Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 20 апр 2021, 01:46

Sanek, Та я це все розумію. Розумію, що це просто слова. Але ж звернутися їм ніхто не забороняє))) Після президентського "Чого ми досі не в НАТО?", це вже маленькі деталі. Після їхнього загального словоблуддя, це вже, майже, думка ого-го!
Тому я і питаю:
Warisdeath писал(а):
20 апр 2021, 01:09
які мотиви?
Вони просто так нічого не роблять. Навіть тоді, коли проголошують патріотичні гасла. Бо далеко не патріотизмом вони керуються у ті моменти. Да, не всі слуги, але більшість так точно.
І тому мене зацікавило, а чому не спільна заява? З підписами тих, хто ще підтримує це звернення. От навіщо нам їх шукати по хештегу #нівійні!, щоб побачити хто ще зі слуг прийняв участь у цьому? Ну добре, може хтось буде мати час і натхнення і пошукає та ще й список складе. А може і ні? А вони будуть розповідати, що це заява всієї монобільшості. І будуть бити себе у груді які вони патріоти і як їм болить доля країни.
От зараз ми бачимо двох. За Яременко нічого не скажу. У проросійськості помічен не був. Анал-табу, то не про політичні погляди, то особисте))))
А от ця курка? Вона ж просто дура. Да, вона наче і не проросійська, але вона - тупа курка. Що сказали, те і зробила. І знову питання: хто їй сказав? Для чого?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 20 апр 2021, 02:00

Warisdeath писал(а):
20 апр 2021, 01:46
І знову питання: хто їй сказав? Для чого?
Та может вчера вечером Лизавета с Богданчиком встретились... бухнули, курнули... и понеслось!!! :mail: Анал-то - табу :wink:
Что вы все ищите второе дно в возможно банальном...

Креатив и инициатива отдельных личностей... Бывает... Помните как Захарка с Ташкентом или Прилепеным объявляли о создании Малороссии... Шо це було? А хз... :hm: Аналогично...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 20 апр 2021, 02:23

:hm: :hm: :hm:
Изображение
Бабін Борис Володимирович - Представник Президента України в Автономній Республіці Крим
Термін 2017-2018
Изображение Изображение
І ще від Бабіна
Ультиматуми терористів, під якими палає кримська земля
https://censor.net/ru/blogs/3260640/ult ... ska_zemlya
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 5):
SanekГошаBikiniLumendnepr7
Рейтинг: 41.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 20 апр 2021, 14:37

Друге сенсаційне повідомлення за два дні. Спочатку журналісти Дениса Бігуса вибачились за поширення брехні про Сергія Семочка. А от тепер апеляційний суд зняв звинувачення проти Єгора Божка визнавши, що в призначення Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України не було складу злочину.
Тепер очікуємо на третю новину - безумовне закриття справи проти Петра Порошенка, якого звинуватили у спонуканні Єгора Божка до призначення Семочка
Божок двічі був повідомлений Державним бюро розслідувань про підозру у відданні незаконного наказу на посаді глави Служби зовнішньої розвідки. Йдеться про призначення Сергія Семочка першим заступником керівника СЗР.

Уперше ДБР оголосила йому про підозру 10 квітня 2020 року за погодженням з Офісом Генерального прокурора. У ній йшлося про те, що Божок, який з вересня 2017 р. до березня 2019 р. працював головою Служби зовнішньої розвідки, начебто виконав завідомо незаконний указ тодішнього президента Петра Порошенка про призначення Семочка.

Печерський райсуд Києва 21 квітня та Апеляційний суд міста Києва 9 червня 2020 року визнали цю підозру необґрунтованою.

Проте 10 червня 2020 року ДБР за погодженням з Офісом Генпрокурора вручило Божку другу підозру, в якій зазначалося, що Порошенко шляхом завідомо незаконного указу схилив Божка до перевищення ним влади та службових повноважень.

Заступник міністра закордонних справ Єгор Божок 19 червня 2020 року поінформував, що попросив відсторонити його від виконання повноважень у зв'язку з тим, що Офіс Генпрокурора вирішив продовжити слідство у внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) провадженні за підозрою його в кримінальному правопорушенні.

Кабінет Міністрів розпорядженням від 23 червня 2020 року відсторонив Єгора Божка від виконання обов'язків заступника міністра закордонних справ.

