Шарик ..андон!!

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 27 апр 2021, 22:39

Warisdeath писал(а):
27 апр 2021, 14:12
Головна помилка минулої влади у тому, що вона думала, майже була впевнена у тому, що наш народ мудрий.
Так мы договоримся до фразы, приписываемой Гитлеру в последние дни в бункере (конечно, как обычно, без источников :wink: ) - "Если немецкий народ столь труслив и слаб, то он ничего не заслуживает, кроме позорной гибели". :wink:

Другого народа у нас не будет...

Прям такое благородство!... они думали, народ мудрый!!! :fp: Ишь как умело подслащивается пилюля банального проигрыша вчистую...
Продули - значит все!!! Не проанализировали, не учли, не построили контрпропаганду, не смогли, не, не, не...

Самый позор был, когда Порошенко как пацан реагировал на все выдумки Зеленского... на анализы, на стадион... в гонке он стал ведомым, а это уже предопределяло проигрыш. Если ты уверен, что народ мудрый, то какого как ужаленный учавствуешь в квесте, устроенным твоим оппонентом... потому что проиграть ох как не хочешь?! Потому что цепляешься за призрачную надежду... Потому что "политическое животное" и борьба - твое!!!

Они думали, народ мудрый... ага... :wink:
Или они вчера родились и свой народ не знали... :blum1:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 28 апр 2021, 00:42

Sanek, Ледве стримався, щоб не натиснути червону пімпочку.

І знову винен Петро Олексійович. В принципі по життю воно так і є: хто працює, з того і питають, а хто працює на результат, до нього і вимоги завищені, хто розумний, тому і ставлять питання. А що з дурня візьмеш, який з нього попит? Тому до нього і питань немає.

Ви засуджуєте, що Порошенко погодився на стадіон, але Ви чомусь не засуджуєте сам факт цієї дурні, яку запропонував кандидат у президенти своєму опоненту. І я впевнений, що якби Порошенко не погодився іти на стадіон, то Ви би зараз мені написали: "А что мешало ему прийти на тот стадион? Побоялся? Испугался? Если ты борец, так иди до конца". Кажучи словами Зеленського: "я зуб даю", що зараз я читав би такий текст від Вас.

І про нарід. Я ніколи не забуду як шаленів цей нарід від того стадіону. Більше того, у мене особисто є знайомі, які були там. Да, вони ходили на підтримку Зеленського. Правда чомусь наших спільних друзів просили, щоб я про це не знав. Мабуть якесь прозріння все-таки наступало і їм було соромно. Що мене не менш дивувало. Раз люди зробили свій вибір, то чому їм за це соромно? Але я дізнався не тому, що мені розповіли, а тому, що був поруч, коли вони дзвонили звідти і чув як вони в якомусь стані екстазу, ейфорії, фанатичної агонії розповідали як там класно. Інші знайомі дзвонили вже особисто мені після закінчення тієї стадіонної ганьби і були теж всі схвильовані, збуджені, раділи і щиро не розуміли чому я не можу розмовляти від розпачу. А мені здавалось, що світ зупинився і збожеволів.

А от тепер, через два роки, я, наприклад вже по іншому дивлюсь на ті події. Хоч мені і досі соромно, але я вже посміхаюся з того видовища. Тепер вже майже кожен може сказати, яка то була ганьба. Який то був сором. Який то був обман. І, якби Порошенко не погодився, то не було б нагоди от так побачити всім нам що обирає нарід. Зеленський, насправді, на тому стадіоні яскраво продемонстрував свою необізнаність, свою дурість, своє незнання ні історії, ні права, ні законів. Він щиро і відкрито показав, що вони будуть брехати, порушувати закони, конституцію, що вони будуть маніпулювати і чхати на всіх. "PO*UY" - було написано у Жені. І тепер ця вистава обертається проти самого Зеленського. І вирок буде оголошено йому. Бо він і його команда - одноразові, а його опонент - стратег і грає вдовгу.

П.С.
І ще. Ця тема для *андонів. А Порошенко не з цього кола.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 28 апр 2021, 01:29

Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 00:42
Ви засуджуєте, що Порошенко погодився на стадіон
Да.
Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 00:42
Ви чомусь не засуджуєте сам факт цієї дурні, яку запропонував кандидат у президенти своєму опоненту
Почему? Из того факта, что я не понимаю какого он повелся на хотелки Зеленского, начиная с анализов, как раз и проистекает то, что как по мне это была редкостная х%йня, показуха и замануха!!!
Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 00:42
І знову винен Петро Олексійович.
Да, именно он виноват в своем проигрыше. Я так считаю! Долго объяснять почему, да и правильно вы написали...
Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 00:42
Ця тема для *андонів. А Порошенко не з цього кола.
:hi:

Ну и напоследок... :wink:
Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 00:42
Кажучи словами Зеленського: "я зуб даю", що зараз я читав би такий текст від Вас.
Нет.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 28 апр 2021, 01:50

Система, завдяки якій Ківі вдалося захиститися, перестане діяти до кінця року, - секретар Нацагентства забезпечення якості освіти Вінницький

Поточний рік - останній, коли наукові роботи можуть захистити ті, хто почав "працювати" над ними до ухвалення в 2016 році відповідного закону.
Про це в інтерв'ю DW розповів секретар Нацагентства забезпечення якості освіти Михайло Винницький.

