Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 авг 2022, 18:26

:shok:
Послухайте уважно і розкажіть іншим


А якщо чесно, то вони задовбали вже своїми намаганнями змінити то герб наш, то символи наші
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 22 авг 2022, 18:50

:shok: А нахрена вообще что-то жестами показывать?
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 22 авг 2022, 19:30

Дмитро Глущук *****
Матка Боска!!!!!
Я навіть боюся уявити на що зараз натякає товаріщ данілов своєю чорною хвудболкою, небритим їбалом і поглядом хтивого павіана.
148485 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 авг 2022, 03:03

📺 Завтра у марафоні "Єдині новини" покажуть концерт "Вечірнього Кварталу"

У марафоні "Єдиних новин" покажуть благодійний концерт "Вечірнього Кварталу", присвячений Дню Незалежності України.

Як зазначають актори, гумор на благодійному концерті до Дня Незалежності - дуже стриманий, але злободенний - про війну та про реалії нашого сьогодення.

Прем’єра благодійного концерту відбудеться 23 серпня, у День українського прапора, о 21:00 у марафоні "Єдиних новин".

На сцену вийдуть актори "Вечірнього Кварталу" та акторки "Жіночого Кварталу" в форматі єдиного концерту, що відбудеться вперше. Окрім того, це перший великий телевізійний концерт Студії "Квартал 95" з моменту повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Також на сцену до колег приєднаються Олександр Пікалов та Володимир Мартинець, які наразі служать в лавах Національної гвардії України.

"Для нас важливо залишать разом із нашим глядачем, відчувати його потреби у такий складний час. Даючи концерти перед військовими, ми зрозуміли, що українці вже готові до гумору, до його повернення. Тому вирішили зробити концерт у такий символічний день для України, аби кожен усвідомив: ми ніколи не здамось і обов’язково переможемо", - прокоментував художній керівник "Вечірнього Кварталу" Євген Кошовий.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 авг 2022, 03:12

А це геть не про бога, не про церкву і не про віру. Тому і залишаю це тут

​​🤷‍♂️ Предстоятель УПЦ МП Онуфрій зустрівся у Лаврі із полоненими росіянами, в ПЦУ вважають, що своїми заявами митрополит "бажає окупантам Божої охорони"

Поки для наших полонених готують клітки, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату, митрополит Онуфрій поспілкувався з узятими в полон російськими окупантами. Зустріч відбулася у Києво-Печерській лаврі.

"Хочу побажати, щоб Господь повернув вас у свою батьківщину, сім'ї. Щоб ви побачили матерів, сестер, дружин, дітей, братів, друзів. Хотів би, щоб ви їм сказали такі слова: ми не хочемо війни, яка сьогодні ведеться в Україні".

Онуфрій сказав, що "зупинити" бойові дії можна "словом любові". Далі митрополит Онуфрій попросив божого благословення для "усіх людей" на "полі бою"

"Хочу побажати, щоб Бог оберігав вас, усіх людей, що перебувають на полі бою. Війна - не той засіб, яким можна досягти єдності між народами, між сім'ями. Насильство неспроможне створити єдність, єдність створюється любов'ю. А любов - це Бог. Той, хто молиться і виконує божественні заповіді, є Божою людиною. Нехай Бог благословить наші землі миром", - наголосив предстоятель УПЦ (МП).

При цьому він наголосив на спільному, як він вважає, духовному корінні українців та росіян.

"Не знаю, чи розумієте ви, чи ні, але так не повинно бути. Не можна вбивати один одного. Смерть не приносить нікому користі, а лише горе у кожну оселю. Щоб народи, що вийшли з єдиної купелі Хрещення, воювали одне з одним - це ганьба. І ми повинні зробити все, щоб це безумство припинилося", - підсумував Онуфрій.

‼️ Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України Євстратій після виступу Онуфрія звернув увагу на три тези, висловлені керівником УПЦ (МП).

"Вийшло так, як вийшло", - ці слова предстоятеля церкви Московського патріархату, каже архієпископ, звучать "ніби як виправдання перед тими, хто прийшов нас полонити".

Вислів Онуфрія "хочу побажати, щоб Бог оберігав вас, усіх людей, що перебувають на полі бою" Євстратій оцінює як те, що "митрополит Онуфрій бажає окупантам Божої охорони".


:sad:
А чи не окуїли в ОПі?
Ми ж не будемо наївно думати, що ця акція пройшла без їхньої згоди. Я навіть більше скажу. Думаю, що вони її організували.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Рост76 поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 авг 2022, 13:31

Н-да((
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Рост76 » 24 авг 2022, 14:27

⚡️Министр иностранных дел Португалии Жуан Кравиньо сегодня, 24 августа, прибыл с визитом в Киев

Для меня честь быть в Киеве в этот день, день празднования 31-й годовщины независимости Украины, которую россия стремилась и не смогла сокрушить.
Я привез месседж солидарности, а также политической, военной, финансовой и гуманитарной поддержки".
148521 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 24 авг 2022, 17:20

І Джонсон прибув до Києва!

