Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 сен 2021, 18:26

Ну що ще можна сказати?
Два роки співпраці з зеленими креативщіками дарма не пройшли :biggrin:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 сен 2021, 01:35

У кого є час, пропоную послухати. Він стільки нагадав, що з часом ми позабували, що деякі моменти, наче вперше чув. А може і насправді чую вперше? :hz: Одним словом, мені сподобалось. Нового нічого, але погляд з сьогоднішнього дня на політичне життя нашої держави тих часів, дуже хороший матеріал для аналізу.

Про факти, версії та коментарі навколо загибелі Чорновола - Сергій Руденко.

(Спойлер. Він не тільки про загибель Вячеслава Чорновола. Про всі політичні події того часу, які так чи інакше пов'язані з ім'ям Чорновола і до наших днів. Про Кучму цікаві спогади, зауваження і, навіть прямим текстом, що його треба було би судити, але Сергій впевнений, що цього ніколи не буде і пояснює чому.)

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 сен 2021, 02:34

Д-д-де-део-оооооооо-олігархізація

Изображение
Изображение
Изображение
138746 - Украина-реалии New
138747 - Украина-реалии New
138748 - Украина-реалии New
138749 - Украина-реалии New
138750 - Украина-реалии New
Изображение
Изображение
І коменти:
Mykhailo Tkach https://www.facebook.com/mixailotkach/p ... 3850197104
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 сен 2021, 02:41

То вони зібралися, щоб уточнити деякі нюанси закону про деолігархізацію :wink:

А Дімаська у червоних шароварах випадково так зустрівся :wink:


Борцуни :mad: Уріноофтальмологи :cs:


І хоч би один маску надів. Хоча би Ляшко. Та на хрін, то для челяді маски і локдауни, а пани у ложах все порішають
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 17 сен 2021, 02:51

Какие гнусные рожи... :bad:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 сен 2021, 10:40

Президент утворив робочу групу з напрацювання пропозицій щодо мінімізації загроз від будівництва газогонів в обхід України

У зв'язку з будівництвом магістральних газопроводів в обхід України та безпековими викликами у сфері енергетики, зокрема реалізацією проекту #ПівнічнийПотік_2, який містить прямі загрози національній безпеці та безпеці всього регіону, Президент Володимир Зеленський 16 вересня підписав розпорядження № 545/2021-рп, яким утворив робочу групу з напрацювання пропозицій щодо нейтралізації відповідних ризиків.

Як зазначається в документі, робоча група має підготувати пропозиції щодо заходів із запобігання та мінімізації негативних наслідків для держави від спорудження газогонів і напрацювати пропозиції щодо зменшення окремих загроз у безпековій та енергетичній сферах.

Цим розпорядженням Глава держави також затвердив персональний склад робочої групи, яку очолив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. До її складу, зокрема, увійшли голова Служби безпеки України Іван Баканов, голова правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, міністр енергетики Герман Галущенко, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Згідно з документом, керівник робочої групи у разі потреби може вносити зміни до її складу та залучати до роботи представників органів виконавчої влади, наукових установ, громадських об'єднань, а також незалежних експертів.
https://www.president.gov.ua/news/prezi ... icij-70689

Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenРост76Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 17 сен 2021, 12:15

Запуск Северного потока-2 - это для Украины и Польши - очень хорошая новость. Поставка газа в Европу - очень важная часть финансовой выручки Российского Газпрома который наполняет бюджет РФ и для власти РФ это очень важно. А два газопровода протянутые еще при СССР - они были есть и будут - очень сомнительно стабильны - ибо идут через русофобские страны-сателиты США - через Украину (Союз) и через Польшу (Ямал). Украина при Ющенко уже блокировала работу газопровода - и этого не забыли ни в ЕС ни в РФ. И теперь - после полноценного запуска СП-2 - оба этих газопровода - и Союз и Ямал - они НЕ НУЖНЫ. Можно сдавать трубу в металолом а деньги - пропить.

