Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 09 сен 2020, 23:41

Warisdeath писал(а):
09 сен 2020, 23:30
Пропоную поки ніяк.
Twilight
@O22780

У меня уже наушники сели за время этого бесконечного интервью Богдана.
Совершенно очевидно, что Богдан с Гордоном целенаправленно валят Зеленского и СН на взлете избирательной кампании к местным выборов.
Вопрос: в чью пользу они это делают?
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 сен 2020, 23:54

Sanek, Сьогодні кепський день. Після такого рішення ТКГ нерви за межою. А тут ще і Богдан з Гордоном. Щоб щось зрозуміти, треба подивитись інтерв'ю, а не читати інтерпритацію РБК, хоч вони і наводять пряму мову, але першоджерело це завжди першоджерело. Подивитись хоча би цей шматочок, про який пишуть. Це по-перше.
(Наприклад я не буду дивитись ні цей шматочок, ні все інтерв'ю. Хіба що, як завжди, розірвуть на цитати і запустять у і-нет, тоді може і послухаю. Бо не маю ніякого бажання ні чути, ні бачити ні інтерв'юєра, ні інтерв'юїрумого.)

По-друге.
Не забуваємо, що до влади Зеленського привели ці два йолопи співрозмовника. Вони були двигунами цього процесу. Діма ротом, Андрій діями. Зараз ці ж самі люди валять Зеленського. Тому мені здається, що це лише початок. Причому один із них - самий обізнаний у самих секретних матеріалах, що аж напряму працює з Гаагою. А ще один точно обізнаний, бо спочатку за руку привів, а потім безпосередньо керував.
Довіри до цих двох аж ноль з великим мінусом. І кожен з них робить свою роботу суто у своїх особистих інтересах, і аж ніяк у інтересах держави. Нашої держави я маю на увазі.

І по-третє.
Інформаційна війна триває ...

Тому я і пропоную видихнути, почекати, а потім спокійно спробувати розібратися. Не факт, що в чомусь розберемось, але ж холодна голова завжди краще, ніж гарячі емоції.

Я так це бачу. Що скажете, камради?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 10 сен 2020, 00:01

Warisdeath писал(а):
09 сен 2020, 23:54
Не забуваємо, що до влади Зеленського привели ці два йолопи співрозмовника. Вони були двигунами цього процесу. Діма ротом, Андрій діями. Зараз ці ж самі люди валять Зеленського.
Обычное явление в политике, особенно в нашей...
Warisdeath писал(а):
09 сен 2020, 23:54
Що скажете, камради?
Согласен... утро вечера мудренее... :drink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 10 сен 2020, 01:08

Цитирую пост из "Политического юмора"...
Warisdeath писал(а):
10 сен 2020, 00:24
І це не гумор ...
Млять, нравится мне сейчас истеричные посты "наголосовали", "это ты" и т.д. К чему они? К кому обращены? Кто "наголосовал" чхать хотел кто и что там инспектирует... кто переживает, тот переживает и без этих постов... ан нет, ленты соцсетей забиты эмоциональным шумом... наверное бесполезным?... а хз? ... :fp: Да я и сам пощу такое, но то такэ... :hi:

А если без эмоций, то что мы имеем...
Украина как государство и большинство украинцев воевать за свои территории не хотят. Армия побед не имеет. Нет соответственно цели и драйва...

Что делать с такими вводными? Представьте, сейчас "воинственный" президент начнет действовать "как надо" в этой ситуации. Он закончит как предыдущий, потому что тот действовал "как надо" максимум на 25%. Потому что так не получится... здесь либо на 100%, либо как нынешний... :wink:

Если страна-государство-народ не хочет бороться, его можно только заставить... через колено!!!, а чтобы политические конкуренты не бузили - их в расход!!! :pistol: В прямом и переносном смыслах. Один вождь, один фюрер, один рейх!!! Пропаганда и победы!!! А не голый патриотизм с результатом 0. Причем годами...

