Грузия

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 03 окт 2021, 03:32

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 03 окт 2021, 22:54

Прокуратура Грузії в неділю пред'явила звинувачення власнику квартири в Тбілісі, де переховувався експрезидент Михайло Саакашвілі, який перебував у розшуку.

У заяві наглядового відомства зазначено, що звинувачення пред'явлено громадянину Грузії Е. Ц. за статтею "Приховування злочинів" у зв'язку з фактом незаконного порушення державного кордону громадянином України Михайлом Саакашвілі.

За даними прокуратури, у межах розслідування встановлено, що Е.Ц. знав, що Саакашвілі розшукували співробітники правоохоронних органів Грузії за скоєння тяжкого злочину, проте, незважаючи на це, надав йому свою квартиру в Тбілісі.

У прокуратурі зазначають, що Е.Ц. був затриманий 1 жовтня, йому загрожує термін тюремного ув'язнення від 1 до 4 років.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 03 окт 2021, 22:58

Михайло Саакашвілі, якого ввечері 1 жовтня затримали у Грузії, потрапив до країни, сховавшись у вентиляційній кабіні трейлера.

Про це повідомляє грузинське видання CNews із посиланням на неназване джерело.

Родич водія трейлера Елгуджі Цомаї заявив, що той давно працює водієм і возить з Грузії в Україну зелень. Чоловік нібито є також власником квартири у Тбілісі, в якій було затримано Михайла Саакашвілі.

Раніше прокуратура назвала лише ініціали чоловіка: Е. Ц. Йому висунуто звинувачення в приховування злочинів.

За інформацією того самого джерела грузинського видання, трейлер перетнув кордон Грузії у Поті. Таким чином, можна припустити, що вантажівка прибула в порт поромом з України. У Поті Елгуджі Цомая змінив машину і на своєму особистому легковому автомобілі доставив Саакашвілі в Батумі.

При цьому джерело спростовує інформацію про те, що експрезидент перебував у Грузії чотири дні, перш ніж його затримали. Співрозмовник грузинського ЗМІ стверджує, що зняті в Батумі відео було записано напередодні ввечері (ймовірно, ввечері 30 вересня), і викладено в мережу вже з Тбілісі.

За даними CNews, про повернення Михайла Саакашвілі на батьківщину не знав практично ніхто, в тому числі його найближчі соратники.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Грузия

Где Sanek » 03 окт 2021, 23:11

Warisdeath писал(а):
03 окт 2021, 22:54
Прокуратура Грузії в неділю пред'явила звинувачення
Warisdeath писал(а):
03 окт 2021, 22:58
Михайло Саакашвілі, якого ввечері 1 жовтня затримали у Грузії, потрапив до країни, сховавшись у вентиляційній кабіні трейлера.
Откуда? :shok:
Грузия граничит с Азербайджаном, РФ, Арменией и Турцией... :hm:
Вентляционная кабина??? Что это есть такое??? :reyes:
Дочитал...
Warisdeath писал(а):
03 окт 2021, 22:58
прибула в порт поромом з України
В трюме прятался? :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 03 окт 2021, 23:24

Sanek, Все, що стосується Міхаеля, то завжди загадка :wink:

Чекаємо! Мене більше цікавить подяка Гарібашвілі українським службам за співпрацю. От тут хочеться детальніше. Чи наші його насправді злили, чи це такий трюк, щоб Саакашвілі вів себе покладливо?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Грузия

Где Sanek » 03 окт 2021, 23:31

Warisdeath писал(а):
03 окт 2021, 23:24
Чи наші його насправді
Он показывал авиабилет Киев - Тбилиси
139430 - Грузия
Почему наши до сих пор официально не сообщили вылетал ли он из Борисполя в эту дату? Если он отбыл нелегально на пароме по морю, то получается он пересек и границу Украины незаконно...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 04 окт 2021, 01:29

Затриманий у Тбілісі колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі не стане причиною погіршення грузинсько-українських відносин.
Про це заявив прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі.

