Шарик ..андон!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 31 янв 2022, 01:07

Warisdeath, а кто это такая?
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 31 янв 2022, 01:18

Sanek, Кажуть, що телеведуча. Я теж не знаю її. Не знаю що вона веде і де. Чую лише тоді, коли вона потрапляє в черговий скандал зі своїми українофобськими заявами. Але вперше почув про неї, коли дізнався, що це перша дружина Антіна Мухарського. Точніше вже тоді, коли вони розводилися і весь той процес супроводжувався брудом, який летів на адресу Антіна. У них спільні діти і вона начебто забороняє їм спілкуватися.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 31 янв 2022, 01:32

Warisdeath писал(а):
31 янв 2022, 01:18
це перша дружина Антіна Мухарського
Ааа... понятно... это она ему наперекор... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 31 янв 2022, 01:35

Sanek писал(а):
31 янв 2022, 01:32
это она ему наперекор...
Нє, мені здається, що це вона така відбита по життю))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekБатька ПиночетГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 04 фев 2022, 13:14

"Слуги", Шарій і ведучий каналу Мураєва просувають telegram-канали спецслужб РФ

Народні депутати зі "Слуга народу", ОПЗЖ, колишні "регіонали", телеведучі поширюють інформацію анонімних telegram-каналів, які СБУ підозрює у роботі на спецслужби Російської Федерації.

Про це пише LIGA.net:
Нардепи зі "Слуга народу" Данило Гетманцев, Максим Бужанський і ведучий каналу "Наш" Назар Діордіца.

Попри санкції РНБО telegram-канал проросійського блогера Анатолія Шарія далі працює і допомагає викритій мережі російських каналів.

Торік у лютому СБУ викрила сторінки "Легитимный", "Резидент", "Картель" та "Сплетница". Також є новостворені канали, які, за даними контент-аналізу, мають зв'язки із прокремлівською сіткою (зокрема, "Криоген", "Наблюдатель", First і MediaKiller), пише ЗМІ.

Лише за січень цього року Шарій п'ять разів репостив канал спікерки російського МЗС Марії Захарової. Канали "Легитимный" і "Сплетница" згадані Шарієм у 2021-му понад 40 разів.

Загалом за час існування каналу Шарій зробив для своєї аудиторії 420 шерів із викритих каналів. Ще 246 репостів забезпечив канал дружини Шарія Ольги (теж під санкціями РНБО).

Активно ретранслює канали ГРУ нардеп з ОПЗЖ Вадим Рабінович (2900). Попри невелику кількість підписників, він поділився постами викритих каналів 370 разів. У фаворі політика – канал "Наблюдатель" (тільки за січень – близько 20 репостів).

Серед інших політиків наративи, що публікуються прокремлівською мережею, можна побачити на telegram-каналах екснардепів Ігоря Мосійчука (132 рази), Олени Лукаш (69) і Михайла Добкіна (22).

Ведучий телеканалу колишнього "регіонала" Мураєва "НАШ" Макс Назаров (справжнє ім'я – Назар Діордіца) також активно репостить росіян. На його telegram-канал "Наглый" підписано 58 тис. користувачів.

На цьому каналі регулярно фіксуються антизахідні меседжі, розповідає програмний менеджер "Детектор медіа" Ксенія Ілюк, яка моніторить telegram-канали. Назаров періодично радить підписатися на цілу низку анонімних каналів, серед яких "Легитимный" і "Резидент".

Назаров масово републікує телеграм-канали, пов'язані зі спецслужбами Росії - понад 150 разів. Водночас регулярно вітає такі канали із приростом підписників.

Ексведуча телеканалу "NewsOne" Діана Панченко в січні почала просувати telegram-канал і репостити проросійські анонімні ресурси: зокрема, "First" і "Сплетница". Також Панченко прорекламувала у себе канал "Шептун", який за даними Центру протидії дезінформації при РНБО активно цитує прокремлівських пропагандистів і є учасником проросійської сітки каналів.

