Нагорный Карабах

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 28 июл 2021, 16:10

Вірменія й Азербайджан заявили про бої на кордоні.

Вірменія й Азербайджан знову вступили в бій на кордоні: вбито трьох вірменських бійців, двох азербайджанців поранено.

Изображение Изображение
Изображение
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 06 авг 2021, 00:38

Ереван сообщил о размещении пограничников РФ у границы с Азербайджаном

Москва. 5 августа. INTERFAX.RU - Российские пограничники размещены в граничащей с Азербайджаном Тавушской области на северо-востоке Армении, сообщает Минобороны Армении.

"На участке села Воскепар Тавушской области размещены российские пограничники", - заявили в пресс-службе армянского военного ведомства. Там добавили, что идет строительство "помещений тылового обеспечения".

В Минобороны отметили, что процесс осуществляется в рамках армяно-российского сотрудничества.

Вместе с тем министр обороны Армении Аршак Карапетян в четверг на заседании коллегии ведомства поручил "исключить любые попытки продвижения противника или улучшения позиций".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 18 авг 2021, 12:26

Російські "миротворці" незаконно пропускають вірменську бойову техніку в Карабах
Відео самі ж і опубікували
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumenиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Нагорный Карабах

Где Lumen » 18 авг 2021, 14:16

Совершенно верно! "Пустили козла в огород" :fp:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Warisdeathиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 05 сен 2021, 22:54

Найбільший пасажирський літак Airbus A340-500, що належить азербайджанській державіакомпанії AZAL, який вилетів із Баку, здійснив пробний рейс і посадку в першому аеропорту Карабаху, що перейшов під контроль Азербайджану, - міжнародному аеропорту Фізулі, повідомляє Нaqqin.az.

Літак, який здійснив перший політ у Фізулі, отримає назву Карабах.

Крім цього, 5 вересня в аеропорту Фізулі приземлився один із найбільших вантажних літаків-Boeing 747-400, що належить азербайджанській авіакомпанії Silk Way. Цим літаком у Карабах вперше повітрям були доставлені вантажі. Час польоту пасажирського літака за маршрутом Баку-Фізулі становить 35 хвилин.

У міжнародному аеропорту Фізулі здано в експлуатацію злітно-посадкову смугу довжиною 3000 метрів і шириною 60 метрів. Злітно-посадкова смуга повністю обладнана приборно-посадочними і навігаційними системами, світлотехнікою, первинними і вторинними радіолокаційними системами для гарантування безпеки польотів у відповідності з усіма вимогами ІКАО. Це дозволить аеропорту приймати літаки будь-якого типу.
Изображение Изображение Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Нагорный Карабах

Где Влад Бевх » 12 сен 2021, 00:45

Лейсан Амирова

Денис Пронин, русский бакинец, муж и отец, записался добровольцем на войну и погиб в битве за Джабраил 6 октября 2020 года, освобождая земли родного Азербайджана от армянской оккупации. Мы победили, брат! Теперь спи спокойно!
138475 - Нагорный Карабах
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Нагорный Карабах

Где Lumen » 16 ноя 2021, 15:04

- Азербайджанцы взяли в плен 11 армянских солдат.
- Есть сообщения о множестве раненых и убитых с обоих сторон.
- МО Армении обвинила Азербайджан в применении ракетной техники.
- Ереван обращается к Москве с призывом защищать Армению согласно двухстороннему договору от 1997 г.
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 16 ноя 2021, 17:12

Міністерство оборони Азербайджану заявило, що внаслідок військової операції з боку Вірменії на ділянках державного кордону в Кяльбаджарському та Лачинському районах було поранено двох азербайджанських солдатів.

Про це йдеться у заяві азербайджанського відомства.

«16 листопада приблизно об 11:00 вірменські з'єднання розпочали раптову військову операцію з метою захоплення висот на цьому напрямку державного кордону та заняття більш вигідних позицій для досягнення військової переваги», - йдеться у повідомленні Мінооборони Азербайджану.

У відомстві повідомили, що вірменські військові підрозділи атакували бойові пости Азербайджанської Армії в Кяльбаджарському та Лачинському районах, зосередивши додаткову живу силу, військову та спеціальну техніку на прикордонних бойових позиціях у Басаркечярському районі та Гаракільсі.

Зазначається, що вірменська сторона зазнала інтенсивного обстрілу з різнокаліберної стрілецької зброї та гранатометів позиції азербайджанської армії, завдавши збитків бойовим постам. У результаті, за попередніми даними, дістали поранення двоє азербайджанських військовослужбовців. Їм було надано першу медичну допомогу, наразі їхньому життю нічого не загрожує.

У Міноборони Азербайджану заявили, що у відповідь на це було проведено військову операцію - вірменських військовослужбовців було знешкоджено та затримано, велику кількість різнокаліберної зброї та боєприпасів захоплено як трофеї, знищено протитанкову установку та один міномет.

Обстановка на кордоні залишається напруженою, нині продовжуються бойові операції.

У Міноборони Вірменії також підтвердили, що на кордоні тривають бої, внаслідок чого поранення отримали чотири військовослужбовці, пише Арменпрес.

«Локальні бої ведуться із застосуванням артилерії, бронетехніки та вогнепальної зброї різних калібрів. Противник зазнає великих втрат бронетехніки та живої сили. Інформація про постраждалих та поранених з вірменської сторони уточнюється. На даний момент відомо, що поранено четверо військовослужбовців», - йдеться у повідомленні Міноборони Вірменії.


