Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 16 янв 2023, 23:21

Послушал.. ничего такого не услышал, хотя авторша и пыталась набросать на вентилятор.. ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 янв 2023, 23:53

Lis1980, А мені так не здалося. Мені здалося, що її меседж про те, що він піарщик. Причому пірщик без принципів. Хто заказує, тобто хто платить, того і піарить.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7061
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21147 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 17 янв 2023, 02:23

Warisdeath писал(а):Lis1980, А мені так не здалося. Мені здалося, що її меседж про те, що він піарщик. Причому пірщик без принципів. Хто заказує, тобто хто платить, того і піарить.
У многих взгляды кардинально поменялись после февраля.. не думаю, что он будет пиарить прямо-таки всех тех кто платит..

Журналист, пиарщик - ничего нового, они все такие ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 янв 2023, 02:35

Lis1980, Ні, піарити вже не буде. Він буде відпрацьовувати. Наш медіапростір керує він. Всіх опонентів прибрали. І тепер ті медіахвойди, які перевзулися у найпатріотичних патріотів, піарять аж гай гуде. А Міша, наче і не при ділах. Тим більше, що і не спитати з нього. За що він по суті відповідає? Та ні за що. Він радник.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 янв 2023, 00:45

Warisdeath, не этого ли, который ФОПов кошмарит?
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 янв 2023, 01:03

Bikini, Теж про нього подумав. Ви ж про Гетманцева, так?
Я аж загуглив. А він не міністр. Він - народний депутат і голова комітету з питань фінансової, податкової та митної політики. Так що ні, не він.
Потім я згадав Геруса. Загуглив. А він теж не міністр, а народний депутат і голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Значить, теж не він.

А потім я зрозумів, що виявляєтья, що я геть не знаю чинних міністрів, депутатів і всю цю зелену шоблу команду. Звісно, що крім деяких, які відомі всім. Отакої :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 янв 2023, 01:20

Warisdeath писал(а):
19 янв 2023, 01:03
Ви ж про Гетманцева, так?
Да, тоже мелькнула мысль, а министр ли он? Вы ответили. Кстати, аналогично - я тоже не знаю "зеленых" министров.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 янв 2023, 13:47

Помните "ермака" доермаковской эпохи?
152303 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 20 янв 2023, 01:29

Хочеться думати, що він туди не з пустими руками приїхав і не задля фото.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 02:30

НАБУ затримало заступника міністра через розкрадання бюджетних коштів

НАБУ провело обшуки та затримало заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського.

Розслідування ведеться за статтями 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Віцепрем'єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков розпорядився підготувати документи про звільнення Лозинського.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 02:35

🤔"Тилові пацюки Міноборони під час війни «пиляють» на харчах для ЗСУ більше, ніж за мирного життя": за даними ZN.ua, Міністерство оборони закладає на продукти для військових удвічі більшу ціну, ніж вона є насправді. Хоча все має бути навпаки, адже для ЗСУ відбуваються оптові закуплі

Журналісти порівняли ціни, зазначені у відповідних угодах від Міноборони, із роздрібними цінами в одному зі столичних супермаркетів.
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7504
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25781 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 22 янв 2023, 02:52

Warisdeath писал(а):
22 янв 2023, 02:35
Тилові пацюки Міноборони
Вы хоть Шарика и не слушаете, но послушайте :wink:
Если бы только на харчах воровали :mad:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 02:55

Bikini писал(а):
22 янв 2023, 02:52
Если бы только на харчах воровали
:diablo: :cs: :mad:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 03:19

Bikini писал(а):
22 янв 2023, 02:52
Вы хоть Шарика и не слушаете, но послушайте
І так гидко, що таке є, а ще гірше від того, що про це розповідає Шарік.
До речі наші теж про це розповідають. Звісно, що не в такій подачі, як Шарік.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 04:25

:rolleyes: :rolleyes2:
Юрій Ніколов з Наших Грошей стверджує, що Міністерство оборони України підписало контракт на постачання продуктів у тилові підрозділи ЗСУ на суму 13 мільярдів !!! гривень. Офіційно ціни на продукти не були оголошені, але розслідувач отримав копію контракту від джерела в Міноборони. В контракті ціна яєць - 170 грн за десяток, картопля - 22 грн за кіло, курячі стегенця по 120 грн і таке інше.

