Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 07 ноя 2022, 20:35

150577 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 07 ноя 2022, 21:25

Влад Бевх, Про мед не зрозумів
Чи я туплю? :pardon:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7090
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21215 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 07 ноя 2022, 21:35

Warisdeath писал(а):Влад Бевх, Про мед не зрозумів
Чи я туплю? :pardon:
Ну шо продает что есть.. оставшись без работы. Немного неуместный порохоботский гумор.. )) Без работы чел оказался то из-за войны, а не из-за того кто на Банковой..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 07 ноя 2022, 21:40

Lis1980 писал(а):
07 ноя 2022, 21:35
Немного неуместный порохоботский гумор.. ))
Це не порохоботський гумор. Це просто тупий гумор.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 07 ноя 2022, 22:09

Warisdeath, к слову, сейчас стали потихоньку разгонять тему Зе и готовности к войне :hm:

Вот ознакомьтесь:

(с)
Низка подій глазами спецури.

Хрипата зелена мавпа кинула шукати мир у складках крайньої плоті путіна, вдягла зелену футболку та косить під Черчиля, її піарщики строчать низковартісні папірці про ключову роль мавпи в Перемозі України, підмінюючи реальність на казки.
А ми повинні пам'ятати як воно було насправді.

Дальше текст из ФБ:

"Серед нас, серед друзів та бойових побратимів є багато загадкових та цікавих особистостей. Часто в фб або при зустрічах вони багато жартують, пишуть, але про себе та свої завдання ніколи не говорять, або якщо й щось розказують, то через роки.
Мені поталанило бути одним з тих, хто знає трошки більше, і кому пощастило з 24-го лютого працювати в одній команді з тими, про чию роботу знають одиниці.

Дні та тижні перед початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24-го лютого для багатьох залишаються темною сторінкою.
З дозволу та прохання друга я трохи привідкрию завісу над однією невеликою історією.. в хроніки нашої війни вона навряд чи ляже, адже це не масштабні операції, та й не операції зовсім, а просто відданість та хитрість наших розвідників.
Далі пряма мова мого друга:

"Північна частина Київської та Чернігівської області завжди були якимось віддаленим від метрополій, не відсталими, але тихими, безтурботними і романтичними районами.
Далі Катюжанки сама природа вже була напівдикою.
Іванків, Оране, Страхолісся - останній навіть з урахуванням дач у прибережній зоні все ж таки домінував у затишші.
Також Чернігівська область, Славутич, Лошакова гута, Дніпровське та ближні до них села.
Краї з піщаними дорогами, де сосни, болота, озера та просто величезна територія, не захоплена урбаністикою.

2021 рік, квітень - створив такий собі "сюрприз", як навчання військових Росії в Криму. Повернувся до Києва, обговорюючи будь-які можливості та варіанти вторгнення з півдня. Багато ветеранів готувалися до так званої тихої війни. Це означало, у разі якихось протестів у південних областях, висування туди в цивільному, н-ну кількість військових для подальшого поповнення підпілля проти місцевих колаборантів і можливих гостей з Криму чи РФ під виглядом місцевих.
Нагадаю, що офіцери у спецслужбах діяли і ці операції підтримували.

Вторгнення не було, але кількість військ у Криму давала зрозуміти, що все ще попереду, і те, що не сталося у квітні-травні, буде пізніше.
Літо, осінь, безтурботні часи...
Афган - операція з порятунку дипломатів і громадян України та громадян інших країн, які потребували евакуації.
Поки всі жили своїм життям, для нас з'являлися перші сигнали про те, що Росія акуратно, та й грубо, почала накопичувати сили в Білорусі.
Під виглядом навчань ввозилося техніки в десятки разів більше, аніж за всі попередні роки навчань

До початку нового 2022 року ця картина з технікою та кількістю особового складу все більше і більше набувала загрозливого характеру і давала зрозуміти, що є висока ймовірність вторгнення з Північного напрямку.
Цей пост, або скажімо так, стаття написана нами, як елемент історії, щоб багато фактів не забувати, та й дати зрозуміти, чи змогли б ми, ви - уникнути вторгнення або дати відповідь ще на початковій стадії.

