ЭнергетическоЕ

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

ЭнергетическоЕ

Где Sanek » 18 май 2020, 02:39

Камрады, а что за битва последнее время Ахметова с Колмойским (???) или с кем еще?
103128 - ЭнергетическоЕ
Ахметова мочит уже Шарий
и даже 112-й с ОПЗЖ... :hm:
https://112.ua/obshchestvo/smi-ruslana- ... 36305.html
Хотя по логике вещей они должны быть заодно, учитывая общее донецкое прошлое...

Что за история с приостановкой АЭС в пользу "зеленой энергетики"? Это реально? Она дает столько генерации, что ею можно заменить атомную? Что там за высокий тариф? Насколько?... Кто в теме - растолкуйте, плиз...

Понятно теперь, почему на Павлоградугле недавно закрывали шахты... получается шантаж власти со стороны Ахметова?
Повылазили из нафталина Гройсманы с Яценюками... второй вообще зачастил, как метит куда-то... или его метят...
А тут еще компания против нашего клоуна со всех сторон набирает обороты... Вопрос закупки электроэнергии в РФ... ???

Что вообще происходит???

Я понимаю, что это как обычно большой спектакль в нашем олигархическом террариуме... мне противен что Ахметов со своими посипаками, что Коломойский с такими же... я не собираюсь выяснять кто прав и кто виноват, потому что нутром чую - пи%арасы все! Просто интересны подробности... потому что это вроде как локальные разборки, а последствия могут быть очень глобальными... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
Warisdeathиван777444333LumenBikini
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

ЭнергетическоЕ

Где Lis1980 » 18 май 2020, 09:36

Эта тема началась не сегодня ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathBikini
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

ЭнергетическоЕ

Где Lumen » 18 май 2020, 12:18

Sanek писал(а):
18 май 2020, 02:39
Что вообще происходит???
То что вы обрисовали одной картинкой :hi:
Изображение
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

ЭнергетическоЕ

Где Гоша » 18 май 2020, 13:08

Какой там: жаба еб... гадюку. Эти твари уже давно договорились. Я писал выше,что приостановили подачу електороэнергии с солнечной эл.станции. Теперь работает,по не проверенным данным,ежесуточный прибуток станции 200000 евриков. Рядом интенсивно строится другая,в два раза мощнее,зеленая электростанция. В Энергодаре тепловая станция работает на полную мощность,ведь она ахметовская. А вот атомная станция работу приостановила,работает один из шести реакторов. Рабочих кого уволили, кто в неолачиваемом,большенство тыняется с угла в угол без работы.Вот так. Так,что жаба с гадюкой еб.. государство.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 19 май 2020, 00:01

Що це за державне марнотратство, що за безумство нам готують??!!!

У мене є на це відповідь. І я не даремно зауважила, що найбільший удар нанесений по Запорізькій АЕС – найдешевшій електроенергії!

«Росатом» або хто виключає нашу «атомку» https://censor.net.ua/b3196238
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

ЭнергетическоЕ

Где Sanek » 19 май 2020, 00:27

Warisdeath, интрига... ждем продолжения...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 19 май 2020, 00:42

Sanek писал(а):
19 май 2020, 00:27
интрига... ждем продолжения...
Ага. Тетяна зараз дома, під арештом. Тому має час, а натхнення стільки, та ще й якого! :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 30 май 2020, 04:20

Голова ФДМУ пише, що державі вдалося повернути контроль над ПАТ "Центренерго",78% якого належить державі.
104361 - ЭнергетическоЕ
104362 - ЭнергетическоЕ
Напевно це одна з вимог МВФ.
І це не сподобається ІВК.
Нас, скоріш за все, чекають веселі шоу :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 06 янв 2021, 20:55

Sanek писал(а):
18 май 2020, 02:39
Просто интересны подробности... потому что это вроде как локальные разборки, а последствия могут быть очень глобальными...
Україна почала імпорт електроенергії з білоруської АЕС

Обсяг імпорту електроенергії в Україні з Білорусі від початку року становить 150 МВт-год.
Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на дані системного оператора НЕК "Укренерго" станом на понеділок.

