Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 окт 2021, 00:00

Пішов я гуглити що ще сказав Данілов. Нагуглив.

Особливість дельта-штаму коронавірусу в тому, що підняти низьку сатурацію значно складніше, ніж було за попередніх штамів, і для цього потрібні великі об'єми кисню.

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

Єдине питання, яке у нас є і яке викликає занепокоєння - це питання забезпечення киснем. Ми постійно на цьому наполягаємо, спілкуємося з прем'єр-міністром, з міністром охорони здоров'я", - сказав він.

За словами Данілова, за нового штаму коронавірусу піднімати сатурацію дуже важко. За попередніх штамів було легше.

"Ми потребуємо зараз дуже великий обсяг кисню. Якщо раніше, коли людина хворіла, в нас 5, 7, 10, 12 літрів вистачало, то сьогодні у нас є випадки, коли відразу треба 15, 20, 30 літрів кисню", - пояснив Данілов.

:old:
Що значить наполягаємо? Якщо ви анонсуєте, що через 10 днів буде сплеск захворювання, то треба всі лікарні забезпечити киснем, а не балачки про це балакати і лякати населення. Тільки забезпечити треба не так, як газом на опалювальний сезон вони забезпечили. Бо в холоді ще так сяк виживемо, а от якщо кисню комусь не вистачить, то це вже біда.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 16 окт 2021, 00:03

Warisdeath писал(а):
16 окт 2021, 00:00
За словами Данілова, за нового штаму коронавірусу піднімати сатурацію дуже важко.
Великая Сатурация - новая программа Президента Украины! :rofl2:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathиван777444333
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6870
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20896 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
Warisdeathиван777444333
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6870
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20896 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6870
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20896 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 окт 2021, 23:29

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що не побачив нічого нового в розслідуванні "Слідства. Інфо" за результатами розслідування Pandora Papers про офшори.

"Чесно кажучи, сюжет не дуже. Я кажу вам як професіонал. Чому? Тому що, по-перше, нічого нового. Це було для мене як дежавю. У 2019 те саме кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене нічого немає, "бруду" ніякого немає. І навіть якщо ви подивитеся дебати, на мою думку, навіть там він це кричав зі сцени: "Гроші "Квартал" отримував від "ПриватБанку", від Коломойського. Все це стара історія, я все це чув, все це бачив, всі ці деталі. Радує, що жодної нової деталі я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене, як на президента України, нічого товариш Петро так і не знайшов. Це радує трішечки", - сказав Зеленський у коментарі телеканалу ICTV у неділю.

Президент заявив, що ні він, ні один член студії "Квартал 95" не займався відмиванням грошей.

"Я особисто побудував без бюджетів, без держави бізнес в Україні з нуля. Відмиванням у 2012 році, жодних грошей, і з 2012 року, і з 2001, і в 2019 не займався ні я, ні один член студії "Квартал 95". Ми займалися виключно творчістю", - додав він
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 окт 2021, 23:49

Изображение

Уряд Кіпру у п’ятницю, 15 жовтня, ухвалив рішення про скасування громадянства, наданого 45 іноземним громадянам у рамках суперечливої програми, яка дозволяла отримувати паспорт в обмін на певну суму інвестицій в країну.

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3 ... ortiv.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаиван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 окт 2021, 00:13

#сцянинаВочі



За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаиван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 окт 2021, 02:26

К сожалению, спецоперации по ликвидации главарей российских террористов, которые осуществлялись по приказу президента П.Порошенко, при президенте В.Зеленском полностью прекратились. За два с половиной года на Донбассе украинские спецслужбы не уничтожили ни одного известного российского террориста. Ни о каком успехе спецопераций говорить не приходится, так как начальником комитета по разведке при президенте Зеленский назначил открытого русофила, замминистра иностранных дел времен Януковича Руслана Демченко. В результате прошла половина срока полномочий Зеленского, а мы обсуждаем не успехи наших спецслужб, а провалы.

Впрочем, те, кто организовал и исполнил успешную ликвидацию Моторолы, остаются с нами, и они всегда готовы вернуться в строй. Ликвидация террориста Павлова - яркая страница в истории Войны за Независимость в стиле израильской "Моссад". И придет время - об этом подвиге у нас также будут написаны книги и сняты фильмы.

Ликвидация Моторолы: новые детали дерзкой спецоперации

https://censor.net/ru/resonance/3294166 ... soperatsii
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Гошаиван777444333Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6870
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20896 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6870
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20896 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 окт 2021, 23:18

:ck:

У Кривому Розі знайшли мертвим брата загиблого мера

18 жовтня тіло Андрія Павлова в квартирі загиблого на вулиці Черняховського виявив друг. Про це стало відомо за інформацією від співробітників правоохоронних органів.

Мертвого Андрія Юрійовича близько 16:30 знайшов його друг. При цьому, за наявною інформацією, ще сьогодні вранці Андрія Павлова бачили живим. Друг повідомив, що загиблий вранці зателефонував йому та попросив привезти води, оскільки з учорашнього дня почувався погано. Коли він приїхав, то чоловік вже був мертвий.