За моєю особистою ініціативою та співробітниками деяких спецслужб було організовано кілька, скажімо так, мікро груп, до яких входили ветерани та просто друзі, кому не байдужа ситуація з можливим військовим конфліктом.
Особливих матеріальних і технічних засобів не потрібно було, всього лише смартфон, тепле взуття (все-таки зима) та й одяг.
Нашу увагу привернули три-чотири напрямки, що мають тактичне значення при просуванні на Чернігів та столицю, а саме КПП Славутич, міст через Дніпро, міст через Прип'ять, залізничні мости, можливі місця старих поромних переправ, де берег Десни дає можливість спуститися технікою до води, траса Термахівка-Малин, Іванків. Найкоротший шлях - все ж таки КПП Славутич.

Перший виїзд.
14 січня, на так званий Старий-Новий рік ми вирушили вдвох до Гончарівська, зустрілися з офіцерами танкової бригади. Була інформація від місцевих, що в прикордонних селах РБ розташувалися РСЗВ та інші системи, (у результаті це виявилося хибною інформацією)
Цікавою була їхня думка по можливими сценаріями.
Ближче до обіду через поля та села ми доїхали до КПП Славутич - берег Дніпра, рибальські бази, рибінспекція, кілька дач якихось генералів на березі, та й затока.
Відстань до основи моста від бази - 300 м.
Одягнулися в стилі місцевих рибалок - всякий там камуфляж "дуб", "берізки", тощо, ящик для рибалки, бур для льоду і висунулись "ловити рибку".
Річка Дніпро у цьому місці є кордоном, розділена по осі нібито лінією. Рибалок це не лякає, вони сміливо ловлять і рибалять.
Лід 15, 20 см.
Вийшли на лід, а там під мостом чоловік 40 рибалок, не наших (рибалка дозволена як білорусам, так і громадянам України).
Хоча місцеві - люди похилого віку, заядлі рибалки стверджують, що під мостом зимова рибалка - без толку, не рибне місце і т.д.
Походивши по льоду ближче до тієї компанії, відразу кинулося в очі, що багато хто просто сидить без напрягу, не перевіряючи по 40 хв вудки, що дало нам зрозуміти - а рибалки-то не справжні).

Наступного дня - сонячна погода. Нам вдалося зробити багато прихованих фотографій, також у кадр потрапив човен на повітряній подушці прикордонників РБ.
Найцікавіше, що човен зупинявся в натовпі рибалок, висаджувалися 4, 6 чол., човен йшов за острів, де в нього сідали знову таки кілька людей з рибальського товариства.
16 січня ми ці фото та відео подали для аналізу у служби.
Охороняють міст, це явно і очевидно.
Всі дійшли спільної думки, що явно все це підготовка і має серйозні мотиви.
Насправді і нічого не відбувається, для звичайного мешканця, для нас же це був сигнал, що все складніше.

На додачу до цієї "рибалки", наші друзі з РБ подавали фото та відео фіксації кількості техніки та особового складу. Саме напрям Житомирської, Київської та Чернігівської областей.
Повернувшись до Києва, оперативники обговорювали можливі варіанти протидії та можливі сценарії подій.
Ми, зі свого боку, попросили підтримку, в плані відеокамер, приладів нічного бачення та інших засобів.
Звичайно ж, не отримали нічого.
"Поки що немає, не час та й не варто зациклюватися".

Хоча багато офіцерів із цих служб взяли все до уваги і за кілька днів ми вже провели зустрічі, де обговорили подальші дії. Були пропозиції підтягнути, скажімо, ближче до кордону, готуватися, готувати лінію оборони тощо.
За словами деяких спецслужб, не дозволили нікого близько до кордону відправляти, нібито команда зверху не провокувати росіян.
Хочу наголосити, що цією нашою розповіддю не звинувачую нікого, та й мета його не викриття, а просто частина історії.

5, 6, 7 лютого і тд.
Приблизно з 2 лютого, у прикордонних районах РБ почали посилювати блокпости, а в загальноприйнятих заходах з'явилася так звана контррозвідка. Якщо коротко, то це перевірка всіх, хто виїжджає в прикордонну зону, перевірка телефонів, фото і відео, тощо.
Це був перший такий жорсткий сигнал, що все переходить із фази навчань у фазу більш небезпечну.