Лідером серед "слуг" є Максим Бужанський. Він регулярно "спілкується" з викритими російськими каналами "Резидент", "Легитимный", "Темный рыцарь". Бужанський поширив повідомлення цих каналів 146 разів.

Також полюбляє дискутувати з анонімами голова податкового комітету, нардеп від "СН" Данило Гетманцев. Канал "Резидент" він називає "колегами", а перед "Легитимным" виправдовується за помилки та уточнює, що "пам'ятники зносить місцева влада, а не президент". Загалом Гетманцев згадав викриті канали 16 разів.

Не відстає від колег по фракції Юлія Гришина. Вона, звичайно, не настільки активна, але також любить відповідати "Крокодилам" і "Шептунам" (теж із російської мережі).

Колишній "слуга народу", позафракційний Артем Дмитрук, який нещодавно приєднався до команди ексспікера Дмитра Разумкова, теж не оминає увагою проросійський пул каналів. Нардеп активно рекламувався на найбільших із них, зокрема на "Легитимном".

"Легитимный" і "Резидент" були небайдужі й нардепу від "СН" Олександру Качурі. У 2019-20 роках він періодично поширював їхні повідомлення. Згодом репости припинилися. Нардеп записав відео, на якому зливає в унітаз папірці з написами каналів "Легитимный", "Картель" і "Через плечо".

"Виникає питання до вертикалі влади. Спочатку СБУ маркує канали як проросійські, це обговорюється на рівні РНБО. А потім депутати із провладної сили фактично плюють на це і продовжують їх медійно підтримувати.

Тобто для влади це не пріоритет. Така казуїстика свідчить про відсутність координації та логіки", - каже PR-консультант Андрій Коваленко.
144912 - Шарик ..андон!!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

Шарик ..андон!!

Где Lis1980 » 10 фев 2022, 19:09

За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 11 фев 2022, 00:44

А серіал #жабогадюкінг стає все цікавіше і цікавіше))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 11 фев 2022, 01:25

Warisdeath, ролики о наших реалиях - мелочь... Петушарий вообще стал последнее время филиалом Соловьева :wink: Ни сколько не скрываясь, в режиме нон-стоп идут видео о геополитике, доносящие до зрителя мировой расклад с точки зрения Москвы... разбор речей Путина и т.д. Я, конечно, не всегда следил за творчеством этого поца, тем более в горячие 2014-15 годы... но имхо никогда такого не было!!! Очень уж явная последнее время демонстрация истинных работадателей и вал информационной пропаганды... :hm:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 11 фев 2022, 01:37

Sanek, 26.01.2022 Вищий адміністративний суд Литви остаточно відмовив блогеру Анатолію Шарію, підозрюваному у держзраді України, у статусі політичного біженця.
Про це повідомив російський юрист Марк Фейгін.

«Можу підтвердити, що Шарію остаточно відмовили у праві вважатися біженцем у Литві. Хочу наголосити, що поряд з паперами, представленими з цього приводу українською стороною, на це вирішально вплинули документи, надані мною та моїми литовськими адвокатами», - сказав Фейгін.

За його словами, згідно з цими матеріалами Шарій не проживав понад п'ять років за литовськими адресами, які він проставляв у документах, що надавалися литовській владі, тобто йшлося про обман.

«Тепер, після рішення Вищого адміністративного суду Литви, Шарій не має права перебувати на території ЄС. Отже, питання до Іспанії, де він перебуває. У принципі, міграційна влада країни може виставити його з країни», - сказав юрист.

Водночас Фейгін нагадав про дві нещодавні поїздки Шарія до Росії. На його думку, не виключено, що в ході їх той отримав у РФ російський паспорт або якийсь інший статус, наприклад «статус біженця». На думку юриста, свідчень співпраці Шарія з російськими структурами більш ніж достатньо.