"У нас сьогодні дуже хороші, братерські відносини з Україною. Саакашвілі, до того ж у в'язниці, не стане причиною погіршення наших міждержавних відносин", - заявив Гарібашвілі у неділю в ефірі телекомпанії "Імеді".

За його словами, "Саакашвілі, який усвідомлює свій плачевний стан у грузинській в'язниці, сьогодні згадав про своє українське громадянство і вимагає свого повернення в Україну".

"Дуже шкода, що ця людина упродовж дев'яти років була нашим президентом. Якщо він бажає повернутися в Україну, то може це зробити через шість років після відбування тюремного покарання за вироком грузинського суду", - сказав Гарібашвілі.

Він не став розкривати деталей перетину Саакашвілі грузинського кордону, але зазначив, що оперативні служби заманили його, переконавши в повному розвалі роботи грузинських спецслужб.

"Саакашвілі планував 3 жовтня зібрати в Тбілісі до 10 тисяч своїх прихильників для протесту щодо нібито сфальсифікованих владою місцевих виборів і в цей час несподівано з'явитися у натовпі. Після того, як поліції довелося б його затримувати, за однією з версій передбачалася ліквідація декількох опозиційних лідерів, щоб покласти відповідальність за це на чинну владу з усіма наслідками для Грузії", - сказав Гарібашвілі.

Він вважає, що арештом Саакашвілі була відвернена дуже велика провокація.

"Ця хвора людина повірила, і ми теж переконали її в тому, що ситуація в Грузії безконтрольна і він зміг би здійснити задумане", - сказав Гарібашвілі.

Він пообіцяв, що дуже скоро грузинські правоохоронні органи розкажуть усі подробиці того, як Саакашвілі приїхав до Грузії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 04 окт 2021, 01:33

Адвокат Бека Басилая заявив, що проти його підзахисного, колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, грузинські правоохоронні органи порушили чотири кримінальні справи.

Про це адвокат повідомив у коментарі Суспільному.

"Ці справи неправові, вони всі політизовані, всі чотири кримінальні справи. Коли Міша був президентом, він пригощав своїх гостей і платив державними коштами. Це нормально. Мова не про великі гроші, це ресторан і таке інше. І тепер йому це висунули як обвинувачення. Коли він був у Чехії, то приніс на кладовище Вацлава Гавела квіти. Він купив їх не за свої гроші, а за бюджетні. Це йому теж коштувало обвинувачення і кримінальної справи. Це комічно", – розповів Басилая.

За його словами, ще одна справа стосується помилування звинувачених, коли Саакашвілі перебував на посаді президента країни, і остання – про незаконний перетин грузинського кордону.

Говорячи про ймовірність помилування Саакашвілі, Басилая зазначив, що це залежатиме від політичної ситуації в Грузії після місцевих виборів.

"Зараз головне те, яка ситуація складеться у Грузії. Вчора були вибори, на яких грузинська опозиція отримала дуже хороший результат. Якщо буде опозиційний рух рости, то я впевнений, що наша президентка змінить своє рішення про помилування Міхеїла. Наразі вона каже, що не помилує його, але цю заяву вона зробила перед виборами, щоб дати мотивацію прихильникам (її політичної сили – ред.), буцімто ось, Міша затриманий і президент не відпустить його", – сказав адвокат.

Проте, на його думку, у найближчі місяці, коли в країні відбудеться протест, "у неї не буде іншого вибору, як ухвалити це рішення (про помилування – ред.)". Він зауважив, що подібний прецедент вже був пів року тому, коли затримали одного з опозиційних лідерів і через два місяці відпустили.

"Був тиск людей, активістів, опозиції. Велику увагу цій справі приділив Захід. Якщо буде увага від Заходу до Саакашвілі, я впевнений, що Міша буде вільним", – заявив Басилая.

Він також повідомив, що захисники ще бачились із Саакашвілі, але така зустріч відбудеться вранці 4 жовтня.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 04 окт 2021, 03:27

У неділю з оцінкою виборів, які відбулися у Грузії, виступила спільна наглядова місія Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського парламенту.