Згідно з оприлюдненими на сайті "Укренерго" результатами добового аукціону на 1 січня, міждержавні перетини в напрямку Білорусь-Україна (для імпорту з Білорусі) були викуплені компаніями ТОВ "ДЕ Трейдинг" ("Донбасенерго") і ТОВ "Дніпросталь-енерго" ("Інтерпайп" Віктора Пінчука) -1200 МВт (по 50 МВт кожну годину) і 540 МВт (по 60 МВт у перші чотири і останні 5 годин доби) відповідно.

Очікуються оновлені дані за результатами інших добових аукціонів. За даними видання ExPro, у січні 2021 року імпорт із Білорусі також планують компанії "ЕРУ Трейдинг" та "Енерджі Трейд Груп", отримавши доступ до перетинів на місячному аукціоні.

Нагадаємо, в грудні 2020 р. НКРЕКП зняло всі обмеження на імпорт електроенергії з Росії та Білорусі, які були запроваджені навесні 2020 р. дорученням президента Володимира Зеленського. Імпорт електроенергії з Росії та Білорусі здійснювався з жовтня 2019 року по березень 2020-го. Загалом було поставлено понад 1 млрд кВт годин. Прямі збитки української енергосистеми від імпорту, за оцінками експертів, становлять від 3 до 5 млрд грн. Імпорт також спровокував найбільший за всю історію країни кризу на енергоринку і рекордні збитки державних енергетичних компаній. Через закупівлі струму в Росії, 95% українських шахт навесні 2020 р. вимушено пішли в простій.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 06 янв 2021, 21:00

Наслідки безглуздого і ймовірно корумпованого рішення про закупівлю електрики з Білорусі будуть доволі серйозними, - Валентин Наливайченко, (народний депутат України, ВО "Батьківщина", секретар комітету ВРУ з питань інтеграції України з Європейським Союзом)

Мав розмову з колегами із Литви та Єврокомісії.

Сказати, що європейські партнери розчаровані рішенням української влади купувати електрику з Білоруської АЕС, - нічого не сказати.

Як же так, ваші президент і прем'єр почали цей рік з руйнування власного енергоринку та всупереч спільній позиції ЄС щодо санкцій проти режимів в Білорусі та РФ?!

Ще восени 2020-го українська влада на офіційному рівні запевняла партнерів з Євросоюзу, що в жодному разі не планує співпрацювати з путінською АЕС в Білорусі, а з нового року віроломно почала купувати (!) у неї струм.

Білоруська АЕС була демонстративно збудована на самісінькому кордоні з Литвою – за 80 км від Вільнюса, що створює додаткову небезпеку для країн регіону. Всі країни Балтії, а також Польща, рік тому оголосили тотальний бойкот енергетичному проєкту Кремля, націленому на енергетичну експансію в регіоні.

Парламентами всіх цих країн ухвалені закони про заборону купівлі електрики з АЕС і скеровані заклики до союзників в ЄС та НАТО.

Завдяки єдності наших партнерів, Білоруська АЕС фактично втратили ринок збуту, з розрахунком на який її будували. Але тут трапилося те, чого європейці і уявити собі не могли - на допомогу Лукашенку і Путіну прийшла Україна.

Ми - країна, яка потерпає від збройної агресії та окупації Росії, за рішенням нашої ж влади тепер фінансуємо проєкт Кремля в Білорусі.

Що це? - Це ніщо інше, як зухвала диверсія проти національних інтересів України. Російська п‘ята колона всередині країни поставила під загрозу основу основ підтримки нашої держави в ЄС та НАТО.

Символічно, що 1 січня Конгрес США подолав вето і запровадив санкції щодо «Північного потоку-2», щоб зберегти український газовий транзит і енергетичну стабільність в регіоні. І в цей же самий день Україна по суті прийняла рішення профінансувати за власний кошт інший енергетичний проєкт кремля – Білоруську АЕС.

Більш недолугого зовнішньополітичного рішення від української влади годі було й уявити!

На жаль, але наслідки такого безглуздого і ймовірно корумпованого рішення нашої влади будуть доволі серйозними. І ззовні, і всередині країни.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
LumenГошаиван777444333SanekBikini
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
Lumenиван777444333ГошаSanekBikini
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 15 янв 2021, 23:46

"Укренерго" поки що не планує запровадження віялових відключень електроенергії
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаSanekBikiniLumen
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 01 фев 2021, 12:59

#зеперемоги
Сьогодні Україна починає імпорт електроенергії з Росії

Упродовж кількох годин 1 лютого в Україну запланований імпорт електроенергії з Російської Федерації, свідчать дані сайту ENTSO-E.

