А в России чудеса! № 2

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8766
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30127 раз
Карма: +16/-0

А в России чудеса! № 2

Где Влад Бевх » 30 мар 2022, 01:13

Это гениально

За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 01 апр 2022, 05:36

А все-таки які ж речовини вони там вживають? Так цікаво, що інколи аж спокою немає що то у них? Трава, чи це легкі, або важкі наркотики, а може порошок, а може ще щось? (не спеціаліст я в цій області)
От раха зникне, а ми так і не дізнаємося, що їх надихає на всі їхні дії. А цікавить дуже дуже)
:crying: :fp: :crying:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 02 апр 2022, 04:13

Хто там кого і шо, але це той випадок коли навіть не жаба гадюку))), а коли зоофіл виявився точно не під*арас на відміну від тих, про кого він пише
Изображение

Ох і сусід у нас :fp:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Батька Пиночет
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 03 апр 2022, 01:29

Сотрудники ОВД Хамовники в Москве составили протокол по статье о дискредитации вооруженных сил России (20.3.3 КоАП) за плакат с цитатой Льва Толстого.

В рапорте полицейские указали следующее: «Лев Николаевич Толстой согласно историческим фактам, является исторической фигурой, представляющей условно названное „зеркало революции“, общеизвестный факт того что в произведениях, публицистических статьях автора, жестко критиковался правящий режим, в особенности за оправдания насилия при социальном взрыве. Таким образом, действия гр. Никитин А.Н, следует трактовать как призыв к свержению действующей власти, а также следованию идеологии Толстого Л.Н.».
146381 - А в России чудеса! № 2
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 03 апр 2022, 02:46

:fool: :biggrin: :fool2:
На вічне питання #хотятлирусскиевойны нарешті весь світ отримав відповідь. І ця відповідь: "Да".
Тепер це чітко задокументовано протоколами поліції росії. Всі люди, які вийшли з закликами "Нет войне", були захоплені поліцією, отримали штрафи. Більше того, їм світить буцегарня. А в протоколах написано, що такі заклики "дескридитируют армию РФ".

Що тут можна сказати? Та нічого. Коли все будується на брехні, то наступає час, коли ця сама брехня руйнує все, як картковий будиночок.

Скоро вони заборонять Льва Миколайовича, судячи з того, що людину вже затримали за його цитату. А потім заборонять Федора Михайловича, а згодом і Олександра Сергійовича. І так від вєлікай рускай культури не залишиться нікого і нічого :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 05 апр 2022, 02:24

А це тільки початок
Далі буде...
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 06 апр 2022, 14:29

Sanek писал(а):
10 фев 2022, 00:34
Ладно, отвлекаюсь... как сдохнет паскуда Жирик - сообщите вот таким шрифтом, чтобы я не пропустил такое душещипательное известие...
Здохло

На цей раз офіційно. Володін сказав.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Батька Пиночет
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 06 апр 2022, 18:31

Warisdeath писал(а): Здохло

На цей раз офіційно. Володін сказав.
Очень символично, что не застал о чем мечтал и в самом разгаре.. земля стекловатой!!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8766
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30127 раз
Карма: +16/-0

А в России чудеса! № 2

Где Влад Бевх » 07 апр 2022, 22:53

Warisdeath писал(а):
06 апр 2022, 14:29
Здохло

На цей раз офіційно. Володін сказав.
Давно вже. Тримали у холодильнику бо мали все ж надію взяти Київ і тоді зробили з нього пророка. Мертвий пророк вкрай зручний. Але Київ плюнув на його могилу.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8766
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30127 раз
Карма: +16/-0

А в России чудеса! № 2

Где Влад Бевх » 07 апр 2022, 22:55

--------------
146425 - А в России чудеса! № 2
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 07 апр 2022, 23:04

За это стоило погибнуть!! ))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 08 апр 2022, 04:37

💀Коли українці у своїх дописах називають росіян виродками й 0pкaми, то лише частково перегинають палицю. Річ у тім, що виродження сучасної росії – не випадковість і не тупиковий поворот цивілізації, а наслідки системного процесу протягом як мінімум ста років.

Я не хочу заглиблюватися в глибину століть і розгадувати якісь буцімто таємниці російської душі, які ніколи насправді таємницями не були – світ просто завжди волів заплющувати очі на російську кровожерність і жорстокість.

Мені йдеться про те, що від часу більшовицького перевороту 1917 року негативна селекція стала основним механізмом російського державотворення. Адже більшовицьку революцію виграли фактично не ліві інтелектуали, що вигадували свої утопічні ідеї у швайцарських кав’ярнях, а найнижчі й найчорніші прошарки суспільства, мародери, терористи, кримінальні злочинці, всі ті, кого ми сьогодні називаємо «дном».

