Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 25 ноя 2020, 23:28

Warisdeath писал(а):
25 ноя 2020, 23:23
Це ще не дно? Ні? Ще летимо у дніще?
То частная инициатива одного молодого человека... не запретишь же... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 25 ноя 2020, 23:42

Sanek, Може і так, хоча здається мені, що не зовсім це приватна ініціатива. Але, якщо і приватна, то вона все одно нездорова. Долучати дітей до такої теми нічого хорошего не несе для самих дітей. Я дивуюсь батькам, які дозволили своїм дітям брати у цьому участь.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 25 ноя 2020, 23:58

Заява галереї Артсвіт з приводу персонального художнього проєкту Максима Ходака «Мій улюблений олігарх».

Ми розуміємо і приймаємо занепокоєння громадсткості щодо художньої акції, яку провів Максим Ходак. Нам шкода, що діяльність артиста викликала обурення в ЗМІ та соціальних мережах і задала аудиторії та учасникам акції психологічного дискомфорту.

З міркувань захисту персональних даних та безпеки учасників конкурсу було прийнято рішення видалити відео процесу нагородження, в якому беруть участь неповнолітні.

Ми просимо поважати приватний простір та право на гідність учасників конкурсу, митця, будь-якої людини не залежно від її політичних чи культурних вподобань та закликаємо не займатися кібербулінгом.


А вони що, очікували овації і оплески? :fp:
Дивні люди
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2020, 00:03

Warisdeath писал(а):
25 ноя 2020, 23:58
Максима Ходака
Народився 2001 року :playboy:
Сам еще ДитЕ... :pardon:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2020, 00:08

Вот он...
115726 - Украина-реалии New
По ссылке его работы.
https://mgallery.kharkov.ua/event/zhovt ... sim-hodak/
Там своя атмосфэра... :wink:
Зато хайпанул пацанчик... сейчас без хайпа ни тудой и ни сюдой!

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2020, 00:15

Sanek писал(а):
26 ноя 2020, 00:03
Сам еще ДитЕ..
Більш за все дратує мотив, подача, мета:

«Метою конкурсу було показати вдячність олігархам. Багато років ми завдячуємо їм розвитком нашої економіки, підняттям іміджу України та збереженням природних багатств! А, як відомо, дитячі очі бачать цей світ більш відкрито, їхні погляди сповнені любові та щирості, тому цікаво поглянути на малюнки дітей, які зображатимуть улюбленого олігарха, якого вони оберуть самостійно.»

І звідси питання:
- Він насправді вдячен олігархам?
- Батьки цих дітей теж вдячні олігархам?
- Якщо так, то конкретно за що? Бо, щось мені підказує, що не за збереження природних багатсв України.
- І що на їх думку "імідж України", який підняли олігархи?

Звісно, що відповідей ми не отримаємо. Але до яких пір будуть продовжуватись маніпуляції, виховання рабської психології, знецінення моралі?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2020, 00:18

Warisdeath писал(а):
26 ноя 2020, 00:15
- Він насправді вдячен олігархам?
"Ціллю мого проєкту була актуалізація проблеми та критика олігархату в українському суспільстві. Багато років впродовж життя мене турбує тема впливу олігархів на українське суспільство. Я постійно чув навколо себе політичні заклики боротьби з олігархізмом в Україні. Я виріс, але суттєвих змін так і не відбулося. Зараз вже підростає нове покоління дітей, яке продовжує чути навколо себе про боротьбу з ними. Змінились лише лозунги.

Іншим аспектом, про який я хотів би поговорити, було підняти питання експлуатації дітей в політичних цілях. Задля цього я вирішив провести конкурс дитячого малюнку “Мій улюблений олігарх”, який би за допомогою прийому субверсивної афірмації зміг би розкрити питання, які я хотів підняти за допомогою свого проєкту. Принципом створення субверсивної афірмації є механізм повторення навколишньої реальності і створення ще більш похмурої версії цієї реальності.

