Грузия

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 09 ноя 2021, 00:49

Депутати Верховної Ради надіслали президентці Грузії Саломе Зурабішвілі та прем'єр-міністру країни Іраклію Гарібашвілі звернення щодо утримання в колонії третього президента країни, голови Виконкому реформ України Михайла Саакашвілі.
Звернення "ГОРДОН" надали його ініціатори.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/ ... 80445.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 09 ноя 2021, 13:17

Міхеіл Саакашвілі повідомив, що його обманом доправили до Глданської тюремної лікарні. Про це експрезидент розповів омбудсмену Грузії Ніно Ломджарії, яка 8 листопада його відвідала.

Саакашвілі сказали, що переводять до мультифункціональної (цивільної) лікарні на підставі рішення консиліуму лікарів, зазначила Ломджарія. Тому "він спокійно попрощався з лікарями та співробітниками в'язниці у Руставі".

Експрезидент Грузії зрозумів, що його обдурили, коли його автомобілем швидкої допомоги доправили на подвір'я в'язниці в Глдані, від переведення в яку він категорично відмовлявся.

Саакашвілі відмовився покидати машину, після чого його завели до установи силою, повідомила Ломджарія, посилаючись на слова експрезидента.

У понеділок Пенітенціарна служба Грузії опублікувала у фейсбук відеозапис, як Саакашвілі без жодного опору покидає свою камеру у руставській в'язниці.





Кохана Саакашвілі, нардепка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько розповіла у Facebook, що експрезидент Грузії чинив опір після того, як зрозумів, що його обдурили.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/worldnews ... 80470.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 13 ноя 2021, 00:25

Чинна влада Грузії перебуває під впливом Путіна, який зацікавлений у тому, щоб у країні почалися зіткнення. Тоді Росія зможе використати їх як привід для вторгнення.

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив народний артист Грузії Вахтанг Кікабідзе.

"Грузія спочатку була налаштована на Захід, на Євросоюз, а вони виконують замовлення Путіна – це очевидно, всі вже знають. Те, що він їм каже на вухо, вони потім озвучують. А Путін хоче, щоб країна розвалилася. Навколо Грузії – три точки: Осетія, де стоять російські танки, Абхазія – російські танки, Азербайджан та Вірменія. Ми у колі", - сказав він.

За словами Кікабідзе, опозиціонерів у Грузії вбивають і кидають за ґрати.

"Вони постійно хочуть підчепити опозицію на провокацію. Щойно станеться якась маленька бійка, відразу російські танки увійдуть, щоб допомогти коханому грузинському народові. Адже Путін сказав: я дуже люблю цю країну, дуже люблю грузинів", - додав він.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 29 ноя 2021, 13:27

По оценкам президента центра «Эмпатия» Мариам Джишкариани, у третьего президента Грузии Михеила Саакашвили не отмечается такого психического расстройства, чтобы он не смог завтра явиться на судебный процесс.

Как она сообщила журналистам у Горийского военного госпиталя, Михеилу Саакашвили нужно стационарное мультидисциплинарное лечение - реабилитация.

«По предварительным результатам, которые я могу сообщить, подтверждается синдром посттравматического стрессового расстройства, что имеет связь с фактом пыток в тюрьме и в системе, есть также неврологическая симптоматика. Вы знаете, что речь идет об энцефалопатии, которая является результатом голодовки. Пациенту требуется стационарное мультидисциплинарное лечение-реабилитация. Решение о судебном процессе он примет сам, у него не отмечается такого психического расстройства, чтобы он не смог явиться в суд. Решение в связи с этим он принимает сам», - сказала Джишкариани.

Для справки, судебный процесс Михеила Саакашвили назначен на 29 ноября. На данный момент неизвестно, даст ли пенитенциарное учреждение возможность Саакашвили присутствовать на заседании суда.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 29 ноя 2021, 13:42

Михаила Саакашвили впервые после задержания доставили в суд

https://www.ekhokavkaza.com/a/31584612.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 29 ноя 2021, 23:38

Саакашвілі звернувся до українців

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі звернувся до українців із зали суду в Тбілісі як до своїх співвітчизників, повідомляє видання "Грузія Online".

"Я хочу поінформувати вас про те, що стосовно мене використовували тортури та нелюдську поведінку, але я тримаюся і я також навчився цього в Україні. Я вам дуже вдячний!",- сказав він.

Політик зазначив, що повернувся до Грузії, залишивши престижну посаду в Україні через любов до Грузії.

Саакашвілі також додав, що не визнає грузинського правосуддя.

"Я не визнаю прокуратуру та грузинське правосуддя. Я тут не для того, щоб стати частиною наперед написаної комедії", - сказав він.

Після виступу Саакашвілі через стан здоров’я залишив залу суду. Далі засідання триває без нього. Назад до лікарні політика доправили на реанімобілі.

