Булгаков

Разговоры о книгах
Аватара пользователя

Автор темы
Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Булгаков

Где Влад Бевх » 02 сен 2022, 01:00

(с)
У стрічці звідкись повилазив булгаков. Зовсім не дивно, що його захищає Копитько та інші небезоплатні адепти "Слуги народу". Але дехто зі знайомих здивував. Ну, по-перше, зауважу, що булгакова я читав, навіть більшу частину його творів. А от найкращу характеристику булгакову та його творчості надала колись давно Оксана Забужко. Дуже раджу прочитати його біографію та подивитися на неї з точки зору успішності цієї людини. Булгаков - банальний лузер. Як починав із альфонства і наркоманства у Києві, так і продовжував у москві. За все життя мав лише 4 роки успішної кар"єри. Саме тому він злобно висміює у своїй творчості навколишню дійсність. Саме тому він не любив більшовиків і ідеалізував білих - бо тікав від дійсності у вигаданий світ. Він ідеалізував імперське минуле, але у імперському минулому він також був ніким: син викладача семінарії (для розуміння - тоді їх за інтелігенцію не вважали і оплата праці була відповідною), без власного житла, альфонс на утриманні дружини. Зображені ним у його творах "зразкові" офіцери і професори у реальному житті не захотіли би мати із реальним булгаковим нічого спільного. https://www.radiosvoboda.org/a/27079412 ... dMepGj711w

Аватара пользователя

Автор темы
Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Булгаков

Где Влад Бевх » 05 сен 2022, 19:50

https://gorky-look.livejournal.com/1007 ... -GFmSeFXXY

Булгаков, або Кит чи Кит?
Ноучно хочется закрыть вопрос по булгаковским котам и китам:

"Я позавчера спрашиваю этого каналью, доктора Курицького, он, извольте ли видеть, разучился говорить по-русски с ноября прошлого года. Был Курицкий, а стал Курицький… Так вот спрашиваю: как по-украински «кот»? Он отвечает «кит». Спрашиваю: «А как кит?» А он остановился, вытаращил глаза и молчит. И теперь не кланяется."

Ну, классик, не поспоришь. Але, некст.

Украинское “мій” и “мий” звучат по разному. Им соответствует русское “мой” и “мой” (читаются одинаково – возникает путаница – признак деградации склонения слов).

Стрів сьо цю каналію, прахфесора вже Куровськіх. Він, бач, тераз почесний академон РАЕН, та каже шо нема української мови, а тіко спаплюжена россійська. Питаю його: "А как будет на расейском: "Мій хуй". - Він каже: "Мой хуй". А я питаю: "Як буде: "Мий хуй?" - а він очі витріщив и мовчить.

Ото нац треба було цілу націю кацапів вигадувать, шоб тіко хуя не мити?


Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Булгаков

Где Александр Сергеевич Перижняк » 06 апр 2023, 13:30

Не захищаючі Булгакова ..історія маленької людини що потрапила у вирій великих втрат та війни.
До речі теж саме писав Паустовський у нарисах Київа епохи гетьмана Скоропадського вони з Булгаковим вчилися в одній олександрівській гімназії .
Але Паустовський цілком вихваляв совьєти .
А от Булгаков не прийняв нікого .
Багряний острів дуже зла сатира на більшовицький заколот .
Собаче серце соціальні мутації створені більшовиками що ми бачимо й зараз .
Після переїзду до Москви він зовсім не писав про Україну .
Мастер та Маргарита диявол Воланд Сталін захопив Москву та знущається з її жителів .
Короткі роскази Дім Ельпітрабкомуна.
Записки юного лікаря та повість Морфін де він описує своє життя .
Не витримав напруги часу як деякі наші громадяни що виїхали у Німеччину і сидячі на соціалі пишуть у твіттері як нам жити тут .
П'єса Батум де він описує Сталіна .
Булгаков боявся його і чекав що Сталін покличе його до себе .
Сталін не зробив цього однак і не чіпав Булгакова .
Чі любив він білих ..
Ну судячі з п'єси "Бег" не дуже .
Генерал Хлудов що вішає цивільних а потім жаліється :
Никто нас не любить!
Чарнота каже вибач але а мене в тилу шибениць не було ..
Він просто не прийняв свій час .

Як казав Еклезіаст :І побачив я що не розумним дістається влада ,не працьовитим хліб та багатство а лише випадок вирішує усе

як птахи попадають у пастки ,як риби потрапляють у сітки так і люди потрапляють до пастки часу що находе на них .
Він той хто він є .
Іван Васильович змінює фах теж його п'єса .
Що казати про інших ..
Які співпрацювали з більшовиками .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Булгаков

Где Александр Сергеевич Перижняк » 06 апр 2023, 19:19

Втеча від дійсності успішно процвітає у нашому світі бо ми живемо у світі хижаків що створено хижаками для за хижаків .
Суспільство побудоване за законами Дарвіна .
Цивілізація зіпсувала людей зробивши їх надто вразливими для дійсності то такий попит на іллюзії .
Це не часи Римської імперії чі вікінги
И оба часами рубились
Для викингов бой неслажденье!

Більшість науковців пісьменників художників є соціофобами.
Ван гог що відрізав вухо .
Бабель який писав про бандита Вінницького а один єврей давав йому поради як краще описати цю особистість
Представте собі що ви заїкаітеся на папері а на людей гримаєте .
Бо ви гримаєте на папері а заїкаітеся серед людей ..

Вернуться в «Книги»