Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 25 фев 2023, 22:43

Litus Tetiana
17 февраль в 20:39 ·
Водій Bolt - клав свій болт на толерантність.
Сьогоднішня ситуація яка трапилася зі мною, це повний опис цього заголовку, розкажу нижче.
Викликала таксі в Ужгороді , сідаю, перше що водій запитав:
- ви одружені?
Кажу, так.
Дивлюся на його руку, він ні.
Каже що такі як я з проблемами зараз на вагу золота, і в той час дивиться і поглядом показує на мій протез ноги.
Каже:
- шукаю собі жінку ІНВАЛІДА (дослівно так було сказано)
Запитала нащо йому це?
На що отримала коротку відповідь:
- щоб виїхати закордон з нею.
Коли розказала що у мене ампутація внаслідок онкології, мабуть вже не так все казково стало.
Водій розказував як жінки які мають 3 групу інвалідності собі заробляють, виходять фіктивно заміж, виїзжають закордон, і потім розводяться 🫤
Казав що якби активно шукав собі жінку інваліда , то стояв би під кабінетом ЛКК , МСЕК.
Жахливо як в своїх інтересах, хтось може об’єктивізувати жінку з інвалідністю , бачучи в ній лише - ДОВІДКУ ДЛЯ ВИЇЗДУ.
Відчуваєш себе дешевою візою, якою хоче скористатися чужа людина, не пройшовши з тобою весь тяжкий шлях, внаслідок чого ти є зараз людиною з інвалідністю. Але таким людям насрати, їм здається що вони за пару баксів можуть купити тебе і обезцінити твою історію, біль, дискомфорт, боротьбу за життя, котре висіло на волосинці, лиш би попасти в Європу.
Раджу таким людям спробувати посадити своє здоров’я, ампутувати ногу, і тішитися під крапельницями від хіміотерапій.
Заради виїзду з нашої країни.
Це не стосується тих сімей, у котрий дійсно члени сім’ї боряться за життя, і ви разом проходите цей шлях.
Це стосується лише тих хто намагається КУПИТИ зовсім чужу людину, заради своєї вигоди (жінку,дитину,стареньких).
Такій людині буде байдуже в випадку якихось твоїх проблем. Як тобі допомогти якщо ти немобільний в випадку погіршення здоров’я, обстрілів. Він лише робить це заради свого дрібного інтересу.
Компаніям які надають послуги, в часності Bolt де я їхала в таксі, раджу проводити бесіди толерантності зі своїми працівниками, тому що у зв’язку з viйнOю таких людей з інвалідністю нажаль стає більше. І для когось це буде дуже болюча тема, а когось це може зламати.
Людям з інвалідністю не приємно, коли на них дивляться з точки вигоди.
Людям у кого є вади зі здоров’ям, бажаю не продавати свою гідність, якійсь незнайомій людині за пару баксів, якій на тебе байдуже.
153471 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 26 фев 2023, 00:06

Сміюнькаємося.
Тема підходяща
153472 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 26 фев 2023, 13:03

(c)
Армагеддон - повелитель трансформаторов !
Вторая армия мира не шмагла поломать будки с надписью "не влезай- убьёт!! " Но попробовала.
Война с трансформаторами проиграна, придётся брать Парыж.

Больше всего у нас [в Украине] сейчас плачут барыги,которые на пике позавозили генераторы, экофлоу и прочие электрические гаджеты. на некоторые позиции цены упали вдвое-втрое. и никто особо не покупает.продают уже дешевле закупочной цены,чтобы вернуть хоть что-то
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 27 фев 2023, 01:08

Руслан Демчук прокомментировал выступление журналистки 5 канала.
Изображение Изображение Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 фев 2023, 01:38

Bikini писал(а):
27 фев 2023, 01:08
Руслан Демчук прокомментировал выступление журналистки 5 канала.
Як багато тексту, щоб відбілити нахабство очільника держави. Ледве не поцілував його і не заспівав осану на його честь.
І підтримав авторитаризм і цензуру. Ню-ню, успіхів. Колись і до нього черга дійде.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 27 фев 2023, 01:44

