Грузия

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 22:06

Дружина експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі Сандра Рулофс заявила, що для неї стало несподіванкою опубліковане нардепкою від "Слуги народу" Єлизаветою Ясько відео, де вони із Саакашвілі розповідають, що "люблять один одного і підтримують".

Рулофс 6 жовтня в Facebook закликала звільнити свого чоловіка з в'язниці. "Міхеіл Саакашвілі - політичний в'язень. І я як громадянка Грузії повністю приєднуюся до вимоги про його звільнення", - написала вона.

Вона зазначила, що їй ставлять багато запитань про відео, яке виклала в фейсбук Ясько.

"Не буду приховувати, що відео, опубліковане в п'ятницю ввечері, стало для мене несподіваним, а форма - абсолютно неприйнятною. Незважаючи на особисті емоції, зберігаю спокій, вірю, що ми вийдемо переможцями з цієї боротьби", - підкреслила Рулофс.

:ax: :fk: :rolleyes: :crazy:

*******
Рулофс – піддана Нідерландів, яка набула громадянства Грузії. Із Саакашвілі у них двоє синів – Едуард і Ніколоз.
Офіційно про розлучення Рулофс і Саакашвілі не повідомляли.

:pcn2: :pcn1: :pcn2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenБатька ПиночетSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 11 окт 2021, 01:10

Для тих, хто цікавиться особистим життям.

Зараз я веду набагато масштабнішу боротьбу, ніж моє особисте життя. Втім, оскільки лунають запитання про це, я хочу заявити, що всі мої попередні стосунки завершено. І вже багато місяців тому я та Ліза Ясько поєднали наші долі. Ми давно живемо разом, як родина з повноправних партнерів. Це велика історія кохання, і я почуваюсь благословенним.

Я прошу людей поважати нашу приватність, а також приватність Сандри, до якої я ставлюся з глибокою прихильністю, повагою та вдячний їй за неймовірне спільне життя.

Зараз я зосереджений на моїй боротьбі та продовжую голодування. Я ставлюсь до цього вкрай серйозно і налаштований дійти до кінця.
Изображение

Там коменти усі-пусі. Почитайте

Mikheil Saakashvili
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 11 окт 2021, 01:13

Стан Саакашвілі, який і далі голодує в грузинській в'язниці, погіршився, він насилу ходить і говорить

Про це заявив журналістам його особистий лікар Ніколоз Кіпшідзе.

"Ситуація ускладнилася після того, як два-три дні тому я оглянув Міхеіла Саакашвілі. Він пив соки і справді розмішував в чай ложку меду. (...) Після того, як він дізнався з телевізора, що нібито з'їв в камері майже вісім кілограмів меду, взагалі від нього відмовився. Це позначилося, і ситуація дуже близька до критичної", - заявив лікар.

За його словами, у Саакашвілі захворювання крові "таласемія".

"Я ніколи раніше не говорив про це, але він сьогодні дав мені на це свій дозвіл. Це не смертельне захворювання, але є якісь ліміти, і один із лімітів є голод. При цій хворобі не можна голодувати. Він знав про цю хворобу ще з дитинства, але діагноз йому поставили у Вашингтоні під час одного з його візитів", - сказав Кіпшідзе.

"Зараз він важко ходить і йому важко говорити", - додав лікар.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 11 окт 2021, 13:38

:fp:
А пенітенціарна служба Грузії заперечує, що стан здоров'я Саакашвілі погіршився.

"Не відповідає дійсності поширена ЗМІ інформація про те, що стан здоров'я Міхеіла Саакашвілі погіршився. Він приймає призначені медикаменти. Стан його здоров'я на цю годину нормальний і життєві показники в нормі", - йдеться в повідомленні служби.

Зазначається, що тиск Саакашвілі - 120/90; пульс - 90; сатурація - 97, глюкоза - 101 мг/дл. Крім того, політик постійно перебуває під наглядом медичного персоналу, оскільки голодує.
:wink:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 17 окт 2021, 00:16

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Грузия

Где Lis1980 » 17 окт 2021, 00:49

Ну раз Арахнид вписался, то теперь точно отпустят!! ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 17 окт 2021, 01:05

Щось не можу пригадати, щоб це чудо, яке звалилося на наші голови на чолі всіх слуг, вийшло з вимогами відпустити бранців кремля на окупованих територіях. А до дружньої Грузії воно звернулося. Та ще й нагадало, що у Міхо подвійне громадянство, що до речі заборонено у нас. А воно, як лідор партії повинно закони знати. І, як бачимо, цього лідора партії не бентежить той факт, що людина незаконно перетнула два кордони. Два. Наш і грузинський. Воно нарядило на себе майку і вийшло під запис на камеру.

