Международная панорама

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 08 окт 2019, 16:07

Помните такое название? :wink:
В мире происходят различные события, которые очень интересны, но могут быть не столь продолжительными и ёмкими, чтобы заводить для них отдельные темы. Предлагаю их обсуждать здесь!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenРост76Гошаиван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 08 окт 2019, 16:11

Протесты в Эквадоре

Протесты в Эквадоре начались из-за резкого повышения цен на топливо, вызванного отменой государственных субсидий. Власти больше не могут позволить себе субсидировать его покупку, объяснил президент Морено. С начала октября цены на топливо подскочили более чем вдвое. Глава государства ввел режим чрезвычайного положения сроком на 60 дней и отменил трехдневный визит в Германию.

Массовые акции парализовали работу общественного транспорта во многих городах республики. Стражи порядка задержали 477 человек. Вместе с тем представители коренных народов заявили, что с 6 октября удерживают несколько десятков военнослужащих и полицейских. С начала протестов один мирный житель погиб, еще 77 человек получили ранения. Большинство из пострадавших - сотрудники сил безопасности Эквадора, заявила глава МВД.

Субсидии на топливо были введены в Эквадоре в 1970-х годах. Их упразднение является частью пакета экономических мер, с помощью которых власти хотят бороться с кризисом в стране. Эквадор ранее получил от Международного валютного фонда заем в размере 4,2 млрд долларов и обязался в ответ сократить государственные расходы. Программа субсидий обходилась бюджету в 1,3 млрд долларов США в год.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenРост76Гошаиван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 08 окт 2019, 16:13

Правительство Эквадора покинуло Кито
Президент Эквадора Ленин Морено сообщил о переводе своего правительства в Гуаякиль. В столицу должен прибыть 20-тысячный протестный марш коренных народов.

После массовых протестов в Эквадоре правительство страны покинуло столицу Кито. В ходе телеобращения в понедельник, 7 октября, президент Ленин Морено сообщил о переводе правительства в Гуаякиль.

Одновременно глава государства выступил с обвинениями в адрес своего предшественника. По его словам, экс-президент Эквадора Рафаэль Корреа, а также президент Венесуэлы Николас Мадуро осуществляют попытки организовать в стране государственный переворот. "Мадуро и Корреа запустили в действие план дестабилизации", заявил он. По словам Корреа, мародерство и вандализм со стороны протестующих против повышения цен на топливо свидетельствуют об их стремлении к разрушению государственного порядка.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenРост76Гошаиван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 08 окт 2019, 16:14

Марш представителей коренных народов в Кито

В столицу направляются маршем не менее 20 тысяч представителей коренных народов Эквадора и фермеров. Первые группы уже достигли Кито 7 октября. По данным телеканала Ecuavisa, они подожгли бронированный автомобиль сил безопасности. Глава МВД Мария Паула Ромо сообщила, что в ночь на вторник демонстранты также подожгли один из полицейских участков. Кроме того, протестующие окружили здание Конгресса.

8 октября ожидается прибытие основной части протестного марша, а на следующий день пройдет протестная акция, к которой призвала Конфедерация коренных народов Эквадора.
https://www.dw.com/ru/%D0%BF%D1%80%D0%B ... a-50732973
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenРост76Гошаиван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Международная панорама

Где Lumen » 08 окт 2019, 16:21

Warisdeath писал(а):
08 окт 2019, 16:13
Президент Эквадора Ленин Морено сообщил о переводе своего правительства в Гуаякиль.
Ростов не резиновый? :biggrin:
Что-там есть у Эквадора - нужно срочно под шумок отжать!
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 4):
WarisdeathРост76Гошаиван777444333
Рейтинг: 33.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
Рост76LumenГошаиван777444333
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 11 окт 2019, 15:32

Тисячі демонстрантів вступають у зіткнення з поліцією на вулицях мальовничої столиці Еквадору Кіто.

Протести, які почалися з невдоволення громад індіанців скасуванням цін на пальне та заходами жорсткої економії, перетворилися у масштабні акції непокори з вимогою відставки президента країни Леніна Морено, до яких приєдналися студенти.
Демонстранти кидають коктейлі Молотова та каміння в спецзагони поліції, поліцейські відповідають сльозогінним газом та лупцюванням людей.

