Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 апр 2023, 03:16

Марина відреагувала на цей допис.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 апр 2023, 03:39

Н-да :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 24 апр 2023, 00:18

В Киевской области сегодня можно было наблюдать вспышки на небе, похожие на Северное сияние. Фото из местных соцсетей.
154810 - Украина-реалии New
154811 - Украина-реалии New
154812 - Украина-реалии New
154813 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 апр 2023, 02:43

:hm:
Щось в нашому королівстві якісь кепські справи відбуваються. Країна потерпає від війни, а паралельно з цим якісь незрозумілі погані дійства.

Тут випадково натрапив на ці два відео. Вони не короткі, але я прослухав повністю. І трохи прикуїв від почутого.





Що скажете, друзі? :hm:

П.С.
А днями випадково чув Шарія. Звісно, що слухав я його неуважно, але він по цій темі пройшовся від душі. Причому він коментував цю історію з літаком одразу, як тільки вона з'явилася. Я ще звернув увагу, що у нас про неї ще майже не говорить ніхто, а цей вже аж цілий ролик записав. А от тепер мені здається, що не просто так Шарік вистрибнув так одразу з коментами, він просто так нічого не робить.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 апр 2023, 02:39

В продовження теми, що в попередньому посту

Размотал предателя: главная спецоперация полковника Червинского


Погано все це. Дуже погано
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 28 апр 2023, 00:22

Ексклюзивні кадри з засідання суду над Романом Червінським
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 28 апр 2023, 00:26

Влад Бевх писал(а):
27 апр 2023, 03:26
Изображение
От же ж блять. Сука
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniВлад Бевх
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2023, 15:23

Послухайте
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 апр 2023, 21:25

Ніколи такого не було і ось знову. Новина вражає😎 посилання в коментарях

Представницю Львівської податкової служби викрили на хабарі за розблокування податкових накладних. Тариф «послуги» - 1,5% від суми накладних. В оприлюднених НАБУ розмовах податківиці постійно згадується загадковий «він», який курує цей процес. «Ви раз в місяць приходите, я вам кажу - розблокував на таку суму, ви таку суму маєте принести».

Даний кейс вчергове доводить, що розблокування накладних перетворилося на «бізнес». Причому НАБУ відкритим текстом каже, що заблоковані накладні - це зло, яке лише породжує такі хабарі.

Цікаво, чи є у цьому межа? Скільки грошей хоче заробити загадковий «він» або «вони» перш ніж дадуть «добро» на розблокування накладних і бізнесу вцілому?

Цю систему свого часу вводили, щоб побороти великі обсяги фіктивного ПДВ, що тоді існували. За останні роки щось пішло не так, і це обернулося проти звичайних підприємств.

Щось не чути офіційну інфо, скільки фіктивного пдв побороли завдяки системі за останній рік! А ще цікавіше дізнатись, скільки фіктивного пдв система пропустила і зареєструвала накладні. (ск)

Тетяна Острікова

Посилання:

https://lb.ua/society/2023/04/24/552985 ... uzhbi.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2023, 22:51

30 квітня 2023 р.

Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до мешканців тимчасово окупованих територій України із закликом отримувати російське громадянство заради збереження власного життя.

Про це посадовець заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини".

Зокрема, Лубінець зауважив, що указ, раніше підписаний президентом Росії Володимиром Путіним, передбачає кримінальне переслідування мешканців окупованих частин України, а не їхню депортацію.

"Цей указ направлений на те, щоб узаконити примусову паспортизацію, яка відбувається на тимчасово окупованій території України. Це перше. І друге — зафіксувати й поставити крапку в цьому процесі. Я думаю, що всі громадяни України, які відмовляться від російського паспорта, їх просто заарештують. І це буде окрема категорія цивільних заручників, яких Російська Федерація буде тримати в полоні, в ув'язненні на своїй території або на тимчасово окупованій території України", — сказав омбудсман.

Відтак Лубінець закликав мешканців ТОТ не відмовлятись від російського громадянства з міркувань безпеки.

"Я б порадив брати російський паспорт, все ж таки, для себе прийняти рішення вижити. Це найголовніше. Ми розуміємо, що це відбувається під тиском, фізичним тиском. Тому взяти паспорт, вижити, дочекатись, коли ми звільнимо цю територію. Після цього, зараз напрацьовується відповідний закон, – офіційно відмовитись від цього паспорту і повернутись до нормального життя. Або для себе приймати рішення і виїжджати з цієї території в будь-який спосіб через будь-яку територію інших країн, але просто звідти виїхати. Ми розуміємо, що це зараз питання виживання на цій території", — зазначив він.