"Щоб зрозуміти, як пан Ківа захистив свою дисертацію, треба зрозуміти, що він захищався саме за старими принципами, які діяли до прийняття в Україні 2016 закону, який унеможливив цей порочний принцип, коли людина вискакує як чорт із табакерки з готовою дисертацією. Сьогодні це вже неможливо", - розповів Вінницький.

За його словами, тепер система підготовки кандидатів наук передбачає, що всі 4 роки навчання в аспірантурі потрібно регулярно представляти свої досягнення.

"Я вдячний пану Ківі за те, що він показав, наскільки гнила ця стара система. Однак вона вже вмирає. До кінця року ми перейдемо на нову систему, в якій навчальні заклади будуть відповідати за своїх аспірантів", - додав Вінницький.

При цьому він вважає, що якщо навіть Міносвіти після скандалу візьметься перевіряти наукову роботу Ківи - той все одно отримає диплом кандидата наук.

"Я не покладав би на це (перевірку) великих надій. Йдеться про народного депутата, і буде досить великий політичний тиск, щоб все це затвердити. Ймовірно, це буде відбуватися під кінець терміну перебування на посаді діючого міністра, якому вже буде все одно", - припустив Вінницький.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 28 апр 2021, 08:25

Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 01:50
Система, завдяки якій Ківі вдалося захиститися, перестане діяти до кінця року
Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 01:50
При цьому він вважає, що якщо навіть Міносвіти після скандалу візьметься перевіряти наукову роботу Ківи - той все одно отримає диплом кандидата наук.
Сразу видно какой преимущественно национальности у нас власть... :wink: Азохен вей, карапузики!
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Шарик ..андон!!

Где Гоша » 28 апр 2021, 12:26

Warisdeath, огромная просьба,перестаньте так яростно выступать адвокатом ПП.Мы все здесь согласились с его достижениями,но мы знаем и его промахи. Вот те его промахи и вынесли на верх арлекина. И мне кажется,что доказывать что либо нет нужды,можно только сидеть и дико злиться.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 28 апр 2021, 14:43

Гоша, Я знаю про всі його промахи. Я про них і за часи його каденції говорив, і зараз можу сказати. І знаю, що Sanek, мав на увазі і про що не хоче говорити.

Але тоді, за попередні п'ять років, майже всі досягнення нівелювали цими промахами. І у багатьох склалося враження, що промахів набагато більше, а ті досягнення, які були так важко здобуті, взагалі нам не потрібні. В результаті маємо зелену монобільшість. І тепер, через два роки їх володарювання, настав час коли можна казати про досягнення минулої команди на тлі порівняння з сьогоднішнім безладом. Так тепер відніше і зрозуміліше. Я же не конкретно камрадам форуму це кажу, на щастя у нас тут люди думаючі зібралися, але нас же читають.

Я не співаю діфірамби ПП і не відстоюю особисто його (ніколи не мав кумирів і не збираюся їх мати), я відстоюю ті дії, які були здійснені особисто ним і його командою. І повірте, що з великою радістю (насправді не з великою :wink: і не з радістю :wink: , але все одно) погодився б аж бігом, якби хтось ще, хтось інший, а краще іншІ, міг би впроваджувати з таким напором все, що наближає нас до перемоги, відстоювати все, що потрібно нам на міжнародній арені для придушення путіна, щоб пер, як танк, тиснув і тикав носом у ті европейські цінності, які вони декларують, а в справжнє життя втілюють зі скрипом і тільки зі стусанами. Про армію, думаю, можна і не казати, всім вже все зрозуміло. І повірте, що мені дуже прикро, що на нашій політичній арені таких, як Порох шукати і шукати і чи знайдемо, а от таких, як Зеленський, більше, ніж багато. Сподіваємось, що все ж таки професіоналів буде більше і більше. Я не кажу, що їх у нас немає. Вони є і їх у нас багато, але багато з них не хочуть іти в політику, а в зелену політику тим більше.
А якщо ми будемо мовчати і тихо злитися, то зелену навалу позбутися бути ой як нелегко.

Друже, я вибачаюсь за емоційність, за багато букв і приймаю зауваження. :hi: Все це від злості, а іноді і від безвиході.
Буду тримати себе у руках і намагатимусь стримуватись


П.С. Я там вчора казав, що ПП не з кола *андонів і від злості не сказав, що Зеленський теж не з цього кола. Якби там не було, але він наш президент. Тому він не належить до *андонів. От коли закінчить свою каденцію, тоді подивимось, а поки що ні.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Шарик ..андон!!

