили в США так званий "Українагейт". Про це Трамп написав у понеділок, 2 грудня, на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter у відповідь на оприлюднене інтерв'ю Зеленського, котре той дав кільком іноземним ЗМІ.
83513 - Желтовласка у власти.
На тлі заяв Зеленського Трамп вважає "закритою" тему щодо "Українагейту". Глава Білого дому також закликав членів Демократичної партії в Палаті представників знову повернутися до роботи.
83514 - Желтовласка у власти.
У написаному раніше твіті Трамп наголосив, що Зеленський знову сказав журналістам, що американський президент жодним чином не поводився некоректно щодо України, в тому числі й під час телефонних переговорів.
Як повідомлялося, Зеленський в своєму інтерв'ю низці ЗМІ, серед яких було і німецьке видання Spiegel, спростував наявність домовленостей з президентом США про розслідування щодо Хантера Байдена, сина потенційного кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена. "Я не розмовляв з президентом США за принципом "послуга за послугу", - сказав Зеленський.
Так само в іншому дописі Трамп назвав розгляд справи про його імпічмент продовженням "полювання на відьом", що триває вже три роки. Дещо раніше цього ж дня президент Сполучених Штатів закинув демократам, що ті поводяться "не вельми мило", запросивши його 4 грудня на слухання в справі про імпічмент, тобто саме на дату проведення саміту НАТО в Лондоні.
83515 - Желтовласка у власти.
https://www.dw.com/uk/%D1%82%D1%80%D0%B ... a-51507300
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Желтовласка у власти.

Где Lumen » 06 дек 2019, 11:37

30–летний миллионер Дональд Трамп, Нью–Йорк, 1976 год.
83780 - Желтовласка у власти.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Желтовласка у власти.

Где Lumen » 19 дек 2019, 12:45

Палата представителей Конгресса США утвердила список обвинений Трампу, чем запустила юридическую процедуру импичмента. Однако далее эта процедура требует квалифицированного согласия Сената, в котором большинство у республиканцев. И хотя Трамп несистемен по отношению к традиционному истеблишменту, но партийные разногласия очевидно не дадут республиканцам войти в блок с демократами. Кроме того, и идеологические расхождения, да еще и в период острого системного кризиса - в общем, на этом импичмент можно считать завершившимся.

Собственно, Трамп вполне спокойно отреагировал на произошедшее, тем более, что оно вполне прогнозировалось. Основной вопрос о власти всё равно будет решаться в ноябре 20 года, и пока у демократов все очень неважно - наиболее вероятный кандидат от их партии Байден уже попал в серьезный скандал, который продолжает разрастаться - администрация дозированно вбрасывает данные о масштабном воровстве, где из Украины были выкачаны миллиарды, большую часть из которых присвоили деятели предыдущей администрации. На Украину американцам, в общем-то, плевать, но демократы по американской классификации - это практически левые, которые все из себя заботятся о народе. А потому воровать им как бы неприлично. Электорат демократов попадает в классический психологический тупик - вы что, хотите, чтобы воры попали во власть?

(У демократов есть запасной вариант с Блумбергом, но Блумберг слишком поздно "выстрелил", да и демократ он совсем недавно - до этого он был видным представителем партии республиканцев. Опять же - миллиардер, что для электората демократов не есть хорошо. Шанс у Блумберга есть, но пока он не слишком велик, хотя есть и ходы, с помощью которых можно резко стартовать в случае необходимости)

Уже сейчас понятно, что нынешняя предвыборная кампания в Штатах бужет иметь отчетливый негативный подтекст войны компроматов. Этим, в общем-то, никогда не брезговали, но сейчас чернуха будет особенно востребована, так как предложить что-то прорывное и позитивное не могут ни одни, ни другие. А значит, будут топить друг друга.

Импичмент - это не про отставку Трампа, демократы не идиоты, чтобы не понимать невозможность прохождения процедуры через Сенат. Импичмент - это повод усилить войну компроматов. Байден - вор, Трамп - лжец. Вокруг этих тезисов и будет строиться предвыборная кампания 20 года обеих партий. (с) Несмиян
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»