У нас в окупованому Криму татар схопили, громадян України. Їм до 20 років шиють. А ця потвора не звертається до путіна. Бо сцикотно ж. І партія нє одобріт.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 20 окт 2021, 01:46

Москва. 19 октября. INTERFAX.RU - Медики советуют отправить в больницу бывшего президента Грузии Михаила Саакашвили, который 20-й день продолжает голодовку в Руставской тюрьме.

"По рекомендации состоявшегося консилиума после осмотра Саакашвили ему рекомендовано перейти в клинику для интенсивного наблюдения", - заявил во вторник журналистам один из врачей специально созданной группы медиков Зураб Пагава.

"Мы дали рекомендацию госпитализации, чтобы избежать осложнений состояния здоровья Саакашвили, которое может в любой момент ухудшиться", - пояснил Пагава, который вместе с пятью другими врачами во вторник провел осмотр Саакашвили.

Со своей стороны личный врач экс-президента Николоз Кипшидзе заявил журналистам, что госпитализация Саакашвили может состояться в субботу, 23 октября. "На госпитализацию должен дать согласие сам Саакашвили. Возможно, он будет госпитализирован в ближайшую субботу", - сказал Кипшидзе.

При этом врач заявил, что на данный момент состояние здоровья Саакашвили стабильное, "такое же, как было вчера".

Решение о переводе Саакашвили из Руставской тюрьмы в клинику должны принять министры юстиции и здравоохранения, а также парламентарии.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Грузия

Где Sanek » 20 окт 2021, 01:49

Warisdeath писал(а):
20 окт 2021, 01:46
который 20-й день продолжает голодовку в Руставской тюрьме
Хочешь похудеть - спроси меня как :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 20 окт 2021, 01:58

Sanek, Справа в тому, що одну голодуючу ми вже знали. І треба зазначити, що дуже хвилювалися з цього приводу. Але ж вона нас і навчила не перейматися більше. Так що, що там насправді з Мішею, поки нам його не покажуть і ми не побачимо як він після голодування тримається, ми будемо просто читати новини про нього. :yes:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 20 окт 2021, 17:57

Прокуратура Грузії в середу оприлюднила детальну інформацію про те, як екс-президент Міхеіл Саакашвілі добирався до Грузії з України.

У поширеному прокуратурою повідомленні йдеться, що 28 вересня, приблизно о 23:00, з українського порту Чорноморськ до порту Поті прибуло судно "Вільнюс". З цього судна 29 вересня о першій годині ночі спустився трейлер із причепом, завантажений молочними продуктами.

У прокуратурі стверджують, що в причепі переховувався Саакашвілі, який вже на території порту пересів у кабіну водія. "Цими діями Міхеіл Саакашвілі в обхід державного контролю незаконно перетнув державний кордон Грузії", - заявляють у прокуратурі.

Згідно з інформацією, Саакашвілі приблизно о 02:15 пересів до іншого транспортного засобу - до легкового автомобіля марки "Мерседес".

В інформації йдеться, що цієї самої ночі Саакашвілі і три людини, які допомагали йому, добралися до села Тквірі Абашського району (край Самегрело - Верхня Сванетія), звідки пізніше він виїхав на автомобілі Ford Transit у бік Батумі, а потім повернувся назад до Абашського району.

За заявою прокуратури, до Тбілісі Саакашвілі дістався вже на світанку 30 вересня на тому самому транспортному засобі з причепом, в якому перебував на борту судна "Вільнюс".

******
Прокуратура Грузії в Руставській в'язниці висуне обвинувачення в незаконному перетині грузинського кордону колишньому президенту Міхеілу Саакашвілі.

Як повідомив журналістам до входу до Руставської в'язниці прокурор Леван Вепхвадзе, для пред'явлення цього обвинувачення є багато матеріалів. У цій справі затримано чотирьох громадян Грузії, які допомагали Саакашвілі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Грузия

Где Lis1980 » 20 окт 2021, 20:04

Возвращение блудного папугая ))))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 20 окт 2021, 20:52

Lis1980, :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 31 окт 2021, 00:48

30 жовтня у 20 з 64 муніципалітетів відбувся другий тур виборів мерів, оскільки жодний з кандидатів не подолав 50-відсотковий бар'єр. Дообирали мера й у п'яти найбільших містах Грузії - Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, Поті та Руставі. Головні суперники на виборах – правляча партія «Грузинська мрія» (ГМ), заснована 2011 року мільярдером Бідзіною Іванішвілі та «Об’єднана опозиція», сформована за ініціативою партії «Єдиний національний рух» колишнього президента Міхеїла Саакашвілі.

Представники владної партії «Грузинська мрія» заявляють про перемогу в голосуванні в другому турі місцевих виборів, натомість в опозиційному об’єднанні кажуть про протилежно інші результати.

Особлива увага прикута до голосування у Тбілісі та п’яти великих містах – Поті, Руставі, Батумі, Зугдіді та Кутаїсі, де кандидати від «Об’єднаної опозиції» зберігають реальний шанс перемогти кандидатів ГМ.