Радует только, что противник также погрязает в своих проблемах, и чем дальше, тем все больше... да и как бы западные не были вечно "озабоченными", они его поклевывают... слабо, но регулярно... а, как говорят, "жернова Господа мелют медленно, но верно" :wink:

Так что хз что будет дальше... нас ждет еще много интересного! :pcn1:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 10 сен 2020, 01:52

Sanek писал(а):
10 сен 2020, 01:08
его можно только заставить... через колено!!!, а чтобы политические конкуренты не бузили - их в расход!!! В прямом и переносном смыслах. Один вождь, один фюрер, один рейх!!! Пропаганда и победы!!! А не голый патриотизм с результатом 0. Причем годами...
І що отримаємо в результаті? А в результаті - СРСР2, ще одна росія чи Білорусь. Тобто стояти, боятися, раз, два. І автор цих слів перший піде у розход при такому результаті.
А в загалі, все чарівника шукаєм. От прийде лідер і зробе так, як надо. На 100%.
Я розчарую автора цього поста: не прийде до нас чарівник. Поки не заведуться мізки, всі чарівники будуть безсилі. Окрім тих, які будуть ламати через коліно і ставити до стінки, але ж даю голову на відсіч, що мрія не про такого чарівника!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 10 сен 2020, 11:36

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) відновлює виробництво автомобілів групи Renault.

Про це повідомив речник корпорації "Укравто" (до складу якої входить ЗАЗ) Дмитро Скляренко.

Завод оголошує про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку. Проєкт реалізується на потужностях в Запоріжжі і, за словами Скляренка обіцяє стати ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні. Перед цим ЗАЗ провів масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault. У 2020 році на підприємстві була впроваджена система стандартизації якості Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance – Alliance Production Way.

"Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проєкт означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди "Зроблено в Україні" будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault", - процитував представник "Укравто" керуючого директора Groupe Renault Export Регіон Євразія Макса Міссана.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 10 сен 2020, 13:02

Warisdeath писал(а):
10 сен 2020, 11:36
Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) відновлює виробництво автомобілів групи Renault.
Понятно каких :wink: Лада Веста как раз группы Рено-Ниссан.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 10 сен 2020, 22:00

Warisdeath писал(а):
10 сен 2020, 01:52
Я розчарую автора цього поста: не прийде до нас чарівник. Поки не заведуться мізки, всі чарівники будуть безсилі.
Я знаю... но мозги так просто не заводятся :wink:
И у кого собственно мозги? У народа в целом или у вышестоящих?
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
ГошаWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 сен 2020, 00:17

Sanek писал(а):
10 сен 2020, 22:00
У народа в целом или у вышестоящих?
Звичайно ж у народу. Народ же обирає. Народ же делегує повноваження своїм обранцям, щоб вони виконували ті бажання, якою народ хоче бачити свою державу.
Зеленський - президент - це яскравий приклад відсутності мізків, відсутності вміння аналізувати і знаходити причинно-наслідковий зв'язок.
Людей з мізками популізмом не візмеш. У суспільства з мізками ніколи не з'явиться, як чорт з табакерки у новорічну ніч, особа, яка запропонує себе в очільники держави. Бо для суспільства з мізками така поведінка, як мінімум, моветон, а як максимум - обурення, огида, осуд і повний відказ від просмотра шоу, в якому ця особа грає. А суспільством без мізків керують блазні, а по факту маріонетки різних карабасів-барабасів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekБатька ПиночетLumenГоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 сен 2020, 12:27

І ще про мізки. Без емоцій і професійно
Изображение Изображение Изображение
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Батька ПиночетLumenГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 12 сен 2020, 01:59

Попри те, що Ігор Коломойський стверджує, що у нього немає бізнесу у Росії, групі "Приват", що підконтрольна олігарху, належить корпорація з виготовлення пет-упаковки та виробів з пластмаси "Ретал", яка має аж 11 філіалів у РФ.
Крім того, у Москві досі працює бізнес-центр Коломойського, який у 2014 році переписали на партнера Коломойського, сина радянського генерала КДБ, Дмитра Рябоконя.
Ці активи Кремль може досі використовувати для впливу та тиску на українського олігарха.
Про це йдеться у розслідуванні журналістів Watchdogs.Розслідування
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 12 сен 2020, 03:13

Изображение
Служба безпеки України не розслідує діяльність нардепа Деркача, якого у США офіційно вважають агентом Росії. Натомість проти Петра Порошенка порушили 15 нових справ.

