Грузия

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Грузия

Где Влад Бевх » 09 мар 2023, 12:19

Законопроект об "иноагентах" отозван из грузинского парламента. После принятия документа в первом чтении в стране два дня продолжались масштабные протесты.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 10 мар 2023, 01:51

Грузини не здаються!

Після відкликання законопроекту, люди вимогали звільнити всіх затриманих на протестах за останні два дні.

У МВС Грузії заявили, що всіх затриманих на протестах у Тбілісі звільнено.

Правда не те, щоб відпустили зовсім. Деяких доставили до суду.
Формально - всіх відпустили з поліції. Але подальшу долю частини затриманих вирішуватиме суд.

Протести продовжуються.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Грузия

Где Влад Бевх » 10 мар 2023, 10:10

153848 - Грузия
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Грузия

Где Lumen » 10 мар 2023, 10:16

153849 - Грузия
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 11 май 2023, 00:12

Щось дуже тривожно за Грузію
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 13 май 2023, 00:03

ЄС, США та Україна застерігають грузинських "януковичів" від загравання з Росією

10 травня терорист №1 Володимир Путін скасував візовий режим для громадян Грузії та зняв заборону для авіакомпаній РФ на польоти до Грузії. Голова правлячої партії Грузії Іраклі Кобахідзе заявив, що його країна не запроваджуватиме прямі санкції проти РФ. "Ми не будемо карати свою країну і народ, тому ми не будемо ухвалювати жодних таких рішень", - зазначив він, виправдовуючи ці слова різними економічними показниками. Також прем'єр Грузії Іраклій Гарібашвілі вітає рішення Путіна.

🇪🇺 Європейський союз закликав Грузію дотримуватися санкцій проти Росії та не пускати її літаки на свою територію, оскільки санкції ЄС та США не дозволяють надавати послуги Росії з ліцензійного обслуговування американських та європейських літаків.

🇺🇸 Держдеп США попереджає Тбілісі про санкції у разі відновлення авіасполучення з РФ. А також попередили, що грузинські компанії можуть наражати себе на санкції.

🇺🇦 МЗС України попередило, що "Росія пропонує Грузії укласти угоду з дияволом. А в угоді з дияволом, як відомо, перемагає диявол". Київ нагадав, що курс Грузії на нормалізацію відносин з Росією відбувається на тлі російської окупації 20% грузинської території.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 16 май 2023, 01:54

Грузія надала дозвіл російській авіакомпанії "Азімут" на виконання рейсів з Москви до Тбілісі з 17 травня

Компанія отримала дозвіл на виконання семи рейсів на тиждень, заявив керівник Агентства цивільної авіації Давіташвілі. Загалом до відомства звернулися п'ять авіакомпаній, які хочуть літати між Росією та Грузією – чотири російські та грузинська.

"Азімут" виконуватиме польоти на літаках Superjet, оскільки вони належать російським лізинговим компаніям і на них не поширюються санкції, які забороняють обслуговування в закордонних аеропортах.

"Тверда позиція Грузії полягає в тому, що рейси між Грузією та Росією будуть виконуватися тільки авіакомпанії та літаки, які не підпадають. механізмів щодо санкцій", — йдеться у заяві Агентства цивільної авіації Грузії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Грузия

Где Lis1980 » 16 май 2023, 02:11

Лето на носу.. туристический сезон.. дешевые тачки.. грызуны почувствовали запах расеянских денег ;)

А позиция твердая, твёрже не бывает!! ))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 06 фев 2024, 00:21

Служба безпеки Грузії заявляє, що завадила транзиту вибухівки з України до Росії

Служба безпеки Грузії заявила, що вилучила вантаж з вибуховими пристроями, який нібито везли з Одеси, частину вибухівки мали доправити до Воронежа у Росію. Грузинські правоохоронці повідомили, що до перевезення вантажу начебто причетний кандидат у депутати в Одеську райраду від "Слуги народу" Андрій Шарашидзе.

Про це повідомляє проєкт Радіо Свобода "Ехо Кавказу" та Служба державної безпеки Грузії (СДБ).

Як зазначається, у вантажі було шість вибухових пристроїв.

За даними грузинської спецслужби, їх привезли з Одеси, через Румунію, Болгарію та Туреччину до Грузії 19 січня через пункт пропуску "Сарфі" на мікроавтобусі, власником якого є громадянин України. Спецслужба вважає, що вибухівку планувалося вивезти до Росії, а саме у Воронеж, через КПП "Дар'ял". Правоохоронці стверджують, що вибухівка загальною вагою 14 кілограмів надійшла до Грузії під виглядом акумуляторів електромобілів.

Изображение

Три вибухові пристрої вилучили на російсько-грузинському кордоні, ще три пристрої "залишили в Тбілісі на конкретній адресі". У спецслужбі не відкидають, що організатори планували влаштувати теракти й на території Грузії.

Спецслужба Грузії вважає, що до ввезення зазначених вибухових пристроїв на територію Грузії, їх переміщення по всій території причетні 7 осіб з Грузії, 3 з України та 2 з Вірменії.

Процес, за даними спецслужби, організував громадянин України, кандидат у депутати Київської районної Одеської районної ради у 2020 році від партії "Слуга народу" Андрій Шарашидзе, який родом з міста Батумі.

Слідство вважає, що про закладену вибухівку знав тільки Шарашидзе. Зазначається, що він активно відстежував переміщення вибухових пристроїв з-за меж Грузії.

"Встановлено, що вибухові пристрої містять пластичну вибухівку військового призначення С-4, яка активується за допомогою електродетонатора та спеціального таймера. Загальна вага вибухової речовини сягає 14 кілограмів. Також у контейнери помістили 6 одиниць детонаторів та 6 одиниць спеціальних ключів.

У всіх шести окремих ящиках вибухового пристрою було встановлено однакову кількість електронних таймерів спрацьовування, в яких уже був запрограмований час спрацьовування. У результаті первинного вивчення вилучених пристроїв було встановлено, що всі шість пристроїв виготовлені фахівцями високого рівня та розраховані на широкий радіус ураження", - зазначили у пресслужбі.



Нині контртерористичний центр служби безпеки країни проводить розслідування за статтею, яка стосується незаконного придбання та зберігання вибухових речовин і пристроїв. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років. До кваліфікації також можуть долучити й статтю про підготовку теракту, що передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Українські дипломати, правоохоронці, а також сам Шарашидзе наразі ситуацію публічно не коментували.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»