Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Украина-реалии New

Где Профайлер2016 » 08 май 2020, 19:07

Эта страница специально создана для пропагандистских материалов пропагандиста порошенковской ботофермы Warisdeath и сочувствующих ему, для того чтобы они не засоряли пропагандистскими материалами другие страницы военно-исторического форума!
102117 - Украина-реалии New
В путь панове! :rofl2:

!13-05-2020, 18:27. Старое название темы: Страница порохобота. Администрация форума не рекомендует создавать темы для отдельных групп пользователей вместо них самих и "посылать" туда своих оппонентов. У нас на форуме все равны! Кроме того, разделение и создание тем аналогичного содержания приводит к путанице. Поэтому предыдущий топик Украина - реалии!!!!!!!! закрыт, а данная тема является его прямым продолжением.

За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 7):
иван777444333WarisdeathРост76Александр Сергеевич Перижнякdnepr7SanekБатька Пиночет
Рейтинг: 58.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10824
Зарегистрирован: 05 дек 2016
Поблагодарили: 37366 раз
Карма: +19/-5

Страница ПОРОХОБОТА.

Где Профайлер2016 » 08 май 2020, 19:42

"Пафос – это выражение эмоций в возвышенной манере, с особым драматизмом и возбуждением, чтобы вызвать аналогичный отклик у аудитории. В словаре Ожегова пафос имеет значение воодушевленного подъема, энтузиазма", - интернет дает определение специально для порохоботов. Каждый уважающий себя порохобот обязан сим проникнуться перед началом написания своего очередного поста.
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 3):
иван777444333Рост76dnepr7
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

иван777444333
Старший модератор
Старший модератор
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 3056
Зарегистрирован: 02 дек 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 14473 раза
Карма: +6/-0

Страница ПОРОХОБОТА.

Где иван777444333 » 08 май 2020, 21:45

Каюсь, я тоже грешен, младший любит шоколадки рошен с начинкой и мне приходится их ему покупать :blush:
За это сообщение автора иван777444333 поблагодарили (всего 4):
Профайлер2016WarisdeathРост76dnepr7
Рейтинг: 33.33%
УМИРАТЬ ОДИН РАЗ


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 09 май 2020, 00:29

ООО! :pleasantry:
Дякую! Дуже дякую! :yes:

Мені указали на двері в одній із гілок нашого форуму. Тому, як людині вихованій, мені два рази повторювати не треба. Топікстартеру дякую за те, що не вигнав серед ночі на двір під чистим небом, а надав інший притулок. Дякую. Це по-нашому, по-українські. :hi:
Я би може і не зайшов і пройшов би мимо, але ж тут згадано моє ім’я, тому не можу ж я бути нікчемним та невдячним, та й не скористатися нагодою, щоб дещо пояснити. Притому, що я не з тих, хто стає учасником чвар і скандалів. Це не моє і не для мене.

Ну що ж почнемо :mail:

Так як, все вказує на те, що одна тема у нас закривається і відкривається нова, то почнемо, як і починаються всі нові теми у школі на уроках, у вишах на лекціях, у законотворчості в преамбулі, тобто з термінології.

Порохобот.
Цей термін придумала гебня, тобто московія. Придумала перш за все для розподілу нас, українців. І, на жаль, багато українців підхопили його, як ворожу термінологію. Гебня саме тому дала негативну канотацію і навісила цей термін, як ярлик, щоб альтернатива, яка насправді виглядає, як боротьба за свою державу сильну і незалежну, виглядала б, як «тітушки», як «проплачені», як «культ особи», як «сектанство» і т.п. Щоб між нами, українцями, виникло ПРОТИСТОЯННЯ. Коли ми у протистоянні, у московії розв’язані руки.
А пов’язали вони цей термін з прізвищем п’ятого президента України, лише тому, що це єдиний президент, який ні під яким московським натиском, навіть тоді, коли російська арта насипала на українські міста і села Донбасу, не підкорився їм жодного разу. Не пішов у них на поводу, назвав відкрито речі своїми іменами, що росія – агресор, путін – автор цієї агресії, створив антипутінську коаліцію у світі, запропонував санкції, які підтримали і ввели сильні держави, і, саме головне, відкрив всьому світу справжнє обличчя путіна і всієї московії.