19 квітня 2021 року заступник міністра закордонних справ Єгор Божок, який за власним бажанням був тимчасово відсторонений від посади на час розслідування оголошених йому підозр, заявив, що повністю реабілітований судом і повертається до дипломатичної діяльності.
Изображение
Я цей треш буду описувати детально, щоб було зрозуміло рівень звинувачень проти п'ятого Президента особисто, а по суті проти команди людей, яка протистояла росії.
Семочка збивали за російські гроші і робили це цілком свідомо, бо був занадто ефективним. До речі зараз ми спостерігаємо треш у СЗР.
І дуже цікаво, Бігус взяв російські рублі чи його використали втемну? :hm:
Так само, як і того, хто став шостим Президентом. Він свідомо все це робив і робить, чи його теж використали втемну, користуючись його необізнаністю і малороською ментальністю?

Колись і про це стане відомо.
Правда, хоч і довго, але завжди перемагає.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
BikiniГошаLumenSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 апр 2021, 00:39

ПРОПАЛ: ТИЩЕНКО И ЭСКОРТНИЦ ИЗ ДУБАЕ ОБЪЯВИЛИ В РОЗЫСК! СЛАДКАЯ ЖИЗНЬ СЛУГ НАРОДА

Изображение Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 апр 2021, 01:26

У Харкові двом жінкам, які, за даними ЗМІ, є співробітницями редакції видання "Время Добкина", спалили автомобілі.
Також на під’їздах невідомі зробили напис фарбою та залишили похоронні вінки, де зазначалося: "Сепаратизм вредит здоровью"
Изображение Изображение Изображение
Попередньо встановлено, що причиною пожежі у двох випадках став підпал.
В результаті подій ніхто з громадян не постраждав. Сума матеріальних збитків встановлюється.
© Харківська область: http://hk.npu.gov.ua/news/Inshi-podiji/ ... i-xarkova/

За інформацією видання RegioNews, постраждалі власниці підпалених машин – співробітниці редакції видання "Время Добкина". Вони займаються адміністративними питаннями і дистрибуцією.

Редакція розцінює цей злочин як погрозу, залякування і перешкоджання виконанню своїх професійних обов'язків, пише RegioNews з посиланням на пресреліз редакції видання "Время Добкина". На думку журналістів "Времени Добкина", цей інцидент пов'язаний з майбутніми виборами міського голови 31 жовтня 2021 року.

На початку квітня в Харкові почали випускати друковане видання "Время Добкина". Під час роздачі першого випуску газети невідомі в центрі міста напали на людей, які її роздавали, і облили їх зеленкою.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 апр 2021, 02:50

Sanek писал(а):
20 апр 2021, 00:25
как всегда очень годное интервью! Прослушал с огромным удовольствием...
Дуже!
Є люди, яких слухав би і слухав. І Портников один із цих небагатьох. Завжди цікаво, завжди пізнавально, і, завжди все чітко, правильно і переконливо! :good:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekГошаdnepr7
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 апр 2021, 23:16

:shok:
Ви це бачили?

Я навіть не можу заголовок тут залишити такий, залишаю просто посилання:

https://censor.net/ru/news/3261125/mine ... evchenko_i

:fp: (до якого дніща ми ще будемо летіти?)

П.С. Він потім вибачився. Ну як вибачився, просто написав чергову хєрню
https://censor.net/ru/news/3261208/slug ... redelennye
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 апр 2021, 01:15

І знову Харків

Біжи Лесік до пуйла і забирай всю свою партію і все у тебе буде добре.

І сьогодні у тому ж самому Харкові:

СБУ затримала автобуси з «тітушками» на Харківщині: Вони хотіли дестабілізувати ситуацію і створити «картинку для росЗМІ» (відео)

У межах масштабних антитерористичних навчань на Харківщині попереджено проникнення на територію області кількох груп "тітушок" загальною кількістю понад 60 осіб.

Автобуси з «тітушками» були затримані на під’їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра та Полтави. Всі ці особи є мешканцями інших регіонів України і не мають жодного відношення до Харківської області.
Далі тут: https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-zatrymala ... lia-roszmi

:wink:
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 апр 2021, 02:45

Уряд схвалив законопроєкт про скасування права на безкоштовні 2 гектари землі

Це ті безкоштовні 2 гектари, на які, відповідно до законодавства, мають право всі українці.

