Покарання – неминуче.

Раздел для тем, не привязанных к конкретному периоду истории
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 13 окт 2022, 01:10

Два роки тому у віці 87 років у Франції був арештований Фелісьєн Кабуга – ще один підозрюваний в організації геноциду в Руанді. Його шукали 26 років. Вважається, що він був одним із головних спонсорів убивств, фінансував у Руанді радіо і телебачення RTLMC, яке закликало знищувати тутсі.

Изображение

У ГААЗІ СУДЯТЬ ГОЛОВНОГО ПРОПАГАНДИСТА ЗА ГЕНОЦИД В РУАНДІ

Изображение

У Гаазі судять 89-річного пропагандиста із Руанди Фелісьєна Кабугу, якого звинувачують у закликах до геноциду, фінансуванні збройних загонів і політичних організацій, що відповідальні за геноцид у Руанді 1994 року.

Про це повідомляє BW Legal World.

Кабугу вважають одним із "натхненників" одного із найбільш кривавих геноцидів в світі, котрий трапився в африканській Руанді у 1994 році.

Тоді за трохи більше ніж 100 днів загинули від 500 тис. до 1 мільйона людей.

Довге історичне протистояння між двома ворогуючими етносами - хуту і тутсі - перетворилося на криваву бійню з мачете, де хуту (більшість населення Руанди - ред.) фактично винищили тутсі.

Кабугу був хуту і засновником та головним спонсором "Вільного радіо і телебачення тисячі пагорбів" Також його звинувачують у підтримці "інтерахамве" - збройного формування, яке здійснювало масові вбивства мирних жителів.

Вважають, що він закуповував сотні тисяч мачете та іншу зброю для бойовиків.

Наразі він перебуває під слідством у Міжнародному кримінальному суді у Гаазі за звинуваченням у підбурюванні до вчинення геноциду, геноциді, змові з метою вчинення геноциду, злочинах проти людяності та інших злочинах.

"Радіо тисячі пагорбів" і особисто Кабуга закликали брати участь у масових вбивствах тутсі. Його радіостанція стала платформою для підбурювання до вбивства та згвалтування жінок-тутсі (таких злочинів зафіксували майже 500 тис.).

Йому вдалося переховуватися від суду більше 20 років, але 2020 році Кабугу затримали у Парижі (Франція).

Через своїх адвокатів Кабуга заявив про свою невинуватість, неодноразово стверджуючи, що висунуті проти нього звинувачення не відповідають дійсності.

Зокрема, адвокат благав про припинення судового процесу на підставі слабкого фізичного та психічного здоров'я Кабугу через вік.

Суд над руандійським пропагандистом увійде в історію як один з найрідкісніших прикладів того, що відтермінування правосуддя не обов'язково означає відмову від нього.

Відзначається, що ЗМІ також є засобом масового знищення, як у випадку геноциду в Руанді, і мають силу підбурювати ціле покоління проти людей з різним ідеологічним, релігійним, моральним і расовим походженням.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Bikiniиван777444333Александр Сергеевич Перижняк-oberst-
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 13 окт 2022, 01:13

Чому це важливо:
Російські окупанти використовують телебачення та ЗМІ у своїх пропагандистських цілях. В російських ефірах лунають заклики до масового вбивства українців, повалення влади України, окупації України та застосування проти українців ядерної зброї, тощо.

Кремль поширює свою пропаганду щодо геноциду українців не лише на території Росії, а й в інших країнах.

Українська влада закликає притягнути до відповідальності не лише російських чиновників та президента, але й рупорів Кремля, без яких російський диктатор не мав такої підтримки населення щодо війни проти України.

Зокрема, йдеться про таких пропагандистів: Володимир Соловйов, Маргарита Симоньян, Ольга Скабєєва, Євгеній Попов, Антон Красовський, Дмитро Кисельов, тощо.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
BikiniБатька Пиночетиван777444333-oberst-
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Покарання – неминуче.

Где Lis1980 » 13 дек 2022, 00:54

Кого-кого, а Соловьева повесить не помешало бы..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 13 дек 2022, 00:55

Lis1980, І не тільки його
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Покарання – неминуче.