Поэтому захватывать Украину и Польшу или ставить тут у власти пророссийский режим чтобы газ стабильно поставлялся и бабло стабильно шло в бюджет - больше для РФ не будет нужды.

https://www.dw.com/ru/дружба-как-немцы- ... a-51544532

Но есть проблема. Польша себя газом обеспечила - построили терминал для приема сжиженного газа. А вот Украина осталась на зиму с голой попой.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 17 сен 2021, 15:48

Подивіться, що я знайшов!!! :yahoo:
Долучайтеся! :pleasantry:

Карта Зеленої країни
У рамках програми Президента України

Дуже цікавий сайт
https://zelenakraina.gov.ua/

Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Рост76dnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 17 сен 2021, 16:09

Warisdeath, сразу подумал это стеб, так нет, домен gov.ua - официальный государственный сайт.
138791 - Украина-реалии New
138792 - Украина-реалии New
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 6):
WarisdeathРост76Батька Пиночетиван777444333dnepr7Sanek
Рейтинг: 50%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 сен 2021, 00:23

Lumen писал(а):
17 сен 2021, 16:09
сразу подумал это стеб, так нет, домен gov.ua
Так само. А потім роздивився, що ні, це не стьоб)) Чи тепер у нас стьоб по-новому? Узаконений :wink:

Ось ще тількі що на цю тему попалася інформація.
(Повірте, друзі, я її не шукаю. Тобто, я не стежу за озелененням, бо у нас і без мільярда саджанців країна вже третій рік зелена. Інформація сама мені попадається!)

Висадка 1 мільярда дерев скасовується?

https://euroin.org.ua/vysadka-1-milyard ... ovuyetsya/

Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
Батька Пиночетиван777444333dnepr7SanekРост76
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 сен 2021, 00:36

"Апарату РНБО було поставлено завдання розробити систему моніторингу, і ми сьогодні мали звіт про те, що в Апараті РНБО розроблена і введена в експлуатацію в серпні 2021 року сучасна інформаційно-аналітична система, яка має систему третього класу найвищого рівня складності. Вона зможе здійснювати моніторинг усіх тих людей, які після прийняття закону про олігархів у Верховній Раді повинні бути під системою нашого моніторингу", - сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО.

"Вона побудована таким чином, щоб у разі прийняття у Верховній Раді закону ми відразу могли відреагувати на всі ті питання, які перед нами поставить законодавець", - додав Данілов.

“Зараз - справа за депутатами, і не всі вони мають бажання голосувати за цей проєкт закону. Єдине, що хотів я наголосити на тому, що Президент вніс до парламенту законопроєкт, як він і обіцяв. А коли політики ідуть до влади, у всіх без винятку одна і та сама теза: “Ми будемо боротися з олігархами”. І як тільки вони потрапляють у владні кабінети, як тільки вони отримують те чи інше крісло, ту чи іншу посаду, вони чомусь забувають про те, що вони обіцяли виборцям”, - зазначив Данілов.

:comp:
Так депутати слуги народа Арахамія і Тіщенко в vip-ложі вже моніторять :crazy:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
иван777444333dnepr7SanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 3):
SanekWarisdeathРост76
Рейтинг: 25%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 сен 2021, 01:35

:hz: :hm: :rolleyes2:
Суд у Києві заарештував главу партії "5.10" Балашова

Печерський суд змінив запобіжний захід для підозрюваного в ухиленні від сплати податків підприємця, екснардепа, лідера партії "5.10" Геннадія Балашова.

Про це повідомив у фейсбуці адвокат Балашова Ігор Черезов, інформує Цензор.НЕТ.

"Печерський суд таки поміняв запобіжний захід із застави на арешт нашому клієнтові, підозрюваному у продажу квартири нижче ринкової ціни у 2018 році.

Геннадій Балашов вирішив не вносити нереальну заставу в розмірі 9 млн. 600 тис. гривень.

Нереальна з точки зору ідіотизму як підозри, так і клопотання.

Ми знали, що рано чи пізно за будь-яким надуманим звинуваченням Балашова Г.В. таки відправлять до слідчого ізолятора.