Насправді ніяких порохоботів немає – є українські патріоти-державники. Які підтримали Порошенка тільки тому, що він є патріотом-державником, кращим на даний момент. Кращим за цілком об’єктивними якостями: енергією, освітою, життєвим, політичним, дипломатичним, економічним досвідом, патріотизмом, фінансовою незалежністю. І патріоти-державники так само підтримують інших патріотів-державників: Парубія, Супрун, Зеркаль, Турчинова, Клімкіна, Климпуш-Цинцадзе, Забродського, Гонтарєву тощо. Підтримували і будуть підтримувати всіх, хто реальними справами доведе свою патріотичну, державницьку позицію.

Москва найбільше боїться свідомих, об’єднаних, організованих патріотів-державників. Найбільше. Саме тому руками різних наче журналістів, наче активістів, наче патріотів і провела цю підміну понять, яка спотворює реальність.
Насправді реальність виглядає так: існує спільнота українських патріотів-державників, людей різних національностей, мов та конфесій, яка розуміє життєву важливість для кожного українця існування незалежної від москви, суверенної, сильної держави. З усіма атрибутами держави, які роблять її справді сильною: армія, непорушність кордонів, міжнародна суб’єктність, державні символи, державна мова, незалежна церква, українська культура, законність, свобода слова. І лише при наявності всього цього може бути сильна держава з міцною економікою і заможними, звертаю вашу увагу, що не зубожілими, а саме заможними, громадянами.

І є маса українців, які все ще знаходяться в темряві невизначеності, совкових, кріпацьких комплексів. Комплексів, які їм старанно насаджують та підтримують. Комплексів, які насправді роблять їх бідними та неуспішними.

Так от саме ці порохоботи і борються на всіх фронтах за благополуччя ВСІХ українців.

Тобто, роблячи висновки, резюмую, що порохобот – це людина, яка відстоює інтереси сильної, назалежної України. Має державницьку позицію і підтримує того, хто робе теж саме. Одним словом це той, хто любить Україну. Любить її різну: у війні, окуповану, роздерту, з кравчуками- кучмами-олігархами-януковичами. Любить її при смішній і в той же час дуже сумній і небезпечній владі Зеленського. Просто це той громадянин, який пишається своєю країною. Українобот, українофіл.

Топікстартер звісно скаже, що це пафос. Але я не знаю, чому природнє бажання жити хорошо кожному у нашій країні і боротьба з тим, що заважає цьому хорошо, то є для нього пафос. Це я пояснити не можу і це нехай вже він сам пояснить.

І ще. Топікстартер коли створював цю тему, напевно був злим і був знервований, але він ще і сам не розуміє, що згодом буде пишатися, що саме він є автором цієї теми. Бо це дуже почесно бути у спільноті саме тих українців, які виборюють свободу нашої держави.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
Профайлер2016Батька ПиночетРост76LumenГоша
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 09 май 2020, 00:38

І раз ми з термінологією ознайомились і визначились, то пропоную послухати справжнього державника.

Це дуже символічно, що саме ця тема з’явилась у нас на форумі в саме цей день. День пам’яті. День примирення. День, який відзначає наша країна зі всією цивілізованою спільнотою. Протягом останніх 5 років ми звільняємося від радянських стереотипів, які були нав’язані Україні і українському народу. Ми дивимося на історію ІІ Світової війни не через російські криві дзеркала, а власним неупередженим поглядом.

Це філософія нашої України, яка відриває нас від радянського минулого, від ворога нинішнього. Це наша новітня історія, яка закладає фундамент на майбутнє. У нас кажуть: «Ніколи знову». У них: «Можем повторить». І це – прірва між поглядами і цінностями.