"Я сьогодні не очікував, що стан здоров’я дасть можливість Міхеілу Саакашвілі брати участь у процесі стільки годин та виступити з такою промовою перед громадськістю. Сьогодні, якщо це не критично, ми повинні відтермінувати процес, а якщо це критично, ми можемо продовжувати, ми готові подавати клопотання", - звернувся до колегії суддів адвокат Саакашвілі Бека Басілая.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 29 ноя 2021, 23:40

Warisdeath писал(а):
29 ноя 2021, 23:38
"Я не визнаю прокуратуру та грузинське правосуддя. Я тут не для того, щоб стати частиною наперед написаної комедії", - сказав він.
:rolleyes2: :crazy: :ck:
А як жи ж жи ж найкращі в світі реформи? :schead:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 29 ноя 2021, 23:44

Щоб ви знали - ось так виглядають люди після тортур і 50-денного голодування.
Изображение
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Батька Пиночет
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 30 ноя 2021, 00:30

О! Відео є!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Грузия

Где Sanek » 30 ноя 2021, 00:31

Warisdeath писал(а):
30 ноя 2021, 00:30
О! Відео є!
Похудел, похорошел... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 30 ноя 2021, 00:32

Sanek писал(а):
30 ноя 2021, 00:31
похорошел...
Це після тортур :secret2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekБатька Пиночетиван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 07 дек 2021, 01:34

Изображение

Лізонько, киця, залишайся поряд з коханим. Підтримуй його там. Не залишай його одного!
Нікуди його не треба повертати. На Батьківщині і стіни, і повітря лікують :yes:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 08 дек 2021, 13:37

Изображение
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Грузия

Где Lumen » 21 дек 2021, 10:52

В експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі, якого заарештували в Тбілісі, здоров'я підірване.

Про це розповіла "Сніданку з 1+1" кохана затриманого, депутака "Слуги народу" Єлизавета Ясько.

За її словами, на Міхо чинили психологічний тиск і катування. Крім того, далося взнаки і 50-денне голодування політика.

"Він у дуже слабкому стані. Дуже втратив вагу. Є багато серьозних симптомів, які мене занепокоюють. Але дух в нього бойвий. Я, насправді, вражена цим", - розповідає вона.

Навіть у тюремній лікарні, де Міхеіл Саакашвілі зараз. він не полишає надії повернутися до великої політики. Найпевніше, каже його кохана, після звільнення він повернеться до роботи в Україні. "Я буду на цьому наполягати. Переконана, що він нам дуже сильно потрібен. Бажаю, щоб та свобода, яка в нього є в середині, стала реальністю і фізичною свободою зараз", - наголосила Ясько.

Рішення Міхо повернутися на батьківщину, де проти нього були відкриті кримінальні провадження, вона пояснює тим, що він не міг вчинити інакше - "країна йде в кризу".

"Цього року вже ситуація політична і економічна стала така, що він не міг по-іншому вчинити, як е поїхати допомагати грузинському народу. По суті він дав себе в таку жертву заради інших", - так депутатка говорить про вчинок Саакашвілі.
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 21 дек 2021, 11:20

Тільки згадував, а де новини про борця зі здоровим глуздом? І ось вже є. Читаю, ага, все норм. Боротьба з зайвою вагою триває. Значить, все в порядку. А раз 1+1 про це каже, та ще й кохана прийшла на цей канал, то все добре.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 01 янв 2022, 03:09

:schead:
Изображение Изображение

Міхеіл Саакашвілі, який перебуває у в'язниці в Руставі, вперше публічно визнав, що має маленьку доньку.
Імені матері своєї доньки він не назвав, але раніше ЗМІ повідомляли, що відома грузинська співачка Софо Ніжарадзе, яка зараз мешкає у США, народила доньку, яку назвали Еліс-Марія.

На фото з дівчинкою була саме ця співачка.

Також преса повідомляла, що 2014 року Саакашвілі придбав у Нью-Йорку квартиру вартістю 2 млн доларів для своєї давньої знайомої Софо Ніжарадзе.

Фотографія, якою Саакашвілі проілюстрував свій допис
Изображение
Изображение

Софо Ніжарадзе представляла Грузію на Євробаченні 2010 року
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 01 янв 2022, 03:13

Ця - суперова! Вона реально класна. Що вона в ньому знайшла? :hz:
Скільки ще сюрпризів отримає Сандра від свого чоловіка? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Грузия

Где Lis1980 » 01 янв 2022, 04:48

Наш Мишка-бабник и Борька-бабник
И Вова-тоже бабник хоть куда
Ну кто не бабник, а кто не бабник
Да тот кто женщин и не видел никогда )))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 17 янв 2022, 01:32

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Грузия

Где Bikini » 24 янв 2023, 22:37

Изображение
У бывшего президента Грузии Михаила Саакашвили, который сейчас находится в клинике, подтвердился коронавирус, заявил во вторник его адвокат Шалва Хачапуридзе.

"У Саакашвили подтвердился коронавирус! Как? Мы все заходим к нему замотанные! Он и сегодня потерял сознание!", - написал адвокат в соцсети.
Члены семьи Саакашвили ежедневно сообщают о тяжелом состоянии политика. Ранее независимые врачи сообщали, что Саакашвили отравлен тяжелыми металлами. В Тбилисском горсуде рассматривается дело о возможной отсрочке исполнения тюремного наказания Саакашвили с целью его лечения в заграничной клинике.

Саакашвили был задержан в Грузии 1 октября 2021 года, он проходит по нескольким уголовным делам. Политика заочно осудили по делам об убийстве банкира Сандро Гиргвлиани и об избиении депутата Валерия Гелашвили. В первом случае Саакашвили приговорили к трем годам лишения свободы, во втором - к шести. Кроме того, он является фигурантом дел о разгоне оппозиционного митинга 7 ноября 2007 года, о погроме телекомпании "Имеди" и о растрате средств из госбюджета - их пока рассматривают суды. Премьер Грузии Ираклий Гарибашвили заявил, что Саакашвили надолго останется в тюрьме, он будет отбывать весь положенный срок.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»