Омбудсмен додав, що влада України вважає примусову паспортизацію воєнним злочином, але не визнає злочином отримання паспорта.

01 травня 2023 р.

Віцепрем’єр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук рекомендує українцям, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, не брати російські паспорти, за можливості виїхати звідти і чекати на Збройні Сили Україн

Изображение

:hm:
Між собою контактів нема? Чи як це зрозуміти?

:mail:
Як звичайний громадянин України підтримую омбудсмена Лубінця, а не пані Верещук.
Лубінець дивиться на це питання реальним поглядом, а от віце-прем'єрка якимось ілюзорним.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 01 май 2023, 23:08

Warisdeath, дык к лету же Крым освободят. Буданов врать не будет! :wink: А там 100% населения с российскими паспортами уже много лет. И вообще, тема паспортизации не стоит никакого внимания кроме как для обращения в международные инстанции. Дураку понятно, что народ берет эти паспорта там вынужденно. А после российских мобилизаций и не совсем охотно. А Верещук просто дура, если коротко. И это не секрет.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 май 2023, 23:12

Bikini писал(а):
01 май 2023, 23:08
А Верещук просто дура, если коротко
:good2:
Золоті слова!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 май 2023, 02:49

:cs: :cs: :cs:
Про Гетманцева хіба що лінивий не сказав, а зелені наче глухі. Їм Червінський ворог. :mad:

UPD

Виявляється, що відео не прикріпилося разом з постом Голобуцького.

Тоді спробую сторінку Інсайдера, якщо не вийде, то перейдіть за посиланням. Тут дійсно все жахливо
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 май 2023, 20:17

Якщо Ви слухали відео з попереднього посту і слухаючи прифигіли, то видихайте. Зараз прихерієте, або прикуїєте. Я прикуїв від почутого :shok:

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenBikini
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 май 2023, 01:04

В ОП відреагували на протилежні заяви Лубінця і Верещук щодо паспортів рф

"У порадах представників держави Дмитра Лубінця та Ірини Верещук громадянам на окупованих територіях немає жодних суперечностей. Якщо ви маєте змогу не отримувати російський паспорт, намагайтеся не отримувати. Якщо вам необхідно взяти російський паспорт, щоб уникнути репресій, катувань, – беріть",
– радить Михайло Подоляк.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 май 2023, 01:08

Омбудсман Дмитро Лубінець у коментарі Суспільному заявив, що звернеться до Кабміну з вимогою пояснити слова віцепрем'єрки Ірини Верещук, яка напередодні рекомендувала українцям на окупованих територіях не брати російські паспорти. Лубінець наполягає, що заради виживання не варто відмовлятись від паспорта РФ, якщо немає змоги виїхати з тимчасово окупованих територій.

За словами Лубінця, держава повинна виходити з інтересів людини.

“І яким чином ми, якщо ми про щось закликаємо громадян України, то як ми, як держава, можемо їм допомогти, забезпечити їхні права”, — сказав Омбудсман.

Він додав, що неодноразово на посаді Уповноваженого Верховної ради з прав людини коментував питання отримання громадянами України російських паспортів на тимчасово окупованій території України.

“Я завжди підкреслював, що згідно міжнародного гуманітарного права, відповідальність за громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території, несе країна терорист, Російська Федерація. Отже, ми як держава розуміємо, що в нас немає засобів захисту прав громадян, які там перебувають”, — сказав Лубінець.

За словами Лубінця, можна дуже довго закликати міжнародну спільноту, звертатись через посередників до Російської Федерації, пробувати організовувати якісь гуманітарні зелені коридори, які ніхто не організовує.

“Поряд з тим ми розуміємо, що на даний час, якщо у громадянина України під час огляду немає російського паспорта, то цілком ймовірно, що він після цього буде заарештований, і просто ми не будемо знати, де він знаходиться. Отже, мій заклик стосувався громадянам України як порада”, — сказав Лубінець.
Тож поради від Омбудсмана не змінилися:

Перше, знаходьте можливість, виїжджайте з тимчасово окупованої території.
Друге, якщо ви не можете це зробити, то ми як держава розуміємо, в якому ви становищі, що ви отримуєте ці паспорти під тиском, ми їх не визнаємо, але ми розуміємо, що це механізм вашого виживання на цій території.