Ніколов також стверджує, що контракт укладено з компанією ТОВ «Актив компані», яка має статутного капіталу ... аж одну тисячу гривень. Класична "прокладка". Отримає 13 млрд грн з бюджету, а у разі якихось претензій відповість статутним капіталом в тисячу гривень. Шикардос!!

А чому ти весь час посилаєшся на Ніколова, спитаєте ви? А тому що раніше всі закупівлі Міноборони були в Прозорро. Кожен міг відкрити контракт і побачити ціну придбаних товарів та послуг. Зараз закупівлі МО засекречені і тому розслідувачам корупції доводиться шукати джерела в МО, щоб побачити, як нас дурять.

Переважна більшість з тих, хто прочитає цей пост, донатили на ЗСУ. Тільки до відвантаження моїх овочей в армію долучилося більше 300 підписників. Особисто знаю кількох людей, які живуть на межі бідності, бо віддають майже все зароблене на ЗСУ. Багато інших людей не купили дітям велосипед, планшет, нову відеогру, рюкзак, тому що в пріорітеті – забезпечення армії. 13 мільярдів, витрачених на яйця по 170, були б незайві сім'ям цих людей. Але їх розпиляють тилові пацюки, щоб нажерти свої харі, які аж лускають.

Це дуже неправильна історія. Таких історій не має бути в таку жорстоку війну. Всі гроші бюджету мають спрямовуватися на оборону. Винні в розкраданні мають бути покарані.

Текст (с) Сергій Марченко
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 14:00

У НАБУ і САП підтвердили викриття заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського на одержанні 400 тисяч доларів неправомірної вигоди та затримали його

В органах розповіли, що вдалося викрити злочинне угрупування шляхом проникнення детективів під прикриттям. Ці кошти заступник міністра Лозинський одержав за сприяння укладанню договорів на закупівлю обладнання та техніки за завищеними цінами.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 14:02

Відомості щодо змісту закупівель харчування, які набули поширення в ЗМІ, вводять в оману, – Міноборони.

«Резніков вчора особисто звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки з проханням невідкладно провести засідання Комітету та заслухати вичерпну інформацію щодо результатів закупівлі харчування військовим.

Міноборони готує матеріали до Служби безпеки України з метою проведення розслідування щодо поширення завідомо неправдивих відомостей, які наносять шкоду інтересам оборони в особливий період».
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 янв 2023, 15:49

А журналісти виявляється намагалися зробити все можливе, щоб скандал з корупційною складовою по харчуванню не потрапив у публічну площину. Але реакції не від МО, не від ОПи не було, тому вони змушені були оприлюднити свій матеріал.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 янв 2023, 02:07

​​ Корупційний скандал у Міноборони вже обговорюється на різних рівнях, - ОП

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що Україна має пройти певні "іспити" у зв'язку з цим інцидентом – провести аудит, і якщо інформація ЗМІ підтвердиться, то потрібно знайти людей, які підписували контракти на 13 млрд грн, та провести розслідування.

Він наголосив, що зараз на цю тему вже спілкуються "на різних рівнях" у керівництві країни. Подоляк упевнений, що якщо завищення цін підтвердиться, то на винних чекає "дуже суворе" покарання, тому що "не можна допустити, коли під час війни люди відверто знущаються над суспільством".

"На жаль, у будь-якій війні є герої, а є мародери. Так завжди було. На жаль, мародери і, вибачайте мене, щури завжди існують. І їм байдуже, що люди вмирають. Їм все одно, що багато крові, що ми втрачаємо свій найкращий генофонд сьогодні. Вони хочуть бути мільярдерами чи мільйонерами. Так буває завжди", – сказав Подоляк.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniБатька Пиночет
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»