Алексей Арестович

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Алексей Арестович

Где Lis1980 » 19 мар 2021, 19:22


dnepr7 писал(а): Послушайте мову ПОРОШЕНКО в сразу начале видео про национализацию ПриватБанка. Есть ли там слова на украинском языке и не использует ли он случайно мат?
Ну и что? Сука православная мы тоже слышали ;) А еще он писяет и какает, знаете, да? ))))))

Альбертик, все относительно.. вы разницу между внутренними разговрами руководства и посыланием на х#й на публике (а фейсбук тоже публичная страница) ферштейн?
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 5):
ГошаBikiniLumenWarisdeathSanek
Рейтинг: 41.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 19 мар 2021, 23:33

dnepr7 писал(а):
19 мар 2021, 16:55
У меня нет двойных стандартов.
:rolleyes2: А зараз що Ви демонструєте?
dnepr7 писал(а):
19 мар 2021, 16:55
Я ОЧЕНЬ СТАРАЮСЬ не обсуждать личные качества собеседников тут на форуме - потому что мы обсуждаем тему, а не собеседника. И да мне не нравиться когда с темы дискуссии переходят на личности - потому что это отступление от темы -
Ну що? Почнемо розбір польотів, як то кажуть?)))
1. До Арестовича людина звертається з питанням. Питання по темі.
2. У відповідь людина отримує мат.
Якщо на Ваш погляд це не перехід на особистості, то я не знаю, що тоді перехід на особистості по Вашому.
3. Арахамія у відповіді Арестовича у такій специфічній формі не побачив нічого такого неприйнятного, що викликало таке обурення мас. І можна сміливо говорити, що він підтримав таку форму спілкування.
4. Ви після цього відкрили для себе щось новеньке в Арахамії і знайшли в ньому позитив.
5. На пряме питання стосовно Вас, Ви кажете, що Вам таке не подобається.
До того ж я знову уточню, що у нас не вживаються нецензурні слова при спілкуванні один з одним, у нас немає образ один на одного, у нас немає відходу від теми. І саме головне: ми всі тут не публічні люди. У нас тут свій майданчик для спілкування, такий собі клуб по інтересам.
А сторінка Арестовича - це сторінка публічної людини, а з недавніх пір, ще й радника ОПи, представника ТКГ.

Прохання. Поможіть знайти різницю. А то подвійний стандарт так і лізе назовні.
dnepr7 писал(а):
19 мар 2021, 16:55
и обычно так делают когда нет аргументов в споре.
100-відсотково підтримую. Так завжди поступають ті, кому нічого відповісти на пряме питання, яке потребує конкретної відповіді. І Арестович це яскраво нам продемонстрував.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 00:11

dnepr7 писал(а):
19 мар 2021, 18:38
Послушайте мову ПОРОШЕНКО в сразу начале видео про национализацию ПриватБанка. Есть ли там слова на украинском языке и не использует ли он случайно мат?
А це до чого?
Мамарідна, :fp: та ця зелена зграя з їх прихильниками, як з теперішніми, так і з минулими, хоч щось можуть аргументоване сказати без згадки про попередників, а особливо про ПП? Та чи він вам дихати не дає? Я не можу))) Ладно, це ліричне відступлення.

Камраде, а Ви коли-небудь працювали? На підприємстві, в якійсь установі, на фірмі, фабриці, заводі, в офісі? Будь де? Одним словом, в колективі? А може Ви керуєте якимось колективом?
Це питання не про особисте. Я не питаю у Вас ні назву, ні професію, ні напрямок праці. Це питання про поняття як такого. Тобто відчуття різниці між офіційністю і не офіційністю Вам присутнє? Якщо Ви коли-небудь працювали у колективі, то маєте знати, що в робочій обстановці ще й не таке буває, особливо тоді, коли роботи повно. Особливо тоді, коли напруга така в роботі, що ніколи кави ковток зробити, коли кожна клітинка, кожен нерв на межі.

Більше того, я Вам скажу по секрету :secret: , що так інколи спілкуються педагоги, бібліотекарі і, навіть, працівники театру :yes:
Але коли відкриваються двері або піднімається завіса і з'являються учні, читачі, глядачі, то всі відразу стають ввічливими, люб'язними, порядними і чемними.