Ленін Морено був обраний президентом Еквадору навесні 2017 року. Він відомий як єдиний лідер держави в світі, що пересувається на інвалідному візку, є автором кількох книг зі сміхотерапії та теорії гумору, засновником фонду для підтримки гумору як стилю життя в країні.

Пан Морено приходив до влади як кандидат лівих сил та під лівими гаслами. Його підтримував президент Рафаель Корреа, який керував країною у 2007-2017 роках та був союзником Уго Чавеса в регіоні.

Проте через кілька місяців при владі Ленін Морено повністю змінив курс попередника, став союзником США в регіоні, посварився з Корреа та Венесуелою, а 2019 року видав правоохоронцям Джуліана Ассанжа, який кілька років переховувався в посольстві Еквадору у Лондоні.
76760 - Международная панорама
76761 - Международная панорама
76762 - Международная панорама
76763 - Международная панорама
76764 - Международная панорама
Більше інформації і фото тут: https://www.bbc.com/ukrainian/news-5000 ... ow_twitter
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Международная панорама

Где Влад Бевх » 12 окт 2019, 22:04

цитата"зашел на канал поклонников Кустурицы..увидел это -ушел :( что-то у Кустурицы и вообще сербов с головой
KOSOVO IS SERBIA
CRIMEA IS RUSSIA
LWOW IS POLAND"
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Международная панорама

Где Влад Бевх » 12 окт 2019, 23:26

В Лондоне журналисты обнаружили замаскированный дизельный электрогенератор, который питал палаточный лагерь радикальных экоактивистов, протестующих против загрязнения окружающей среды.
Изображение
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Международная панорама

Где Влад Бевх » 12 окт 2019, 23:31

Кирило Бабенцов

Захід нам (не) допоможе

2 дні тому Туреччина напала на Сирійський Курдистан. На середньому сході спалахнула нова війна, на тлі якої в перспективі війна світової коаліції з ІДІЛ може здатись дрібною штовханиною. Авіація, артилерія, танки, РСЗО. Десятки вбитих, сотні поранених, знищена бронетехніка і 60000 біженців - за перший же день! Українці мало цікавляться геополітикою і ця бійня не стане виключенням. Проте, на відміну від інших далеких і заплутаних протистоянь мусульманського світу, конкретно це нам дуже близьке. Багато аналогій і паралелей становища курдів і становища українців, сподіваюсь, зможуть нам багато чого прояснити. Адже дурні вчаться на своїх помилках, а розумні - на чужих.

Почну з контексту. Курди, це найбільша бездержавна нація сьогодення. 30 мільйонів курдів вікакми живли на території Іраку, Ірану, Сирії і Турречини. Їх регіони проживання називаються курдистанами. Тут і далі мова піде про Сирійський Курдистан - регіон на півночі Сирії, де курди становлять більшість населення. Після початку громадянської війни в Сирії, у урядових військ з’явилось багато різної головної болі. І користуючись нагодою, курди де-факто створили незалежну державу - Рожаву. Потім в гру включились США, які зробили на них ставку. Адже курди боролись проти обох ворогів Америки: ІДІЛ і САА - урядових військ Сирії. Як ми знаємо, союзником Асада, президента Сирії, є Росія і Іран. За їх допомоги, за декілька років Асад відновив контроль над територієї країни. Не "реінтегрованими" лишились лише два регіони на півночі: під контролем про-турецьких сил і Курдистан. Багато сирійців сповідують іслам сунітської течії. Що ставить їх в перманентку незадоволеність шиїтським урядом Асаду. На релігйних розбіжностях в середині Сирії спочатку добре зіграла ІДІЛ, а пізніше Туреччина, які обидві є суннітськими. Турречина забезпечувала і озброявала свої проксі, що допомогло їм зберігти до сих пір контроль над певними невиликими територіями. А від знищення курдів сирійські війська зупиняла Америка, яка мала на їх території свою армію і військові бази. Так можна стисло і спрощено описати ситуацію в Сирії, яка була актуальна до позавчорашнього дня.

