Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 июн 2021, 23:05

:good2: :good: :good2:
Респект Павелко!!!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Слава Україні!
Героям слава!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 11 июн 2021, 23:15

dnepr7 писал(а):
11 июн 2021, 23:03
У женщины нет души.
Вас наверное в жизни женщины обижали... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 11 июн 2021, 23:21

Warisdeath писал(а):
11 июн 2021, 23:05
Респект Павелко!!!
Ну про компромисс он красиво написал... а на самом деле "Героям Слава!" спрячут за нашивкой с картой Украины... оберег не оберег, но это именно то, что хотел УЕФА - убрать эту надпись с футболок сборной :wink:

А то что она остается на тиражах футболок, так это сувенирная продукция и УЕФА по%уй что там написано - хоть Микки-Мауса пусть нарисуют... так же как и озвучивание планов, чего мы собираемся в будущем сделать... бла-бла... :wink:

Много написал, но можно было кратко - мы выполнили требования УЕФА!
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 июн 2021, 23:48

Sanek, По-перше напис не видалили, як того вимагали вчора. Вчора вони вимагали або повністю видалити, або закреслити. Напис залишено.
А по-друге, додали карту. Повну мапу України! Їм мало було однієї спереду, нате ще і ззаду)) І ще один Тризуб! І ще раз "Слава Україні!"

Кацапи роздули цей скандал настільки, що тепер весь світ знає наше "бандерівське" гасло "Слава Україні!!! Героям Слава!!!" :happy:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 12 июн 2021, 00:03

Warisdeath писал(а):
11 июн 2021, 23:48
або закреслити. Напис залишено.
Где оставлено? Из прочитанного я понял, что ее закроют этой картинкой.
Изображение
"Надпись "Героям Слава!" останется ЗА картой"
Warisdeath писал(а):
11 июн 2021, 23:48
А по-друге, додали карту. Повну мапу України!
Ну против карты УЕФА ничего не имел... можно было еще и третью нарисовать :wink: Это официальная карта Украины... здесь УЕФА как бы не хотел, ничего бы не сделал... А кацапы да, в своем стиле, выдали за победу лишь малую ее часть :fp: Дебилы, мля! (с)
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 12 июн 2021, 03:33