А тепер питання по суті. І воно набагато важливіше, ніж сама розмова.
Яким чином плівки з розмовами президента і його оточення опинились в широкому доступі?
Плівки з розмовами всіх перших представників держав зберігаються в спеціальних архівах. І доступ до цих архівів має дуже обмежена кількість осіб. Їх обмежена кількість тому, що це державні таємниці. А при Зеленському у нас плівки просто гуляють по світу. І ніхто із зелених прихильників цим не переймається. Головне, що там ПП матюкався. А те, що команда Зеленського і сам Зеленський перетворили державу на балаган їх не турбує. Сьогодні ми слухаємо плівки з матюками, а завтра весь світ почує секретні матеріали.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 20 мар 2021, 01:28

Warisdeath писал(а):
19 мар 2021, 23:33
1. До Арестовича людина звертається з питанням. Питання по темі.
2. У відповідь людина отримує мат.
Якщо на Ваш погляд це не перехід на особистості, то я не знаю, що тоді перехід на особистості по Вашому.
3. Арахамія у відповіді Арестовича у такій специфічній формі не побачив нічого такого неприйнятного, що викликало таке обурення мас. І можна сміливо говорити, що він підтримав таку форму спілкування.
4. Ви після цього відкрили для себе щось новеньке в Арахамії і знайшли в ньому позитив.
5. На пряме питання стосовно Вас, Ви кажете, що Вам таке не подобається.
До того ж я знову уточню, що у нас не вживаються нецензурні слова при спілкуванні один з одним, у нас немає образ один на одного, у нас немає відходу від теми. І саме головне: ми всі тут не публічні люди. У нас тут свій майданчик для спілкування, такий собі клуб по інтересам.
А сторінка Арестовича - це сторінка публічної людини, а з недавніх пір, ще й радника ОПи, представника ТКГ.
Вы путаете мухи с котлетами. Страница в фейсбуке это личная страничка Арестовича как физического лица - про это и сказал Арахамия. Есть фейсбук Президент Украины и есть страница Владимир Зеленский - одна страница это та где да нада соблюдать - а вторая где не обязательно. Если к Вам на фейсбуке обратились с вопросом - Вы не обязаны на него отвечать вовсе - или можете ответить что-то совсем не культурное - это СВОБОДА СЛОВА. Никто никому ничего не должен. И если госслужащий пишет или говорит не на мове а на русском - да это нарушение - и даже для кого-то обидно и задевает за живое - можете сделать ему замечание - а можете написать жалобу его руководству. Но пока что - пока что да - за то что человек говорит не на мове, а на русском - за это административной или уголовной ответственности НЕТ - то есть это не правонарушение и не преступление. А еще можно на фейсбуке послать кого-то нах%й и это тоже не наказуемо никак.

Вы можете говорить на МОВЕ это Ваше дело. Но если Вы хотите заставить меня чтобы я на ней говорил мой ответ будет "пошел н$хуй" - и не нужно обижаться ибо это Украина у нас демократия, а не тоталитаризм. Так понятно?
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 01:44

dnepr7 писал(а):
20 мар 2021, 01:28
Так понятно?
Справа в тому, що мені давно все зрозміло. А ще я знаю, що броня кріпка і вона не пробивається, і що дятел, то не тільки птах. Тому я і звернувся до Вас у темі про Україну з одним єдиним проханням. І до таких, як Ви я завжди звертаюсь з цим проханням. Тому, що Вам і таким же самим, як Ви, какаяразница і по$уй, а нам - ні. От і залишайтесь вдома у день виборів. Ми без вас розберемось. І повірте, що і Вам буде дуже непогано від нашого вибору.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 20 мар 2021, 02:02

Warisdeath, да я бы с удовольствием - но не могу. Потому что для Вас вопрос мовы так важен - и для меня он важен. Судя по этой истории с Арестовичем - тем для кого принципиально важно на каком языке человек говорит - а не то во что он верит и к чему идет - мне с такими не по пути. Поэтому я пойду на выборы и еще раз Вам испорчу праздник. Обязательно.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Алексей Арестович

Где Sanek » 20 мар 2021, 02:29

dnepr7 писал(а):
20 мар 2021, 02:02
Поэтому я пойду на выборы и еще раз Вам испорчу праздник. Обязательно.
:wink:
125864 - Алексей Арестович
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 02:30

dnepr7 писал(а):
20 мар 2021, 02:02
и еще раз Вам испорчу праздник. Обязательно.
Та будь ласка.