Где Lis1980 » 13 дек 2022, 00:57

Его первого.. ну или просто грохнуть как евреи террористов в Европе в 70-е..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 13 дек 2022, 01:02

Lis1980 писал(а):
13 дек 2022, 00:57
ну или просто грохнуть
Нє, спочатку судити. Бо росіянє з нього героя зліплять.
Хоча, вони і так зліплять, але після суду можна хоч одному-двом хоч щось втлумачити.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Покарання – неминуче.

Где Lis1980 » 13 дек 2022, 02:18

Если суд затянется как с боингом, то он не доживет до вердикта.. ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 13 дек 2022, 02:22

Lis1980, Як з боінгом не затягнеться. Все пишеться, документується, фіксується з перших днів.
До речі і до трибуналу додасться вирок по справі з боінгом. А в трибуналі вже мова буде йти не про тих засуджених, що фігурують у суді, а про тих, хто наказував, і про державу в цілому.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 04 янв 2023, 23:19

В Гаазі офіційно підтримали створення спецтрибуналу для рф
Міська влада готова виділити приміщення для розміщення суду.
Враховуючи, скільки воєнних злочинів уже було зареєстровано та розслідується в Україні, для цього знадобиться окрема будівля.

Изображение

Міська рада Гааги підтримала ініціативу лідера партії VVD (Народна партія за свободу і демократію) Лотте ван Бастен Батенбург щодо створення у судовій столиці світу – нідерландському місті Гаага - спецтрибуналу для рф.

«Як член міської ради Гааги я хочу, щоб міська влада Гааги зробила все можливе для підтримки створення спеціального трибуналу та підготувалася до його розміщення в нашому місті. Гаага - міжнародне місто миру та справедливості, тут вже знаходиться МКС та спеціальні трибунали щодо Руанди та Югославії. Також тут базуються Євроюст і Європол. Тому ми маємо досвід і міжнародно-правову інфраструктуру для розміщення майбутнього спеціального трибуналу для України, який буде вести розслідування та судове переслідування злочинів і звірств, скоєних у цій агресивній російській війні», - сказала Лотте ван Бастен Батенбург в ексклюзивному коментарі кореспонденту Укрінформу в Гаазі.

За її словами, майже вся міська рада проголосувала за її пропозицію докласти зусиль для розміщення цього спеціального трибуналу в Гаазі.

«Ми знаємо, що, швидше за все, знадобиться чимало часу, щоб створити достатню міжнародну підтримку для створення трибуналу, а потім для того, щоб трибунал почав свою роботу. Місто Гаага має повністю підтримати це, а також запропонувати та розпочати підготовку до розміщення трибуналу. Ми повинні переконатися, що, як тільки спеціальний трибунал буде офіційно створено, зали суду, офіси тощо будуть готові до використання, щоб правосуддя могло здійснитися», - зазначила лідер партії VVD.

Відповідаючи на запитання щодо місця розташування нового спецтрибуналу, вона зазначила, що трибунали щодо Руанди та Югославії завершують свою роботу. Тож можливо, їхні офіси та зали судових засідань можна буде використати для нового спецтрибуналу для рф.

«Я можу собі уявити, що знадобиться нова чи друга будівля, враховуючи, скільки воєнних злочинів уже було зареєстровано та розслідується в Україні. Найкраще місце, безумовно, буде поблизу Європолу, Євроюсту, МКС та спеціальних трибуналів щодо Руанди та Югославії», - вважає Лотте ван Бастен Батенбург.

Вона також нагадала, що 30 листопада 2022 року Європейська комісія запропонувала створити спеціалізований незалежний трибунал або спеціалізований суд за підтримки Організації Об’єднаних Націй для розслідування та судового переслідування злочину агресії росії.

*Нагадаємо, ООН розслідує, чи є воєнним злочином обстріли Росією української критичної інфраструктури.

*Франція працює над створенням спецтрибуналу для розслідування воєнних злочинів Росії.

*2 грудня, генпрокурор Костін розповів, що у Гаазі обговорюють створення Офісу, який відповідатиме за стратегію розслідування злочину агресії.

*Народний депутат Андрій Осадчук розповів, що у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі досить серйозно ведуть розслідування щодо воєнних злочинів росіян в Україні.

*Крім того, в Організації Об'єднаних Націй циркулює проєкт резолюції щодо створення міжнародного трибуналу на зразок Нюрнберзького для притягнення керівництва Росії до відповідальності за воєнні злочини в Україні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 09 янв 2023, 01:45

У Лондоні відбудеться міжнародна зустріч щодо розслідування військових злочинів в Україні - повідомляє Міністерство юстиції Великобританії.