Повідомляється, що на пресконференції в Тбілісі спостерігачі заявили про "широко поширені й повторювані звинувачення в залякуванні, купівлі голосів, а також тиску на кандидатів і виборців".

"На цих виборах була велика кількість кандидатів, які вели вільну агітацію і дотримувалися різних поглядів", - зазначив глава місії БДІПЛ Альберт Йонссон. Разом з тим він указав на "дедалі агресивніший політичний дискурс і навіть випадки фізичного насильства" та закликав владу Грузії ретельно розслідувати ймовірні порушення.

Як зазначається, спостерігачі також повідомили, що в ході виборчої кампанії "багато опозиційних кандидатів були змушені вийти з передвиборних перегонів", і деякі з них імовірно зробили це під тиском владної партії. Крім того, в кампанії майже не брали участь жінки.

Разом з тим спостерігачі позитивно оцінили процес голосування на переважній більшості дільниць, а також управління виборчим процесом з боку влади. Засідання ЦВК вперше були відкритими і транслювалися в прямому ефірі, що підвищило прозорість процесу, вказали представники місії.

На виборах у Грузії з 46,68% перемагає правляча партія

Так вибори пройшли нормально чи ні? :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 04 окт 2021, 03:29

«Свободу Міші»: у Грузії анонсували перші акції на підтримку Саакашвілі

У партії Міхеїла Саакашвілі «Єдиний національний рух» анонсували акцію з вимогою звільнити експрезидента Грузії з в'язниці.
Про це повідомляє портал «Новости Грузия».

Інформацію про акцію поширює у Фейсбуці голова ЄНР Ніка Мелія.

«Мітинг під назвою «Свободу Міші» розпочнеться о 15:00 біля пенітенціарної установи №12 у місті Руставі (30 км від Тбілісі), куди був поміщений Саакашвілі після затримання 1 жовтня. Яким саме буде формат акції, Мелія не уточнив», - ідеться в повідомленні.

Про проведення ще однієї акції на підтримку Саакашвілі оголосили активісти руху «Сакартвелоствіс» («Для Грузії»). Вони очікують на приїзд прихильників експрезидент з регіонів.

«Завтра о 18:00 зберемося біля Руставської в'язниці. З усією Грузії поїдемо на власних автомобілях», - оголосили організатори в соцмережах.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Грузия

Где dnepr7 » 04 окт 2021, 11:00

В Украине не одного клоуна стало меньше. Хорошая новость.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 05 окт 2021, 00:22

Прокуратура Грузії повідомляє, що Саакашвілі перебуває в Грузії з 29 вересня

Прокуратура у понеділок пред'явила обвинувачення в рамках розслідування про незаконний перетин Саакашвілі держкордону громадянам Зурабу та Шалве Цоцорія, які доставили Саакашвілі на своїй автомашині з Поті до одного з селищ у регіоні Самегрело.

"Затримані 29 вересня 2021 року після незаконного перетину Саакашвілі державного кордону на своєму автомобілі забезпечили його транспортування до призначеного місця, до одного з селищ регіону Самегрело, звідки Саакашвілі вирушив до Тбілісі та влаштувався у квартирі Елгуджи Цомая для тимчасового проживання", - йдеться в повідомленні прокуратури.

ЗМІ раніше повідомляли, що батько та син Цоцорія - працівники порту Поті.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Грузия

Где dnepr7 » 05 окт 2021, 10:32

Sanek писал(а):
03 окт 2021, 23:11
Откуда? :shok:
Грузия граничит с Азербайджаном, РФ, Арменией и Турцией... :hm:
Вентляционная кабина??? Что это есть такое??? :reyes:
Дочитал...