Хоча я не веду спори з упоротими тими, хто перекручує суть розмови, здвигає акценти і підміняє поняття, але в данному випадку вважаю за необхідність уточнити.
Питання по Арестовичу не у мові. Питання по Арестовичу по формі відповіді на запитання. І все.
Якби він сказав: "не хочу", "не буду", "моя сторінка, як хочу, так і пишу" і так далі, варіантів у вєліком і мАгучєм сотні, але він обрав з вєлікого і магучєго самий яскравий варіант. І це дуже добре. Тому, що після цього Арестович пояснив, що він - "человек русской культуры". І я радію від цього. Бо мені було б дуже прикро, що ця ницість могла би бути представником української культури. А так, все нормально і гармонійно. Він відповів як справжній представник культури росії. Тому з ним все зрозуміло і більше питань немає до нього.
Залишилось дочекатись коли вся ця зграя зникне. А вона зникне. Знайте про це.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 02:45

Я аж заскринів!!!
Який вдалий кадр на відео, що Днепр7 приніс. :rofl:
На цьому кадрі вся суть Арестовича. Трошки дебількувате, трошки невпевнене, трошки прибацане :rofl: І все якесь несправжнє. Як і сам Арестович несправжній. Така собі невдала підробка. :lol:
Подивіться))))
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 20 мар 2021, 02:59

Warisdeath, в мире все временно. Даже солнце превратиться в сверхновую и взорвется уничтожив все планеты солнечной системы примерно через 5 миллиардов лет. И конечно же и Зеленский и Арестович тоже уйдут, власть в Украине все время меняется.

И Вы неправильно понимаете ситуацию. В Верховной Раде претензии к Арестовичу не за мат - а за то что не на мове. Не за то что он хамло. А за то что покусился на святое - ему указали что нада на мове - а он в ответ просто послал. Это вызывает волны негодования возмущения это зрада и ганьба. НАКАЗАТЬ Народ требует справедливости. Должен. Обязан.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 03:01

dnepr7, Так претензії до нього у ВР чи у ФБ?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 20 мар 2021, 03:12

Warisdeath, у Фейсбука нет претензий. А в Раде там какие-то подписи ЕС собирает чтобы его отстранить но это мимо.

Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 03:24

dnepr7 писал(а):
20 мар 2021, 02:59
В Верховной Раде претензии к Арестовичу не за мат - а за то что не на мове.
Передивіться відео, яке Ви зараз принесли і почуйте, що стало останньою крапкою для депутата з Голосу, який почав збір підписів?


Фраза "мовний скандал" йде, як заголовок. Для тих, у кого причинно-наслідковий зв'язок працює, це абсолютно зрозуміло. А ті, хто натягують сову на глобус, то це особисто їхні справи.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 20 мар 2021, 03:29

Warisdeath, Это и есть мовный скандал - претензии к Арестовичу за то что он посмел замахнуться на святое - на МОВУ. А не за то, что матом выругался.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Алексей Арестович

Где Warisdeath » 20 мар 2021, 03:36

dnepr7,
Warisdeath писал(а):
20 мар 2021, 02:30
я не веду спори тими, хто перекручує суть розмови, здвигає акценти і підміняє поняття,
Warisdeath писал(а):
20 мар 2021, 02:30
Питання по Арестовичу не у мові. Питання по Арестовичу по формі відповіді на запитання. І все.
Якби він сказав: "не хочу", "не буду", "моя сторінка, як хочу, так і пишу" і так далі,
то ніхто не збирав би зараз ніякі підписи.
Крапка.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 20 мар 2021, 03:53

Warisdeath, да плевать Арестовичу на подписи которые собирает оппозиция. И он правильно ответил - только так и нужно отвечать. А то когда началась в 2014 война крутили везде вот это:

Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 20 мар 2021, 08:08

Warisdeath писал(а):
20 мар 2021, 03:24
Передивіться відео, яке Ви зараз принесли і почуйте, що стало останньою крапкою для депутата з Голосу, який почав збір підписів?
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Алексей Арестович

Где dnepr7 » 21 мар 2021, 08:13

Warisdeath, С чего это вдруг Черновол решил, что такому типу людей как Арестович нужно уважание? Им нужна известность и ДЕНЬГИ. И Зленский он не клоун - он МОНАРХ он ИМПЕРАТОР-САМОДЕРЖЕЦ - а придворный клоун это Арестович. Такая вот схема.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»