(с)
Знаменитый судья-взяточник Андрей Лупенко, которого не могут осудить и уволить 9 лет, будет решать судьбу четырех наркоторговцев из Израиля, обвиняемых в перевозке 80 кг кокаина
История бабелевского масштаба! 10 июня в 13.00 судья Андрей Лупенко в Суворовском районном суде Одессы будет рассматривать дело четырех граждан Израиля, обвиняемых в перевозке 80 кг кокаина - предварительное следствие завершено.
Здесь нужен резонанс, чтобы судье не пришло в голову отпустить преступников.
24 октября 2020-го года оперативники Госпогранслужбы совместно со следователями СБУ задержали четырех граждан Израиля: Дениса Рывкина, Эдварда Рубинова, Салама Газмави и Мохаммеда Балалта на одном из складов города Одесса за увлекательным занятием: они доставали брикеты с порошком из заводского оборудования, которое прибыло в Украину из Перу, и расфасовывали в другие емкости. Чистейший кокаин весом в 80 килограммов, был надежно запакован и скрыт в тайниках.
Так был перехвачен канал контрабанды из Южной Америки в Израиль.
Украина использовалась как транзитная страна, где наркоторговцы чувствуют себя в безопасности. Если бы корабль шел из Перу прямо в Израиль, то груз при досмотре разобрали бы по винтику, учитывая понятные риски. А груз из Украины досматривают не так тщательно, и его легче замаскировать среди пищевых товаров.
Служба безопасности Украины в Одесской области завершила расследование данного дела, вина израильтян полностью установлена. И теперь есть большой риск, что их наркобоссы собираются с помощью больших денег освободить их из-под стражи после завершения следствия, для этого надо, чтобы судья освободил преступников из следственной тюрьмы.
И здесь есть большой риск, ведь дело попало к очень не простому, а весьма знаменитому судье - Андрею Лупенко. Лупенко обладает сомнительными лаврами - это один из символов беспредела и коррупции украинского правосудия.
В октябре 2012 года (9 лет назад!) сотрудники СБУ и Генпрокуратуры задержали судью Лупенко на встрече с адвокатом подсудимого в одном из одесских кафе как раз в тот интимный момент, когда судья получил 2500 долларов за "нужное" решение. Еще 2500 баксов судья потребовал после вынесения решения.
Казалось бы, улики стопроцентные, все очевидно. Расследование по такому, казалось бы, элементарному делу, длилось три года, но в октябре 2015-го Березанский районный суд Николаевской области приговорил судью Лупенко к 6 годам лишения свободы. Судья все это время находился на свободе, ничем не был стеснен.
И вот тут начались форменные чудеса.
Чудо первое: апелляционный суд данное решение... отменил в виду нарушения правил подсудности и направил на новое рассмотрение! Хотя в апелляционной жалобе было указано, что судья Лупенко "свою вину полностью признает".
Чудо второе: Высшая квалификационная комиссия судей отказалась и отказывается до сих пор отстранять Лупенко от должности поскольку... решение суда против взяточника, признавшего свою вину, не вступило в законную силу!
Чудо третье: Высший совет правосудия отказался увольнять Лупенко, потому что... правоохранительные органы нарушили права человека, проведя расследование по судье, который признал факт вымогательства взятки!
Чудо четвертое: новый суд по судье Лупенко продолжается с 2016-го года, но за 5 лет все еще не может вынести новый приговор по делу!
Чудо пятое: судья Лупенко все эти годы, пока он сидит на скамье подсудимых, продолжает осуществлять правосудие и выносить решения именем Украины!
Нет, вы просто вдумайтесь - едет Лупенко на суд, сидит на скамье, дает показания по сути обвинения, а потом теми же руками и языком возвращается на службу в один из самых "взяткоемких" районных судов Украины, и там продолжает вершить правосудие! Признавший вину взяточник в мантии, судит граждан Украины и и получает 9 лет зарплату от налогоплательщиков!
Дело это известное, но сменилось уже три президента, один сбежал из страны, другой в оппозиции, у третьего падает рейтинг, но Лупенко в Одессе сидит как нерушимая скала и просто смеется над слабаками. Судя по всему он и четвертого президента пережить собирается на своем посту. А что? Полезный человек, любые вопросы порешать можно властьимущим, причем без денег, а просто за "крышу", чтоб не трогали. Такие судьи как раз и нужны - "позвоночные".
Вот только хочется предупредить - если для очередного укрепления своего финансового положения Лупенко собирается дать улизнуть израильским наркоторговцам, поднимется скандал, который для Лупенко на посту судьи может все-таки стать последним.
132348 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 12 июн 2021, 08:41

Sanek писал(а):
11 июн 2021, 23:15
Вас наверное в жизни женщины обижали... :wink:
Нет. Просто довольно долго я плохо понимал как именно выстраивать с ними взаимоотношения - а от непонимания много разных проблем.

Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
dnepr7LumenWarisdeath
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 12 июн 2021, 15:53

Санкції. Захід. РНБО.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
dnepr7Рост76LumenSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 июн 2021, 00:36

Lis1980 писал(а):
12 июн 2021, 10:50
Все правильно Олешка розповів.
Але здається, що треба бути об'єктивним. Серед тих, хто нападав на Ірину і ганьбив ПП був і Тошик. А Олешко у попередньому відео дуже нахвалював Антоху, а у цьому взагалі не згадав його. На мій погляд це не вірний підхід. Це вибіркове судження. ІМХО.