Тому краще отримати арешт у кримінальному провадженні за статтею 212, санкція якої взагалі не передбачає покарання у вигляді позбавлення волі, а не чекати якоїсь чергової провокації.

Загалом ми здивовані, але не засмучені", - написав він.

За даними 24 каналу, відомого українського бізнесмена, колишнього нардепа і лідера політичної партії "5.10" підозрюють в ухиленні від сплати податків.

За версією слідства, упродовж 2018-2019 років Геннадій Балашов умисно ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору, розмір яких становить понад 9,6 млн грн.

Сам бізнесмен стверджує, що у 2018 році квартиру, щодо якої виникли підозри, продавав через нотаріуса. Балашов стверджує, що всі податки тоді заплатив.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаSanekиван777444333Рост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 19 сен 2021, 01:53

Warisdeath писал(а):
19 сен 2021, 01:35
Суд у Києві заарештував главу партії "5.10" Балашова
Новость как-то не тронула... совсем... :wink:
Изображение
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 5):
ГошаWarisdeathиван777444333dnepr7Рост76
Рейтинг: 41.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 сен 2021, 02:11

Sanek, Ага. Я її прочитав. І забув. Потім вона мені знову попалася. Ще раз прочитав. А потім такий кажу сам собі, стоп, а це ж він завжди виступав за зменшення податків, а інколи навіть і за скасування їх. І після цього ще раз перечитав. І оооооо, а підозра за "ухилення від сплати податків". І от саме через це я її сюди і приніс.

Я не знаю як воно там все насправді. Але чомусь мені це здалося цікавим. Що сам Балашов. Він такий собі мутний типочок. Що чинна влада. Бо наша влада- це суцільний мутняк. І чогось є така підозра, що ніхто з них, взагалі, не хочуть сплачувати хоч будь-які податки. От і подивимось, як воно буде.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Рост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 сен 2021, 17:59

Переношу в цю тему. Бо кажи не кажи, що в тій темі не про Україну, а про Білорусь, ні, все одно вперто відходить від теми і продовжує офтопити. А я не хочу отримати жовту картку через те, що хтось викликаючи мене на співбесіду, в цей же час порушує правила форуму. Тому будемо продовжувати тут.
dnepr7 писал(а):
19 сен 2021, 12:09
Направление развития страны можно выбрать двумя основными способами:
1. агрессивное меньшинство путем незаконных акций (на Майдане к примеру) может навязать большинству любое дерьмо.
2. цивилизованными способами - на выборах или на референдуме.
То что Вы не знаете но знаю я - это то что США больше никакие Майданы не нужны - только выборы.
А на выборах - направление развития страны выбираю я и такие как я потому что нас - большинство. А раньше мало и редко ходил на выборы - но теперь я хожу на них всегда - занимаю активную ответственную гражданскую позицию.
1. З чого Ви взяли, що мітинги це незаконні акції? Наведіть, будь ласка хоч один документ, який забороняє мітинги в Україні.
Що у Вашому порозумінні "дерьмо", яке Вам нав'язали? Хто і що Вам нав'язав?

2. Я не знаю так це, чи ні, але складається враження, що Ви до 2019 року взагалі не жили в Україні. А якщо і жили, то ніколи не цікавилися чим і як живе держава. І раптом прокинувшись, почали нести всяку маячню. Причому маячню, сформованою російською пропагандою. Іншої точки зору для Вас не існує. Так от прийдеться Вам провести маленький лікбез.

На виборах народ обирає представників, яким делегує повноваження, щоб ті втілювали в життя бажання, бачення, тобто забаганки, народу. Таким чином з цих представників народу утворюються законодавчі, виконавчі та інші державні органи.