14 лютого висуваємось у ніч. На наше улюблене кпп та міст.
Завдання - перевірити, наскільки вночі забезпечують охорону.
Перевірили опори моста. І якщо на боці РБ стояли камери, які працюють в тепловізорному режимі, то на нашій стороні всього 2 прикордонники в будці) і нічого.
Можливість інженерних заходів відкрита.
Для цього приїхали обізнані люди, і за кілька днів все підготували, влаштували, наші ж хлопці з іншої групи, вище по річці ще два мости, в тому числі залізничний міст, теж підготували.
Це з 14 до 20 лютого.

Отримана інформація з РБ показувала нам, що техніка та о.с. підтягуються до кордону Київської та Чернігівської області, про що ми щодня писали та говорили.
Деякі політики у ЗМІ заявляли, що західні колеги та наші партнери нагнітають, не гарно це, усе це не реально, та й ударних угруповань не спостерігаємо...
Для чого це так говорилося - до цього дня не можу усвідомити і зрозуміти. Замість підготовки доріг, мостів, ми займалися тупо нічим.
У Чорнобилі залишалися ЗСУ та НГУ, правда про їх кількість було невідомо.

19 лютого вночі сталися два інциденти, навіть не інциденти, а вже можлива легка провокація.
Танк, БТР, і кілька вантажівок наблизилися до кордону в районі Прип'яті, у зв'язку з чим наряд прикордонників і поліції був терміново евакуйований, але вторгнення техніки не було. В цей же час біля КПП Славутич також був схожий інцидент - БТРи та техніка.
Ми тоді вночі виїхали до району Іванкова - Дитятки та у прикордонних районах, а також і по Чернігівській області наші хлопці виїхали на обумовлені точки, щоб у разі початку провести наші дрібні плани.

На кільці з тилу Іванкова вже того вечора поліція та НГ почали облаштувати блокпост, в інших селах тиша - ні військових, ні інженерів.
Поліція - це звичайно добре, але проти танка з блокпоста особливо не допоможеш. А тим більше проти колони.

Наші фотографії з усіх місць із нічними вилазками були на "нарадах" у спецслужбах, і вони все ж таки в міру можливого брали це до уваги і намагалися якось дати розгорнуту інформацію.
Вже буквально за пару днів до 24-го спільно з поліцією та НГУ та дорозі Овруч-Київ ми знайшли на різних точках 8 автономних камер, повернутих в сторону Києва, які, за попередніми підрахунками напротязі місяця передавали інформацію.. Також зі сторони Чорнобиля ще були 4.. Нажаль виявили їх ми надто пізно.

Далі.. а далі було 5 ранку 24.02."

Или вот:
Изображение Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 07 ноя 2022, 22:18

Справделивы ли многие вопросы и претензии? Да и еще раз да!!!
Но я больше чем уверен, эту тему будут мягко разгонять из одной страны. И чем дальше, тем сильнее. Им очень выгодна "буржуазная" или любая другая революция в Украине сейчас. Это не то, что она полностью недопустима или власти, которая имеет тенденцию и желание построить свою непоколебимую вертикаль на годы, нужно все прощать, потому что "не время". Просто в этом вопросе вырисовывается очень себе большая диллема и как быть украинскому обществу дальше готового рецепта нет.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 07 ноя 2022, 22:30

Получается, что результатом победы в войне мы можем получить культ личности и некоторую лайтовую (надеюсь) диктатуру. Что мы опасаемся больше? Проиграть войну или политический расклад гипотетического будущего? Трудный вопрос. Причем все варианты будущего мы рисуем себе сами, они еще не наступили.

Но, повторюсь, несомненно одно - РФ будет разгонять революцию аж бегом, даже супер-пупер патриотическую с Залужным, например, во главе! Россиян даже можно использовать, как большевики немцев, если знаешь, что революция сто процентов выгорит. Но у нас разве есть лидеры? Идея? Если считать лидерами тех, "кто создавал добровольческие батальоны", то по итогу это будет лебедь, рак и щука и свадьба в Малиновке :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 07 ноя 2022, 22:36

Bikini, Цікаво.
Другий пост про Бородянку і засідання місцевої влади не тільки читав, а навіть відео бачив. Ще навесні. А от допис про спецуру перший раз читаю. Цікава інформація.
ХЗ як до цього ставитися? :hz:
Добре, що є такі люди. Якщо все написане правда. А на правду схоже.
А чи потрібно про це говорити зараз? Не знаю. Війна триває. Війна важка. Завтра вона не закінчиться. Попереду ще багато викликів. Зима буде на виживання і на випробування на стійкість і єдність.
Не знаю що і сказати.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 07 ноя 2022, 22:49

