Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Закрыто

Будет ли большая война в ближайшие дни-месяцы?

Опрос закончился 24 фев 2022, 14:40

НЕТ. Это больше психологическое давление со стороны РФ. Не разгоняйте панику!
5
28%
НЕТ. Война уже идет с 2014 года. Будет обострение, но не в формате большой войны.
6
33%
ДА. РФ готова к такому варианту событий и скоро начнет. Но крепко получит по зубам.
6
33%
ДА. Ааа! Все пропало! Мы все умрем!
1
6%
ПОФИГ. Главное шашлыки весной.
0
Голосов нет
 
Всего голосов: 18

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 27 сен 2022, 03:39

Експерти знайшли американські процесори в іранських дронах

Йдеться про електроніку, яку виготовляє компанія Texas Instruments. Це підприємство розробляє продукцію і для оборонного сектору.

Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ розповідає, що в іранських дронах Shahed-131 були знайдені процесори, які виробляє американська компанія Texas Instruments. Документ-підтвердження пресслужба відомства опублікувала на своєму Telegram-каналі.
Видання Defense Express повідомляє, що цей зразок дронів є попередньою версією Shahed-136

Shahed-131 - менший "брат" Shahed-136, його вже розібрано та детально досліджено фахівцями
Як виявилось РФ закупила в Ірану не тільки дрони-камікадзе Shahed-136, якими рашисти почали бити по містах, зокрема Одесі, а й Shahed-131.

З огляду на порядковий номер та менші габарити, Shahed-131 - попередня версія Shahed-136, але з аналогічним принципом дії та, скоріш за все, максимально уніфікований за всіма основними складовими, в першу чергу, електронікою. Також ідентичними є компонування та аеродинамічне рішення.

https://defence-ua.com/weapon_and_tech/ ... -9033.html

Саме ними протягом останніх двох днів росіяни атакували Одеську та Миколаївську області. В обох версіях цих БПЛА однаковий принцип дії, і, ймовірно, вони уніфіковані за своєю складовою, насамперед за електронікою.

У ЗСУ опублікували документи,
Vlad писал(а):
25 сен 2022, 21:08
Техническая информация об иранских дронах-камикадзе.
які свідчать про те, що FCU - блок керування польотами - містив п’ять виготовлених на замовлення друкованих плат (PCB), які містили процесори TMS320 F28335 від американської компанії Texas Instruments. Це підприємство розробляє також продукти для оборонного сектору, проте, як повідомляють Defense Express, процесори, які містяться в дронах-камікадзе, вільно доступні на ринку.

Ба більше, ECU - блок керування двигуном - містив одну друковану плату з процесором Texas Instruments, Цей модуль, за словами експертів, контролюватиме всі характеристики двигуна під час польоту.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 27 сен 2022, 17:21

Изображение
Совет Федерации не будет проводить внеочередных заседаний для принятия законов о вхождении в состав России новых субъектов, следующее по графику пройдет 4 октября.

Об этом заявил сенатор Клишас.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 27 сен 2022, 18:31

Изображение
Шведский сейсмоцентр сообщил, что в районе утечек газа на «Северных потоках» были зафиксированы мощные подводные взрывы, - Tagesspiegel.

В Европе подозревают, что причиной аварии могла стать диверсия с участием водолазов.

Из-за прекращения подачи газа через «Северный поток» цена на газ в Европе уже приближается к 1900 долларов за тысячу кубометров.

"Масштабная "утечка газа" из "СП-1" – это не что иное, как спланированный Россией теракт и акт агрессии в направлении ЕС. РФ хочет дестабилизировать экономическую ситуацию в Европе и вызвать панику перед зимой", - написал Советник руководителя Офиса президента Украины Михаил Подоляк.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 27 сен 2022, 18:36

Изображение Изображение
Белорусская железная дорога готовится к приему воинских эшелонов со стороны РФ.

Как сообщила мониторинговая группа "Беларускі Гаюн", на железной дороге идет проверка мест погрузки на станциях, ремонт погрузочно-разгрузочных платформ и автомобильных подходов, а также разработка графика движения воинских эшелонов.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 27 сен 2022, 21:09

Bikini,
Спасибо за что? 🤔
За те, що йдуть вбивати українців.
Всі ж звернули увагу, що протестні мітинги, які там відбуваються, вони ж не проти війни з Україною, а проти мобілізації. А якби їхня регулярна армія і інші найманці у виді пригожинських ПВК і надалі знищували наші міста, села, вбивали наших дітей, бабусь, дідусів, то всі ці люди були б і далі не проти такого розвитку подій. Тому вони і дякують тим, хто йде і далі нас вбивати.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 27 сен 2022, 21:35