В трюме прятался? :wink:
Из Украины в Грузию есть постоянное паромное сообщение - у нас из порта Одесса или Ильичевск - в грузинский порт Поти (?). Огромный паром - на него заезжают грузовики прямо на палубу - а в трюме легковые авто грузы и пассажиры. Такие же паромы ходят в Турцию - Стамбул. И возможно в Грецию. Обычное дело - просто не все про это знают.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 05 окт 2021, 12:10

Изображение

Без коментарів :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Грузия

Где Lumen » 05 окт 2021, 14:11

Warisdeath писал(а):
05 окт 2021, 12:10
Без коментарів
Лизнул так лизнул :wink:
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 05 окт 2021, 23:01

Ета любоффффффф :ax:

В Грузию прибыла гражданская жена Михаила Саакашвили, депутат Верховной Рады Украины Лиза Ясько. Журналисты грузинских телеканалов зафиксировали её у административного здания руставской тюрьмы – именно там находится арестованный 1 октября экс-президент Грузии.


Вона, як депутат ВРУ не має права робити заклики до боротьби, а читай "заклик до зміни влади", в іншій країні. :bt:

А хто-небудь знає, Міхо розвівся з Сандрою? :secret:

Коменти :biggrin:

Micola N
она привезла план освобождения из тюрьмьі. под предлогом вьіступления 95-квартала в Грузию кроме клоунов прилетят и "спецназ Зе" с разборной одноместной ракетой - которая и вьівезет сидельца из тюрьмьі. а пока спецназ Зе и клоун команда 95 квартала срочно учит грузинские шутки и разговорньій язьік

Вася Шевченко f77d76ba
абрыдаюь сейчас )))
***
- я тебя никогда не забуду
- ты меня никогда не увидишь ...)))

Порохобандерівець
Тепер найближчі років десять буде розповідати чорнявому маляті про тата-космонавта.

Deodar Revolution
1:09 "человек с большим сердцем и с большим ... м... м" . Панi Ясько, шо ви мали на увазi ?

Yuri Gromov
Здається, Міхеїл вирішив від Лізи сховатися у в'язниці, але вона його й там дістала. Прямо, як мадам Ґріцацуєва Остапа Бендера.

Fantomas
Братья Грузины, знайте, нам, Украинцам, вообще насрать на этого Саакашвили, пусть сидит сколько вам надо ))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 02:32

Грузинські телеканали оприлюднили кадри затримання Саакашвілі в квартирі, де він перебував після перетину кордону.

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Грузия

Где Lumen » 06 окт 2021, 13:36

А вот гражданин Украины Саакашвили, стоит признать, является важным фактором грузинской политики даже спустя восемь лет отсутствия на родине. Посадив его за решетку, Иванишвили сам себе воткнул в жопу ржавую занозу и дал оппозиции знамя в виде героя-мученика. Позволь режим бегать своему могильщику на свободе – расписался бы в своей беспомощности. По слухам эмиссары Бидзины уже предложили Мише сделку: они отпускают его, он тихо сваливает из страны. Тем самым власть фактически признает, что обвинения против него носят сфабрикованный характер, но она готова была даже на такое унижение, лишь бы избавиться от «гастролера». Саакашвили будто бы решительно отверг эти условия и заявил, что из тюрьмы его освободит грузинский народ.

https://kungurov.livejournal.com/297230.html
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 16:20

"Позиція Української держави така: незалежно від прізвища і соціального статусу громадянин України користується повною підтримкою і захистом України у будь-якій точці світу. Тому пану Саакашвілі надається той самий обсяг консульського сприяння і допомоги від Української держави, який надається іншому громадянину, котрий потрапляє в халепу за кордоном", - заявив Кулеба.

Міністр додав, що подальші дії залежатимуть від того, які процесуальні кроки робитиме грузинська влада щодо Саакашвілі.

"Але ми його захищатимемо, оскільки він наш громадянин", - резюмував глава МЗС.

:hm:
Так у нього є два громадянства ?
:ck:
Виходить, що наш громодянин поїхав в дружню до нас країну робити революцію, причому незаконно перетнувши два кордони :schead:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Батька ПиночетLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»