Раніше, 13 листопада, Азербайджан та Вірменія заявили про поновлення обстрілів у Нагірному Карабаху.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 16 ноя 2021, 22:31

У Єревані повідомляють про 15 загиблих та 12 полонених, у Баку - про 2 поранених.

"За непідтвердженими даними, загинули 15 військовослужбовців ЗС Вірменії", - сказавл голова постійної комісії парламенту Вірменії із зовнішніх відносин Едуард Агаджанян.

Міністерство оборони Вірменії повідомили, що 12 військовослужбовців потрапили в полон.

"З вірменської сторони є втрати. Дані уточнюються. 12 військовослужбовців - сім контрактників і п'ять строковиків - захоплені азербайджанською стороною", - йдеться у повідомленні Міноборони.

При цьому у Міноброни Вірменії твердять, що "противнику завдано великих втрат у живій силі, близько одного десятка військової техніки виведено з ладу". "Обстановка на сході Вірменії продовжує залишатися вкрай напруженою. Інтенсивність боїв не зменшилася. Противник застосовує артилерію, бронетехніку", - зазначають у Міноборони.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв у телефонній розмові з головою Європейської ради Шарлем Мішелем повідомив про поранених з азербайджанського боку. Він зазначив, що Азербайджан дав "адекватну відповідь на дії Вірменії".

Алієв заявив, що "вірменська сторона неодноразово вдавалася до військових провокацій у напрямку Шуша, Лачина і Кялбаджара, і остання широкомасштабна атака відбулася сьогодні".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 16 ноя 2021, 22:32

На вірменсько-азербайджанському кордоні оголошено перемир'я за посередництвом Росії, заявили в Міноборони Вірменії.

Відповідно до досягнутої за посередництвом російської сторони домовленості з 18:30 на східній ділянці вірмено-азербайджанського кордону вогонь припинено, ситуація порівняно стабілізувалася", - повідомляє Міноборони Вірменії.

У Міноборони РФ повідомили, що після телефонних переговорів міністра оборони РФ з головами військових відомств Азербайджану та Вірменії, бойові зіткнення біля гори Кілісалі були припинені.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Нагорный Карабах

Где Lis1980 » 16 ноя 2021, 22:46


Warisdeath писал(а):У Єревані повідомляють про 15 загиблих та 12 полонених
Ничего себе!!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 16 ноя 2021, 22:49

Lis1980, Ага :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Нагорный Карабах

Где Lis1980 » 16 ноя 2021, 22:57

А чего они там рубятся?? Что штурмуют?? Цели сторон??
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 16 ноя 2021, 22:59

Lis1980, Поки що невідомо :hz:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Нагорный Карабах

Где Sanek » 17 ноя 2021, 02:19

Армянское радио как обычно...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Нагорный Карабах

Где Sanek » 17 ноя 2021, 02:19

Но... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 17 ноя 2021, 02:28

Sanek писал(а):
17 ноя 2021, 02:19
Армянское радио как обычно...
Так вони з Туреччиною воюють? :rolleyes2: Тому, що про Азербайджан жодного слова!

А ще хочеться дізнатися хто і чим їм тоді зв'язав руки і хто і як їх зараз розв'язав?
Я про це:
"Турки насмотрелись своих видео и в себя поверили, забыв, что в те 44 дня армянской армии связали руки. Сейчас эти руки развязаны полностью и они разматывают врага так как умеют."
Та хоча весь цей пост треба розібрати на цитати і ставити і ставити питання майже по кожному реченню!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 23 ноя 2021, 01:37

Вірменія звинуватила Азербайджан у загибелі військового на кордоні. Баку заперечує свою причетність

Вірменія звинуватила збройні сили Азербайджану у загибелі одного зі своїх солдатів на кордоні двох країн 22 листопада. Міністерство оборони Вірменії повідомило, що 19-річний солдат був убитий, коли азербайджанські військові близько години вели вогонь по вірменських силах у Гегаркунікській області.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-vir ... 73931.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Нагорный Карабах

Где Sanek » 12 янв 2022, 00:22

Двое армянских военнослужащих погибли на границе с Азербайджаном. Об этом сообщили в пресс-службе Минобороны Армении.

«11 января в результате провокации азербайджанских подразделений на восточном направлении армяно-азербайджанской границы были убиты Артур Артем Мхитарян (2002 года рождения) и младший сержант Рудик Рафик Гарибян (2002 года рождения)», — говорится в сообщении.

В пресс-службе добавили, что еще двое военнослужащих получили ранения, однако их жизни ничего не угрожает. Кроме того, в ведомстве отметили, что ситуация на армяно-азербайджанской границе стабилизировалась.
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Нагорный Карабах

Где Warisdeath » 12 янв 2022, 00:35

Міністерстві оборони Азербайджану


В результаті провокації, вчиненої збройними силами Вірменії в напрямку Кельбаджарського району азербайджано-вірменського державного кордону 11 січня загинув наш військовослужбовець Назаров Аяз Азер оглу.
Керівництво Міноборони висловлює глибокі співчуття рідним та близьким нашого загиблого військовослужбовця та бажає їм терпіння!

У результаті відповідних заходів, вжитих підрозділами азербайджанської армії, протилежна сторона була замовчувана.

Вся відповідальність за напруженість лежить на військово-політичному керівництві Вірменії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»