За даними Лубінця, без російського паспорта “пенсіонери не отримують пенсії, інваліди не отримують жодної соціальної виплати”. Він розповів, що у нього є офіційне звернення від вагітної, яка написала, що її змушують отримати російський паспорт. Їй напряму сказали, що без російського паспорта вона буде народжувати вдома або де хоче, але в лікарню її ніхто не візьме.

“У нас є таких закликів дуже багато. Останні два тижні, у мене є інформація, що на тимчасово окупованій території створені спеціальні групи з числа громадян Російської Федерації, з території Російської Федерації , які приїжджають і проводять поквартирний обхід і побудинковий обхід в сільській місцевості. І у всіх запитують, є російський паспорт чи немає”, — розповів Омбудсман.

Якщо паспорта немає, людей беруть у так званий список. Пенсіонерам дають два тижні, щоб вони цей паспорт отримали. І до цього часу у них призупиняється будь-яка виплата, в тому числі пенсійна. Якщо це люди середнього віку, особливо чоловіки, у Омбудсмана є дані, що когось вже б'ють і когось просто примусово забирають, заарештовують і вивозять в невідомому напрямку.

“Отже, яку пораду я як Уповноважений Верховної ради України з прав людини можу дати громадянам України, окрім таких же порад, як я і сказав. Є можливість — виїжджайте, немає можливості — отримуйте російський паспорт. Ми розуміємо, що це механізм виживання, вашого фізичного виживання на цій території, і чекайте, поки ми звільнимо цю територію”, — відзначив Лубінець.

Відповідаючи на запитання, чи обговорювалося це питання з віцепрем’єркою Іриною Верещук, яка навпаки рекомендувала не брати паспорти РФ на ТОТ, Лубінець сказав, що він керівник незалежної інституції і, в принципі, не повинен з кимось узгоджувати свою позицію.

“Я не знаю, з яких міркувань хтось виходив, коли робить такі заяви. На мій погляд, після такої заяви, я знаю точно, що це може використовуватись в міжнародних судах проти України. Бо якщо ми зробили заклик залишатись громадянам України, отже ми як держава визнаємо, що ми можемо забезпечити всі права громадян України на цій території. Яким чином це буде робити уряд, мені не відомо”, — розповів Лубінець.

Він додав, що направить офіційне звернення до уряду, де буду вимагати пояснення.

“Добре, ви закликаєте залишатись на цій території і залишатись громадянами України. Отже, яким чином тоді уряд буде забезпечувати весь спектр захисту прав громадян України? Отримання соціальної допомоги, медичної допомоги, прозорий судовий розгляд. Як ми будемо діяти на цій території, якщо ми всі адекватно розуміємо, що цю територію контролює Російська Федерація, зробила це в незаконний спосіб”, — сказав Омбудсман.

Він також заявив, що “набагато легше робити якісь заклики, набагато важче кожного дня займатися питанням повернення громадян і вирішенням їхніх конкретних проблем”.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 06 май 2023, 02:25

Генерал-майор Ганущак: Червінський робив свою роботу. Операція була погоджена з вищим керівництвом ЗСУ

Генерал-майор Віктор Ганущак – заступник командувача Операції об’єднаних сил на Донбасі у 2019-2021 роках, один з найбільш компетентних та шанованих підлеглими українських генералів, із беззаперечним авторитетом у військах. Після початку повномасштабного вторгнення Ганущак очолив з’єднання у складі Сил Спеціальних Операцій ЗС України, яке підпорядковувалось безпосередньо головнокомандувачу ЗСУ В. Залужному. У підпорядкуванні Ганущака перебувала військова частина, в яку був зарахований на посаду заступника командира полковник Роман Червінський.

Зараз Генеральна прокуратура та Служба безпеки висунули підозру Червінському у перевищенні службових повноважень стосовно подій на аеродромі Канатове 23 липня 2022 року. Але свідчення генерала Ганущака, на мій погляд, вказують, що справа проти Червінського – це політичне замовлення, а сама справа відверто сфальсифікована окремими посадовими особами Генпрокуратури та СБУ. Свідок у справі Ганущак дав інтерв'ю про ці події для Цензор.НЕТ, судіть самі.



- Ви були безпосереднім командиром Романа Червінського під час подій на аеродромі Канатове у липні 2022 року?

- Так. Він виконував на той момент обовʼязки командира військової частини і був безпосередньо моїм підлеглим, заступником командира однієї з військових частин.

- Чи були ви вчасно проінформовані про проведення спецоперації на аеродромі Канатове?

