ЭнергетическоЕ

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 02:25

А ось ще і думки
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 02:27

Або такі думки:

Що стоїть за відставкою Коболєва і що буде далі з “Нафтогазом”
Деякі експерти вважають, що замість зміни керівництва уряд мав би ліквідувати НАК “Нафтогаз”, створивши низку галузевих компаній

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytic ... gazom.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 12:50

Держдеп США та G7 відреагували на звільнення Коболєва з "Нафтогазу"

Повага до корпоративного управління є ключовим фактором для підтримки довіри до прихильності України до реформ, заявив речник Держдепу

Про це на своїй сторінці у Twitter написав речник Держдепу США Нед Прайс, коментуючи рішення уряду про звільнення Андрія Коболева з посади голови правління НАК "Нафтогаз".

"Повага до корпоративного управління, прозорості та доброчесності при призначенні персоналу енергетичного сектору - будь-то урядові чи державні підприємства - є ключовим фактором для підтримки довіри до прихильності України до реформ", - відзначив Прайс.

У свою чергу, посли Групи семи вказали на недопустимість політичного втручання в управління державними підприємствами.

"Ефективне управління держпідприємствами, вільне від політичного втручання, має вирішальне значення для конкурентоспроможності, процвітання і виконання міжнародних зобов'язань", - йдеться в повідомленні послів G7 у Twitter.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 12:50

Звільнення Андрія Коболева з посади голови Нафтогазу: всі сторони питання

https://newsua.one/news/zvilnennya-andr ... annya.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 12:52

Верховна Рада призначила новим міністром енергетики юриста Германа Галущенка, який працював віцепрезидентом державного "Енергоатому".

Саме за роботу в "Енергоатомі" до пана Галущенка є питання в експертів та антикорупційних активістів.

Кандидатуру підтримали 305 депутатів - фракція "Слуга народу", ОПЗЖ, "Батьківщина" та групи "За майбутнє" і "Довіра".

що відомо про нового міністра енергетики
https://www.bbc.com/ukrainian/features-56862000
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 01 май 2021, 03:20

Усі члени наглядової ради НАК "Нафтогаз України", які були присутні в п'ятницю на позачерговому засіданні, подають компанії письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень з 14 травня 2021 року.

"Наглядова рада скористається наступними двома тижнями з часу подання повідомлень про припинення повноважень для надання підтримки Компанії, наскільки це можливо, і щоб забезпечити належну передачу повноважень, та поінформує акціонера щодо деталей на початку наступного тижня", - сказано у пресрелізі.

Згідно з ним, наглядова рада зібралася для проведення позачергового засідання в п'ятницю, як тільки її повноваження були поновлені, для того, щоб забезпечити безперервність належного корпоративного управління компанії.

"Ми провели зустріч з новопризначеним керівником та членами правління. Останні висловили свою занепокоєність стосовно можливості виконувати свої повноваження надалі", - наголошується в документі.

ЄС і найбільші кредитори України розкритикували схему, за якою було змінено керівництво Нафтогазу, а Держдеп звинуватив Кабмін в маніпулюванні правилами і нехтуванні до системи корпоративного управління в держкомпаніях, створення якої було однією з умов співпраці з МВФ.

Сам Вітренко розповів, що очолити "Нафтогаз" йому запропонував Володимир Зеленський, а остаточно питання вирішувалося в лічені години і заяву на посаду довелося писати вже під час призначення. У свою чергу Коболєв пообіцяв оскаржити своє звільнення в суді
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 27 сен 2021, 12:34

Кабмін узяв на себе повноваження наглядової ради Нафтогазу

відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні уряду 27 вересня, повідомила представниця держави у наглядовій раді Нафтогазу Юлія Ковалів у Фейсбуці.

"Повноваження всіх членів наглядової ради припинені, тож акціонер (Кабінет Міністрів України) та нове керівництво будуть приймати всі важливі для компанії рішення", - написала Ковалів.

Після 21 вересня у наглядовій раді Нафтогазу залишалося 3 представника держави: Юлія Ковалів, Наталія Бойко та Юлія Свириденко.

7 вересня три незалежних члена наглядової ради Нафтогазу вирішили скласти повноваження. 8 вересня Кабінет Міністрів підтвердив, що отримав заяви від трьох незалежних членів наглядової ради Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" про складання повноважень. Прем'єр-міністр Деніс Шмигаль доручив Першому віцепрем’єр-міністру – міністру економіки Олексію Любченку у тижневий термін забезпечити оголошення конкурсу на відбір 4-ох незалежних членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України".

Доламали :sad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 27 сен 2021, 12:36

Корпоративний конфлікт у Нафтогазі триває з весни, чи видно його край?

Цього тижня чинна наглядова рада НАК «Нафтогаз України» провела своє останнє засідання, якому передувала низка корпоративних скандалів і взаємних звинувачень між НР та нинішнім керівництвом НАК.