А тепер про аналогії з Україною. Ще тиждень тому всі факти говорили про те, що США буде і надалі захищати курдів. Багато років їх армії бились пліч-о-пліч. Американці тренували курдську армію, забезпечували їх зброєю. І славетні Джавеліни курди отримали задоовго до українців. Курди є ворогом усіх ворогів США. А також Туреччини, члена НАТО. Проте саме останні місяці стосунки Вашингтону і Стамбулу дуже погіршились. Америка розірвала з Турречиною торгові угоди, відмовилась продати раніше домовлену зброю і навіть почала розмову про антитурецькі санкції.
Курди близькі заходу і ідеологічно. Вони багато в чому копіювали політичну ліберальну риторику, таку пошиерну в ЄС і США. Зокрема називаючи всі ворожі їм режими "фашистськими", а себе позиціонуючи як останній бастіон антифашизму, демократії і прогресу на всьому середньому сході. З усіх розвинутих країн до них зтікався нескінченний потік добрвольців, що мріяли повоювати з "фашизмом" і тероризмом та розбудовувати демократію. Така оспівана Америкою гендерна рівність у курдів зазнала небаченого (по міркам середнього сходу) розмаху. Жінки Курдистану мали в усьому рівні права з чоловіками, в тому числі воюючи з ними на рівних. Чисельні західні фанати з усіх усюд оспівували курдських жінок-солдат, як новітніх амазонок.
Релігійно курди теж є білими воронами сходу, адже окрім традиційного ісламу, багато хто з них сповідують атеїзм і місцеве язичництво.
І навіть такий красномовний маркер "прогресу", як рух за права секс-меншин не оминув Курдистан. Райдужні прапори ЛГБТ, що майорять над шанцями і танками - сюрреалістична картина для ісламського світу, та не для Рожави.

Мовчазною згодою курдів підтримував увесь ЄС. І яро висловлювався в їх підтримку певно найбільший геополітичний союзник США - Ізраїль.
Як сказав колись один президент США, "Наш геополітичний супротивник №1 це Китай, №2 це ісламський тероризм і №3 це Росія". Проти курдів ІДІЛ і всі інші ісламські терористи - геополітичний ворог США №2. Проти курдів Іран, з яким США балансують на грані війни. А також Росія - конкурент штатів №3.
Всі факти, частину з яких я навів, в унісон говорили - Америка буде підтримувати Курдистан. Ніщо не передвіщало протилежного. Проте...

9 жовтня 2019 регулярна Турецька армія вторгалсь в Сирійський Курдистан. О 16:00 розпочалась операція "Джерело миру". Одна з найсильніших армій планети залізним катком суне по своїм ворогам. Курди благають світ про допомогу, мирне населення тікає, армія вже оточена в котлах довкола великих міст. Дамаск, Москва і Тегеран дивляться новини, радіють і хрустять попкорном - їх ненависні вороги утилізовують в промислових масштабах чужими руками. Ізраїль і ЄС закликають Ердогана зупинитись. Європейські країни одразу припиняють продаж озброєння в Турреччину. Стамбул посилає всіх до біса. Франція терміново скликає раду безпеки ООН. ЄС намагається проголосити засуждження турецькій агресії, але... не виходить - США і Росія проти! США і Росія! Все.

Багатомільйонний народ і фактично незалежна країна, в яку роками США вливало мільярди зливається за один день. І, скоріш за все, буде знищена впродовж тижня.

В Твітері трамп пояснив, чому США не воюватиме за курдів: "...Бо вони не воювали за нас в Другій світовій"! На перший погляд абсолютне ідіотське твердження, насправді є доволі прямим натяком: "Ми нікому нічого не винні. Ми з вами подружили і досить з вас". У США є свої інтереси і її президент їх відстоює. Вони воюють за тих, за кого вигідно. І проти тих, проти кого вигідно. І якщо вчора було вигідно підтримувати курдів, а сьогодні стало збитково - то так тому і бути.