Павлов Андрій Юрійович був молодшим братом загиблого 15 серпня, за досі не встановлених слідством обставин, мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, основною версією загибелі якого слідство зараз вважає умисне вбивство. Андрію Павлову було 46 років.

Чи є смерть насильницькою, поки не повідомляється.

У Криворізькому районному управлінні поліції повідомляють, зараз на місці події працюють експерти та слідчо-оперативна група. Тіло чоловіка направлять на проведення судово-медичної експертизи, яка має встановити причину смерті. Попередньо, видимих ознак насильницької смерті на тілі Андрія Павлова не виявили. Відомо, що зранку 18 жовтня брат загиблого мера був ще живий.

На місці події перебуває начальник Криворізького районного управління поліції Валерій Лютий. За його словами, про можливі версії смерті Андрія Павлова говорити поки що зарано.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 окт 2021, 23:50

Pandora Papers: Офшори де фігурує Зеленський, лише частина схеми, – Politico про те, як Коломойський “згноїв” підприємства у США

Впливове американське видання Politico публікує масштабне розслідування про те, що компанії з орбіти олігарха Ігоря Коломойського скупили виробничі потужності у різних штатах США, відмиваючи гроші вкладників ПриватБанку. Але врешті решт підприємства, де обіцяли створити робочі місця та забезпечити податки місцевим громадам, перетворитись на руїни.
“Протягом останніх тижнів світ дізнався неймовірні нові подробиці про корупцію, незаконне фінансування та відмивання грошей надбагатими людьми завдяки Pandora Papers. Це майже 12 мільйонів документів, які описують, як глобальна еліта використовує компанії-оболонки, трасти, нерухомість, твори мистецтва та інші інструменти фінансової таємниці, щоб приховати величезні гроші.
Але цей вид транснаціонального відмивання грошей – лише частина картини.

Тіньове та незаконно отримане багатство витрачається не тільки на яхти та будинки, а й у виробничі міста США, економічні труднощі яких змушують їх приймати готівку, – пише видання.Деталі, зібрані американськими та українськими слідчими та викладені у заявах Міністерства юстиції і судових справах по всьому світу, від Делавера до Великої Британії до Ізраїлю, містять те, що, за словами одного аналітика, може бути “найбільшим випадком відмивання грошей в історії”.

Одним із невеликих американських міст, яке стало частиною розгалуженої мережі для відмивання Коломойським сотень мільйонів доларів, був Гарвард, штат Іллінойс, і його депресивна фабрична спільнота.

Видання нагадує, що Коломойський нещодавно потрапив під санкції США за “значну корупцію” в Україні. Міністерство юстиції та слідчі в Україні звинувачують його у використанні групи компаній-оболонок та офшорних банківських рахунків для переміщення мільйонів незаконно привласнених коштів з України та серію інвестицій у нерухомість на Середньому Заході Америки.

У Гарварді проживає трохи менш як 10 000 осіб. Наприкінці 1990-х років компанія Motorola оголосила про будівництво там нового заводу – об’єкт площею 1,5 мільйона квадратних футів (140 тис. кв. м). Проєкт оцінили в 100 млн доларів. Там мало працювати 5 тисяч осіб. Але через кілька років після завершення будівництва бізнес-модель Motorola виявилася неуспішною. І будівля стала непотрібною.

У 2008 році, коли країна повністю занурилася у Велику рецесію, з’явився молодий інвестор із Маямі, на ім’я Хаїм Шохет. Від імені фірми Optima International Шохет запропонував 16,75 млн доларів за порожню будівлю.

Optima International була материнською компанією для групи пов’язаних фірм, серед яких Optima Harvard Facility LLC. Пізніше прокуратура назве це “сімейством Optima”. За даними Міністерства юстиції, “сім’я Optima” вклала сотні мільйонів доларів майже в кожному штаті: комерційну нерухомість в Клівленді, Далласі й Луїсвіллі, сталеливарні заводи в Західній Вірджинії, Кентуккі й Огайо, виробничі підприємства в Мічигані, Нью-Йорку й Індіані. Знову і знову ці інвестори обіцяли робочі місця для міст, що занепадають.

Всього за кілька років “сім’я Optima” зібрала більше дюжини заводів, підприємств і інших об’єктів в самому серці Америки. Всі вони стали жертвами тривав кілька років спаду виробництва в Америці.

Незабаром після Євромайдану 2014 року правоохоронці заявили, що Ігор Коломойський таємно займався однією з найбільших схем Понці (фінансова піраміда), які коли-небудь бачив світ, на загальну суму не менше 5,5 мільярда доларів. Із судових документів американської прокуратури випливає, що Коломойський начебто використовував свій контроль над “ПриватБанком” для грабунку величезних сум в українських вкладників, а потім використовував серію підставних компаній і офшорні рахунки для вивезення грошей із країни й до США.