Результатом конкурсу стали 26 малюнків та сотні обурливих коментарів, що, насправді, я вважаю, є хорошим знаком. Це означає, що наше суспільство не толерує олігархічну систему і прагне змін. Хоча мене насторожували коментарі з пропозиціями кращих героїв для конкурсу дитячого малюнку. Наприклад, для багатьох неприйнятним було слово олігарх. Якщо б я замість нього використовував слово меценат, їх би все задовольнило. Але чи сформуємо ми краще суспільство, якого ми всі так прагнемо, через забронзовілі статуї, але уже нових героїв?

Насамкінець я хочу принести свої вибачення. В першу чергу перед учасниками конкурсу, які взяли в ньому участь, не знаючи всіх моїх мотивів. Я не хочу завдавати жодної шкоди учасникам, тому було вирішено видалити відео з церемонії нагородження та прибрати частину їхньої особистої інформації. Попри це все наші учасники отримають дипломи, а переможці цінні призи, як і було обіцяно на початку конкурсу."

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2020, 00:22

Sanek, Це він написав сьогодні. А у вересні, коли запрошував до участі у конкурсі, писав те, що я привів вище.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 ноя 2020, 00:25

Warisdeath писал(а):
26 ноя 2020, 00:22
А у вересні, коли запрошував до участі у конкурсі, писав те, що я привів вище.
Походу думал, что толстосумы ему чегось подкинут :rich:

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 26 ноя 2020, 01:30

Девочка на шаре.
Сегодня было, в смысле уже вчера..
115780 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 26 ноя 2020, 02:17

ДБР расследует незаконность "переворота на евромайдане".
Но поскольку само ДБР является порождением евромайдана, оно является незаконным органом.
Какие то мудаки самовольно собрались в комнате, назначили себя судьями и пошли пересматривать историю.
Так и я могу себя фараоном назначить.
Нет Майдана - нет ДБР, и все его решения это частное мнение нескольких простых граждан.
А то охуенно устроились пацаны. Майдан мы отменим, а себя оставим.

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 26 ноя 2020, 06:00

Sanek писал(а):
26 ноя 2020, 00:25
Походу думал, что толстосумы ему чегось подкинут :rich:
скорее всего уже подкинули.Раз так решил или подсказали,заниматься палировкой олигархических задов.

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2020, 13:29

Дежавю :wink:
Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 ноя 2020, 16:18

Lumen писал(а):
26 ноя 2020, 13:29
Дежавю :wink:
Дежавю - не дежавю, смішно-не смішно, і до нього можна як завгодно ставитись, але Арсеній з тих одних, хто реально вже одного разу врятував економіку країни. У найтяжчі її часи. У часи, коли з економіки випали, відвалились два регіони, один туристичний, другий промисловий, які приносили валюту в бюджет, у часи, коли банківська система ледве не рухнула, коли у стислі години треба озброювати і годувати армію, коли хвиля переселенців, які залишились без роботи, без домівки, коли .... і так далі. Це були найважчі часи за новітню нашу історію. І ніхто з нас не чув, що якісь статті бюджету мали загрозу по їх невиконанню.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 26 ноя 2020, 17:39

Lumen писал(а):
26 ноя 2020, 13:29
Дежавю :wink:
Изображение
Самое обидное,что понимаешь это по прошествии некоторого времени.

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2020, 20:10

Warisdeath писал(а):
26 ноя 2020, 16:18
І ніхто з нас не чув, що якісь статті бюджету мали загрозу по їх невиконанню.
Я не буду оспаривать достижения Яценюка на посту премьера, но справедливости ради то, что вы написали априори не могло быть при той девальвации гривны, которую мы наблюдали в 2014 году. Бюджет наполнялся за счет роста цен и оборотов у субъектов хозяйственности, а соответственно увеличения поступлений в гривнах, которое перекрывало спад экономики в номинальных единицах. Бюджет-то верстался еще в 2013-м, когда "раки были по 8" :wink:
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 26 ноя 2020, 20:18

Сейчас пытаются латать дыры, не запуская инфляцию. Ибо в противном случае их порвут сразу же. Хотят на елку забраться и штаны не ободрать. А так не бывает при падении валовых экономических показателей.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 ноя 2020, 01:08