Напередодні дня голосування колишній глава держави звернувся до співвітчизників, закликавши їх брати активну участь у виборах.

Саакашвілі зазначив, що від результату виборів залежить і його особиста доля: «Від вашої участі залежить, помру я чи житиму», – мовиться у заяві Саакашвілі, яку зачитав журналістам один із його адвокатів.

В одній із попередніх заяв Саакашвілі попередив, що має намір голодувати «до смерті чи звільнення».

Голосування на кількох виборчих дільницях відбувалось на тлі сутичок між спостерігачами від конкуруючих партій та «групами підтримки». Представники опозиції та низки НКО заявили, що зафіксували факти підкупу, тиску та постійного контролю волі виборців у кількості, здатній вплинути на результати виборів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 31 окт 2021, 00:49

За даними екзитполів проурядового телеканалу «Імеді», «Грузинська мрія» здобула перемогу в усіх муніципалітетах, де її кандидати протистояли орієнтованим на заарештованого експрезидента Міхеїла Саакашвілі кандидатам. «Я вітаю всіх з нашою перемогою у другому турі», – сказав прем’єр-міністр Іраклі Ґарібашвілі в телевізійному виступі.

Але конкурентний екзитпол, проведений опозиційним Mtavari TV, показує лідерство опозиційних кандидатів. Голова партії «Єдиний національний рух» Ніка Мелія, який претендує на посаду мера Тбілісі, закликав спостерігачів від його партії «захищати голоси на виборчих дільницях» і не допускати фальсифікацій під час підрахунку голосів.

Очікується, що Центральна виборча комісія оприлюднить офіційні результати до ранку 31 жовтня.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Грузия

Где Sanek » 31 окт 2021, 00:58

Warisdeath писал(а):
31 окт 2021, 00:49
Очікується, що Центральна виборча комісія оприлюднить офіційні результати до ранку 31 жовтня.
И... :fx: :biggrin:
140400 - Грузия
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 31 окт 2021, 15:14

У ЦВК Грузії завершили підрахунок підсумків голосування в другому турі місцевих виборів у суботу. Перемогу в 19 із 20 муніципалітетів здобули кандидати провладної партії "Грузинська мрія", зокрема й у п'яти самоврядних містах - Тбілісі, Кутаїсі, Батумі, Поті та Руставі.
Sanek писал(а):
31 окт 2021, 00:58
И...
Грузинська опозиція скликає прихильників на мітинг у Тбілісі

Голова опозиційної грузинської партії "Єдиний національний рух" Никанор Мелія закликав усіх прихильників опозиції зібратися в неділю о 19:00 на площі перед парламентом.

Як заявив Мелія, на мітингу перед парламентом будуть зроблені заяви про подальші дії опозиційних сил, які не визнають підсумки другого туру місцевих виборів.

"Учорашні вибори проходили на тлі використання тотального насильства. Тому наша боротьба вчора не завершилася, вона почалася. Наша боротьба буде мирною, але дуже твердою", - сказав Мелія на брифінгу.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 31 окт 2021, 22:26

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Грузия

Где Sanek » 31 окт 2021, 22:27

Warisdeath писал(а):
31 окт 2021, 15:14
Грузинська опозиція скликає прихильників на мітинг у Тбілісі
Скучно и предсказуемо...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Грузия

Где Warisdeath » 31 окт 2021, 22:38

Я зараз погуглив. Хотів почитати, що там відбувається. Як там мітинг проходить, скільки людей вийшло, чого вимагають?
І нічого не знайшов. Не зрозумів :schead:
Тільки ось що:

7 ноября оппозиция проведет акцию протеста на проспекте Руставели

В воскресенье, 7 ноября, оппозиция проведет акцию протеста на проспекте Руставели. Об этом перед зданием парламента заявил председатель «Национального движения» Ника Мелия.

Как отметил Мелия, оппозиции нужно время, чтобы мобилизовать людей, и о деталях акции будет сказано позже.

«Мы, разумеется, собираемся в ближайшем будущем с высокой мотивацией, бескомпромиссной борьбой развернуть очень большой фронт борьбы. Мы намерены во вторник приехать в Батуми, чтобы с друзьями быть там, на месте и опротестовать. Будем в Кутаиси, и в последующие дни в разных городах, но очень важно, что нам нужно решить серьезные организационные вопросы. Нам нужно совсем небольшое время, чтобы протест, акция, демонстрация, которую увидит весь мир и которая состоится в воскресенье на площади Свободы, на проспекте Руставели, была масштабной, как никогда. Но эта акция, эта демонстрация, которая состоится в воскресенье, будет отличаться от всех предыдущих демонстраций и собраний со многих точек зрения. Позвольте сейчас не вдаваться в детали. Конечно, масштаб будет больше, чем мы видели в последний раз 14 октября, однако содержание и нагрузка будут другими, такими, которые служат интересам этого государства», - заявил Ника Мелия.

https://www.apsny.ge/2021/pol/1635738753.php
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»