Міністри юстиції з усього світу зберуться у Лондоні в березні, щоб підтримати Міжнародний кримінальний суд (МКС) у розслідуванні військових злочинів в Україні терористичною росією.

Зустріч дозволить країнам визначити, як надавати подальшу допомогу Суду. Це включає практичну підтримку, таку як допомога в зборі інформації та обміні доказами звірств, скоєних на місцях. Міністри також обговорять, як допомогти жертвам і свідкам дати свідчення, не завдаючи їм подальших страждань.

https://www.gov.uk/government/news/lond ... war-crimes
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 16 апр 2023, 03:18

Изображение
Уроженец США и житель Британии Уильям Джойс был нацистом.
В 1940-м сбежал в Германию.
Сам лично не воевал и не убивал.
Всю войну вёл англоязычную пропагандистскую передачу на радио Рейха.
Писал методички для других нацистских пропагандистов.
Был награждён Гитлером.
А 3 января 1946-го Джойса повесили.
Я это к чему.
Путинским пропагандистам не стоит думать ТОЛЬКО о статуэтках и взрывах.
(ПолитРосЦирк)
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 18 апр 2023, 01:38

США направлять до Гааги прокурора для участі у розслідувані злочинів РФ проти України

США відправлять до Гааги прокурора, який братиме участь у розслідуванні злочинів Росії проти України.

Про це повідомив генеральний прокурор США Меррік Гарланд, повідомляє пресслужба американського Мін'юсту.

Міністерство юстиції США направить досвідченого прокурора до Міжнародного центру судового переслідування за злочин агресії проти України, який діє у складі Спільної слідчої групи України (JIT). Прокурор базуватиметься в Гаазі в Євроюсті – Агентстві Європейського Союзу зі співпраці в галузі кримінального правосуддя – і він забезпечить доступ до значних ресурсів американського Мін'юсту.

Мін'юст США також планує цього літа направити до посольства США у Києві постійного юрисконсульта. "Цей радник працюватиме з нашими українськими партнерами з цілої низки складних питань у сфері правосуддя", – сказав Гарланд.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Покарання – неминуче.

Где Warisdeath » 26 май 2023, 03:03

ООН: у ПАР затримали підозрюваного у вбивстві 2 тисяч людей у Руанді. Його розшукували 21 рік
155470 - Покарання – неминуче.
Одного з підозрюваних у масових вбивствах тутсі в Руанді під час геноциду в 1990-х затримали напередодні в Південно-Африканській республіці, повідомляє Міжнародний залишковий механізм для кримінальних трибуналів (IRMCT) ООН 25 травня.

За повідомленням, Фульгенса Каїшему затримали в місті Парл у спільній операції південноафриканської влади та розшукової команди Офісу прокурора IRMCT.

Його звинувачують у організації вбивства близько 2 тисяч біженців із народності тутсі – чоловіків, жінок, дітей та літніх людей – у католицькій церкві в Ньянґе у ході геноциду тутсі в Руанді 1994 року. Каїшема був у розшуку з 2001 року.

За даними IRMCT, Каїшема безпосередньо брав участь у плануванні та виконанні масового вбивства, в тому числі купив і розподілив бензин для підпалу церкви з біженцями всередині. Коли її не вдалося спалити. він разом зі спільниками використав бульдозер, аби знести церкви, вбивши людей всередині. Потім він брав участь у похованні загиблих у братських могилах.

У структурі ООН додають, що підозрюваний використовував псевдоніми та підроблені документи, аби приховати свою особу, покладався на своїх «довірених прихильників», у тому числі родичів та членів колишніх руандійських угруповань, які «поділяли ідеологію геноциду «Сила хуту». Його вдалося виявити завдяки «розслідуванню на основі аналізу, яке спиралося на докази з багатьох джерел як за традиційними, так і за передовими методологіями».

«Фульгенс Каїшема переховувався понад 20 років. Його арешт означає, що він нарешті постане перед правосуддям через свої ймовірні злочини», – заявив головний прокурор IRMCT Серж Браммерц.

Він також визнав внесок міжнародної спільноти, зокрема, оперативних груп країн Африки та «прибічників» зі США, Великої Британії та Канади.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «С древнейших времен до наших дней...»