"Найбільш примітне в останній активності СБУ – це не те, що заведені нові 15 справ стосовно Порошенка – ми до цього вже звикли. Як те, що не порушено жодного кримінального провадження проти депутата Деркача. При тому, що і Державний Департамент, і Міністерство фінансів США Деркача чітко, і я б навіть сказав, у непритаманній їм чіткій манері висловились про те, що вони вважають цю людину активним співробітником російських спецслужб. На цьому тлі особливо помітно, що СБУ ця ситуація не цікавить", – зауважив адвокат Новіков.

"Американські спецслужби, американські дипломати вважають, що СБУ також в курсі цієї ситуації. І той факт, що щодо Деркача, судячи з усього, принаймні нам про це не відомо, не відбувається будь-який перевірочних чи слідчих заходів, маркує позицію керівництва України, яка звісно ж не може йти на користь відносинам України та США". – наголошує Новіков.

Адвокат наголосив, що є чіткі докази координації переслідування проти Петра Порошенка між Офісом президента, ДБР, Офісом Генпрокурора та людьми з команди Портнова.

Адвокат Головань додав, що Порошенку інкримінують посягання на територіальну цілісність, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, державну зраду, привласнення власності, фінансування тероризму і втручання в роботу електронно-обчислювальних машин комп'ютерних мереж.

Адвокат Ігор Головань у свою чергу наголосив, що більшість з нових справ проти Порошенка чомусь відкрило полтавське управління СБУ. Головань також натякнув, що за левовою частиною нових сфабрикованих проваджень стоять інтереси колишніх власників ПриватБанку.
Адвокат зазначив, що у фабулах нових проваджень багато говориться про банківську систему, що "дуже схоже на колишніх власників ПриватБанку".

Крім того, додав він, порушена ще одна справа за заявою Андрія Портнова. У провадженні фігурує "Кузня на Рибальському". Адвокат вважає, що порушена справа має на меті зірвати державне замовлення і перешкодити виконанню будівництва кораблів для ЗСУ.


:cs: Немає ніякого сенсу хоч якось аналізувати цей абсурд, окрім одного моменту. Дуже цікаве інкримінування у фінансуванні тероризму.
А терористи для цих інкримінаторів хто? ЗСУ? :hm:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 12 сен 2020, 03:39

А тепер про корисне та приємне :wink:
Знаю, що не в цій темі, але після всього трешу, який у нас безперервно ллється, треба не забувати про важливе! :yes:

Папа Римський Франциск вважає, що задоволення від смачної їжі та сексу йде від Бога.
Про це він сказав італійському письменникому Карло Петріні в інтерв'ю для книги, передає The New York Post.

«Задоволення йде безпосередньо від Бога. Воно не католицьке, не християнське, ні будь-яке ще – просто божественне... Насолода від їжі і сексу йде від Бога», – зазначив понтифік.

На його думку, ці життєві потреби даремно засуджувалися церквою в минулому. Тоді представники кліру неправильно інтерпретували християнське послання і в результаті завдали великої шкоди, яка відчувається донині.

«Задоволення від їжі потрібно для того, щоб залишатися здоровими, так само як сексуальне задоволення потрібне для того, щоб зробити кохання прекраснішим і забезпечити виживання нашого виду», - зазначив Франциск.

Папу треба слухатись)))) Діло каже! :hi: :greeting:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаБатька ПиночетSanekLumen
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8835
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30226 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 4):
Батька ПиночетSanekWarisdeathLumen
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 12 сен 2020, 23:06

)))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
SanekWarisdeathLumen
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 сен 2020, 03:13

Н-даааааааааа :fp: Яскравий приклад сцянини в очі. Це абсолютна кацапська мразота. Нахабна, хамська потвора :bad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 сен 2020, 20:18

:good:


Обожнюю цей марш!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekБатька ПиночетLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 сен 2020, 22:40

:bad: Андрюше - другу дєцтва - близько 50, а їй 34.
Це ж в чиєму дитинстві вони дружили, в його чи в її?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»