П.С.
Я не дивився цей треш, але і-нет так палає від конкретно цієї передачі, що можна зрозуміти що там відбувалося. Так от конкретно епізод з Геращенко, той що Антон, мені ютуб підсунув і я його подивився. Навіть два. В одному він тиче Ірині фото з Медведчуком, а і в іншому він розповідає про Ліпецьку фабрику і про те, який ПП жадіна-гавядіна, що аж жах бере. Звідси у мене є кілька питань. Чому Олешко про це нічого не сказав? :hm:
І питання по самому Антону. А в якій сумі була особиста допомога ЗСУ від нежадібного Антона? А скількі апаратів ШВЛ, концентраторів, масок, якихось пігулок, продуктових наборів відправив особисто нежадібний Антон Геращенко? Бо про жадібного, скупого, ненажерливого нам відомо, а от про щедру людину Антона Геращенка геть нічого. Мабуть приховує, щоб не подумали, що то піар? :wink:
Так само, як і Зеленський і його команда, так само, як і пан міністр МВС, так само, як і найпатріотичніша патріотка ЮВТ, так само, як і сама турботлива "журналістка" Наталка Мосійчук. Да, вони точно не піаряться своєю щедрістю.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 13 июн 2021, 00:40

Warisdeath писал(а):
13 июн 2021, 00:36
А Олешко у попередньому відео дуже нахвалював Антоху, а у цьому взагалі не згадав його
А вы очень внимательны, камрад! :drink: Я даже не обратил внимание на этот факт...
Warisdeath писал(а):
13 июн 2021, 00:36
Це вибіркове судження. ІМХО.
Это именно так и есть! Без всяких имхо!!!
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 июн 2021, 02:07

Чудова робота. :good:
Нарешті з'являються ті, хто займається контрпропагандою. (Ні це не з тих, що створив президент для боротьби з дезінформацією. До речі, а де вони? Тут матеріалів і роботи непочатий край, але, ну їх до біса)

Так треба робити кожного разу. Вони мають знати, що їхня брехня і маніпуляції будуть розбиті вщент.

Вкрай емоційний етер програми "Право на владу" 10 червня спричинив чималу хвилю обговорень та реакцій у соцмережах. Однак, окрім емоційних заяв, в програмі "Право на владу" іноді звучали ще й певні твердження. #Букви здійснили їх фактчекінг.

Про що наговорили у «Праві на владу»: фактчекінг
https://bykvu.com/ua/mysli/pro-shcho-na ... -faktchek/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 13 июн 2021, 02:08

Warisdeath писал(а):
13 июн 2021, 02:07
До речі, а де вони?
Деревья садят... уже неделю как... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 июн 2021, 02:13

Sanek, Глуха ніч, а я ржу))))
І це Ви мене розсмішили :drink:
То план занять у іншій темі розмістили, то тут про садівництво))
Я не можу :lol: :lol: :lol:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 июн 2021, 03:04

Пам'ятаю як побачив його вперше. Був здивований капець як. Він волав з трибуни ВР як навіжений. Щось там було про революцію, Леніна і ще щось таке божевільне і істеричне, що він викликав підозру, а чи все там нормально в голові? Але він же зі слуг, тому і питання відпало само по собі. Бо нормальні не підуть у команду зелених. А потім його почали називати одним з тих, хто наче протистоїть зеленим, там у них всередені, і що він наче проукраїнський. А нещодавно десь читав, що він виступає проти показу фільмів українською. Ще був таким здивованим, і подумав, що хтось казав, що він наче адекватний серез слуг. І тут натикаюся на таке:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
BikiniLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 14 июн 2021, 16:46

Интересно девки пляшут..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathBikiniLumen
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
BikiniWarisdeathLumen
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 14 июн 2021, 20:29