- Так, операція вже довгий час розроблялася, ми надавали відповідну допомогу і взаємодію в проведенні відповідних заходів. Заходи проводилися і планувалися іншим відомством, скажімо так, а безпосередньо взаємодія, консультації і допомога –в цих питаннях ми працювали з ними. Безпосередньо на Романа Червінського були покладені питання, що стосуються організації заходів зі взаємодії і надання допомоги іншому відомству у проведенні спецоперації.

- За моєю інформацією у той час ви командували з'єднанням ССО у складі ЗСУ. Я уточню додатково: проведення операції на аеродромі Канатове - це була ініціатива вашого з'єднання чи ваших підлеглих?

- Ні. Ще на початку весни Р. Червінський та Ю. Семенюк показали документи, що до них звернулася інше відомство стосовно надання професійної допомоги. Тоді, кажу, підготуйте доповідь. Вони підготували доповідь, і після цього я по команді проінформував.

- Ви поінформували та отримали згоду вищого керівництво ЗСУ?

- Так.

- Тобто ця операція не була взагалі ініціативою ЗСУ?

- Ні. Це безпосередньо звернулося інше відомство до нас, інформацію вони передали через полковника Червінського.

- І ця операція і взаємодія із цією структурою були погоджені вищим керівництвом ЗСУ?

- Так.

- Скажіть, будь ласка, чи вбачаєте Ви перевищення службових обовʼязків заступником командира частини ССО ЗСУ полковником Червінським, у чому його звинувачують згідно з текстом підозри?

- Полковник Червінський не допустив жодних перевищень службових повноважень. Він робив свою роботу. Професійно, як завжди.

- Чи вважаєте ви, що є якась відповідальність ССО ЗСУ в ракетному обстрілі російськими військами аеродрому Канатове 23 липня 2022 року?

- Ракетні обстріли в той період відбувалися по 2-3 рази на тиждень. Наскільки я поінформований, і до того там були й обстріли, і втрати. Сам полковник Червінський був під час удару на аеродромі Канатове та ризикував разом з усіма. Він, як і всі інші військовослужбовці на аеродромі, виконував своє завдання

- Чи давали ви ці свідчення на допиті у слідчого СБУ?

- Так, давав.

- А як щодо того іншого відомства, яке до вас зверталось? Воно ніяк не коментує свої дії, не хотіло б пояснити, що саме вони були ініціаторами цієї справи?

- Ми всі – і я, і Роман, і командир військової частини Семенюк, сказали про це у свідченнях.

- Може виникнути враження, що дехто у Службі безпеки та Генеральній прокуратурі намагається, з невідомих причин, дискредитувати керівництво ЗСУ та повноваження ССО ЗСУ на проведення розвідувальних операцій. На вашу думку, чому після ваших однозначних свідчень полковнику Червінському висунули підозру і посадили за ґрати на час слідства?

- Не знаю. Під час засідання я був готовий зайти і підтвердити свої свідчення.

- У підозрі Червінському сказано, що він був ініціатором, і що він діяв без узгодження з керівництвом ЗСУ і перевищив службові повноваження, тому підозра висунута за відповідною статтею 426-1 КК. Ви готові особисто захистити свого підлеглого і повторити усе це на суді?

- Тільки так. Полковник Червінський – це людина, яка з першого дня повномасштабного вторгнення виконувала завдання щодо захисту Батьківщини, і він за покликом серця пішов захищати Батьківщину з тими людьми, яких він знав, яким вірив. Вже в подальшому наші дороги перетнулися. Той колектив, що зібрався у військовій частині, де служив Червінський – це були дуже-дуже професійні і дуже достойні офіцери. В їхній команді не було людей, яких би я не хотів бачити. Всі були вмотивовані, всі були впевнені в нашій перемозі, і йшли без сумніву виконувати усі завдання. З першого дня. Ще навіть не перебуваючи на якихось посадах. Полковник Роман Червінський – це людина-патріот Батьківщини, патріот народу українського. Народ і армія – єдині, якщо хтось це забув. Народ без армії, а армія без народу – не існують. Так, він принциповий, він має свою позицію, він має свою точку зору – у нас були з ним непогодження, але я завжди його вислуховував, тому що ми можемо мати різні думки, але робити спільну справу згідно з присягою народові України.

- Ви вбачаєте провину або взагалі подію злочину у справі проти Червінського?

- Ні, немає!

Юрій Бутусов, Цензор.НЕТ

Джерело: https://censor.net/ua/r3416579
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»