Вирус. Эпидемия.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 25 июн 2020, 14:54

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що Україна житиме в карантинних обмеженнях доти, поки не буде знайдено протокол лікування, ліки або вакцина від захворювання на коронавірус.

Про це Шмигаль розповів в інтерв'ю "НВ".
"Поки що ми бачимо, що і червень, і липень ми проживемо в карантинних обмеженнях. У більших, у менших, але ми від них не відмовимося. Більше того, ми будемо жити в карантинних обмеженнях доти, поки не знайдемо протокол лікування, ліки, вакцину або щось, що зможе нам допомогти управляти летальністю", - сказав прем'єр.

За його словами, сьогодні жоден уряд і жодна країна не можуть спрогнозувати, "коли закінчиться COVID-19 і коли закінчиться карантин".

Водночас Шмигаль наголосив, що основна мета зараз - "довести країну з найменшими втратами до моменту винайдення ліків".

"Якщо летальність цієї хвороби сьогодні в Україні між 2,5−2,9%, то класичний грип - це до 1%, близько 0,8% людей помирає. Тут (у випадку COVID-19) майже втричі більше. До того ж є країни, де ця летальність перевищує 10%. Це кожна десята людина - це насправді страшно, це катастрофа", - констатував він.

Тому, вважає він, основний принцип — «знищити летальність від хвороби».

«Якщо від хвороби вмирає нуль людей, можна хворіти, це не страшно. Перехворіли, нежить, температура — вилікувались, країна живе, працює без обмежень. Звичайно, епідемія — неприємно, але не смертельно, як кажуть. Ось це мета. Тобто ми маємо довести країну з найменшими втратами до моменту знаходження ліків», — зазначив прем'єр.

Лише тоді, на його думку, можна повністю зняти карантин «і жити звичайним життям, розвиватись і думати про майбутнє».

«До цього часу ми живемо в режимі збереження кожного людського життя. І тут вже тоді починаються морально-етичні проблеми, які рівняються з проблемами економічними, і необхідно постійно шукати якийсь баланс, щоб не вгробити економіку. І водночас — врятувати якомога більше людських життів, незалежно якого віку, статі, в якому стані знаходиться людина, — але це найвища цінність, безумовно», — завершив Шмигаль свою думку.

Нагадаємо, 25 червня в Україні було встановлено новий антирекорд — за минулу добу COVID-19 виявили у 994 осіб, зафіксовано 16 летальних випадків, 349 пацієнтів одужали.
Загалом за весь час пандемії в Україні захворіло 40 008 осіб, з них 17 758 одужали, летальних випадків — 1067.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 30 июн 2020, 00:03

Пандемія коронавірусу набирає обертів

Пандемія коронавірусу COVID-19 у світі триває вже півроку, і поки до завершення кризи ще далеко, заявили в понеділок у Всесвітній організації охорони здоров'я.

"Ми всі хочемо, щоб це закінчилося ... Але жорстка реальність полягає в тому, що це все навіть не наближається до кінця", - сказав під час брифінгу глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

Він зазначив, що "незважаючи на те, що багато країн у всьому світі домоглися деякого прогресу, насправді пандемія на глобальному рівні набирає темпів".
Дотепер понад 10 млн осіб у всьому світі заразилися COVID-19, кількість жертв перевищила 500 тис. Також від COVID-19 вже померли 500 тис. 306 осіб.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник

Вирус. Эпидемия.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 03 июл 2020, 15:45

сегодня был у семейного врача . маски не носят . достало людей . лето жара . не верят они в говид.
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник

Вирус. Эпидемия.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 03 июл 2020, 16:53

адаптивно -дефективный карантин все более трещит по швам. в Харькове сотрудница полиции ехала в метро без маски .
107158 - Вирус. Эпидемия.
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 05 июл 2020, 15:26

Уханьський інститут вірусології (КНР) зберігав зразки Covid-19, починаючи з 2012 року.
Про це йдеться у розслідуванні лондонської газети The Sunday Times.

З посиланням на дисертації двох китайських лікарів видання стверджує, що в 2012 році протягом одного тижня з важкою пневмонією було ушпиталено шістьох чоловіків. «Усі вони працювали в покинутій мідній копальні, очищаючи її від екскрементів кажанів», - йдеться у повідомленні.

У пацієнтів спостерігалися симптоми, аналогічні коронавірусу, пізніше троє ушпиталених померли. При цьому у чотирьох з шести хворих в крові були виявлені антитіла до невідомої хвороби, але подібної до Covid-19.

Китайські вчені вивчили шахту і виявили в мишачому посліді багато коронавірусів, в тому числі новий штам, схожий на SARS-CoV-1.

Як вважає голова британської розвідки SIS/MI6 у 1999-2004 роках сер Річард Дірлав, вірус SARS-CoV-2 має штучне походження, оскільки його ключові елементи не еволюціонували природним чином, а були в нього інтегровані. На його думку, зробили це китайські вчені під час вивчення коронавірусу в кажанів, а далі стався нещасний випадок - модифікований під людський організм вірус вирвався з лабораторії.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Sanek
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 05 июл 2020, 22:06