Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 14 сен 2020, 12:37

Тому, якщо з Офісу Президента вас будуть переконувати і далі, що нічого страшного із постановою про місцеві вибори не відбувається -- це звичайно ж, брехня. Команда Зеленського знову піддалася на шантаж, знову принесла з перемовин чергову порцію ганьби, щоб зрештою -- крім ганьби -- отримати ще й війну, тільки вже на значно гірших умовах, ніж коли Зеленський починав свій "геніальний" дипломатичний похід за миром.

Постанова про місцеві вибори: детальне пояснення, що відбувається, і чому це важливо
https://texty.org.ua/articles/101868/po ... -vazhlyvo/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Батька ПиночетLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 14 сен 2020, 21:35

Блин.Где наши националисты?Свобода,правый сектор.В рот им дышло,чтоб через очко вышло.Все сливается в отхожее место и никакого дебоша не видно.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 14 сен 2020, 21:38

Гоша писал(а):
14 сен 2020, 21:35
никакого дебоша не видно
Потому что у нас как всегда... два украинца - три гетмана :wink:
Менталитет-с...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 14 сен 2020, 21:46

Sanek, это так,но я не могу с этим смериться.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 сен 2020, 00:24

:mocking: :mocking: :mocking:
Изображение

А Віталік, виявляється, ще той троляка))))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 15 сен 2020, 00:33

А что там разгоняют, что Гепа в коме с двусторонним воспалением легких из-за коронавируса?... :hm:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 сен 2020, 00:36

Sanek, Вже спростували. Те, що він у лікарні, підтвердили, з ковідкою, чи з пневмонією. Але спростували, що у комі. Сказали, що це вороги разносять цю інфу.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 сен 2020, 00:42

Ось. Знайшов
Поширювана в соцмережах інформація про те, що мер Харкова Геннадій Кернес перебуває в комі, не відповідає дійсності, стверджує директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

"Він дійсно з четверга на лікарняному, але не в комі", - сказав Сидоренко кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна.

"Цю інформацію (про важкий стан Кернеса - ІФ) поширюють пабліки, пов'язані з його політичними опонентами. Це пов'язано не лише з осіннім загостренням, а й із загостренням політичної боротьби напередодні місцевих виборів", - додав Сидоренко.

Джерело агентства "Інтерфакс-Україна" в медичних колах Харкова підтвердило інформацію, що Кернес перебуває в лікарні на апараті ШВЛ. Водночас співрозмовник спростував повідомлення про кому, зазначивши, що "ситуація непроста, але організм бореться".

Раніше в понеділок деякі пабліки в соцмережах поширили інформацію про те, що у Кернеса підтверджено COVID-19 і мер перебуває у важкому стані, госпіталізований до 17-ї лікарні.

"Як повідомляють наші джерела, мер Харкова Геннадій Кернес перебуває наразі в 17-й лікарні Харкова з діагнозом COVID-19. Підтверджено двостороннє запалення легенів. Геннадій Кернес непритомний. Підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Стан важкий. Консиліум лікарів радиться про подальші методи лікування", - йдеться в одному з таких повідомлень.
https://ua.interfax.com.ua/news/election/687681.html

І ще одне:
Бізнесмен Павло Фукс, відомий своїми дружніми зв'язками з міським головою Харкова Геннадієм Кернесом, також спростував інформацію про те, що харківський градоначальник перебуває в комі.

"Це брехня. Говорив із ним 30 хвилин назад. Геннадій Адольфович дійсно хворіє, але водночас бадьорий і сповнений сил", - написав Фукс у своєму Телеграм-каналі в понеділок увечері.
https://ua.interfax.com.ua/news/general/687688.html

А як воно все насправді з часом узнаємо. Бо цим людям довіри немає ніякої. :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 15 сен 2020, 00:50

Warisdeath, ну другое они говорить не будут... :wink: Вспомнился Высоцкий:

Я раны, как собака, лизал, а не лечил.
В госпиталях, однако, в большом почёте был —
Ходил, в меня влюблённый, весь слабый женский пол:
«Эй, ты! Недострелённый! Давай-ка на укол!»
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 сен 2020, 01:56

Потужний вибух газу стався в селі Чабани під Києвом
Жителі населеного пункту Чабани в Київській області повідомили про потужний вибух газу, який стався в ніч на вівторок, 15 вересня.
Відповідне відео опубліковано на сторінці "Києва оперативного" в Фейсбуці.
На місце події виїхали пожежні.
Місцеві жителі заявили, що звук вибуху був схожий на падіння літака.
У службі "101" повідомили, що стався вибух газу, написали в чаті села Круглик.


Изображение
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 сен 2020, 02:11

Перекрили
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 сен 2020, 02:05

На всяк випадок залишу це тут. Може хтось не бачив. Може комусь стане в нагоді. Бо той, хто, стикався з цим, той знає які вони нахабні і настирливі і як важко від них відбитися.

Українців тероризують колектори: в НБУ розповіли, як захиститися

ПИТАННЯ ДНЯ: Колектори погрожують чи нав’язливо телефонують через прострочений кредит сусіда. Як захиститися?
https://bank.gov.ua/ua/news/all/pitanny ... histitisya
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 16 сен 2020, 02:17

Sanek писал(а):
09 сен 2020, 23:41
Совершенно очевидно, что Богдан с Гордоном целенаправленно валят Зеленского и СН на взлете избирательной кампании к местным выборов.
Вопрос: в чью пользу они это делают?
Ни в чью. Богдана отжали от денежных потоков порешательства. Он страдает из за этого.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 сен 2020, 23:21

Про Кернеса

Літак, на борту якого перебуває міський голова Харкова Геннадій Кернес, вилетів з Міжнародного аеропорту "Харків" до Берліна, повідомило інформоване джерело.