Warisdeath писал(а):
27 фев 2023, 01:38
Колись і до нього черга дійде.
"Колись" может растянутся на несколько десятилетий :wink:
Парень у нас молодой, четверть века вполне еще править может.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 фев 2023, 02:30

Bikini, Молодий та до авторитаризму хваткий. Одне незручне питання і попав у стан чужих. А той, хто так багато написав про стандарти має їх продемонструвати. Чи у нього немає питань і все влаштовує? Тоді це не стандарти.
І цей, а вимикати мікрофон і вести себе по хамськи це за якими стандартами на думку Демчука?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 фев 2023, 02:32

Декілька ЗМІ попросили мене прокоментувати «доволі жорсткий випад на вашу адресу у відповідь на питання журналістки П'ятого». Прес-конференцію слухав дорогою з-під Бахмута настільки, наскільки дозволяла якість зв’язку. Що я можу на це сказати? Кожен українець втомився від війни, а від втоми – емоції. А їх треба контролювати нам усім, в тому числі і мені. Багато чого іноді хочеться сказати, тим більше, є що. Але у кожного українського політика і державника сьогодні – лише один ворог. Це – путін і вся його раши$$тська нечисть. Ворог знає: його єдиний шанс – це роз’єднати Україну зсередини і влаштувати тут внутрішню ворожнечу. Не варто піддаватися на такі провокації.

Єдність українців, і українських політиків у протистоянні з ворогом – наша величезна цінність. Їй аплодує увесь світ. І саме це – запорука нашої перемоги. Тому нічого не планую міняти у своїй стратегії через репліку на прес-конференції. Послухав – і забув.

І надалі робитиму все можливе, аби ніщо не зруйнувало цю єдність, а Україна була сильною і демократичною державою. Основою ж демократії була і залишається свобода слова. Завдання журналістів – ставити питання, завдання політиків на них спокійно відповідати. Іноді це непросто і нелегко – знаю по собі, але це – частина президентської роботи. Так це працює в демократичних державах, і саме це породжує довіру суспільства та національну єдність.

Петро Порошенко
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 27 фев 2023, 04:37

"Трошечки крадунькають"

Покинута гуманітарна допомога від Японії, Польщі, Азербайджану, Великобританії та інших країн зберігається на складі у Києві з весни минулого року. Десятки фур. На складах лежать тони. Продукти харчування гниють і псуються, військова амуніція покрита пилом

Експертну оцінку такому поводженню з гуманітарною допомогою вже дали досвідчені благодійники. Кажуть, об’єми захованої в брудних ангарах допомоги – поза межами розуміння.

"Максим Лисенко представляє благодійний фонд “Фром Харт Юєй”. Допомогою фронту вони займаються ще з дві тисячі чотирнадцятого року. Але жодного разу не бачили, щоби такі об’єми гуманітарки в умовах війни затримувалися на складах довше, ніж на два тижні.



За оцінками Лисенка, тут близько 500 тонн їжі, амуніції, побутової хімії – загалом це не менше двадцяти п’яти великих фур.

“Це повний абсурд, я такого взагалі ще ніколи не бачив, щоби в таких неналежних умовах зберігалася гуманітарна допомога, лежать просто на складах, складуються в нереальних об’ємах.

ОТАК НАХАБНО СТАВИТИСЯ ДО ГУМАНІТАРНОЇ

ДОПОМОГИ – ПРОСТО НЕЛЮДЯНО

Я вперше в житті таке бачу, тим паче в умовах, коли в країні йде війна, щоб отак просто нахабно, це просто нелюдяно ставитися до гуманітарної допомоги, взагалі до своїх співвітчизників.



