Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Юридические вопросы, связанные с оружейной тематикой
Аватара пользователя

rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0

Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Где rvyt » 05 мар 2021, 15:53

А вот такого плана вопрос,а под грушами в огороде тоже копать будут??? :negative:

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7083
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21209 раз
Карма: +3/-0

Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Где Lis1980 » 05 мар 2021, 16:16

)))
Мама пишет в тюрьму сыну: «Сынок, как тебя посадили, сил нет, некому помогать по хозяйству - огород не вскопанный, картошка не посажена, что делать, не знаю!» Сын пишет ответ: "Мама, в огороде не копайся, накопаешь такого, что и тебя посадят, и мне срок добавят". Мама опять пишет сыну: "Сынок, как пришло твое письмо, приехали мусора, перекопали весь огород, ничего не нашли. Уехали злые, матерились". Сын пишет ответ: "Мама! Чем мог - тем помог, картошку сажайте сами."
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

rvyt
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 868
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Винные погреба
Поблагодарили: 5775 раз
Карма: +4/-0

Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Где rvyt » 05 мар 2021, 21:22

Этот роскас старого еврея я знаю,но темнемение,хароший анегдот... :rofl:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25361
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Где Warisdeath » 17 мар 2021, 22:09

З 18 березня в Україні відновлюється процес оформлення і видачі дозволів на зброю, - глава Нацполіції Клименко
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25361
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Где Warisdeath » 26 окт 2021, 16:59

В Україні на початку наступного року почне працювати єдиний реєстр зброї

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зазначив, що пріоритетним питанням для нього є створення повноцінного реєстру зброї та запевнив, що такий буде створено найближчим часом.

Про це він заявив на нараді 26 жовтня в Офісі Генпрокурора

«Поставив завдання, щоб до кінця цього року, максимум початку наступного, в Україні запрацював повноцінний реєстр зброї, який, на жаль, не був створений за 30 років Незалежності», - сказав міністр.

Також він висловив надію, що до кінця року «хоча б у першому читанні проголосують за закон про обіг зброї, і далі можна рухатись до прийняття у другому читанні».

У свою чергу голова Національної поліції України Ігор Клименко зауважив, що для поліції стало додатковим викликом те, що ділки почали використовувати пошту для переправлення зброї. «Люди безперешкодно пересилають як боєприпаси, так і запчастини до зброї», - сказав він.

За словами голови Нацполіції, проблеми є також у збуті озброєння військовослужбовцями. «Ми розуміємо, що події на сході наших військовослужбовців штовхають на те, щоб вивозити зброю та боєприпаси в мирне життя. І наше головне завдання - цьому протидіяти», - сказав він.

Клименко навів цифри: за 9 місяців задокументовано понад 120 фактів вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів у діючих військових та колишніх учасників бойових дій.

Крім того, направлено до суду кримінальні провадження щодо 11 організованих злочинних груп, причетних до незаконного обігу зброї.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25361
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Где Warisdeath » 26 окт 2021, 17:03

В Україні, найімовірніше, проведуть ревізію нагородної зброї, - Венедіктова

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вважає, що Міністерство внутрішніх справ України проведе ревізію виданої нагородної зброї.

"Я бачу, що, найімовірніше, така ревізія, аудит буде. Тим більше, що на сьогодні в державі дуже багато зброї, легальний та нелегальний оборот зброї у цифрах - це жахлива історія насправді", - сказала генпрокурор журналістам у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання про те, чи проводитиметься ревізія нагородної зброї, виданої, зокрема, МВС.

Венедіктова у цьому контексті продовжила: "Тому гадаю, що Денис Анатолійович (міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський) також над цим питанням працює. Це лише його рішення. Він обов'язково з цим питанням вийде до журналістів".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25361
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Разрешительная служба расформирована, все владельцы будут проверены.

Где Warisdeath » 18 июн 2023, 04:27

Изображение

З 23 червня в Україні починає працювати Єдиний реєстр зброї (ЄРЗ).

Переваги впровадження ЄРЗ:

◾️Ви зможете легко отримати інформацію про свою зареєстровану зброю.
◾️Процедура отримання дозволів буде спрощена.
◾️Отримання дозволів прискорюється шляхом диджиталізації послуг у сфері обігу зброї.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Юридические вопросы»