Куп'янськ-Вузловий звільнено :ua:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 27 сен 2022, 22:05

В сети появилось распоряжение главы администрации Херсонской области Владимира Сальдо провести мобилизацию среди сотрудников предприятий и учреждений здравоохранения на территории Херсонской области, подконтрольной ВС РФ.Изображение Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 27 сен 2022, 22:31

Украина получит систему ПВО, которой нет даже у Бундесвера, — посол Германии в Украине.
Изображение
Системы противовоздушной обороны IRIS-T производятся специально для Украины и их нет на вооружении германской армии.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 27 сен 2022, 22:56

Bikini писал(а):
27 сен 2022, 22:05
В сети появилось распоряжение главы администрации Херсонской области Владимира Сальдо провести мобилизацию среди сотрудников предприятий и учреждений здравоохранения на территории Херсонской области, подконтрольной ВС РФ.
Якесь тупе, дурне, безкінечне кіно, в якому головні герої людожери і дикуни :bad:
Ладно. Це емоції. Зараз не до них

На що сподіваються ці манкурти, зрадники, колаборанти, самі росіянці та їхні посіпаки?
Єдине, що можна сказати, так це лише те, що загинуть українці. По-перше, чим більше українців загине, тим для рахи краще. А по-друге, менше гробів піде на раху. Більше я особисто ніяк не можу пояснити ці їхні дикі дійства.
Таку собі більш-менш ефективність вони можуть отримати лише від справжніх прихильників руZкага міра, та і то це такий собі ефект. До речі, дуже цікаво як від цього почуваються ті, хто очікував цей руZкій мір, ті, хто прийняв участь у псевдореферендумі і від усієї душі своєї поставив галочку за приєднання до ерефії? А такі ж однозначно були. Вони задоволені такими наказами? Але то вже таке, то їх вибір і так їм і треба. А мова про тих, хто підпаде під цю примусову могілізацію? На що розраховують організатори цього людожерства? Хіба що встановлювати загороджувальні загони будуть, щоб люди потрапили у пастку, з якої виходу майже немає.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 28 сен 2022, 00:04

У Криворізькому районі Дніпропетровської області сили ППО збили російську крилату ракету, — ПК «Схід».
Изображение

В Одесі під час тривоги ППО збила дві ракети, — ОК «Південь».
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 28 сен 2022, 00:41

Дані Пентагону про перерозподіл бюджету є чудовим джерелом інформації про те, чим займаються американські військові, які засекречені програми Командування сил спеціальних операцій США проводять в Україні, і яке обладнання було направлено в Україну.

Ці документи Пентагону охоплюють всі позиції, які Пентагон замовив на заміну обладнання, відправленого в Україну до 12 серпня 2022 року.


Які смаколики підготували для нас США?

https://www.patreon.com/posts/72539462
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 28 сен 2022, 00:55

(с)
многие не понимают что за собой влечет мобилизация резервистов 2-3 категории возрастов т.е. солдат до 50ти и сержантов до 55, т.н. партизан. это гарантирвоанное получение во взводе на 30 мобиков 2-3 алкоголиков. даже один алкаш при молодом неопытном офицере ушатает подразделение, а два сделают его полностью небоеспособным. два алкаша в одном взводе это шесть в роте, а это уже слаженная алко-группа которая начнет разлагать тылы и спаивать др бойцов, воровать и пропивать ворованное, сливать горючку и разукомплектовывать технику. воевать они не будут и чтобы не идти в бой технику начнут выводиьь из строя, сжигать, а при малейшей опасности драпать.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 28 сен 2022, 01:21

Bikini писал(а):
28 сен 2022, 00:55
а это уже слаженная алко-группа которая начнет разлагать тылы и спаивать др бойцов, воровать и пропивать ворованное, сливать горючку и разукомплектовывать технику. воевать они не будут и чтобы не идти в бой технику начнут выводиьь из строя, сжигать, а при малейшей опасности драпать.
Дуже добре, якщо так і буде.

Знаєте, щось мене напружують ці їхні відео, от такі дописи. Нє, я звісно не кажу і не скажу, що це воїни з великої літери, але... Так багато в мережі матеріалу про них саме з цього боку. І цей матеріал викладають вони самі. Вони нам і всьому світу це демонструють від своєї дурості, чи хочуть розслабити? :hm: Що начебто сюди направляють ваньок, з якими раз-два і їх немає.

Звичайно, що в ГШ і ті, хто на фронті, сприймають все адекватно і розуміють, що раз/два це дууууже не просто і не легко.

Але все одно така безліч цих диких відео заповнило інтернет, що знаючи раху, здається, що це все не просто так.

Чи це вже у мене параноя і я їх підозрюю у всьому, навіть у тому, які вони є насправді? :hz:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»