І я звертаюсь з проханням до топік стартера.
Профайлер2016, виділіть, будь ласка, 20 хвилин свого часу і послухайте. І скажіть мені, будь ласка, що у цій промові Вам не подобається.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
SlonБатька ПиночетРост76LumenГоша
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 09 май 2020, 01:27

иван777444333 писал(а):
08 май 2020, 21:45
младший любит шоколадки рошен с начинкой и мне приходится их ему покупать
А чого "каюсь"?
Я, наприклад, як людина, яка не може без м'яса, ковбаси і солодощів, цукерки, шоколадки, тістечка фірми Roshen дуже, дуже люблю. І це було задовго до президенства її очільника. Якісна і смачна продукція. У нас, взагалі, дуже смачні кондитерські вироби. ВСІ.

От якби Ви купували нєвський, чи якийсь рот-фронт, тоді "каюсь" було б доречно. А так чого каятись?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Батька ПиночетРост76LumenГоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12583
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70475 раз
Карма: +11/-0

Страница порохобота.

Где Lumen » 09 май 2020, 17:34

Warisdeath писал(а):
09 май 2020, 00:38
що у цій промові Вам не подобається
Нашли у кого спрашивать :lol: Там ведь одна дикая слепая неприязнь!
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 4):
ГошаWarisdeathиван777444333Sanek
Рейтинг: 33.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 10 май 2020, 01:36

Народний депутат від «Опозиційної платформи — за життя» Нестор Шуфрич зареєстрував у Раді законопроект, яким пропонує скасувати заборону на так звану «георгіївську стрічку».
Документ опублікований на сайті парламенту.

Він називається «Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки».

Тексту проекту та пояснювальної записки поки немає.
https://hromadske.ua/posts/shufrich-hoc ... konoproekt

І що я хочу вам сказати, панове. Це те, що за цей рік, який пройшов з виборів президента, а потім з виборів ВР, у нашій країні проросійські сили стали дуже сміливими. Даю голову на відсіч, що при минулій владі і при минулій ВР у Шуфріча і в голові не виникло б прийти з такою пропозицією. А тепер їм дано зелене світло, тепер можна. Ці пси це дуже добре розуміють, що монобільшість їм не дасть жорсткої відсічі. І в той же час, вони дуже добре розуміють яка відсіч буде за це від однієї опозіційної партії. І я впевнений, що ця опозиційна партія, яка невелика за своєю кількістю, дасть таку відсіч і опір, що ніяка більшість разом з опзжистами не зможуть їм протистояти.

Ти диви, що витворяють, розпоясалися. Стрічку вони хочуть протягнути. Шось давно Шуфрічу обличчя не коректували))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekLumenБатька ПиночетГоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 11 май 2020, 02:10

Коли я казав, що "НК" - це мутна організація, яка під прикриттям "патріотічних гасел" за дуже незрозумілі кошти організовує акції, до того ж в дивно односторонньому ключі, а після виборів зникла від слова взагалі, мене називали порохоскотом, яких "скоро" будуть вішати. Ну ну.

Колишній «азовець» розповів про схему фінансування партії «Національний корпус»
102431 - Украина-реалии New
https://bykvu.com/ua/bukvy/kolishnij-az ... ij-korpus/

:shok:
Лідер «Нацкорпусу» Білецький побив активістів Кравченка та Філімонова
https://bykvu.com/ua/bukvy/lider-nackor ... kat-najem/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekLumenБатька ПиночетГоша
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 11 май 2020, 16:33

Ай да Юлія Володимирівна!!! Браво юристам!

Мільйони доларів Тимошенко заплатила фірма Skadden – NYT
Американська юридична фірма Skadden заплатила 11 мільйонів доларів або більше, щоб уникнути судового позову з боку лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, яка звинуватила фірму в сприянні її політичному переслідуванню.

Деталі тут:
https://www.pravda.com.ua/news/2020/05/11/7251202/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenБатька ПиночетГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12583
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70475 раз
Карма: +11/-0

Страница порохобота.