От і Тарас склоняється до думки, что ОПа свідомо робить те, що робить, а не по дурісті своїй. Ні, дурість там присутня, її там аж занадто, але два роки проявляти дурість у тих самих питаннях, це мені здається, що на дурість не зовсім схоже.
От у мене є питання, а чого за два роки вони жодного разу не проявили свою дурість, не помилились, не написали щось не те, що не погоджено з союзниками, такого, щоб пішло на користь Україні, а не на шкідливість? :hm: Чому вони "помиляються" лише в один бік, і ніколи в інший? :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 14 июн 2021, 20:42

Саміт НАТО: Рішення про майбутнє членство України в Альянсі в силі :good:

Про це йдеться в заключній декларації, ухваленій за підсумками саміту Організації Північноатлантичного договору, який відбувся у понеділок у Брюсселі.

"Ми підтримуємо рішення, ухвалене на Бухарестському саміті, що Україна буде членом альянсу з Планом дій щодо членства як невід'ємною частиною процесу; ми підтверджуємо всі елементи цього рішення, а також подальші рішення, включно з тим, що кожного партнера оцінюватимуть по достоїнству. Ми твердо підтримуємо право України визначати своє майбутнє і свій зовнішньополітичний курс без втручання ззовні. Щорічні національні програми в межах Комісії НАТО-Україна залишаються механізмом, за допомогою якого Україна просуває реформи, пов'язані з її прагненням до членства в НАТО. Україна має повністю використовувати всі інструменти, доступні в межах Комісії Україна-НАТО, щоб досягти своєї мети щодо впровадження принципів і стандартів НАТО", - йдеться в декларації.

Союзники вважають, що "успіх широких і незворотних реформ, зокрема боротьба з корупцією, просування інклюзивного політичного процесу, реформи з децентралізації, засновані на демократичних цінностях, повазі прав людини, меншин і верховенства права, будуть вирішальними для того, щоб закласти основу для процвітаючої та мирної України. Особливо важливі подальші реформи у сфері безпеки, зокрема реформа Служби безпеки України", - йдеться в декларації.

"Ми схвалюємо значні реформи, які вже були проведені, та наполегливо рекомендуємо досягати подальшого прогресу у відповідності до міжнародних зобов'язань та зобов'язань України", - наголошується в документі.

З огляду на це союзники запевнили в подальшому наданні практичної підтримки задля реформування сектору оборони і безпеки, зокрема за допомогою Комплексного пакету допомоги. "Ми також продовжуватимемо підтримувати зусилля України, спрямовані на зміцнення її стійкості гібридним загрозам, включаючи збільшення інтенсивності в межах платформи Україна-НАТО з протидії гібридній війні", - йдеться в декларації.

Союзники також схвалили співпрацю України і НАТО у сфері безпеки Чорноморського регіону. "Статус партнера з розширеними можливостями, наданий минулого року, дає подальший імпульс для нашої вже амбітної співпраці та просуватиме вперед подальшу взаємосумісність, надаючи більше навчань, занять та обмін інформацією. Співпраця у військовій сфері та ініціатива з побудови можливостей між Україною і НАТО, включаючи Литовсько-польсько-українську бригаду, і надалі зміцнюватимуть ці зусилля. Ми високо цінуємо внесок України в операції союзників, сили реагування НАТО та навчання", - наголошується в документі.

П.С.
Яке щастя, що наші союзники підтримують державу, а не окремо її очільника.
Вову з його ОПою непогано так мокнули. Тобто, працюйте хлопчики, працюйте. Тільки працюйте на користь своєї держави, а не на користь агресора. Вони очікували іншого. Вони зробили все для того, щоб цього не було і наш найвеличніший лідер сучасності разом зі своєю ОПою нам би розповідали, що от бачите, ми хотіли, а нас не беруть, нам відмовили. А не так сталося, як гадалося. Бо дурні))
І нехай після цього хоч сам Зе, хоч хтось з його оточення щось вякне на кшталт "а чому ми не в НАТО?" Та тому, що працювати треба, а не дерібаном займатися і імітацією бурхливої діяльності у вигляді дешевих серіальчиків.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»