Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 01:27

Sanek писал(а):
22 окт 2021, 01:20
И да... любымый город может спать спокооойноооо...
Блін. Вони окуїли? Все лайно до нас полізло з приходом цієї влади.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekиван777444333Гоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 01:29

Реальність і обіцянки Зеленського - цікавий перелік

https://enigma.club/articles/realnist-i ... iy-perelik
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 22 окт 2021, 11:08

:rofl: :rofl: :rofl:
Экс-нардеп Надежда Савченко и ее сестра Вера пытались въехать в Украину с поддельными сертификатами о вакцинации против коронавируса. Об этом информирует пресс-служба полиции Киевской области.

По данным правоохранителей, бывшая народная избранница и ее сестра пытались использовать поддельные COVID-сертификаты в аэропорту «Борисполь», чтобы попасть в Украину.

Полиция не называет имени экс-нардепа, однако «Украинская правда» со ссылкой на источник в правоохранительных органах сообщает, что речь идет о сестрах Савченко.

Отмечается, что пограничники заметили явные признаки подделки в сертификатах экс-нардепа и ее сестры. Информацию передали полиции.

По данному факту было начато уголовное производство по ч. 4 ст. 358 УКУ . Поддельные документы изъяли и направили на проведение необходимых экспертиз.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 4):
иван777444333WarisdeathSanekГоша
Рейтинг: 33.33%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 22 окт 2021, 14:31

Верховная рада Украины в пятницу поддержала обращение депутата от провластной партии "Слуга народа" Владлена Неклюдова к президенту Владимиру Зеленскому о наложении санкций на корпорацию экс-главы государства Петра Порошенко Roshen.

"Ставится на открытое поименное голосование поддержка запроса депутата Владлена Неклюдова президенту Украины [Владимиру Зеленскому] относительно введения санкций против предприятий кондитерской корпорации "Рошен", - огласила документ вице-спикер Рады Елена Кодратюк. По ее словам, причиной такой инициативы стало "финансирование бюджета" России. В Киеве Порошенко обвиняют в ведении бизнеса на территории России.

За поддержку обращения проголосовали 153 парламентария, против - 13, воздержались - 68. Для направления обращения на рассмотрение президентом необходимо 150 голосов.
Изображение
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 22 окт 2021, 19:44

Порошенко - на мыло
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 20:35

Lumen писал(а):
22 окт 2021, 14:31
о наложении санкций на корпорацию экс-главы государства Петра Порошенко Roshen.
Во дебіли. Мстя моя буде страшна. Це ж як треба ненавидіти державу, яку випадково очолив і як тремтіти перед своїм опонентом, що аж на такі дії йти. Сцикло зелене.
Зеля пішов по бездоріжжю, Якби у спорах і накладаннях санкцій не вийти на самого себе.

Зі статті Дімона про Зеленського:
Изображение
І жодного сумніву, що мова йде про термін з 2014 року і до сьогодні.

Корпорація Roshen входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. Охоплює Київську, Кременчуцьку, дві Вінницьких кондитерських фабрики і Вінницький молочний завод, Бісквітний комплекс у Борисполі (Київська обл.), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробництво Липецької фабрики (РФ) зупинено з 1 квітня 2017 року.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб підприємців та інформації на сайті ВР, кінцевим бенефіціаром корпорації є Олексій Порошенко - син п'ятого президента України, чинного народного депутата і голови парламентської фракції "Європейська солідарність" Петра Порошенка.

Як повідомлялося, Басманний суд Москви (Росія) у грудні 2016 року наклав арешт на майно Липецької фабрики (Росія) - 14 об'єктів нерухомості, зокрема на склад готової продукції, чотири цехи, будівлю підсобного корпусу і сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м у межах кримінального провадження про нібито розкрадені з бюджету РФ 180 млн руб. за рахунок нібито незаконного відшкодування ПДВ.


А скільки податків в державний бюджет України сплачено студією "Вечірній квартал" і всіма її ФОПами?