Где Lumen » 11 май 2020, 16:37

Warisdeath писал(а):
11 май 2020, 16:33
Американська юридична фірма Skadden заплатила 11 мільйонів доларів або більше
Стоп! Задекларировано ведь где-то 5 млн. Где остальные?
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12583
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70475 раз
Карма: +11/-0

Страница порохобота.

Где Lumen » 11 май 2020, 16:39

Warisdeath, а чего вы в этой теме пишете? Это же новость для "реалий" 100%! Нам теперь по нескольким темам скакать? Неудобно.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 12 май 2020, 01:03

Lumen писал(а):
11 май 2020, 16:37
Задекларировано ведь где-то 5 млн. Где остальные?
У Власенка.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 12 май 2020, 01:24

Lumen писал(а):
11 май 2020, 16:39
а чего вы в этой теме пишете?
Бо тепер я пишу у цій темі.
Lumen писал(а):
11 май 2020, 16:39
Неудобно.
За незручності, то не до мене.
Lumen писал(а):
11 май 2020, 16:39
Это же новость для "реалий" 100%!
Для мене тема "Украина реалии" закрита. Мені там сказали вийти вон (правда не дуже зручним і людяним способом, та то вже нехай буде на совісті того, хто це казав). А я ж не якась там русня нерозумна і нагла, коли їх у двері виводять, а вони у вікна лізуть, як таргани, то мені два рази повторювати не треба. Тому я тепер про події в Україні буду писати тут. Автор люб'язно надав таку можливість. Щоб нікого не нервувати і не створювати ср*чів.

Автор, відкривая цю тему, не зрозумів, що ми, тобто ті, ім'ям кого він назвав тему, боліємо за державу, а не за конкретну особу. Тому, кажучи словами Зеленського, немає ніякої різниці, де саме обговорювати перемоги, зради і справи насущні нашої країни.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekПрофайлер2016
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12583
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70475 раз
Карма: +11/-0

Страница порохобота.

Где Lumen » 12 май 2020, 01:31

Warisdeath писал(а):
12 май 2020, 01:24
Мені там сказали вийти вон
Да мало ли кто что сказал. На форуме реально могут указать на дверь только Модераторы и Администрация!!! Это азбучные истины. Даже так называемый "автор темы" не имеет на это никакого права, как бы ему не казалось обратное.
Warisdeath писал(а):
12 май 2020, 01:24
немає ніякої різниці, де саме обговорювати перемоги, зради і справи насущні нашої країни.
Ваше право! :hi:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 12 май 2020, 01:43

Усик відповів на критику, яку висловили у його сторону люди, які не задоволені його політичною позицією.
Не знаю, як посилання на інстаграм зробити, тому відео за цим посиланням:
https://fakty.com.ua/ua/sport/20200511- ... a-krytyku/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страница порохобота.

Где Sanek » 12 май 2020, 02:19

Warisdeath писал(а):
12 май 2020, 01:43
Не знаю, як посилання на інстаграм зробити
Да как и на все остальное... вставляйте ссылку...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 12 май 2020, 02:24

Sanek, Дякую.
Чогось не вийшло.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Страница порохобота.

Где Sanek » 12 май 2020, 02:25

А вообще Днепра7 пожалейте, изверги!!! :biggrin:
Камрад привык только в двух топиках обитать... а народ с одного из них убежал... :wink: Изображение
Черканите ему что-ли посилання в его любимых темах... :mail:
С другой стороны, видосики Олеськи, Оливера Стоуна и Ищенко в теме с названием "Страница порохобота" у заглянувших на наш форум гостей может вызвать мягко сказать удивление... :rofl:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 4):
WarisdeathПрофайлер2016BikiniГоша
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25035
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76372 раза
Карма: +14/-0

Страница порохобота.

Где Warisdeath » 12 май 2020, 02:31

Sanek, Прочитав останнє речення, аж сльози від сміху виступили :rofl: :rofl: :rofl:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»