Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8768
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30137 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8768
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30137 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 16 ноя 2022, 16:33

Ватний Дрезден 🇺🇦
@dohuyaUmnyi
·
14 нояб.
Пишуть, що цього дядьку військового який їхав додому в поїзді, люди попросили провідницю виставити в тамбур тому що від нього погано пахло і смерділи ноги. А це ще не кінець війни, а що буде після.
150987 - Украина-реалии New
150988 - Украина-реалии New
150989 - Украина-реалии New


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8768
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30137 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8768
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30137 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 16 ноя 2022, 16:35

Як же це працює?
150991 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8768
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30137 раз
Карма: +16/-0

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 ноя 2022, 23:58

У 2023 році Україна буде здатна самостійно забезпечити усі потреби сил оборони у бронежилетах та шоломах, - Резніков

"Усі пам’ятають, наскільки непростою була ситуація з забезпеченням шоломами та бронежилетами у березні та квітні. Згідно з даними, які мені доповідали, на весь київський гарнізон минулої зими офіційно перебував у резерві … один шолом. Стартувати довелося саме у такій реальності. Станом на 17 листопада 2022 року Міністерство оборони не тільки забезпечило поточні потреби Збройних Сил України, але й сформувало і вже пару місяців підтримує для армії резерв у вигляді понад 200 тис. бронежилетів і понад 100 тис. шоломів. Це при тому, що відбувається постійний рух – забезпечуються нові підрозділи, здійснюється заміна тощо. Резерв буде поступово зростати відповідно до запитів ЗСУ. На цей результат вже можна спиратися", - наголосив міністр.

Міністр продемонстрував екземпляри шоломів і бронежилетів українського виробництва, які відповідають 4 та 6 класу захисту за стандартами НАТО.

"Я готовий брати на себе цю відповідальність, щоб забезпечити потрібну динаміку. Інакше ми будемо залежні і приречені наздоганяти навіть там, де спроможні бути лідерами. Ми вдосконалюємо логістику, у тому числі – через впровадження натівської програми Logfas. Ми детально пояснюємо логіку наших дій партнерам і будуємо систему проектів підтримки не середній та довгий терміни. Це залучає економічний потенціал вільного світу на користь України", - підсумував очільник Міноборони.

П.С. :mail:
Після перемоги у війні будуть питання до влади про підготовку до повномасштабного вторгнення. Причому вторгнення не було несподіваним. Жирним виділено одне з питань, на яке хочетьсяотримати відповідь, а чому ж так сталося? Звісно, що можна буде спитати напряму, а як допомогли купа справ, заведених прокуратурою, СБУ, ДБР на тих, хто хотів наповнювати склади броніками, шоломами, касками та всим іншим, але спочатку ми спитаємо просто чому так сталося, що на складах нічого не було?

#питання_до_влади_після_війни
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25701 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 ноя 2022, 00:09

Warisdeath писал(а):
18 ноя 2022, 23:58
на складах нічого не було?
Не думаю, что совсем ничего не было.
на весь київський гарнізон минулої зими офіційно перебував у резерві … один шолом.
Я так понимаю из цитаты - гарнизон был обсеспечен по штату, только сверхштата был один шлем.
Warisdeath писал(а):
18 ноя 2022, 23:58
але спочатку ми спитаємо просто чому так сталося
Победителей не судят! Ну вы поняли :wink:

Осталась только одна малость - победить!
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 ноя 2022, 00:38

Bikini писал(а):
19 ноя 2022, 00:09
Победителей не судят! Ну вы поняли
Ні, не зрозумів. До речі, я ніколи не розумів цей вислів і він мені ніколи не подобався.

Зовсім не обов'язково судити і засуджувати. І я до цього нікого не закликаю. Але ми, як суспільство маємо провести роботу над помилками, зробити аналіз як дій влади, так і наших дій.

Я не знаю хто автор фрази "Победителей не судят!", але як приклад можна згадати срср, який дуже вдало скористався цим висловом. Він перетворив його в девіз і втілив у життя. Результат відхаркуємо досі.