"Близько 21:50 борт злетів. Він на борту", - сказало джерело кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна.

Отримати підтвердження або спростування цієї інформації в Харківській міськраді кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна поки не вдалося.

Як повідомляє Суспільне-Харків, літак, на якому імовірно Кернеса відправили на лікування до Німеччини, прибув в аеропорт "Харків" з німецького Нюрнберга о 19:15. Це Bombardier Challenger 604 з бортовим номером D-AFAD, який належить компанії FAI Aviation Group. Ця компанія зокрема опікується медичними перевезеннями. Літак з цим бортовим номером перевозив в Берлін з Омська російського політика Олексія Навального після отруєння.
https://ua.interfax.com.ua/news/general/688458.html
Изображение


А чому не на батьківщину улюбленого товариша Жукова? Заодно і прищепився б супервакциной :rolleyes2:

Коменти:
"Крепкому хозяйственнику, которого так любят харьковчане, не подошла городская больничка? На рекламу по всему городу денег хватило, а на больничку - снова нет?"

"ВОТ ВАМ И ОЦЕНКА Харьковских больниц и медицины лично мэром .
А ведь это его вина , что его не могут вылечить в Харькове"
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 17 сен 2020, 00:48

Warisdeath писал(а):
16 сен 2020, 23:21
А чому не на батьківщину улюбленого товариша Жукова?
Вот не тянет их туда... хоть убей!!! :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 сен 2020, 01:16

Sanek писал(а):
17 сен 2020, 00:48
Вот не тянет их туда...
Вони сюди це лайно тягнуть
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 сен 2020, 15:23

У Європарламенті заявили про загрозу для безвізового режиму з ЄС і співпрацю з МВФ.

Депутат Європарламенту Майкл Галер і його колега Віола фон Крамон застерегли Верховну Раду від сьогоднішнього голосування за кандидатів до комісії з обрання глави САП, назвавши їх "недосвідченими і недоброчесними".

"Сильно стурбований сьогоднішнім можливим голосуванням у Верховній Раді України за кандидатів до конкурсної комісії з вибору голови САП, яким не вистачає доброчесності і досвіду. Їх обрання ставить під загрозу підтримку ЄС і МВФ", - написав Майкл Галер у Twitter.
Изображение

До його побоюванням приєдналася євродепутатка від групи зелених Віола фон Крамон, яка є заступником голови Делегації в парламентському комітеті з питань співробітництва між Україною та ЄС.

"Коли увага міжнародної спільноти зайнята Білоруссю, українська влада хоче по-швидкому пропхати кандидатів для обрання глави САП, у яких бракує досвіду і доброчесності. Українська влада ставить під загрозу безвізовий режим з ЄС і наступний транш фінансової допомоги на суму 1,5 мільярда євро", - зазначила євродепутатка.
Изображение


Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 18 сен 2020, 04:01

(с)
Так вот ты какой, социальный лифт "Слуги народа".
Александр Юрченко был задержан за кражу четырех бутылок пива "Старопрамен" в магазине "Каштан".

По данным источников Цензор.Нет в Национальном антикоррупционном бюро, в ходе расследования вымогательства взятки народным депутатом Юрченко было установлено, что 25 ноября 2009 года в журнале регистрации преступлений Голосеевского районного управления внутренних дел было зафиксировано задержание Юрченко Александра Николаевича, 1988 года рождения, за кражу четырех бутылок пива "Старопрамен" в магазине "Каштан" по адресу Большая Васильковская, 92.

4 декабря 2009 года по делу был выписан отказ в возбуждении уголовного дела, отказной материал номер 8908. На данный момент сам отказной материал по каким-то причинам уничтожен. Однако наличие следов регистрации преступления делает необходимым служебную проверку.

Это обстоятельство может быть одной из причин, почему Офис президента так долго пытался скрыть Юрченко от предъявления подозрения - вероятно, время использовалось для зачистки некоторых документов. Факт включения в списки Слуг людей с неблаговидными фактами в биографии, которые скрывались при выдвижении в кандидаты в депутаты может нанести огромный ущерб нынешней избирательной кампании Слуг на местных выборах.

Судя по записям, опубликованным НАБУ, а также согласно источникам во фракции Слуга народа, Юрченко был выдвинут на 211-й округ по представлению одного из самых влиятельных Слуг - народного депутата Андрея Холодова. Сам Холодов связи с Юрченко отрицает. Однако судя по разговорам подозреваемых на видеозаписях и по реальному влиянию Холодова в Киеве и в Офисе президента эта версия представляется вполне вероятной. Холодову принадлежит крупнейшая сеть киосков в Киеве по продаже сигарет.

Юрченко за взятку в 13 тысяч долларов внес правки в законопроект "Об управлении отходами", и просил у детектива НАБУ 3% доли в бизнесе - "кусок великого пірога".

В настоящий момент Юрченко находится в своем доме, и уклоняется от вручения подозрения детективами НАБУ.
Изображение
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 18 сен 2020, 04:02

Дуже сподіваюсь что безвіз скасують. Нашим вуйкам треба добрячі стимули для суспільної активності...
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 сен 2020, 12:29

Влад Бевх писал(а):
18 сен 2020, 04:01
Факт включения в списки Слуг людей с неблаговидными фактами в биографии, которые скрывались при выдвижении в кандидаты в депутаты может нанести огромный ущерб нынешней избирательной кампании Слуг на местных выборах.
Нє-а, не може. Для тих, хто і зараз буде голосувати за СН, це ніякий не показник. Точніше навпаки, це показник того, що він свій, з нароТа. І, взагалі, Юрченко крав пиво в "Каштані" тоді коли він, ще був членом ВО "Свобода".
Так шо то не щітаєцця. :yes:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»