Нагадаємо, що наприкінці квітня Кабінет міністрів звільнив тодішнього очільника Нафтогазу Андрія Коболєва в обхід наглядової ради. І зробив це у досить нестандартний спосіб – відсторонивши раду від повноважень на пару днів. Відтоді у корпоративному врядуванні Нафтогазу розпочався сезон штормів, які вкрай заплутали громадськість.

У питанні, наскільки правомірними були кадрові дії Кабміну та чому звільнили Коболєва, ЗМІ розбиралися вже неодноразово. Сьогодні ж Укрінформ зібрав повну хронологію відносин між правлінням і наглядовою радою Нафтогазу, сподіваючись, що неприкритий руйнівний конфлікт таки добігає кінця.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy ... ogazi.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumenиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 02:23

Вже половина енергоблоків державної «Центренерго» не працюють через брак палива – «Укренерго»
12 з 23 енергоблоків державної генеруючої компанії «Центренерго» станом на 11 годину 5 жовтня не працюють через відсутність палива - вугілля і природного газу. Про це свідчать дані системного оператора НЕК «Укренерго». Всі ТЕС держкомпанії працюють мінімальним складом обладнання.

Станом на 12:00 в роботі перебуває 3 енергоблоки ТЕС компанії, загальною потужністю 408 МВт.

На Трипільській ТЕС (Київська обл) працює лише блок №3 і несе навантаження 93 МВт.

На Зміївській (Харківська обл) і Вуглегірській станціях (Донецька обл) працює по одному боку з навантаженням 124 і 191 МВт.

За даними Міністерства енергетики, антрацитового вугілля на Трипільській і Зміївській ТЕС залишилося на 7 днів роботи. Сумарно на цих станціях станом на 4 жовтня знаходилось 31 тис. т. Запас газового вугілля на ТЕС компанії складає 41,5 тис. т, що вистачить на 5-11 днів роботи в залежності від станції.
https://expro.com.ua/novini/vje-polovin ... ukrenergo-
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
иван777444333
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 06 окт 2021, 02:29

Стан блоків ТЕС та АЕС.
Онлайн. Укренерго.
Жовтий колір - відсутність палива.
Синій - поточний ремонт (Іноді так маскують остановку блоку, або мала ціна)
(Клікабельно)
139497 - ЭнергетическоЕ
Изображение

https://ua.energy/blocks/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
иван777444333Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 13 окт 2021, 22:20

Це класичний приклад того, як прибутки забираються собі, а збитки перекладають на державу. Всі олігархи так роблять, ось тут свіжий приклад з "бізнесу" на державі від Ахметова. В таких фокусах і захована "голка життя" українського олігархату, з яким начебто почав боротьбу Зеленський.

БЛИЗЬКО 50 % МІСТ НЕ МАЮТЬ РОЗУМІННЯ, СКІЛЬКИ НА ЇХНІЙ ТЕРИТОРІЇ ГАЗУ СПОЖИВАЄТЬСЯ РІЗНИМИ КАТЕГОРІЯМИ СПОЖИВАЧІВ

Власне, створюється враження, що дехто усіма фібрами своєї газової душі пручається тому, щоб газовий ринок України таки справді став прозорим і керованим. І, на жаль, поки це йому добре вдається.

https://texty.org.ua/articles/104683/ob ... -i-zabuty/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 07 ноя 2021, 23:31

Україна розпочала імпорт електроенергії із Білорусі

Білоруська електроенергія почала надходити в українську енергосистему 6 листопада.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики Білорусі в Telegram.

"Відповідно до підписаного контракту, поставки здійснюватимуться протягом листопада. Графік поставок сформований білоруською стороною з урахуванням наявних технічних можливостей: режимів роботи енергосистеми та потужностей генеруючого обладнання", – йдеться у повідомленні.

Як пише голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус також в Telegram імпорт електроенергіі із Білорусі в Україну становить 5 Мвт-год.

За його словами, електроенергію отримала лише одна компанія – ТОВ "ТЕТ груп" колишнього комерційного директора групи ДТЕК Віталія Бутенка.
:reyes:
Таке враження, що сторінку Геруса зломали. Наче це пише не людина, яка лобіювала постачання електроенегії з Білорусі, а пише якийсь опозиціонер. Як це зрозуміти? :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 15 дек 2021, 14:15

Перший із трьох конвертів у Нафтогазі вже відкрили

Изображение


Andriy Kobolyev: Зважаючи на відносно щільний робочий графік в моєму новому приватному бізнес проекті, я рідко коментую ситуацію в Нафтогазі. Але регулярна брехня та маніпуляції незаконно призначеного (тобто з прямим порушенням норм Закону «Про запобігання корупції») діючого керівника найбільшої державної компанії вимагає деяких пояснень.

1) Менеджмент Нафтогазу згідно з законом не має повноважень затверджувати фінансовий план Компанії. Його затверджує Кабмін. Тому посилання на щось, що «затвердив попередній менеджмент» є черговим проявом некомпетентності та патологічної схильності до брехні (власне через яку Правління Компанії спільно з Наглядовою радою і прийняло рішення завершити трудові відносини з цим персонажем в 2020му році).