Одразу після того, як у Верховній Раді тоді ще УРСР було проголошено "Акт незалежності України", новоутворена незалежна держава Україна почала розробляти свої основні принципи і основи державоутворювання. Так би мовити закладати базис, фундамент для подальшого розвитку нашої держави.
Спеціально для Вас несу скрін з одного з документів від 1993 року:
Изображение
Повний текст тут:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3360-12#Text

А якщо Ви раптом вирішили, що це бажання виникло під час Революції Гідності, то це говорить лише про те, що Ви нічого не знали, що цим подіям передувало. Якщо ситуацію спроецирувати на навчання у якомусь закладі, то Ви просто проспали уроки, прогуляли лекції, спалили буквар та інші підручники, а потім перед екзаменом зустріли першого зустрічного, який Вам наговорив різних несинітниць. І як це завжди буває з двієчниками, які не знають як, що і до чого, просто тупо повірили всьому, що почули і радісно побігли далі, думаючи, що отримали багаж знань.

Це дуже добре, що Ви вирішили пройнятися життям країни і зайняти активну громадянську позицію. Але для цього треба трохи ознайомитися хоча би з новітньою історією цієї держави. І знайомство це треба робити не через блогерів, чи через якихось активістів, журналістів, політиків та експертів, а через сухі документи, постанови, укази, закони. В них все написано чому і для чого вони приймалися. А от після цього можна вже слухати блогерів, чи якихось активістів, журналістів, політиків та експертів і порвнювати їхні слова з фактами, які мають назву "офіційний документ".

І ще. Поділіться, будь ласка, своїми знаннями про США, про Майдан і вибори. Щось в цьому Вашому реченні не зрозуміло геть нічого.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
1 пользователь сказал Фууу! на это сообщение:
dnepr7
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 19 сен 2021, 18:22

Час охрєнітельних історій продовжується :rolleyes2:

Голова Верховної Ради розповів про те, як йому несподівано змінили охорону.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", відповідаючи на запитання ведучого про те, чи відчуває тиск на себе у зв'язку з законопроєктом про олігархів.

"З одного боку, коли ти знаходишся на лікарняному, а тобі починають змінювати охорону - для когось це, мабуть, було б тиском. Для мене це не є тиском, тому що я до посади голови Верховної Ради обходився без охорони, зараз достатньо просто ходжу вулицями, якщо мені треба, і спілкуюся з людьми", - сказав Разумков.

Він додав, що впевнений: зможе і далі "ходити вулицями і нормально дивитися людям в очі". "На жаль, я не впевнений, що всі це зможуть робити", - зазначив Разумков.

Чутки про його можливу відставку, за словами спікера ВР, ходять давно.

"Я за посаду триматися не буду... Якщо є таке бажання - змінити голову Верховної Ради - всі знають: тільки прийде запит - одразу видам підписні листи. Але я сьогодні продовжую працювати як голова Верховної Ради і у відставку точно не збираюсь", - підсумував Разумков.

Там же, у Савіка на цю тему висловився і Арахамія. Він сказав:

"Це реально як сценарій, але наразі такий сценарій не обговорювався у нас у фракції. Це реально з точки зору інструментарію, але ми шукатимемо спільні позиції. Якщо у нас буде розуму на двох достатньо, то ми цей процес нормально владнаємо".
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
dnepr7SanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 19 сен 2021, 20:46

Warisdeath писал(а):
19 сен 2021, 17:59
Це дуже добре, що Ви вирішили пройнятися життям країни і зайняти активну громадянську позицію. Але для цього треба трохи ознайомитися хоча би з новітньою історією цієї держави. І знайомство це треба робити не через блогерів, чи через якихось активістів, журналістів, політиків та експертів, а через сухі документи, постанови, укази, закони. В них все написано чому і для чого вони приймалися. А от після цього можна вже слухати блогерів, чи якихось активістів, журналістів, політиків та експертів і порвнювати їхні слова з фактами, які мають назву "офіційний документ".
Все что приняли ранее - можно отменить. Конституцию - переписать. Нет ничего вечного под солнцем. И то что в 1993 приняли какой-то там документ в котором обозначили то куда именно они в этом 1993 году собирались идти - меня лично это не обязывает разделять их устремления чаяния мечты и надежды.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»