Весь цей довгий текст і писав з однією метою. Читаючи його ви певно вже зрозуміли, що політичне становище курдистану було значно краще за наше. Їм давали зброю, а нам не хотіли. За них воювала армія, а за нас ні. У них на теритрії стояли американські бази, але не у нас. Курди воюють проти того, проти кого і армія США, а ми лише з бізнес-конкурентом. Курди були свої в доску пацани, аж зі шкіри геть лізли, щоб показати які вони демократичні, прогресивні і толеранті. Нам до них ще далеко. І от проти них воює регулярна армія іноземної держави під своїми прапорами, а проти нас всього лише "анонімні" зелені чоловічки і "міцеве ополчення". У них тотальна мобілізація, а у нас торгівля. У них війна, а у нас просто якась "антитерористична операція". Турречина член НАТО, кандидат на вступ в ЄС. Але ЄС спромоглися лише в'яло "занепокоїтись". І дуже скоро взагалі забуде про окупацію Рожави, як вчора забула про окупацію Кіпру. Курдів "ну просто не могли" злити. А нас можуть. То коли США стане вигідно дружить з Росією, як ви важаєте, вони дружитимуть?

Ніяка "світова спільнота", ніяке "прогресивне людство" палець об палець не ударить за інтереси України. Все що вони роблять - в інтересах їх самих. І якщо ці інтереси збігаються з нашими - ми партнери. А якщо ні - звинйяте. Напишуть якийсь новий твій, наприклад що українці не воювали за США в війні за незалженсть і все. Хтось посміється з "тупого" Трампа/Меркель/Макрона. А нам буде не смішно.

А щоб такого не було, не варто живити себе рожевими ілюзіями. Ворожі війська з нашої землі не проженуть ні гейпаради, ні меморандуми. Тільки сильна армія, міцна економіка і рішуча дипломатична гра можуть захистити Україну від воргів. Звісно, не в твоїх і не в моїх силах це вирішувати. Та в наших силах обирати тих кому. І коли черговий політик захоче побудувати свою лінію на тезі "Захід нам допоможе", ми зможемо згадати інших, кому він вже "допоміг".
76839 - Международная панорама
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 12 окт 2019, 23:47

Влад Бевх писал(а):
12 окт 2019, 22:04
что-то у Кустурицы и вообще сербов с головой
Так он же ещё с 2014-го заявлял и заявляет, что Украину могут спасти только путин и россия от НАТО и Евросоюза, и что в Украине националисты и всякую остальную муйню типа того, что что смена власти в Украине стала результатом «определённого заговора, привезшего на Майдан убийц, убивающих своих, даже активистов и полицейских» и что это проявление сталинизма.
А в 2017-м, находясь в Крыму сказал: «Я знаю Ялту по тому договору, который был сделан после Второй Мировой войны. Знаю, что в Ялте очень хорошая погода, здесь очень хорошие девушки. Все, что здесь, интересно для меня, потому что вы тоже часть Российской Федерации».
Короче, путин и совок его всё. Он же до сих пор себя называет югославом!
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
SanekLumenРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 13 окт 2019, 03:51

Німеччина призупиняє контракти на постачання озброєнь Туреччині через її операцію в Сирії.
Про це глава МЗС ФРН Гайко Маас заявив виданню BILD am SONNTAG.

"Через турецький військовий наступ на північному сході Сирії федеральний уряд не видаватиме жодних нових дозволів постачання будь-яких озброєнь, які Туреччина може використовувати в Сирії", - заявив Маас.
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2 ... ccini.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 13 окт 2019, 03:53

Париж теж призупинив експорт зброї до Туреччини
Франція зупиняє експорт озброєнь до Туреччини через конфлікт в Сирії.
Про це йдеться в спільній заяві Міністерства закордонних справ і Міністерства збройних сил Франції в суботу, 12 жовтня, повідомляє AFP.


Рішення набуло чинності негайно. Воно торкнеться відправляється на експорт зброї, яке може бути використана в Сирії.
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2 ... ccini.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenРост76
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Международная панорама

Где Влад Бевх » 13 окт 2019, 06:00

Игаль Левин
11 октября в 06:29
Турецкое вторжение в Рожаву. День третий. Небольшая сводка для тех кто не использует телеграмм.

Всю ночь продолжались интенсивные бомбардировки приграничных городов. Города Тель Абьяд и Серекание зажаты в тиски. Идут бои. Турецкая авиация наносит удары по инфраструктуре Рожавы. Турки заняли более 10 приграничных сел. Берут пленных.

Есть информация о уничтоженной турецкой бронетехнике и сбитом беспилотнике. Подтверждения этой информации по-прежнему нет. Ночью пришла информация, что в ходе боев курдские ополченцы отбили пару сел обратно. Этой информации тоже нет подтверждения.