2) Проект (!) фінансового плану, який було затверджено під моїм керівництвом було розроблено на дуже важливому припущенні - продовженні ефективної співпраці з урядом США. Зокрема, на посиленні санкційних заходів проти #ПівнічнийПотік_2, які б гарантували б адекватну поведінку Газпрому на європейському ринку газу. Але повне руйнування системи корпоративного управління Нафтогазу де-факто поставило хрест на цій співпраці, а діючий менеджмент Нафтогазу не зміг її відновити. Навіть збереження контракту з тією самою американською компанією (ага, сам здивувався, адже вони також є «людьми Коболєва». Жах і караул!), яка займалась від імені Нафтогазу тим самим лоббізмом, який на своїй пресконференції критикував Президент Зеленський, не допомогло.

Яскравим свідченням недолугості нового «наглого» (як вони самі його називають) підходу у відносинах з американськими партнерами є повний провал їх спроби повторити той самий трюк (так званий «air drop”), яким нам вдалось внести санкції проти ПП2 в проект військового бюджету США. Про це вже писали багато видань, тому не буду повторюватись.

3) Нафтогаз багато років ефективно працював (тобто забезпечував достатність газу в українських ПСГ та наповнював бюджет країни) без затвердженого фінансового плану. Він не потрібен для того, щоб приймати рішення про імпорт газу. Не потрібна для цього і наглядова рада компанії, оскільки рамкові угоди, які дають можливість купувати газ у десятків великих міжнародних трейдерів, були давно погоджені, тому менеджмент має всі повноваження на свій розсуд купувати стільки газу, на скільки вистачить грошей.

4) Тепер про гроші. На момент мого звільнення на рахунках Нафтогазу було 2 мільярди доларів США, повна готовніть до випуску Єврооблігацій на близьку за розміром суму (чекали на дозвіл Мінфіну) та декілька незавантажених кредитних ліній приблизно на 0,5 мільярдів доларів. Тільки за нявні на рахунку гроші компанія могла викупити у травні 7 мільярдів кубометрів газу. Але навіть після поганих новин з США (про відміну санкцій проти ПП2) новопризначений керівник не дав команду купувати газ.

Чому? Теорій є багато. Можливо це - банальна некомпетентність. Можливо йому забракло часу через високу завантаженість «звільненям людей Коболєва» та повернення команди трейдерів, яких я був вимушений звільнити як раз за некомпетеньність та, як ми потім додатково з‘ясували, мілкі крадіжки. Можливо це - свідомий саботаж та проторення шляху до прямого контракту з Газпромом. А можливо і все вище перелічене разом.

Завершити цей пост хочу порадою хлопцям та дівчатам на Банковій: попросіть когось незалежного та фахового підрахувати дві речі:

- скільки вже втратив український бюджет від помилкового рішення не купувати газу вчасно?
- який добовий імпорт треба буде забезпечити з європейського напрямку для забезпечення достатнього обсягу газу в системі за умови такого ж самого температурного режиму як був минулого січня та лютого?

Другу цифру треба помножити на кількість днів імпорту та на різницю між ціною газу зараз і в травні (вона становить приблизно 1000 доларів за тисячу кубічних метрів), а потім додати до першої цифри. Це й буде ціна помилки.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25122
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 18 сен 2023, 00:58

Герман Галущенко: працюємо над нарощуванням виробництва урану в Україні

Україна працює над нарощуванням виробництва урану, що стане кроком на шляху до витіснення росії зі світових ринків у цій галузі.
На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко.

💬 «На жаль, росія досі контролює значну частину світового ринку урану. Це сповільнює питання запровадження санкцій, адже багато компаній мають контракти з росіянами щодо постачання урану. Але ми наполегливо працюємо, щоб посунути їх з цього ринку, а також над нарощуванням виробництва урану в Україні», - зазначив міністр.

Він нагадав, що Україна вже уклала низку домовленостей з міжнародними компаніями у відповідному напрямку, зокрема з канадською CAMECO. У межах цієї співпраці нещодавно перша партія українського урану, видобутого на Східному гірничо-збагачувальному комбінаті (СхідГЗК), була завантажена та відправлена до Канади, де український уран буде використаний для виробництва ядерного палива на потреби вітчизняних АЕС.

Також Україна отримала кредитну гарантію від Уряду Великої Британії на суму у 192 мільйони фунтів стерлінгів у межах співпраці з компанією Urenco. Йдеться про кредит на надання «Енергоатому»послуг зі збагачення урану.

💬 «Виробництво урану - це складова національної безпеки для нас», - підкреслив Герман Галущенко.

Очільник Міненерго також нагадав, що декілька днів тому у реактор ВВЕР-440 Рівненської АЕС було завантажено першу партію ядерного палива, розробленого американською компанією Westinghouse Electric Sweden AB та фахівцями українського НАЕК «Енергоатом».
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»