Аваков черт

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3622
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Аваков черт

Где dnepr7 » 16 июл 2021, 09:26

Я вот думаю что ЗЕ Президент выстраивает вертикаль власти. И уже давно понятно что МВД в эту вертикаль не вписывается а ведет свою игру - Аваков серьезно там все организовал. Сейчас туда поставят кого попало на должность министра МВД но лояльного ЗЕ. Потом из-под МВД выведут Нацгвардию и подчинят ее ЗЕ. Возможно еще что-то сделают чтобы окончательно трансформировать МВД из относительно самостоятельного центра силы и принятия решений - в более слабую структуру. А потом туда поставят уже сильного но лояльного министра.

Это вероятно сложная многоходовка она давно обдумывалась и прорабатывалась. Это - узурпация власти ЗЕ Президентом.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3622
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Аваков черт

Где dnepr7 » 16 июл 2021, 09:34

Warisdeath писал(а):
15 июл 2021, 16:32
Так що виходить, що юрист Стерненко підтримує порушення закону, причому робить це привселюдно та ще й хоче святквати.
Это революционная целесообразность. Закон - отдыхает.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 16 июл 2021, 12:43

Чогось я пропустив відео з Романенком. Зараз послухав.
Ну що сказати? Юра - експерт так собі. А точніше - ніякий. І ця людина очолює інститут майбутнього. Вони не можуть проаналізувати минуле, а хочуть дивитись у майбутнє.
І ще. Він так висловлюється про Зе, наче це самостійна фігура в політиці.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
dnepr7SanekГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Аваков черт

Где Sanek » 17 июл 2021, 00:24

ПРО МВС У ІЛОВАЙСЬКУ

До річниці Іловайського бойовища на соцмережах обов’язково спалахнуть баталії навколо довічного питання: «Хто винний?» Одні дописувачі будуть звинувачувати у всьому п’ятого президента України і екс-начальника Генштабу генерала Муженка – журналіст Бутусов уже дописався до того що «Іловайськ був планом Порошенка». Інші будуть у всьому звинувачувати команду екс-заступника ДніпроОДА Геннадія Корбана. І обидві сторони звично забудуть про третього і дуже важливого учасника тих подій – Міністерство внутрішніх справ, кероване в ті часи чинним міністром Арсеном Аваковим. Чомусь йому питань про Іловайськ ніхто не ставить. А даремно.

«Всі дії ми узгоджували з представниками МВС – головою Департаменту з керівництва і забезпечення підрозділів міліції особливого призначення Віктором Чалаваном і представником МВС у штабі АТО Володимиром Гриняком» - розповів в інтерв’ю екс-командир батальйону «Шахтарськ» Андрій Філоненко. А от що сказав колишній командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук: «Надвечір 20 серпня мені зателефонував полковник МВС Володимир Павлович Гриняк, який був посередником між МВС та Збройними силами України в штабі АТО. Він наказав нам готуватися, щоб незабаром вирушити на зачистку Іловайська… Увечері 23 серпня в піонертаборі перебував генерал-лейтенант Сергій Анатолійович Яровий, заступник міністра внутрішніх справ України. Він наказав здійснити зачистку Іловайська слідом за Збройними силами України».

На особу генерала Ярового прошу звернути увагу особливо. За своєю посадою він стояв набагато вище за командувача Сектору «Б» генерал-лейтенанта Хомчака, а від 23 серпня 2014 р. був старше його ще й за званням – генерал-полковник. Генерал Сергій Яровий тоді і сьогодні – перший заступник міністра внутрішніх справ Авакова. Під Іловайськом не було ані заступників міністра оборони, ані начальника Генштабу, ані заступників НГШ. А от заступник міністра МВС там був. І не просто був – а брав активну участь у керівництві операцією. Оцінили?

За словами Геннадія Корбана від командирів добробатів зажадали аби про своє бажання брати участь у взятті Іловайська вони повідомили керівництву МВС – і вони це зробили. Корбан назвав генерала Ярового. У цьому немає нічого дивного – батальйони «Донбас», «Азов», «Шахтарськ», «Дніпро-1», та інші, були підрозділами МВС.

Проміжний звіт комісії ВР відзначає, що 16 серпня у селищі Урзуф на базі батальйону «Азов» пройшла спільна нарада за участі генерала Хомчака, командирів добробатів, і – генерала Ярового. А от ще. «Ввечері 23-го ми були за 40 км від Іловайська, на проміжній базі. До нас приїхали двоє есбеушників і сказали, що прикордонники повідомляють про дві батальйонно-тактичні групи росіян, які мають перекрити напрямок Амвросіївка –Старобешеве. З нами тоді ще був Андрій Тетерук. Я у нього спитав, «Що робити?» А він пожартував: «Помирати героями». Згодом ввечері приїхав генерал Яровий і поставив завдання: на День Незалежності буде штурм Іловайська силами ЗСУ, потім піде Нацгвардія, а наше завдання – зачистка після штурму. Вся операція мала тривати до вечора, із собою сказали зайвого не брати» - розповів в інтерв’ю Всеволод Стеблюк, начальник медичної служби батальйону «Миротворець».