Ідея, схоже, полягала в купівлі проблемних активів, які американці прагнули продати.

Навіть якщо покупці в кінцевому підсумку зазнають збитків, активи все одно залишалися поза досяжністю українських слідчих. Важливим є те, що нерухомість можна було купити без особливого вивчення джерела походження грошей.

За даними Міністерства юстиції США, кошти, отримані від “ПриватБанку”, проходили через низку підставних компаній і офшорні рахунки, перш ніж були введені в мережу Optima, а звідти – в активи на Середньому Заході Америки.

Коломойський каже, що купив американську нерухомість на свої гроші, і заперечує звинувачення Міністерства юстиції у відмиванні коштів.

Швидко з’ясувалося, що “сім’я Optima” насправді не мала реальних планів щодо фабрики у Гарварді. Через понад п’ять років після покупки заводу в Гарварді робочі місця там так і не з’явилися, і ніяких додаткових інвестицій не надходило. Несплачені податки на нерухомість продовжували накопичуватися.

“По стінах і даху масивної будівлі розростається цвіль; заводська система пожежогасіння почала розвалюватися. Все механічне обладнання необхідно замінити. Якщо так буде тривати далі, будівлю просто треба буде знести”, – так описує видання стан об’єкту.
Роки зневаги з боку різних власників почали відбиватися: незабаром фабрика повністю почорніла. Почала руйнуватися система гасіння пожежі, дах протікає – сказав мер міста Майкл Келлі.

“Будівля буде не просто безцінною – це стане катастрофою для міста, тому що її доведеться знести, – заявив Чарлі Елдредж, голова корпорації Гарвардського економічного розвитку. – “І чисті витрати, ймовірно, становлять три-п’ять розмірів річного бюджету міста. Це буде фінансова катастрофа”. Він обмірковує наслідки: ця стомільйонна обіцянка невеликій громаді на півночі штату Іллінойс закінчилася тим, що іноземний олігарх, очевидно, використав її, щоб приховати свої гроші від слідчих.

У 2016 році Optima продала будівлю китайсько-канадському бізнесменові зі збитками в 7 мільйонів доларів. Неоплачені рахунки за електроенергію склали півмільйона доларів.

Гарвард – далеко не єдине американське місто, в який прийшла “сім’я Optima”. У Воррені, штат Огайо, сталеливарний завод, куплений мережею Коломойського, мав багато проблем із безпекою: там сталося кілька вибухів, співробітники неодноразово потрапляли в лікарні. Інші заводи й фабрики закрили, що призвело до звільнення сотень американських робітників.

Протягом багатьох років США значною мірою не брали до уваги мільярди доларів – а потенційно і більше – в брудних і підозрілих грошах, що надходять в країну щороку, вкрадених з національних казначейств або отриманих як хабарі, контрабанди або торгівлі людьми й наркотиками. Велика частина цих грошей надходить в країну, щоб їх відмити, перетворити в законні активи й приховати будь-які зв’язки з її попередніми злочинними власниками.

Адміністрація Байдена пообіцяла взятися за глобальну корупцію, назвавши це серйозною загрозою національній безпеці. Але переплетені історії Коломойського і Гарварда припускають, що нам ще багато що належить зробити, перш ніж ми зможемо хоча б оцінити масштаби збитку, нанесеного серцю Америки, і з’ясувати, що з цим робити.

На щастя, США почали рух в правильному напрямку – почали розв’язувати такі проблеми, як секретність підставних компаній і анонімні покупки нерухомості. Самі Pandora Papers вже стимулювали прийняття законодавства, яке вимагало б ретельної перевірки джерел іноземних коштів, – пише Politico.

https://www.politico.com/news/magazine/ ... acy-515948
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 окт 2021, 01:49

А не занадто все це? Поки Зеленський і його моно марять Порошенком, опзжисти не сплять. А владі, СБУ, ГПУ, ДБР і іншим правоохоронцям, млять, немає діла. Одне вітає путіна, а потім стоїть зі зброєю у центрі міста, це їздить з якимись справами у логово ворога, а влада шукає злочинців серед українців. І це не свобода слова, і це не свобода депутатської діяльності, а це - державна зрада. І є у мене підозра, що ці дії санкціоновані самою ОПою і Зеленським з його Єрмаком. Це пиZдець
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
иван777444333Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 окт 2021, 01:55

І трохи позитиву)))
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Гошаиван777444333SanekLumen
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6870
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20896 раз
Карма: +3/-0
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekГоша
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 19 окт 2021, 23:38

Поярков-мантра "за нами не заржаевеет"... :wink:
Стала надоедать эта молитва... Хде действия, гаваспитаю???
Напоминает - нас е%ут, а мы крепчаем... :secret: :music:

Еще совсем недавно грозили "горячей осенью"... И?
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 20 окт 2021, 00:30

Sanek, Все буде. Не швидіть)))

А може події так закрутяться, що ще ловити будемо нашого найвеличнішого? Хтозна? :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»