Згідно з даними, впродовж трьох годин, з 12.00 до 15.00 за к.ч., плануються постачання 200 МВт-год щогодини, з 20.00 до 21.00 - по 200 МВт-год, з 21.00 до 23.00 - по 100 МВт-год.

Відповідно до даних добових аукціонів НЕК "Укренерго" з розподілу міждержавних перерізів, оприлюднених на сайті ОСП, доступ до перерізу "Росія-Україна" на 1-2 лютого викупило ТОВ "ОНК-Груп".

На 1 лютого результати такі: по 300 МВт на три години вдень (12.00-14.00), а також з 20.00, і по 200 МВт ще дві години ввечері 21.00-22.00. На 2 лютого: по 200 МВт на 12.00-14.00 і на 20.00, і по 100 МВт на дві години ввечері 21-22.00.

Як повідомлялося, ТОВ "ОНК-Груп" зареєстроване в Одесі. Кінцевим бенефіціарним власником зазначений Віктор Мілевський.

За результатами місячного аукціону доступ до перерізу "Росія-Україна" з 1 по 28 лютого потужністю 50 МВт викупило ТОВ "НЕК", ще по 100 МВт на весь місяць і додатково на другу його половину придбало ТОВ "Стімекс". У результаті трейдери викупили 11,5% доступної пропускної спроможності на місяць і її третину - на період 15-28 лютого.

На ринку електроенергії працює ТОВ "Стімекс", бенефіціарами (по 50%) якого є Ольга Дячик і Сергій Дружук, котрий раніше працював генеральним директором в "ПАККО Холдинг", - ритейлері та операторі магазинів "Вопак" і "Пакко" в Західній Україні. На початку липня 2019 року компанія отримала ліцензію на постачання електроенергії. Згідно з даними сайту StimexEnergy, їхніми пріоритетними клієнтами в постачанні е/е є ТЦ і ТРЦ.

Засновником ТОВ "НЕК" є ТОВ "Агентство інвестиційного менеджменту", президентом якого зазначений колишній глава "Регіональної газопостачальної компанії" Дмитра Фірташа Олександр Притика. Як зазначено на сайті агентства, воно займається питаннями, пов'язаними з ПЕК, від консалтингу до постачань енергоресурсів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

ЭнергетическоЕ

Где Гоша » 01 фев 2021, 13:57

Так це не зеперемога. Це -ЗЕПОРАЗКА.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 3):
WarisdeathBikiniSanek
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 01 фев 2021, 14:28

Гоша, Він йшов на цей пост під гаслами, на які повівся його лохторат, серед яких одними з головних були: ні олігархам-ні корупції-ні торговлі на крові, а коротко "ліпецькаяфабріка", тому я цим хештегом буду позначати його брехню перемоги.

П.С. Знаєте, а в #зепоразка ми зберемо всі його діяння, від появи у новорічну ніч на екранах, від стадіону, де він був борзим, наглим і лив бруд на свого опонента, до останньої миті його перебування на цій посаді.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 мар 2021, 16:47

#зеперемоги
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 01:45

Кабмин уволил Коболева и назначил Витренко главой "Нафтогаза"
https://biz.censor.net/news/3262573/kab ... _obnovleno

Тут справа не в прізвищах, хоча і в них теж, а справа в тому, що у кабміна таких повноважень немає. Немає і бути не може. Голова НАК "Нафтогазу" працює за контрактом. Контракт було подовжено. Звільнити його можуть або наглядова рада, якщо він не виконує свої обов'язки, або коли він сам напише заяву. Коболєв каже, що заяви не писав. Наглядова рада не збиралася.

Одним словом беззаконня набирає все більших обертів.

А ще пам'ятаєте, як Вітренко минулого року пропонував закупати газ у росії? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 01:51

О! Я уважно перечитав. Так вони і наглядову раду звільнили. Потім, наступним пунктом, залишили їх, але строком на 6 місяців до обрання нової.
https://www.kmu.gov.ua/npas/pitannya-ri ... 370-280421

Пипець
Ні законів, ні юридичних підстав, ніхєра
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

ЭнергетическоЕ

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 02:13



Там ботів налетіло у коменти аж через монітор їх слини летять
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»