Тобто в момент коли штаб Сектору «Д» криком кричав про захід в Україну штатних частин армії РФ, керівництво МВС проблем не бачило і готувало штурм Іловайська як у совкові часи – «до дати»! Вражає? Це, до речі, до питання, яку інформацію надавали у штаб АТО командувач Сектору «Б» генерал Хомчак і керівники МВС. Хто справді проґавив ввід росіян – Муженко чи заступники Авакова? І хто автор наклепів про генерала Муженка, який завжди казав, що Іловайськ від самого початку був операцією МВС? Виходить – правду казав?

Але ж генерал Яровий – не військовий, скажете ви. Він – мент. Так, але – він як раз таки військовий. Генерал Яровий в минулому – офіцер-десантник, закінчив Військову академію ім. Фрунзе, пройшов всі щаблі кар’єри від командира взводу до командувача Внутрішніх військ МВС України у 2010-2012 рр. На військовій справі він знався щонайменше не гірше за генерала Хомчака. А посаду займав неабияк вищу, тому його відповідальність за Іловайськ – не менша. А разом з ним – і відповідальність міністра Авакова, який не міг не знати чим займаються в зоні АТО його підлеглі. До речі, за словами комбата Філоненка дозвіл на вихід з Іловайська батальйонам «Шахтарськ» і «Азов» дали радник Авакова Антон Геращенко і вже згаданий начальник департаменту МВС Чалаван. Генерал Яровий в оточення не потрапив – він виїхав 26 серпня, коли стало гаряче вщент. А батальйони…

Проте. Навіщо було лізти в Іловайськ підрозділам МВС? Навіщо було влаштовувати руками запрошених до Іловайську журналістів шоу «війна онлайн» та намагатися взяти Іловайськ у День Незалежності? Перше, що спадає на думку – дострокові вибори до Верховної Ради. Ті самі, про проведення яких було оголошено 31 липня 2014 р. Як раз у ті дні сталася бурна перепалка між Юлією Тимошенко і її колишніми соратниками з «Народного фронту», які вирішили іти на вибори окремо від неї. Які плани мав тоді Арсен Аваков, ми навряд чи дізнаємося.

За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Гоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 17 июл 2021, 00:52

:hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 17 июл 2021, 00:59

Sanek писал(а):
17 июл 2021, 00:24
До речі, за словами комбата Філоненка дозвіл на вихід з Іловайська батальйонам «Шахтарськ» і «Азов» дали радник Авакова Антон Геращенко і вже згаданий начальник департаменту МВС Чалаван.
Хм, а Антон Геращенко мав на це право? Радник, це ж по простому, говоряща голова. Хіба у нього були якісь повноваження, крім говорити?
Темна фігура цей Антон.
І не забуваємо, що він - шеф комбата Семена.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
dnepr7ГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20980 раз
Карма: +3/-0

Аваков черт

Где Lis1980 » 17 июл 2021, 03:33

Антон - Гандон )))))
Толстый жополиз!!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 4):
WarisdeathГошаdnepr7Sanek
Рейтинг: 33.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 17 июл 2021, 04:03

Lis1980 писал(а):
17 июл 2021, 03:33
Антон - Гандон )))))
Толстый жополиз!!
:biggrin:
Це зрозуміло)))
Але, як виявляється, він ще на щось і впливає.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Гошаdnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 18 июл 2021, 02:29

Цей додік всю хату спалив :acute: Мабуть це і є причина відставки Авакова? :hm:

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна24" сказав, що новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вирішив зникнути з інформаційного поля на місяць.

"Він сьогодні (у п'ятницю – ред.) мені сказав, що він вирішив умовно на місяць зникнути з інфополя, для того, щоб, по-перше, провести аудит того, що є, і вийти через місяць з пресконференцією, де він розкаже, чим він буде займатися, коли він бачить втілення якихось програм, щоб ми його потім як парламент могли контролювати".

Арахамія також заявив, що одним з головних завдань, що стоять перед Монастирським, є розділення Міністерства внутрішніх справ.

"У нас як у правлячої коаліції є план інституційний щодо того, що такі великі міністерства треба розбивати на декілька інстанцій – Нацгвардія має бути роз'єднана з поліцією, і прикордонна служба також", – сказав глава фракції.

"Одне з таких головних завдань, які будуть стояти перед міністром – це зробити розділення цих частин", – додав він.

За його словами, Прикордонну службу "точно" заберуть з МВС, а щодо міграційної служби – "питання відкрите".

Арахамія додав, що Аваков був проти такого розділення, і "ця дискусія тривала вже два роки".

П.С.
Зеленський хоче як у путіна і лукашенка, мати у своєму підпорядкуванні свою маленьку армію, яка буде захищати його. Він же з самого початку своєї каденції намагався вивести Нацгвардію з підпорядкування МВС.

