Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий

Будет ли большая война в ближайшие дни-месяцы?

Опрос закончился 24 фев 2022, 14:40

НЕТ. Это больше психологическое давление со стороны РФ. Не разгоняйте панику!
5
28%
НЕТ. Война уже идет с 2014 года. Будет обострение, но не в формате большой войны.
6
33%
ДА. РФ готова к такому варианту событий и скоро начнет. Но крепко получит по зубам.
6
33%
ДА. Ааа! Все пропало! Мы все умрем!
1
6%
ПОФИГ. Главное шашлыки весной.
0
Голосов нет
 
Всего голосов: 18

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 12 мар 2023, 23:38

Lumen писал(а):
12 мар 2023, 15:33
Выложили распечатку разговоров Богуслаева.
А руZZкій мір він саме такий.
Дивно, що Богуслаєв цього не хотів знати. Донецьк і Луганськ дуже близько до Запоріжжя, але Богуслаєв не хотів чути, знати, бачити про те, що там відбувалося з приходом АсвАбАдітєлєй. Чому він вирішив, що з ним і з його активами вони вчинять інакше? Зрозуміло, що важко відчувати себе використаним кондомом, але коли ти зрадив, то ставлення до тебе саме таке. Ти їм був потрібен лише тоді, коли продавав їм двигуни і ще багато чого, що завдавало шкоди Україні. І все. А коли вони вже самі прийшли, то навіщо ж їм потрібні ці богуслаєви, вони вже без них впораються.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 12 мар 2023, 23:44

Warisdeath писал(а):
12 мар 2023, 23:38
Чому він вирішив, що з ним і з його активами вони вчинять інакше?
Потому что ему 90 лет и современная Россия для него это родной, великий и добрый СССР :wink: Он же никогда с таким не сталкивался в СССР. Он просто не мог, не хотел в это верить.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 12 мар 2023, 23:59

Lumen писал(а):
12 мар 2023, 17:56
Жалкие дебилятко! Они так до сих пор ничего не поняли
В темі чудес камрад Lis1980 виклав номер камеді-клаб. Там за 12 хвилин чітке роз'яснення. Зал регоче і аплодує, їм це так подобається, вони такі радісні всі.
А потім чомусь у різних татарських виникають питання. Питайте, питайте. Ви не знайдете відповіді.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 13 мар 2023, 00:09

Тревожно...
Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 13 мар 2023, 00:11

Bikini, В рідному і доброму СРСРє його б розстріляли за те, що він робив. До речі і на росії теж. Або з вікна випав би, або раптом серце стало.

У чувака був яскравий приклад на очах. З одного боку Крим, з іншого Донбас, але чувак вирішив, що він особливий і самий розумний. Але не так сталося, як гадалося. Нехай радіє, що взяли його в Україні. Хоч поживе трохи і засуджений буде судом, а не кувалдою. І сидіти буде в нормальних умовах. А потім рідні зможуть поховати.

Хоча, якщо за нього можна буде обміняти наших, то нехай їде на росію.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 13 мар 2023, 00:38

НАТО варто вже зараз розпочинати підготовку до того, що Російська Федерація розпадеться в майбутньому на частини. Таку думку висловив французький генерал, ексзаступник командувача сил НАТО в Європі Мішель Яковлефф у розмові з ексчленом екіпажу у військово-морській авіації Франції Ксав'є Тітельманом.

На його думку українська армія на сьогодні є найкращою в Європі, а ось у російської величезні проблеми, на які ніхто не очікував. Тому вони здатні лише оборонятися.

Понад те, РФ найближчим часом може чекати на розпад. Він неминучий і буде кривавішим, ніж розпад СРСР. Причиною цього стане те, що в країні три чинні армії — Міноборони, МВС та ФСБ, що схоже на ситуацію в Лівані зразка 1973 року. Це не кажучи вже про приватні військові компанії, армії олігархів та "кадирівців".

"Війна з Україною — це страва на закуску, далі буде основне меню — розпад Росії. Україна – це лише спусковий гачок історичних подій, які ми побачимо згодом", – вважає генерал.

Понад те, РФ може поділитися на ще більше нових країн, аніж це було з колишньою Югославією.

Закінчення війни також може мати кілька сценаріїв, і перемогу РФ все ще не можна скидати з рахунків. Їм для цього потрібно буде показати новий рівень військового професіоналізму, серед яких вибір цілей атаки, логістика, якість техніки, взаємодія військ і так далі. Але цього немає і навіть не видно на горизонті — російські окупанти продовжують демонструвати помилки.

За іншого ж сценарію це беззаперечна перемога України та зупинка обох армій на кордонах.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 13 мар 2023, 00:42

Warisdeath писал(а):
13 мар 2023, 00:38
Понад те, РФ найближчим часом може чекати на розпад.
Бред. Нет ни одной предпосылки для распада РФ.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 13 мар 2023, 00:45

Bikini, Вони ще не починали :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 13 мар 2023, 00:49

У РФ розкрили реальні темпи відновлення Т-62, які хаотично модернізуються з відставанням від графіка
Замість щомісячного виробництва у три зміни понад двох десятків Т-62 - реальні можливості російського військово-промислового комплексу значно скромніші.