У нас зовсім інші цілі, на відміну від совка. Але нам всім необхідно зрозуміти і навчитися тому, як не треба робити. Наш ворог нікуди не дінеться. І не має жодного значення в яких кордонах він залишиться після нашої перемоги. Тому що московія завжди буде намагатися знищити нас.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25701 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 ноя 2022, 00:48

Warisdeath писал(а):
19 ноя 2022, 00:38
Я не знаю хто автор фрази "Победителей не судят!"
Я тоже никогда не задумывался. Пришлось загуглить.
Вы знаете всем известное выражение «Победителей не судят», которое означает, что главное добиться победы, неважно, каким путём честным или бесчестным. Впервые эту фразу произнесла Екатерине II в защиту генералисимусса Суворова. А дело было так…

Во время Русско-турецкой войны в 1773 г. генерал-майор Александр Суворов был отправлен на фронт в Молдавию. Генерал-фельдмаршал Петр Румянцев, командующий Дунайской армией, отправил Суворова с небольшим отрядом наблюдать за турками в Туртукае – турецкой крепости на берегу Дуная, стоявшей на одной из дунайских переправ. (Ныне это болгарский город Тутракан).

В отряде Суворова было всего 2300 человек. Для переправы были подготовлены лодки, но турки опередили русских – и ночью совершили на них набег. Суворов в ту ночь спасся чудом. Опросив пленных, Александр Васильевич выяснил, что в крепости находится 4-тысячный гарнизон под командованием Сары-паши. Это было в семь раз больше, чем могли переправить русские в лодках через Дунай. Суворов мгновенно принимает решение. Он приказывает готовиться к наступлению этой же ночью, чтобы противник не смог увидеть неравенство сил. Турки были атакованы двумя колоннами русских солдат, прикрытыми рассыпным строем егерей. Такое построение тогда было совершенно новым. Войска противника имели численное превосходство, но русские колонны взяли штурмом батареи турок и вторглись в город Туртукай. Город был взят. Потери русских составили 200 чел., турок — 1500 чел. Во время этой битвы при разрыве турецкой пушки Суворов получил ранение в правую ногу.

Донесение Румянцеву он отправил в стихах: «Слава Богу, слава Вам; Туртукай взят, и я там».

Взятие Туртукая Суворов произвел самовольно, без ведома главнокомандующего, который приказал ему произвести только разведку возле крепости. Разгневанный Румянцев вызвал его к себе. После строгого выговора Суворов был лишен командования, отдан под суд и осужден на смерть за ослушание. Мучимый лихорадкой, страдая от полученной при Туртукае раны, Суворов жил в Бухаресте, ожидая исполнения приговора, но неожиданно узнал, что решение военного суда было отправлено на утверждение к императрице.

Ее решение не заставило себя долго ждать. Она подписала на приговоре: «Победителей не судят» — и прислала Суворову крест Св. Георгия II степени за проявленные доблесть и мужество.
Слова эти, ставшие крылатыми, приписываются Екатерине II, и сказала она их будто бы, когда А. В. Суворов, отличавшийся смелой самостоятельностью в своих действиях командира, был предан военному суду за штурм в 1773 году крепости Туртукай, предпринятый вопреки приказанию фельдмаршала Румянцева. Однако рассказ о самовольных действиях Суворова при взятии Туртукая и об отдаче его под суд не вполне исторически достоверен.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25701 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 ноя 2022, 00:52

Warisdeath писал(а):
19 ноя 2022, 00:38
Тому що московія завжди буде намагатися знищити нас.
Вечного ничего не бывает :old:
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8768
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30137 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 19 ноя 2022, 00:58

Перший масовий безлад в Україні внаслідок відключення електрики.
Перекриття вулиць в Одесі.