Lumen, Я акцент зробив саме на особистості Арсенія Яценюка, точніше на його професійних якостях антикризового менеджера. У цьому він профі. І вся країна це побачила. Можна довго розповідати про девальвацію гривні. Тепер можна. Коли ми пролетіли над прірвою. Тому що з тими непередбачуваними видатками, які були у 2014 році, ніяка девальвація не допомогла, якби не професійний підхід до справи.
Хоч на одну мить уявіть собі, якби тоді були зелені, або їм подібні. Навіть подумати страшно :scare:, щоб з нами зараз було і де б ми були.

І ще дуже важливе зауваження. Вже у травні 2014 року нам допомагає МВФ. І з першогу траншу 1 млрд. доларів іде на погашення бюджету. Потім були ще 2 млрд. доларів на підтримку бюджету. Нас врятували тоді ці кредити. І хто про них домовився? Арсеній. У такій складній ситуації у нашій державі, коли ніхто не був впевнений, що, взагалі, з цією країною буде. Ще раз повторюсь, Мова йде про весну 2014 року. І нам дали гроші. Тоді, коли той же самий Арсеній на весь світ заявив, що один відомий кредит у сумі 3 млрд. доларів Україна віддавати не буде. Погодьтесь, що на фоні таких заяв при економічній кризі, інший кредитор призадумається. А він зміг їх переконати, що нам конче необхідна допомога МВФ. І вони нам її надали.
Lumen писал(а):
26 ноя 2020, 20:10
Бюджет-то верстался еще в 2013-м, когда "раки были по 8"
Дааааа, :schead:
В тому то і справа, що верстався.
На папері.
Пока что новости о подготовке бюджета на 2014 год скорее напоминают сводки из театра абсурда. В среду 11 сентября на заседании Кабмина вместо проекта бюджета была рассмотрена "пустышка". То есть, правительство имеет всего лишь несколько опорных цифр, на основе которых позже будет "рисоваться" собственно бюджет.

По прогнозам источника "Экономической правды", правительство в 2013 году поступит точно так же, как и с предыдущим бюджетом.

"В минувшем году в парламенте будет зарегистрирована "пустышка" по бюджету 2013 и на сайте парламента документ не вывешивался. После этого бюджетный комитет принял решение вернуть бюджет правительству на доработку", - объясняет источник.
Давайте згадаємо як це було! Читніть. Тут цікаво)) А з висоти сьогодення це дуже цікаво. Стаття написана до початку всього того, що було далі.
12 ВЕРЕСНЯ 2013
Кабмін зважився на секвестр бюджету
https://www.epravda.com.ua/publications ... 12/394575/
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 27 ноя 2020, 07:41

Lumen писал(а):
26 ноя 2020, 20:10
Я не буду оспаривать достижения Яценюка на посту премьера, но справедливости ради то, что вы написали априори не могло быть при той девальвации гривны, которую мы наблюдали в 2014 году. Бюджет наполнялся за счет роста цен и оборотов у субъектов хозяйственности, а соответственно увеличения поступлений в гривнах, которое перекрывало спад экономики в номинальных единицах. Бюджет-то верстался еще в 2013-м, когда "раки были по 8" :wink:
Вроде бы все верно.Но в бюджет 13 не вкладывалась война 14.Три года велись интенсивные бои.Это огромадные деньги,что с инфляцией,что без оной.А теперь у нас "нет" войны,интенсивные боевые действия отсутствуют. Я не финансист,это так : мысли на уровне мещанина.

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 27 ноя 2020, 10:57

Гоша писал(а):
27 ноя 2020, 07:41
Три года велись интенсивные бои.Это огромадные деньги,что с инфляцией,что без оной.
Интенсивные бои велись не три года, а меньше года. С весны 14 по февраль 15-го. И огромные деньги это интенсивные бои уровня Второй мировой, у нас же несравнимо меньше. По сути воевали по две дивизии с обеих сторон.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»