Це рішення ще має підтримати Верховна Рада.
https://www.epravda.com.ua/news/2021/04/21/673220/

Хоч я нічого і не розумію у законі про землю і всього того, що стосується цієї теми, але розумію, що саме це - це пипець і чергове на****лово від ЗеКоманди. Сподіваємось, що ВР не пропусте таке рішення.

Здається, що камради Гоша, Рост76, а може ще хто, розуміються у цьому питанні. Що скажете?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаРост76Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 22 апр 2021, 06:00

Вот мрази.А гнусный Чипполино-Арахамик,когда был у нас ,клялся зубом своим ,что передела земли не будет.Варисдет ,Вы все верно поняли,это пипец вместе с нае.аловом.Как это все будет выглядеть на практике?Будут отбирать землю или придумают непомерную плату за нее.При таком повороте сюжета,многие не будут понимать:- за что собственно мне нужно воевать.Блядь.Это не власть-это враги государства и народа.Но я склоняюсь к мысли,что у нас ВР имеет прытомных людей.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 3):
WarisdeathРост76Lumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 22 апр 2021, 12:51

Вопрос про землю,в таком ключе,поднимается,чтоб взорвать Украину изнутри,а потом войсками,что на границе, додавить.Другого объяснения нет.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 3):
Рост76WarisdeathLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Рост76 » 22 апр 2021, 13:58

Warisdeath,
Доброго здоров'я, сам не маю землі, в родичів є пару гектар, буде час спитаю що до чого.
Но такі закони протиправні і за таке не погано було би поховати живцем :mad: люди відали життя в колгоспі і здоров'я їм видали за це два гектара. А хтось хоче відібрати :mad: .
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 апр 2021, 16:03

І приємних новин!
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenГошаРост76иван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 апр 2021, 00:26

Послухайте їх. Вони такі класні! Павло привідкрив деякі дипломатичні завіси. Гарна прогулянка! :good:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаРост76иван777444333
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8836
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30231 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 23 апр 2021, 04:25

Игаль Левин
6 ч. ·
Во-первых. Отводят не войска, а только рядовой состав. Вся техника переброшенных армий остается у границ Украины. Расквартировка этой техники продолжается. Перекинуть рядовой состав обратно можно в любой момент. Займет от пары дней, максимум до недели.
Во-вторых. В мае 2014 года РФ тоже отводила свои войска обратно. Но это не помешало ей летом наносить массовые артиллерийские удары по приграничным районам Украины, а в конце августа вообще войти на Донбасс полнокровными регулярными частями.
Это важно. Не ведитесь на вбросы СМИ о том, что Россия якобы отводит свои войска. Это блеф. Я редко об этом прошу (фактически никогда), но в этом случае попрошу репост. Бо настораживает, как люди легко куп
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 4):
ГошаWarisdeathиван777444333Sanek
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 апр 2021, 10:38

Влад Бевх писал(а):
23 апр 2021, 04:25
что Россия якобы отводит свои войска. Это блеф.
Всі притомні про це не те що розуміють, а знають. В МО, ГШ, ЗСУ однозначно є такі люди. Люба адекватна людина ніколи не повірить путіну і його много-хо-до-воч-кам. А те, що розносять ЗМІ і соцмережі, що це нібито переможенька, так війна ж у нас гібридна, інформаційна. І ці вкиди роблять або відкриті вороги, або упороті ватники, які від ворога мало чим відрізняються.
Але все одно, репости і розповсюдження таких попереджень потрібні, зайвими не будуть. І їх, дійсно треба робити максимально. Для наївних, для тих, хто внєпалітікі. І для ворога конкретно, щоб розумів, що він нікого не переграв.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Рост76иван777444333ГошаSanek
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25321
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 24 апр 2021, 17:01

Трохи приємних новин у суботній день!

YouTube заблокував канали Медведчука ZIK, "112" і Newsone на території України

Проте самі канали не видалено і продовжують працювати. Якщо зайти через VPN, то вони будуть доступними, але все одно це добра новина, бо навряд чи слухачі цих каналів будуть заморочуватися з VPN.

Додам Березовця на цю тему
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»