По курдским источникам, в боях был уничтожен один из полевых командиров турецких прокси - Абу Амша.

Какие страны поддержали военную операцию Турции в Рожаве?

🇦🇿 АЗЕРБАЙДЖАН
🇧🇭 КАТАР
🇵🇰 ПАКИСТАН
🇱🇾 Ливия (ПНС)
🇪🇸 ИСПАНИЯ
🇭🇺 ВЕНГРИЯ

Следуя SOHR курды потеряли 29 человек. Турки потеряли 17 человек своих прокси и 1 регулярного солдата (Сержант Ахмет Топку). По разным оценкам потери среди гражданских от 9 до 10 человек. Министерство обороны Турции заявляет о 228 уничтоженных курдах. Регион покинули около 70.000 человек. Верно на момент утро 11.10.19
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
LumenSanekWarisdeath
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Vlad
Старший модератор
Старший модератор
Сообщения: 314
Зарегистрирован: 30 ноя 2016
Откуда: Украина
Поблагодарили: 1512 раз
Карма: +1/-0

Международная панорама

Где Vlad » 13 окт 2019, 11:16


!Напоминаем, что события в Сирии лучше обсуждать в одноименной теме Сирия и события вокруг нее...
Также можно ознакомится с этим справочным постом Темы раздела Ближний Восток

За это сообщение автора Vlad поблагодарили (всего 3):
SanekWarisdeathРост76
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Международная панорама

Где Влад Бевх » 22 окт 2019, 16:53

Питання прийняття Грузії в НАТО вирішене.
"Грузію приймемо в НАТО, але поки не знаємо коли" - Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8756
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Международная панорама

Где Влад Бевх » 22 окт 2019, 16:58

Суд в Латвии принял решение о конфискации более 30 млн долларов, которые связывают с бывшими украинскими чиновниками, которые были у власти при президенте Викторе Януковиче. Суд признал преступным происхождения этих средств
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Международная панорама

Где Warisdeath » 25 окт 2019, 01:58

Міністри оборони країн НАТО засудили Туреччину за вторгнення в Сирію
Туреччина зазнала 24 жовтня різкої критики за вторгнення на північний схід Сирії на початку дводенної зустрічі міністрів оборони НАТО в Брюсселі.

Міністр оборони США Марк Еспер назвав вторгнення Туреччини, яке розпочалося 9 жовтня, «необґрунтованим». Водночас члени НАТО визнали, що мало можуть зробити для покарання свого стратегічно важливого союзника.

«Ми бачимо, як вони крутяться ближче до орбіти Росії, ніж на західній орбіті. І я думаю, що це прикро», – сказав керівник Пентагону.

Значна частина критики стосувалася занепокоєння, що дії Анкари можуть підірвати регіональну стабільність та поставити під загрозу здобутки в боротьбі з угрупованням «Ісламська держава».

Президент Туреччини Реджеп Ердоган та його російський колега Володимир Путін 22 жовтня уклали домовленості, спрямовані на утримання курдських сил подалі від кордону Сирії з Туреччиною.

Наступного дня Сполучені Штати оголосили, що скасовують санкції, запроваджені проти Туреччини за операцію проти курдських бійців, які спільно з американськими силами воювали проти угруповання «Ісламська держава».

Серед інших тем зустрічі міністрів оборони країн НАТО є завдання альянсу в Афганістані та Україні, адаптація до гібридних загроз та прогрес у розширенні можливостей швидкого реагування.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-nat ... 34870.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Международная панорама

Где Lumen » 29 окт 2019, 09:27

Пока Раша наслаждается стабильностью, коррупцией и нищетой, мокря штанишки от любви к Хозяину, в Латинской Америке обозначился замес, сравнимый по масштабам с арабской весной. Колбасит Венесуэлу, Эквадор, Боливию, Гаити, Уругвай и даже вполне благополучную по местным меркам страну – Чили. Впрочем, Чили давно уже благополучная страна и по сравнению с Восточной Европой, средняя номинальная зарплата в $1074 – это уровень Польши и Чехии. Чо бунтуют-то? Ну, не из-за повышения же стоимости проезда на метро на 30 песо (3,30 руб. по курсу)? Это даже на повод не тянет, не то что на причину.

https://kungurov.livejournal.com/249772.html
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathРост76
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»