Bikini писал(а):
07 ноя 2022, 22:30
РФ будет разгонять революцию аж бегом
Треба знищити РФ зробити так, щоб їй було не до нас. Щоб всі її зусилля були направлені на те, як зберегти хоч щось у себе всередені. А ми розберемося. І питання поставимо, і відповіді отримаємо. Звісно, що не всі відповіді, але багато. Диктатури тут не буде. Ми мільйон разів про це говорили. Якщо коротко то, просто наше суспільство не сприймає диктатуру. Це історичний факт.

І ще один важливий фактор. Відбудова нашої країни буде за рахунок не наших власних коштів. А однією з вимог для фінансування буде прозорість і функції державних інституцій. А при таких розкладах диктатура не вийде аж ніяк.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 09 ноя 2022, 04:03

Bikini писал(а):
07 ноя 2022, 22:18
Но я больше чем уверен, эту тему будут мягко разгонять из одной страны.
Конечно будут разгонять.
Но это не отменяет некомпетентности существующей власти и ее очень странных действия перед большой войной.
Возможно ли победа под руководством тех кто критически зависит от неприятеля? (это я так подобрал синоним пропагандистскому "измена!")
Ничего хорошего у в этом конечно нет.
Но вроде уже все в стране поняли что хороших вариантов у нас нет в будущем. Вопрос в степени тяжести веера вариантов будущего.

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 09 ноя 2022, 04:08

Bikini писал(а):
07 ноя 2022, 22:30
Если считать лидерами тех, "кто создавал добровольческие батальоны",
Это исполнители. Вместе с фронтовиками. Лидеры - буржуа. Цель - большой передел собственности и уничтожение "стеклянного потолка" для них созданного олигархами девяностых в связке с коррумпированным чиновничеством.

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 09 ноя 2022, 04:11

neVeseliy Kyiv
@VeseliyKyiv
·
7 нояб.
Ебать ты шо дурак? Ох и удивительные дела. Кто бы мог подумать. Когда человеку дают свет на пару часов в день он наверное будет экономить и пойдет себе на пару часов этих рубильник опустит. Фууух, даже не знаю что меня бесит больше.
150631 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 09 ноя 2022, 04:11

150632 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7090
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21215 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 09 ноя 2022, 09:18

Не изучал тему, но много инфы сейчас, что Притула наебывает на цене .. и с ночниками так было, мол в два раза.. правда??
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 09 ноя 2022, 09:54

Влад Бевх писал(а):
09 ноя 2022, 04:08
Лидеры - буржуа.
Имя, сестра, имя? (с) :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 09 ноя 2022, 09:55

Lis1980 писал(а):
09 ноя 2022, 09:18
Не изучал тему, но много инфы сейчас, что Притула наебывает на цене .. и с ночниками так было, мол в два раза.. правда??
Хрен его знает, но да, информации такой стало много.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 10 ноя 2022, 01:47

Гм. А Сірожа розумніший ніж я гадав...
150683 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 10 ноя 2022, 02:04

Великі компанії скуповують у менших продавців більшість Спартанів, які є на ринку, і монопольно оголошують ціну в межах 100 тисяч доларів, пояснив Притула
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/pritul ... 82639.html

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 ноя 2022, 01:08

Что там за спутник или доступ к спутникам слышно? :wink:
:secret: Понимаю, военная тайна!
Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 ноя 2022, 01:28

Чесне слово не розумію нічого і нікого. Тему не вивчав. Все частіше бачу хейт. Хто там і що, не знаю.
Але не розумію одне. Якщо не помиляюся,то перші підозри пішли після купівлі, чи лише заяви про купівлю, супутника. Ну ОК! Всі раділи. А роботу супутника наче так ніхто і не побачив. Але це було влітку. А після того знову бачив десь у стрічці новин, що був черговий супер-пупер збір на щось важливе і що зібрали в шалено короткий строк, майже за три дні. Так от що саме я не розумію? Точніше кого? А не розумію я людей. Якщо є підозра, то навіщо донатити, перечисляти саме цьому волонтеру? А то виходить так, що спочатку гроші здадуть, а потім починається срач. Не здавайте і все.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»