Це вони раптово отримали повну владу і встановили режим терору на всіх окупованих територіях. Людина з наганом у руці стала законом. Ті, що не вміли читати і не звикли митися, раптом отримали змогу безкарно вбивати «білоручок», інтелігенцію, заможних людей, чиновників і всіх тих, кого з такою відразою називали «панами».

Більшовики палили все на своєму шляху просто заради знищення; ґвалтували й убивали жінок; насміхалися і принижували перед розстрілом чоловіків. Особливу лють у них викликали не просто заможні, а освічені, культурні люди – всілякі професори й музиканти, художники і актори. Їх вони вбивали з особливими знущаннями.

Вбивали не тільки вищі класи суспільства, а й просто заможних селян – тих, що не спилися, а працювали і були добрими господарями (пропаганда називала цей найздоровіший прошарок селянства – «кулаками»). Якщо хата була побілена й не перекошена – це вже був привід для ґвалту, розстрілу й спалення. Із чорних заздрощів.

Більшовицька революція не була революцією більшовиків, бо таких – політично підкованих і свідомих – була абсолютна меншість. Це була революція мразі, яка повилазила зі своїх нір, найгірших суспільних маргіналів, злодіїв, дармоїдів і садистів.

Під час цієї революції можна було здійснити швидкий кар’єрний прорив. Владу отримували ті, в кого «рука не дрогнет» перед терором цивільного населення, вбивствами, зґвалтуваннями і залякуваннями. Що менше людяного було в таких «революціонерах», то швидше вони видиралися нагору в новій ієрархії. Саме такими й були більшовики.

І саме на цих принципах будувався Совєтський Союз, ідеальним викормишом якого став владімір путін – людина, яка не вирізняється ні розумом, ні талантами, ні навіть фізичною формою. Основні переваги путіна – його сірість і дикість, кровожерність, підлість і безпринципність, саме це зробило його правителем росії.

Після розпаду СССР росія не змінила цього основного кадрового принципу і будує свою імперію саме за цими лекалами. Авторитарний устрій не передбачає конкуренції, йому не потрібні найкращі уми й найталановитіші руки. Авторитарному режиму потрібні слухняні раби й жорстокі виконавці.

Жахіття цієї війни не є випадковістю – це закономірність; розстріли цивільних на вулиці і катування – не ексцес виконавця, а сама суть російського режиму, свідчення тяглості історичної традиції. Знищувати Бучу прийшли нащадки тих, хто переміг у більшовицькій революції, тих, здійснювали Голодомор і були наглядачами в Гулазі. Ми бачили приклади такого біологічного сміття й швидкої кар’єри на власні очі зовсім нещодавно – це Ґіві і Моторола. А сьогодні вони вторглися в Україну, щоб знищити всіх нас.

Армія мародерів, ґвалтівників і вбивць беззбройних цивільних може знімати пафосні відео для тіктоку, але гідно воювати – ніколи. Бо ця армія така ж, як і її народ, як і її держава. Держава, в якій кар’єру робили не завдяки здібностям, розуму, таланту, а завдяки підлості, доносам, зрадам і примітивному вислужуванню. Держава негативної селекції. Держава, де з покоління в покоління нагору виносило саме найгірших. Держава виродків.

Андрій Любка ©
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8766
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30127 раз
Карма: +16/-0

А в России чудеса! № 2

Где Влад Бевх » 08 апр 2022, 10:17

-----------------
146429 - А в России чудеса! № 2

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 11 апр 2022, 02:54

Пусть скажет спасибо, что ещё экстремизм ему не вменили
Изображение
На двери спортшколы посёлка Онохой в Бурятии по инициативе директора появилась буква Z. Увидев это, тренер Валерий Яковлев её сорвал.

На следующий день на двери опять висела Z, и тренер снова её отодрал.

На третий день Яковлева встретила буква Z и вахтёр с сообщением, что ему к директору. «Я считаю, что дети вне политики. <…> Я — против [Роскомнадзор]», – вспылил тренер, не зная, что его пламенный спич вахтёр записала на диктофон и директору донесла, а та вызвала полицию.

«Федеральный закон вышел, и сам Путин сказал, что нужно пресекать все экстремистские действия, которые против российской армии и против военных операций. Он же сознательно шёл на это, а мы-то в поддержку наших, как говорится, вооружённых сил. Пусть скажет спасибо, что ещё экстремизм ему не вменили».

Яковлева признали виновным в дискредитации использования ВС РФ, оштрафовав его на 90 тысяч рублей

@stalin_gulag
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»