З іншого боку, це теж не є дуже добре, коли одному міністру підпорядковано стільки служб. Але щось мені не віриться, що наш президент і його оточення керуються благими намірами і турботами про народ, а не про себе
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20980 раз
Карма: +3/-0

Аваков черт

Где Lis1980 » 18 июл 2021, 21:55

За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekdnepr7
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 18 июл 2021, 23:06

Згоден я з Поярковим. Хоча і через силу)) Але раціональність змушує погодитись. Тут і без інсайдів все зрозуміло.
Єдине, що хоч трохи заспокоює, так це те, що зелені ще нічого не довели до кінця. То їм професіоналізму не вистачає, то звичайного духу. Так і зараз може статися. Та і поліція після подій з "Беркутом" теж може не наважитися виконувати злочинні накази, якщо такі, в принципі, будуть.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Аваков черт

Где Sanek » 18 июл 2021, 23:16

Warisdeath писал(а):
18 июл 2021, 23:06
Єдине, що хоч трохи заспокоює, так це те, що зелені ще нічого не довели до кінця.
Как не довели? Убран последний не зеленый министр... :wink: То, что началось с разгона предыдущей Рады, назначения своих в ЦВК... дошло до логического финала :old:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 18 июл 2021, 23:40

Sanek писал(а):
18 июл 2021, 23:16
То, что началось с разгона предыдущей Рады, назначения своих в ЦВК... дошло до логического финала
В принципі, да. Так і є :sad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3622
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Аваков черт

Где dnepr7 » 19 июл 2021, 12:53

Warisdeath писал(а):
18 июл 2021, 23:06
Згоден я з Поярковим. Хоча і через силу)) Але раціональність змушує погодитись. Тут і без інсайдів все зрозуміло.
Єдине, що хоч трохи заспокоює, так це те, що зелені ще нічого не довели до кінця. То їм професіоналізму не вистачає, то звичайного духу. Так і зараз може статися. Та і поліція після подій з "Беркутом" теж може не наважитися виконувати злочинні накази, якщо такі, в принципі, будуть.
Без нового Майдана сбросить власть ЗЕ будет невозможно. Ждем повод для начала Майдана.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Аваков черт

Где Warisdeath » 20 июл 2021, 01:54

dnepr7 писал(а):
19 июл 2021, 12:53
Ждем повод для начала Майдана.
Його вже більше, ніж багато. Але треба розуміти, що і ризиків не менше. Ризиків, навіть, більше. Наш ворог не спить. Він чекає початку масових протистоянь, щоб здійснити масові заворушення
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3622
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Аваков черт

Где dnepr7 » 20 июл 2021, 12:03

Warisdeath, я понимаю что риск есть. Но - как я это вижу - то власть ЗЕ ведет Украину в пропасть. Да медленно ведет не спеша - но результат будет один - крах. Поэтому чем раньше мы сменим машиниста нашего тепловоза - тем лучше для судьбы поезда Украина.

Досрочные выборы президента и парламента - тоже подойдет.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathГоша
Рейтинг: 25%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12593
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Аваков черт

Где Lumen » 20 июл 2021, 12:05

dnepr7, неслыханно :rofl: Вы призываете к майдану?
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
dnepr7WarisdeathГоша
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3622
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Аваков черт

Где dnepr7 » 20 июл 2021, 12:12

Sanek писал(а):
18 июл 2021, 23:16
Как не довели? Убран последний не зеленый министр... :wink: То, что началось с разгона предыдущей Рады, назначения своих в ЦВК... дошло до логического финала :old:
Потому что сразу - изначально - нужно было всех не зеленых министров выгнать включая Авакова. То что небыло сделано вовремя - несло вред все время пока проблема не была устранена.

Майдановцы правильными хорошими - не бывают. Их миссия - начинается там на Майдане и там же должна и закончиться. Потому что революционеры - они хорошо делают только одно - разрушить то что есть быстро и решительно.

А чтобы что-то создать и построить - нужны совсем другие люди.

Есть время разбрасывать камни. А есть время камни собирать. Для каждого времени - свои герои.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3622
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Аваков черт

Где dnepr7 » 20 июл 2021, 12:14

Lumen писал(а):
20 июл 2021, 12:05
dnepr7, неслыханно :rofl: Вы призываете к майдану?
Верхи не могут - низы не хотят. Промедление смерти подобно. За оружие товарищи!

Кто тут временные? Слазь! кончилось ваше время.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3622
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Аваков черт

Где dnepr7 » 20 июл 2021, 12:49

Было бы очень хорошо если бы Аваков сейчас уехал в Италию - а за время его отсутствия в НАБУ возбудили бы против него уголовное дело и суд принял решение про заочный арест без права на залог - заявку в Интерпол на розыск + ноту в Италию с просьбой об экстрадиции. Это бы вычеркнуло его из политической жизни Украины хотя бы на некоторое время.

Конечно луче бы просто асфальтовым катком переехать - для окончательного решения вопроса.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»