Так що так :wink:
Зверніть увагу як він навіть в цьому відео про Сирожу сто разів з презирством згадав DW ( Deutsche Welle). Зараз же на росії контри з цим німецьким видавництвом, то Шарік вже так старався хоча би інтонацією зневагу проявити, наче це якась помийка жовтої преси.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 11 фев 2022, 01:39

Warisdeath писал(а):
11 фев 2022, 01:37
Про це повідомив російський юрист Марк Фейгін.
Этому тоже поцу :wink: совсем не верю...
Хотя да, активизация Петушарика на ниве геополитики и его поездки в Москву причины имеют, причем весьма явные...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 11 фев 2022, 02:15

Sanek писал(а):
11 фев 2022, 01:39
Этому тоже поцу совсем не верю...
Так само.
Але, є важливе але. Саме в цьому випадку. Про це повідомили майже всі українські ЗМІ і якби це було неправдою, то Шарік спростував би швидше, ніж ми могли почути про те, що було таке рішення. А він жодного слова про це не сказав.

П.С.
Я не стежу за тим, що розповідає Шарій. Дивлюся його тільки тут, на форумі, і то не всі відео. А от про рішення суду я читав ще в той день, коли про це стало відомо. Хотів ще і тут про це запостити, але забув)) І якби він спростовував, або заперечував, то ті ж самі наші ЗМІ про це написали. А нічого не було такого. Так що є підстави вірити що все так і є.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 15 фев 2022, 22:18

Фріка контуженого нам у стрічку
:fool2: :fp: :bt:



І сховався в країні НАТО, а не десь там в Сизрані :blum2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 15 фев 2022, 22:19

:hz: Пишуть таке:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 15 фев 2022, 22:31

Warisdeath писал(а):
15 фев 2022, 22:18
Фріка контуженого нам у стрічку
Эмоционально, однако... :wink:
Warisdeath писал(а):
15 фев 2022, 22:18
І сховався в країні НАТО, а не десь там в Сизрані
Это он с разведовательно-диверсионной миссией! :secret:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 16 фев 2022, 16:08

:secret: Санітари вже виїхали
Изображение

Слухайте, а може він на завданні, щоб втопити опзж? :wink: Хіба ж можна бути таким довбой*бом? :crazy: Та ще і вчОним :biggrin:

До речі, а від однопартійців буває хоч якась реакція на його довбої*бізми?)
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 19 мар 2022, 23:21

На жаль, гандони і під час війни залишаються гандонами
Изображение Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 30 мар 2022, 04:51

Вони вже і не намагаються приховати своє справжнє лиТЦо. О яка незадоволена, що на рахє щось пішло не так
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30226 раз
Карма: +16/-0

Шарик ..андон!!

Где Влад Бевх » 16 апр 2022, 02:25

Аудитория шарика
146485 - Шарик ..андон!!
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 22 апр 2022, 03:44

В Мордорі почнеться розквіт наук. Такі вчоні на дорозі не валяються.
Изображение

А з Олєжкою Царьовим це буде чудовий тандем :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Шарик ..андон!!

Где Bikini » 05 май 2022, 14:27

Украинский политик и блогер Анатолий Шарий задержан по международному ордеру в испанском городе Таррагона под Барселоной.

«Мы располагаем информацией о том, что Шарий был задержан в городе Таррагона по международному ордеру», — сообщили в испанской полиции.

Шария ожидает экстрадиция в Украину — издание «Сегодня» со ссылкой на источники в СБУ.

«Экстрадиция Шария состоится обязательно. Как правило, такое осуществляется в промежутке времени около 2 недель-месяца».

Адвокат блогера Шария Сталина Гуревич не подтвердила новость о задержании своего подзащитного: «Не могу подтвердить, что это правда».

Испанский суд постановил отпустить Анатолия Шария под подписку о невыезде - Национальная судебная коллегия Испании.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»