Вирус. Эпидемия.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Bikini » 16 авг 2022, 22:20

Влад Бевх, четыре мало! Нужно минимум шесть :wink:
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Рост76
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 16 авг 2022, 22:48

Звісно, що ця новина звучить смішно.
Але треба розуміти, що вакцина не рятує від зараження. Вакцина допомагає легше перенести ковідку.

Ну і ще важливий нюанс. Треба, щоб повідомили, а який штам у нього зараз? Може це знову щось нове? Ми же за війною всі забули про ковід, а люди хворіють, а вірус мутує...
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 17 авг 2022, 15:46

Warisdeath писал(а):
16 авг 2022, 22:48
Вакцина допомагає легше перенести ковідку.
Хто це доказав? :-)
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 17 авг 2022, 15:48

Warisdeath писал(а):
16 авг 2022, 22:48
Ми же за війною всі забули про ковід, а люди хворіють, а вірус мутує...
Омікрон офіційно вже був слабший аніж середньостатистичний сезонний грипп. Звісно медикам сподобалися ты сотні мільярдів що на них пролилися за "пандемію". Але свято не вічне...
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 17 авг 2022, 23:58

Влад Бевх писал(а):
17 авг 2022, 15:46
Хто це доказав? :-)
Про "доказав" не скажу нічого, а от про те, що вакциновані переносили легше, ніж невакциновані, казали всі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 31 авг 2022, 03:40

Медицинское сообщество Израиля признало невозможность борьбы с коронавирусом и предложило вернуться к идее приобретения естественного иммунитета. Об этом заявил председатель Ассоциации врачей Израиля профессор Хагай Левин

Людям два года кололи шмурдяки а это оказывается біло все бесполезно
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 01 сен 2022, 19:05

В сети
Анатолий Несмиян
6 ч. ·
Небольшой китайский городок Чэнду с населением в 21 млн человек в плановом порядке закрыт на тотальный карантин после выявления с помощью тестов нескольких десятков носителей коронавируса.
Через полтора месяца съезд КПК - поэтому логично предположить, что по возможности все города и поселки Китая с численностью населения миллионов от пяти постараются закрыть на те или иные виды карантинов и локдаунов. Чтобы не путались под ногами, а были загружены проблемой выживания в этом суровом и негостеприимном мире.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lis1980 » 04 дек 2022, 01:13

Все, расходимся.. тему можно закрывать?? ;)

Не менее 90% мирового населения выработали иммунитет к COVID-19, сообщил глава ВОЗ Тедрос Гебрейесус.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lis1980 » 04 дек 2022, 01:20

Итог?? Смертность от короны мизерная в планетарном масштабе, до эпидемического порога так и не дошла.. чуть больше, чем от сезонного гриппа.. Массовые захоронения стариков в Италии нам так и не показали.. Эффективность вакцинации не доказана .. Какая-то мутная история, вам не кажется??

Ждем новую эпидемию.. Хотя нет, война, мор уже есть.. следующая остановка по библии - голод ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 04 дек 2022, 01:27

Так, а що тоді китайцям робити? Точніше не населенню, а владі? Там цілі міста закриті на карантин. І китайці це ж точно не ті 10 відсотків, яких не вистачає до цифри стовідсоткового імунітету!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 04 дек 2022, 01:40

Lis1980 писал(а):
04 дек 2022, 01:20
Какая-то мутная история, вам не кажется??
Важко сказати.
А може це той випадок, коли людство встигло?
Як не крути, а заходи були такими, яких ніколи не було. І карантин був, і ізоляція була, і вакцинація була. Так може дійсно все це посприяло здобути цей імунітет? :hz: :hm:
Можна було б зануритися в конспірологію і стверджувати, що це все придумали масони, олігархи, марсіяни і інші рептілоіди, тільки профіту для когось ми не бачимо. А бачимо ми економічну кризу, як наслідок пандемії. Маємо ми війну, якої не було після ДСВ. І сам COVID нікуди не дівся. Він є, але форма у нього інша.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lis1980 » 04 дек 2022, 08:19

Warisdeath писал(а):Так, а що тоді китайцям робити? Точніше не населенню, а владі? Там цілі міста закриті на карантин. І китайці це ж точно не ті 10 відсотків, яких не вистачає до цифри стовідсоткового імунітету!
А может у них новые вирусы вырвались на свободу?? Китайцы те еще ........
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathBikini
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 04 дек 2022, 23:57

Lis1980 писал(а):
04 дек 2022, 08:19
А может у них новые вирусы вырвались на свободу?
О, йопс, я про таке і не подумав навіть.
Та да, вони ще ті експериментатори.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 05 дек 2022, 04:28

Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
Ви вже мабуть всі забули про короновірус...а я майже забула, як мене від нього офтальмологи "лікували".Отож, трохи більше року тому, я потрапила до лікарні з підозрою на короновірус (правостороннє запалення легенів).Ніби в пекло потрапила.Де постійно примушували надягати кисневу
маску (на воді).Лікували мене офтальмологи, яких нашвидкоруч перевчили і вони лікували короновірус.Долікувалися до температури в мене вище 40 градусів...І тут до них дійшло, що щось не так.Я вже не могла піднятися з ліжка й втекти з того пекла...А хотілося дуже.І тут, нарешті...
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
3 дек.
Прийшла відповідь на мої молитви до Бога про спасіння життя...які я говорили в маренні, пошепки...Прийшла завідувачка відділенням (офтальмолог, не забувайте) і страшним тоном сказала,що в мене мабуть туберкульоз (це вона побачила на рентгенологічному знімку, де було видно пляму
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
3 дек.
замість правої легені).Знайшлася й відповідь на тест на короновірус, немає.Мене в дуже швидкому порядку (чотири години мене збирали, поки знайшли щось, потім кисневий балон довго шукали).На швидкій привезли до Туберкульозної лікарні.І коли я нарешті потрапила в хірургічне
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
3 дек.
відділення, я зрозуміла, що тут мене врятують.В мене була температура 38,5 (нижче не збивалася нічим), я не могла вже ні дихати нормально, ні ковтати слину, ні їсти, ні розмовляти...Мені пересушили слизові постійною кисневою маскою.З пекла я потрапила в рай.З мене зняли ненависну
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
3 дек.
кисневу маску, призначили лікування, оточили турботою...Потім ще була страшна ніч, коли я чекала результатів КТ, бо була підозра на рак легенів..Потім була операція більше 5-ти годин...Загальний наркоз, добу я приходила в себе.Ще місяць відновлення.Від'їдалася)Бо була дуже худа
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
3 дек.
Виявляється, що після перенесеного раніше ковіду в мене почала збиратися рідина в легені...Більше 1 л в різних місцях правої легені...Цією операцією справжні лікарі врятували мені життя, бо вся та рідина могла "вибухнути" кожної миті та зробити мені нехорошу справу-сепсис...
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
3 дек.
Я бачила лікарів, які нічого не розуміли в тому що роблять і медсестер, що втомилися від безлічі ковідних пацієнтів...і хірургів, справжніх спеціалістів, що врятували мені життя, медсестер, що підтримували й допомагали,санітарок, що рятували добрим словом.Вони можуть бути різними
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
3 дек.
Медичні працівники.І тут вже як "повезе", на кого натрапиш.Від когось треба втікати, а хтось тебе врятує від смерті.
Р.S.Якщо в когось є досвід, подібний моєму,пишіть в коментарі чи в особисті.Поспілкуємося.Особливо згадуються оті банки, в які виходили трубки з мене і булькали)
Херсон_місто_Героїв!
@Irina61032137
·
20 ч
Туберкульоз в мене, звісно, не знайшли.Але 5 годин наркозу і купу антибіотиків я відчуваю й дотепер.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 06 фев 2023, 23:08

#между_тем видимо Таиланд анулирует контракт на поставку факцины Pfizer, будет требовать возврата денег и начнёт выплаты пострадавшим.
Все из-за того, что принцесса Таиланда 23 дня после приема бустера остаётся в коме и король потребовал разорвать все отношения с Pfizer.
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 06 фев 2023, 23:48

Хм, було зовсім інше повідомлення, в якому жодного слова про бустер, Pfizer та ковід зокрема :hm:

БАНГКОК, 8 січня (Reuters) – Принцеса Таїланду Баджракітіябха залишалася без свідомості більше трьох тижнів після того, як втратила свідомість через проблеми з серцем, йдеться в заяві палацу в останній інформації про стан здоров’я 44-річної потенційної спадкоємиці престолу.

Відповідно до заяви палацу, опублікованої пізно в суботу, старша дитина короля Таїланду Маха Ваджиралонгкорна втратила свідомість 15 грудня через важку серцеву аритмію, яка виникла внаслідок запалення, спричиненого мікоплазмовою інфекцією .

"Загальний стан принцеси такий, що вона залишається без свідомості", - повідомили в палаці.

«Лікарі продовжують надавати ліки та використовувати обладнання для підтримки функцій серця, легенів і нирок, а також використовувати антибіотики, уважно спостерігаючи за її станом», — йдеться в повідомленні.

Принцеса Баджаракітіябха захворіла, коли готувала своїх собак до змагань у північно-східній провінції Накхон Ратчасіма, де її спочатку лікували, перш ніж її доставили гелікоптером до Бангкока.

Принцеса — одна з трьох дітей короля Ваджиралонгкона, які мають офіційні титули і право на престол та найімовірніша претендентка на тайську корону. Однак король ще офіційно не призначав спадкоємця, також не було офіційного обговорення перспективи принцеси зайняти трон.

Принцеса Баджракітіябха добре освічена: має ступінь магістра юриспруденції та бакалавра міжнародних відносин, а також здобула ступінь доктора юридичних наук. Була постійною представницею Таїланду в ООН (у Комісії ООН з питань запобігання злочинності та кримінальному правосуддю), а з 2006 року працює в Генеральній прокуратурі Таїланду, нині дочка тайського короля — співробітниця Генеральної прокуратури провінції Удонтхані.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
BikiniВлад Бевх
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 21 мар 2023, 01:24

Изображение

Джо Байден підписав закон, згідно з яким розвідка США має розсекретити наявні у неї дані про походження COVID-19, - Білий дім.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lis1980 » 18 сен 2023, 10:49

ВОЗ в своем стиле.. ;)

COVID-19 возвращается – мир накрывает более свирепый штамм, чем его предшественники.

"То, что уже известно, позволяет предположить, что этот новый вариант может обходить существующий иммунитет, что увеличивает вероятность заражений. Кроме того "пирола" может вызывать более тяжёлое течение болезни, чем варианты, которые мы видели в последнее время", – сообщили в ВОЗ.

Разогнать бы этих гавноедов!! Вместе с ООН, ОБСЕ и прочими гандонами!!!!!!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»