Це вже агонія :bt:

І жоден слуга не засудив Рабіновича, який їздив до москви днями. І жоден слуга не засудив Ківу.
Птфу, придурки. Гидко, що ці люди сидять у Верховній Раді України. Ну нічого, будуть вони сидіти у тюрмах України.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 20:37

Lumen писал(а):
22 окт 2021, 11:08
Экс-нардеп Надежда Савченко и ее сестра Вера пытались въехать в Украину с поддельными сертификатами о вакцинации против коронавируса.
Нє, ну те, що ці дві хворі на голову, то нам давно відомо. А цим вчинком вони це підтвердили. По ходу, сестра - юрист за освітою. Щось не повезло нам з юристами :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 22 окт 2021, 22:43

Агония или хитрый план, чтобы показать западным дятлам, что мы вот готовы на все, а это они...? :hm:
Хотя "Украина предлождила России скидку"... это какой-то сюр современности :fp:

Президент Владимир Зеленский рассказал, что Украина предложила России скидку на транзит газа в Европу через украинскую ГТС. По его мнению, увеличение поставок газа позволило бы облегчить энергетический кризис в регионе. Об этом сообщает «РБК-Украина» со ссылкой на агентство Bloomberg.

Как сказал Зеленский в комментарии агентству, скидка будет распространяться на объемы природного газа, превышающие законтрактованные 40 млрд кубометров в день, которые Украина уже транспортирует в Европу из России.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 22 окт 2021, 23:00

Ааааа!!!! Б%ядь!!!!!!!! :fp: :bt: :crying:

На админгранице Крыма с материковой Украиной и линии разграничения с ОРДЛО создадут центры коммуникации с президентом Владимиром Зеленским и органами власти. Об этом на брифинге 22 октября сообщил секретарь СНБО Алексей Данилов.

Он уточнил, что центры будут открыты в КПВВ, решение об их создании приняли на заседании СНБО.

«Рассматривали, каким образом наладить конституционные права тех людей, которые пересекают линию разграничения на КПВВ в Донецкой, Луганской и Херсонской областях, для того, чтобы открыть пункты прямой коммуникации непосредственно с представителями власти, с президентом, Кабмином и другими органами власти», – рассказал Данилов.

Секретарь отметил, что созданием таких центров будет заниматься Министерство цифровой трансформации, которое разработает техническое задание для такого продукта. Инструмент в СНБО планируют рассмотреть через две недели, а ввести его в действие – в ближайшее время.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 23:16

#зеперемоги

Кількість перевірок суб’єктів господарювання зросте в наступному році у сім разів

На Інспекційному порталі оприлюднено проєкт плану комплексних перевірок суб’єктів господарювання на 2022 рік.
Проєктом заплановано здійснення 29 916 комплексних перевірок юридичних та фізичних осіб – підприємців. Це на 25 030 більше ніж було у плані на 2021 рік.

Про це йдеться у матеріалі аналітичного порталу “Європейський інститут“.

Країна, яка не цінує бізнес, особливо малий і середній, – приречена. Схоже «слуги» Зеленського намагаються знищити малий та середній бізнес як клас.

На жаль, до влади прийшли «нові обличчя» від «слуг», але із старим совковим мисленням, де бізнес розглядається як щось негативне, протизаконне, і який має за все платити.

Представники влади не розуміють цінність малого та середнього бізнесу, коли активні люди, не чекаючи допомоги від влади, самі собі знайшли зайнятість, створюють робочі місця і сплачують податки.

«Слуги» Зеленського вже не знають, яким чином залізти в кишені до кожного підприємця і до кожного громадянина, аби витягнути від них що-небудь в бюджет, який вже потім можна спокійно розкрадати, і робити з цього піар – на «Великому будівництві» і т.п. піар-проектах.

Влада має пам’ятати, що не має грошей держави, а є гроші платників податків: школи і дороги будуються і ремонтуються за наші з вами кошти, а не за кошти держави.

Збільшуючи кількість перевірок бізнесу у наступному році, влада по суті збільшує тиск на бізнес, стимулює корупційні дії з боку контролюючих та перевіряючих органів.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 23:18

Sanek писал(а):
22 окт 2021, 23:00
Ааааа!!!! Б%ядь!!!!!!!!
Як вони заї*али своєю дурнею.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 23:26

А ці пани, взагалі в курсі, що в ОРДЛО є лише ЄДИНИЙ працюючий КПВВ? І перетнути його можуть лише жителі линири, а з динири не можуть. В динири люди у гетто, вони там запечатані. Їх не випускають. Тільки через раху. Іншого шляху у них немає. В яку рельсу їм дзвонити, щоб поспілкуватися з найвеличнішим? І нахїра він здався, щоб з ним спілкуватися? Про що?