Завдяки депутату держдуми РФ Андрію Гурулеву, який доволі часто відіграє роль пропагандиста, стало відомо реальні темпи робіт з відновлення та модернізації танка Т-62, які проводить 103-ій бронетанковий ремонтний завод під Читою.

Зокрема у жовтні минулого року стало відомо, що цей завод отримав контракт на відновлення та модернізацію одразу 800 танків. Був оголошений й строк виконання замовлення - 3 роки. Такий об'єм означає те, що щомісячно завод мав випускати по 22-23 машини.

https://defence-ua.com/weapon_and_tech/ ... 10928.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 13 мар 2023, 00:54

Warisdeath писал(а):
13 мар 2023, 00:49
реальні темпи відновлення Т-62
Древний танк 1962 года :fp: Шестидесятилетний, Карл! Это просто какой-то Zвиздец :reyes:
А "Армата" где и все остальное аналоговнетное? :wink:

Пора уже Т-34 с памятников снимать! :crying: И на Рейкьявик!!! :rofl2:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 13 мар 2023, 01:03

Bikini писал(а):
13 мар 2023, 00:54
А "Армата" где и все остальное аналоговнетное?
"Армату" не для того створювали, щоб він на полі бою їздив :blum1:

Та і взагалі, коли танк створюють під двигун, а не навпаки, то виходить Т-14 "Армата" :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 13 мар 2023, 01:12

Без коментарів :diablo:
Фото настільки красномовне, що всі коментарі зайві
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30269 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70533 раза
Карма: +11/-0
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8841
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30269 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25356
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 14 мар 2023, 21:33

Викладаю за хронологією появи інформації.

Російський літак зіткнувся з безпілотником США над Чорним морем, — AFP з посиланням військовослужбовців США.

******
Російський літак Су-27 зіткнувся з американським безпілотником MQ-9 Reaper над Чорним морем, — представник оборони США у коментарі Fox News.

▪️Це був один із двох літаючих Су-27 в міжнародному повітряному просторі над міжнародними водами;

▪️Пропелер безпілотника був пошкоджений, і безпілотник приземлився в Чорному морі, на захід від Криму;

▪️Російський Су-27 прямував у бік Криму і приземлився там після цього інциденту. Чи були пошкодження Су-27, невідомо.

******

Приблизно о 7:03 ранку центральноєвропейського часу один із російських літаків Су-27 зачепив гвинт MQ-9, через що американським силам довелося збити MQ-9 у міжнародних водах, — командувач ВПС США в Європі та Африці.

▪️Кілька разів перед зіткненням Су-27 скидали пальне та летіли перед MQ-9 у нерозважливій, екологічно небезпечній та непрофесійній манері;

▪️Цей інцидент демонструє відсутність компетентності на додаток до того є небезпечним і непрофесійним;

▪️Радник з нацбезпеки Салліван поінформував Байдена про інцидент;

*****

👀США викликають у Державний департамент посла росії у звʼязку з інцидентом з американським дроном над Чорним морем, — речник Держдепу Нед Прайс.

*****
Изображение

*****
Європейське командування ЗС США:

— Сьогодні вранці два російські літаки Су-27 здійснили небезпечне і непрофесійне перехоплення американського розвідувального БпЛА MQ-9 над акваторією Чорного моря.

— Приблизно о 7-й ранку один із російських літаків Су-27 врізався у гвинт MQ-9, через що силам США довелося потопити MQ-9 у міжнародних водах.

— Кілька разів перед зіткненням Су-27 зливали паливо і летіли прямо перед MQ-9 безрозсудним, екологічно небезпечним та непрофесійним чином.

— Цей інцидент демонструє некомпетентність, а також небезпеку та непрофесіоналізм російської сторони.
MQ-9 виконував звичайні операції у міжнародному повітряному просторі.

— Ця небезпечна та непрофесійна дія могла призвести до краху обох літальних об'єктів та ненавмисної ескалації.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 14 мар 2023, 21:38

Warisdeath писал(а):
14 мар 2023, 21:33
Викладаю за хронологією появи інформації.
Предупредили - не летайте! Теперь смотрим на реакцию США.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25797 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 14 мар 2023, 21:45

У США сейчас два пути. Прекращать полеты или корректировать маршрут (но тогда будет далековато от нужного) или сопровождать беспилотники боевыми самолетами. А это нихрена себе эскалация, чего Белый Дом вроде как боится. Будем поглядеть :pcn1:

Щелкнули по носу Штатам знатно. И минус 30 млн. долл. (столько стоит этот беспилотник).
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»