Хтозагоднолишенескоропадський

История Украинской державы и УНР
Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8762
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30116 раз
Карма: +16/-0

Хтозагоднолишенескоропадський

Где Влад Бевх » 05 окт 2019, 20:34

Автор Павло Бондаренко

На фото: "Русский мир" марширує в Харкові через півтора року після обрання "когоугоднононепорошенко".

Упс-с-с... Та це ж 100 років тому. Через півтора року після того, як "зубожілий" народ на чолі з соціалістами з криками "когоугоднононескоропадского" скинув гетьманську владу і впав під тих, хто наобіцяв соціалізму і "сітний без пайка".

Коли в Харкові проходив цей парад ті, хто наприкінці 1918 року валив гетьманський уряд - усі ці швеці-петлюри-вінниченки-андрієвські-макаренки-чехівські були вже у Відні та Парижі або валізи туди пакували.

А народ, якому вони навішали макаронних виробів на вуха - під владою оцих... що в лаптях.
А ще через 10 років народ власних дітей з голоду їв...

До речі, а чи вам відомо, що починалося усе з підлості. Гетьман Скоропадський визволив Петлюру з тюрми під чесне слово не виступати проти діючого уряду - саме тоді Москва поперла на Україну.

Петлюра чесне слово дав. А покинувши узилище показав гетьману дулю й одразу рвонув до Білої церкви - формувати загони. Не проти Москви - проти Скоропадського. Бо ворог не в Кремлі(с).

А ще: чи відомо вам, що Скоропадський викликав усіх цих чехіських-петлюр-вінниченок-петрушевичей скопом і поодинці й умовляв: хлопці - війна; хлопці, Москва пре, хлопці, що ви робите...

А хлопці такі - та ми ДОМОВИМОСЯ. Як тільки тебе скинемо, анімців, які тебе зхищають виженемо - так і Домовимося. І війну припинемо. Нам з Москви уже пообіцяли - хто завгодно - тільки не Скоропадский.

Вінниченко з Петлюрою, а потім Петлюра з Чехівским насправді хотіли домовлятися з більшовиками. Вони навіть реально вірили, що з Москвою домовитися можна.

Вони навіть армію, яку формував гетьман, розігнали: там офіцери російською мовою розмовляють і за царя воювали, - не наші. Чому лютеранин, литовець, колишній царський полковник Радзінь у тебе в Генеральному штабі, а не патріоти з народу? Чому Генеральним штабом командує колишній царський генерал Рогоза, а не молодий патріот-солдат з пролетарською свідомістю?

І взагалі армія - це буржуйський інструмент поневолення. А ми мирні люди, нам армія не потрібна. Світ побачить, які ми мирні й розчулиться. А Лєнін поверне бронепоїзди на запасний путь. І настане мир на всій землі. І буде усім порівну. В багатих віднімемо - бідним дамо.

Ви серйозно не знали, що намагання Петлюри створити централізовану організовану армію з Генеральним штабом торпедувалися його ж соратниками? І що настрої загітованого петлюрівськими соціалістами населення був приблизно такий: нема мені чого в армію йти - от якщо дійдуть вороги до моєї Умані, от тоді я...

P.S. Написав оце й думаю: для кого? Да половина взагалі не зрозуміє цих історичних паралелей і сенсу тексту. Дев`ять з десяти про генерала Рогозу ніколи не чули. Половина навіть не помітить, що Русский мир" на цьому знімку в лаптях марширує.

А добрячий шмат почне зараз мені доводити, що Петлюра - величезний патріот, а Скоропадський зрадник. А ще частина - гудити й Петлюру, і Скоропадського та піднімати на щита Коновальця. А хтось згада Болбочана, якого Петлюра знищив, бо боявся конкурента.

А ще знайдуться прихильники Махна й скажуть: дурень це все писав...

А тисяча танків російських біля наших кордонів чекають. І 500 бойових літаків. І 300 бойових вертольотів. І 100 тисяч піхоти.
Чекають. на щось...
Або на когось...
76388 - Хтозагоднолишенескоропадський
За это сообщение автора Влад Бевх поблагодарили (всего 3):
ГошаSanekиван777444333
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Хтозагоднолишенескоропадський

Где Sanek » 05 окт 2019, 21:41

Все просто - ушли немцы :wink:
Несмотря на темпы и успехи, все это государственное строительство имело своей основой исключительно германские штыки, что и явилось в конечном итоге его ахиллесовой пятой. А немцы ушли неожиданно.
Когда уходят немцы...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Гошаиван777444333
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Хтозагоднолишенескоропадський

Где Sanek » 05 окт 2019, 21:42

Влад Бевх писал(а):
05 окт 2019, 20:34
І що настрої загітованого петлюрівськими соціалістами населення був приблизно такий: нема мені чого в армію йти - от якщо дійдуть вороги до моєї Умані, от тоді я...
Менталитет-с....
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Гошаиван777444333
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Хтозагоднолишенескоропадський

Где dnepr7 » 13 янв 2021, 20:16

Что 100 лет назад что сейчас - все одно и то же. Менталитет - моя хата с краю - он тут у всех. Бытие определяет сознание.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Украина - недолгие годы независимости»