Вони вирішили допилити бюджет весь і цілком, щоб не те що, як після яника 107 тис на рахунку, а щоб після них на рахунку був мінус.
Долбні зелені :mad:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 22 окт 2021, 23:29

Warisdeath писал(а):
22 окт 2021, 23:26
В яку рельсу їм дзвонити, щоб поспілкуватися з найвеличнішим? І нахїра він здався, щоб з ним спілкуватися? Про що?
Как там говорят - человек-оркестр... у наст теперь будет президент-call center :wink:
Ладно, безумные прожекты... беда в том, что да, под это выделят деньги... просрут, украдут и... богатая страна, епта!
У Данилова походу уже иссякают идеи для новых серий еженедельного сериала РНБО...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 окт 2021, 23:37

Sanek писал(а):
22 окт 2021, 23:29
У Данилова походу уже иссякают идеи для новых серий еженедельного сериала РНБО...
У нього цілий легіон їпанутих креативних слуг. Сьогодні Roshen запропонували рейдернути, завтра "Богдан", післязавтра ДТЕК, там ще щось. Роботи не початий край. У ІВК ідей ще багато. Він ще не всю Україну націоналізував рейдернув. Вони працюють
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 23 окт 2021, 00:02

Warisdeath писал(а):
21 окт 2021, 00:27
А як там підстрелений водій Шефіра почувається? Він же наче був тяжко поранений. Живий, лікується? Хтось чув щось про нього? Вже здається місяць минув з того страшного дня.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/22/7311391/
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 окт 2021, 00:05

Sanek, Дякую.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 окт 2021, 01:11

:hahand: :biggrin: :ha:
Изображение

Хоч це і смішно, але якщо добре подумати, то не треба)))) У них же можуть народитися діти, а воно нам треба таке щастя? :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 окт 2021, 01:44

Sanek писал(а):
22 окт 2021, 22:43
Как сказал Зеленский в комментарии агентству, скидка будет распространяться на объемы природного газа, превышающие законтрактованные 40 млрд кубометров в день, которые Украина уже транспортирует в Европу из России.
Важко сказати це хитрий план, чи це ще щось?
А путін все одно відмовиться.

А Зеленський має право робити такі пропозиції? Чи це він озвучив колективну пропозицію?

А куди діли 2 млрд. доларів, які були на рахунку "Нафтогазу" для закупівлі газу? :hm:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 окт 2021, 03:02

А в курсі, що на РНБО вирішили дати Молдові газ?

"Ми ухвалили рішення доручити Кабінету Міністрів це питання розглянути. Ми розуміємо, що таку допомогу Республіці Молдова ми найближчим часом можемо зробити", - сказав Данілов на брифінгу в п'ятницю за результатами засідання РНБО.

За його словами, з таким проханням до українського уряду звернулася прем'єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця.

"Прем'єр-міністр України отримав листа від своєї колеги з проханням допомогти газом, щоб уникнути складної ситуації, що склалася з урахуванням того шантажу, який наразі там робить "Газпром", - пояснив Данілов.

Пізніше він уточнив, що це буде газ у борг, не за гроші, і потім Молдова поставлений ресурс поверне. За його словами, це необхідно зробити, оскільки Україна та Молдова об'єднані, й в України є території, які живляться газом із Молдови.

:hm:
Особисто я звісно не проти, щоб допомогти ближнім, тим більше, якщо ці ближні друзі. І вони зараз дійсно в складному становищі. Там вводять надзвичайний стан через нестачу газу. І все це через дії росії.
Але є питання.
Нам кажуть, що може так статися, що не вистачить газу нам, а ми ще й хочемо віддати. :hz: А що означає в борг? Коли нам його віддадуть? А чи це не замирення за ситуацію з Чаусом? :hm: Просто, до цієї влади ніякої довіри немає, тому і такі питання виникають.

Ми же всі добре пам'ятаємо, як на самому початку пандемії, коли весь світ і зокрема вся Європа закуповували маски, наша зелена влада взяла і вивезла з країни всі запаси. А тепер вся Європа намагається заповнити свої сховища, а ми віддаємо.

Все якось дуже дивно.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25306
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 окт 2021, 03:20

:wink:



А насправді смішного нічого немає. Відкинемо прізвище, проти якого, вони хочуть ввести ці санкції і припустимо, що у Зелі раптом вистачить сміливості (я не вірю в це), а точніше вистачить дурості і безглуздя і він піде на такий крок. Ну, щоб потішити своє самолюбство і своє его. У мене одне єдине питання до них. Вони усвідомлюють наслідки цієї ганебної ідеї і її втілення в життя? Тобто, що вони будуть робити з армією безробітних? :reyes:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»