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25701 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 ноя 2022, 01:01

Влад Бевх писал(а):
19 ноя 2022, 00:58
Перекриття вулиць в Одесі.
1. Не улиц, а улицы.
2. Не такой уж и массовый.
3. Как пишут, народ выступил не из-за отключений в глобальном смысле, а из-за работы конкретных электриков. В паре домов свет долго не давали, когда вокруг дома были со светом.
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
WarisdeathВлад Бевх
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 ноя 2022, 01:12

Bikini, Все-таки відчуття не підвело))) А відчуття про те, що щось з цією фразою не так. А так, як вона мені не подобається, то я її просто ніколи не вживав, тому і не замислювався про її походження. І от пазли склалися)) і все стало на свої місця. А вона, тобто сама фраза, просто своїм походженням звідти, з країни чудес! Тепер все зрозуміло. Просто, як правило, завжди всі намагаються зробити аналіз подій, вивчити якомога більше деталей, щоб зрозуміти що треба удосконалити, а від чого відмовитися. І тількі на одній частині суши "Победителей не судят!" і крапка. А все, що їм треба, то вони придумають і напишуть так, як їм подобається. :yes:
Все тепер зрозуміло!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 ноя 2022, 01:28

Влад Бевх писал(а):
19 ноя 2022, 00:58
Перший масовий безлад в Україні внаслідок відключення електрики.
Перекриття вулиць в Одесі.
Якось важко назвати це масовим мітингом.
І там щось суто місцеве. Десь буває електропостачання, а ці люди вийшли тому, що у них немає вже три доби.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniВлад Бевх
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 ноя 2022, 01:49

Bikini писал(а):
19 ноя 2022, 00:52
Вечного ничего не бывает
Окрім ненависті русні до всього світу і до нас зокрема :yes:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 ноя 2022, 01:53

:hm:
З українського ринку може зникнути 300 найменувань ліків через корупцію, - керівниця "Пацієнти України" Іваненко

З українського ринку може піти кілька європейських виробників ліків і зникнути 300 найменувань ліків в результаті дій комісії МОЗ та одного з чиновників апарату РНБО.

"Боротись з Росією на всіх фронтах – це обов’язок кожного з нас. Блокувати російські і білоруські компанії треба у всьому світі. І ми як пацієнтська спільнота тільки за, щоб з українського ринку зникли препарати, вироблені в Росії та Білорусі. Але, на жаль, МОЗ разом з РНБО робить зараз все проти своїх громадян. І робить все, щоб препарати саме європейського виробництва зникли з України. І створює штучний дефіцит ліків", - заявила виконавчий директор фонду "Пацієнти України" Інна Іваненко.

"Зовсім скоро з українського ринку можуть піти близько 300 препаратів, виготовлених на європейських майданчиках, якими лікуються українці з серцево-судинними захворюваннями, діабетом другого типу, психіатричними захворюваннями. Їх здоров’я і навіть життя під величезним ризиком, через те, що хтось під час воєнного стану вирішив перерозподіляти ринки", - зауважила вона.

За словами Іваненко, ідейний натхненник цього процесу заступник секретаря РНБО Олексій Сольовйов, який відомий своїми діями проти європейських фармвиробників ще з часів Януковича.

:secret:
А Володимир Олександрович учора заявив, що всі корупціонери разом з корупцією виїхали з України.

Виходить, що хтось з цих двох збрехав. І хто б це міг бути? :schead:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8768
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30137 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7464
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25701 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 19 ноя 2022, 21:07

Warisdeath писал(а):
19 ноя 2022, 01:28
Якось важко назвати це масовим мітингом.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76439 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 20 ноя 2022, 00:46

Це ще що за інфантильне створіння? І навіщо його випустили на відео? :fp:
Дев'ять місяців великої війни і він не знав, що в країні воєнний стан? Для кого ця казка?
Його вибачення до дупи. Не вибачення від нього треба, а необхідна перевірка що за чєл. Чим воно живе і який мир сповідує. Хоча і так зрозуміло, що руZкій.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6931
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20980 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 20 ноя 2022, 01:34

Расстрелять на площади у Дюка нах и все.. будут тише воды, ниже травы!! ))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
BikiniWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»