Где Гоша » 28 апр 2021, 15:10

Warisdeath, Прыймаю Ваши пояснэння.Бачите, Вы тэж злитэся. Зараз кожна думаюча людына злыться тому,що довбням неможлыво щось донесты.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Шарик ..андон!!

Где Lumen » 28 апр 2021, 15:13

Гоша писал(а):
28 апр 2021, 15:10
довбням неможлыво щось донесты.
Долбо%бам невозможно что-либо донести априори. На то они и долбо%бы. Можете даже не пытаться, а тем более нервничать по этому поводу :hi:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Шарик ..андон!!

Где Гоша » 28 апр 2021, 15:19

Lumen, согласился бы с Вами на 100%,но есть нюанс: долбни привели страну к такому безобразию.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 28 апр 2021, 23:40

Найбільш реальний шанс заблокувати присудження ступеня кандидата наук чи будь-якого іншого наукового ступеня — це атестаційна колегія при МОН. Якщо вона виявить порушення і скаже, що «ми не можемо допустити, щоб науковий ступінь був присуджений за таку роботу», то таку дисертацію можуть відхилити.
Але є одне але.

Більшість прецедентів з відхилення робіт були за попередньої й передпопередньої міністрів (Ганна Новосад та Лілія Гриневич — ред.), коли у складі атестаційної колегії була велика кількість представників Наукового комітету, які справді боролися з академічною недоброчесністю, викривали такі випадки й витрачали власний час, щоб вичитати кожну дисертацію. А з приходом чинного міністра багато членів Наукового комітету вийшли зі складу атестаційної колегії й вона вже не працює, як раніше. Кейс із паном Кивою буде стрес-тестом на те, чи здатна на щось ця атестаційна колегія.

https://hromadske.ua/posts/podibne-vidc ... -illi-kivi
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 28 апр 2021, 23:50

І знову про новоявленого науковця!

"Ось це я тобі, Вово, обіцяю", - Ківа заявив про тиск Зеленського на його наукового керівника і планує зробити свого наставника міністром освіти. ВIДЕО
https://censor.net/ua/video_news/326250 ... _i_planuye

А тут він аж здивував :wink: Він ще й речення може складати.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 29 апр 2021, 00:57

Warisdeath писал(а):
28 апр 2021, 23:50
Він ще й речення може складати.
Он не такой глупый как иногда выглядит...
И да, все правильно сказал - "пошумят, через неукоторое время все забудется, а я буду дальше со своей диссертацией."
У нас весь шум-гам последнее время уходит в свисток, не замечаете?
Как там, иск Бигус уже подал в Прокуратуру? Вопрос риторический... :wink:
Вот в этом наше все...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 15:08



В іншому пості Виговський зазначає також, що дисертаційне дослідження Киви зацікавило і Офіс Генерального прокурора.




Здається ми не в тій темі про Киву пишемо. Про нього треба писати в Неймовірно! Фантастично! Дивовижно! А може і жахливо... Просто те, що вражає
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 17:16

"Коли ми станемо владою, ми змінимо курс розвитку нашої країни"
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 03 май 2021, 04:31

Кума Путіна, дружина голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксана Марченко, яка віднедавна теж є членкинею даної партії, виставила у мережу анонс нової серії свого серіалу на підтримку церкви Московського патріархату під назвою "Паломниця"
Як видно, особливістю цієї частини стрічки буде поява там світського діяча - російського співака й продюсера Пилипа Кіркорова, передає Еспресо.TV.

"Ох, я грішний. Так що немає слів", - каже на відео Кіркоров.

Одягнутий він у притаманній йому епатажній манері.

Прем'єра серії з Кіркоровим анонсована на 7 травня.

При цьому анонс вміщено у записане російською мовою великоднє привітання Марченко за сьогодні, 2 травня 2021 року.
Изображение Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Шарик ..андон!!

Где Lis1980 » 03 май 2021, 12:21

Епанько ))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25291
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Шарик ..андон!!

Где Warisdeath » 05 май 2021, 21:49

Шматок гі*на я нам приніс.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Шарик ..андон!!

Где Sanek » 05 май 2021, 22:17

Warisdeath писал(а):
05 май 2021, 21:49
Шматок гі*на я нам приніс.
Ермак - кандидат на следующих выборах... умничка!!! :shok: :rofl:
Лысый совсем кукушкой уехал? Хотя что я спрашиваю... он и не приезжал...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Шарик ..андон!!

Где Lis1980 » 07 май 2021, 10:24

Шарик за донаты будет снимать ролики об инвестициях в криптовалюты ))))))))) Еще один коуч нарисовался ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»