Гарні друзі у нас!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 25 авг 2022, 02:02

Що трапилося?
Місяць в Сатурні?
У Зе українська символіка
148523 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 25 авг 2022, 03:40

Влад Бевх писал(а):
25 авг 2022, 02:02
Що трапилося?
Саме те, коли суспільству не pohuy і не по приколу
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Рост76
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 авг 2022, 02:56

З Хмельниччини через Тернопільщину рухається колона з 5 тисяч вірян УПЦ Московської церкви, ігноруючи обмеження влади регіону на проведення подібних заходів.

Віряни московської церкви рухаються в напрямку Почаївської Успенської лаври, що перебуває в оренді УПЦ МП. Цікаво, що під час війни подібних вибриків собі не дозволяють віряни жодної з інших церков.
Изображение


Олексій Голубуцький


Чим хороший рік війни - так це тим, що перестали забороняти хороші речі: от, наприклад, 5-6 тисяч "паломників" РПЦ цілком собі спокійно вже практично тиждень йдуть тиловими областями України до Почаївської лаври.

Щоправда, міськради Волочиська і кількох інших містечок їх не пустили до себе - громадяни надто обурювались. І голова Вінницької ОВА Сергій Борзов чогось не погодився їх пускати. І голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій не зрозумів духовної висоти моменту, навіть звернувся до СБУ. Але СБУ подивилась на яскраві стрічки на іконах і хрестах, дала експертний висновок "це не триколори" - і більше жодних претензій до прочан не має.

Голова Тернопільської облради Михайло Головко за підтримки ТОР навіть до нацполіції звернувся - мовляв, небезпека крупних скупчень, війна все ж, розбомблять. Дивні. Чого б це Росія таких високодуховних бомбила: подивіться самі на ці натхненні очі міцних чоловіків зі специфічними обличчями й рухами - що може проти них мати армія РФ?!

Коротше, висока в нас на території духовність, організована: прямо під час масованих ракетних обстрілів рухається колонами по 5-6 тисяч незахищеними тилами.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 26 авг 2022, 14:41

Ничего особенного, листайте ленту дальше, просто директор департамента земельных отношений Харьковской мэрии, Сергей Колесник, отдыхает в Нице, пока его родной город бомбят.
148544 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 авг 2022, 14:51

Тєрєхов вже звільнив його
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25777 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 26 авг 2022, 15:01

Warisdeath писал(а):
26 авг 2022, 14:51
Тєрєхов вже звільнив його
Ума нет! Ну поехал, ладно, зачем фотки выкладывать? Инстадива что ли?
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 26 авг 2022, 16:06

-----------------------
148546 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8834
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30225 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 26 авг 2022, 16:07

Warisdeath писал(а):
26 авг 2022, 14:51
Тєрєхов вже звільнив його
За місяц - два вигулькне на новій посаді.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7060
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21143 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 26 авг 2022, 17:08


Влад Бевх писал(а):-----------------------
Вокруг шум, не кипишуй!! ))
Никто никого налоги платить не заставляет.. да, есть норма в НК, но сейчас форсмажор, война и прочие соддом и гоммора.. никто в здравом уме такого требовать не будет. А если кому-то придет в голову, то быстро замнут. Зрада еще не наступила, не делаем нервы пэрэсычным паническими вбросами!! ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 авг 2022, 01:07

Можна звісно не довіряти ні владі, ні Верховній Раді, ні кабміну, а в цілому це називається держава, але уявляєте вона (держава) потурбувалася про своїх громадян і внесла зміни до ПКУ.
Це я до того, що зрада відміняється. :yes: Її немає.

Додам від себе, що в такому питанні її бути не може. По-перше тому, що матеріальна допомога та різні соціальні виплати це не дохід. Між ними є різниця, згідно податкового кодексу, а відповідно і підхід до оподаткування цих виплат відрізняється. Так це в нормальному житті. А під час воєнного стану тим більше.

Так от 15 березня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон № 2120 що передбачає податкові пільги для ФОП та підприємств під час воєнного стану. Зокрема, Закон № 2120 звільнив від ПДФО суми благодійної допомоги особам, постраждалим від російської агресії. Усі зміни в оподаткуванні благодійної допомоги діють з 17.03.2022 і не впливають на правила оподаткування раніше наданих допомог.

Якщо коротко, хто не хоче читати закон і зміни, то зазначу так, що Допомога від вітчизняних благодійників, Цільова і нецільова благодійна допомога та Допомога від закордонних благодійників не оподатковуються ПДФО. Водночас і не буде сплати військового збору, оскільки немає об’єкта оподаткування ПДФО.

Раз у нас мова про тих, хто отримує допомогу за кордоном то винесу цитату:

Допомога від закордонних благодійників

Підпункт 165.1.56 ПК доповнили новим абзацом. ПДФО не оподатковують суми (вартість) благодійної допомоги, яка виплачена (надана) міжнародними благодійними організаціями (їх філіями, представництвами), перелік яких визначив Кабмін, на користь фізичних осіб, які:

*мешкають (мешкали) у населених пунктах, на території яких проводяться (проводилися) бойові дії під час дії воєнного, надзвичайного стану,

*та/або вимушено покинули місце проживання (тимчасово переміщені особи), у зв’язку з форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) у тому числі у зв’язку із введенням воєнного, надзвичайного стану, підтвердженими у встановленому законом порядку.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»