Ми бачимо запах прострочених товарів, ми бачимо повний безлад, розкидане все, відкрите. Куча сміття, куча відкритих пакунків, тому що явно дивилися, що прийшло, щось вибиралося найцікавіше, найкраще для себе”, – каже Максим Лисенко."
153532 - Украина-реалии New

https://kyivregion.info/2023/02/26/u-ky ... a-kordonu/
153533 - Украина-реалии New
153534 - Украина-реалии New
153535 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 фев 2023, 16:00

Фігурант Реєстру держзрадників і голова комітету Верховної Ради зі свободи слова Нестор Шуфрич фактично виконує роль прес-секретаря "Слуги народу"

Про це у першому випуску спецпроєкту "ЧЕСНО про парламент" на Радіо НВ заявив парламентський аналітик Руху ЧЕСНО Олександр Саліженко.

"Насправді Нестор Шуфрич досить активний у сесійній залі, він дуже часто бере слово і виступає. Він мовчав до початку квітня, а потім, коли оголосили про створення нової групи, він став виступати. Тобто він став спікером таким", — заявив Саліженко.

За словами аналітика Руху ЧЕСНО, якщо послухати, що говорить Шуфрич, то "він фактично виконує роль прес-секретаря "Слуги народу" або й всього парламенту".

"Він постійно закликає народних депутатів голосувати, підтримувати, не сперечастися, а голосувати "за", — описує роль представника забороненої судом ОПЗЖ Саліженко.

"Ба більше, колишні депутати від ОПЗЖ закінчують свої виступи у сесійній залі гаслами "Слава Україні! — Героям слава!". Тепер це такі палкі патріоти, які у своїх виступах постійно говорять, що вони за Україну, за ЄС завжди були. Наприклад, Тетяна Плачкова (одна зі спікерів фракції "Відновлення України"), яка була на загальній фотографії в Кремлі, а зараз вона — активна "євроінтеграторка", — описує метаморфози проросійських депутатів аналітик Руху ЧЕСНО.

Олександр Саліженко наводить й інший приклад: обраний від ОПЖЗ Дмитро Ісаєнко залишається у керівництві Комітету з питань держвлади і звітує про роботу комітету в 2022 році замість колишнього голови Андрія Клочка.

"І це виглядає дуже абсурдно, коли триває війна, постійно гинуть люди, а в нас колишні депутати ОПЗЖ замають керівні посади на рівні комітетів парламенту, Нестор Шуфрич очолює комітет з питань свободи слова. До речі, через цей комітет за рік пройшло і проголосовано лише два законопроєкти", — підсумовує аналітик Руху ЧЕСНО.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 01 мар 2023, 02:00

Офшори звісно не заборонені українським законодавством але виглядає якось негарно....
153587 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 мар 2023, 14:25

Після початку повномасштабної війни телеграм став головним джерелом новин для українців. Згідно з вересневим дослідженням «Детектора медіа», серед ста найпопулярніших телеграм-каналів в Україні — 76 анонімних. Феномен їхньої популярності пояснюється багатьма факторами: оперативністю, «простою» мовою та, звичайно, «інсайдами».

https://detector.media/monitorynh-inter ... m-kanaliv/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenBikini
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 03 мар 2023, 22:28

Флагами займався той самий, ну в якого мільйони в дивані знайшли. І повернули.

Ольга Рев
@Olha_Rev
У яника -золотий батон.
У зеленського -золоті фляги.

НАБУ викрило нову аферу із закупівлею фляг для військових. Після відмови від прозорих електронних закупівель Міноборони закупило 100 тисяч пластикових пляшок по $7.9 за штуку, коли звичайна ціна такою фляги – всього 59 центів.
153625 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8825
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30216 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 04 мар 2023, 20:15

Вадим Ко
38 мин. ·
Крєчу
На скріні авторка "трохи наробили біди" та відома бойцица з порохоботами, яка жити не може, якщо не згадає Пороха через твіт.

Friendly fire
153647 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»