Polska

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 03 май 2021, 03:15

Sanek, Здається, що немає :hz:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Polska

Где Lis1980 » 03 май 2021, 11:53

А что, нужно создать? ;)
Да пожалуйста!! Эмиграция, иммиграция, миграция..

За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Polska

Где Lumen » 20 май 2021, 11:46

Что за? :shok:

Лайнер Boeing 737-86X, принадлежащий Военно-воздушным силам Польши, подал сигнал о захвате. Об этом сообщил портал OpenSky Alerts.
130717 - Polska
Пилот отправил диспетчеру код 7500, означающий, что "самолет захвачен". Лайнер пролетел над Польшей, недалеко от границы с Чехией. На борту, предположительно, находятся представители польского военного командования.

Официального подтверждения этой информации пока нет.
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Polska

Где Lis1980 » 26 май 2021, 09:50

За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 01:08

А що там у Польщі? Якісь непорозуміння з ЄС. Та такі, що є загроза лишитися членства в Євросоюзі.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Polska

Где Lis1980 » 10 окт 2021, 01:30

Warisdeath писал(а):А що там у Польщі? Якісь непорозуміння з ЄС. Та такі, що є загроза лишитися членства в Євросоюзі.
https://www.dw.com/ru/varshava-hochet-v ... a-59448187
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 01:36

Lis1980, Дякую. Зараз почитаю.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 10 окт 2021, 01:47

:schead:
Треба ще польську сторону почитати.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Polska

Где Lis1980 » 10 окт 2021, 01:49

Человеческий принцип "каждый суслик - агроном" погубил СССР, погубит и Евросоюз ;) Никогда не верил в его светлое будущее.. боши с лягушатниками, значит, прокинули в том числе и Польшу с транзитом газа, и думали, что те утрутся??

Да здравствует 19 век!! )))))
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 11 окт 2021, 02:51

Десятки тисяч поляків вийшли на акцію «Залишаюся в ЄС»

Участь в акції взяли політики більшості опозиційних партій, а також громадські активісти, які закликали не допустити, аби дії влади призвели до виходу Польщі з ЄС.

Відкриваючи маніфестацію, колишній президент Євроради, голова найбільшої опозиційної партії “Громадянська платформа” Дональд Туск підкреслив, що “група перебранців у суддівських тогах за наказом лідера владної партії (Ярослава Качинського – ред.) з порушенням конституції вирішила вивести Польщу з ЄС”. Ідеться про рішення конституційного суду Польщі від 7 жовтня, відповідно до якого Основний закон держави має перевагу над нормами права ЄС.
Изображение

Туск закликав громадян боротися за незалежну, демократичну, європейську, чесну Польщу, де панує верховенство права. За його словами, влада "вже навіть не приховує того, що хоче вивести Польщу з ЄС".

Маршалок Сенату Томаш Гродзький нагадав, що верхня палата парламенту у п’ятницю ухвалила резолюцію на підтримку членства Польщі в ЄС. І Сенат як державна інституція наголошує на важливості європейського права.

Також виступали відомі польські актори, літератори, громадські активісти, учасники Варшавського повстання 1944 року. Усі вони закликали поляків не допустити виходу країни з ЄС.

Після маніфестації кількасот людей вирушили пікетувати офіс владної партії “Право і Справедливість”, дорогою виникали сутички з поліцією.

Подібні демонстрації відбулися у багатьох інших містах Польщі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 29 окт 2021, 23:02

Польський сейм схвалив проєкт будівництва стокілометрової стіни на кордоні з Білоруссю

Польські парламентарі у п'ятницю схвалили законопроєкт про будівництво стіни на кордоні з Білоруссю у відповідь на потік нелегалів, які опинилися в пастці у прикордонній зоні через відмову Мінська пускати їх назад на територію країни

Вартість стіни оцінюється приблизно в 353 млн. євро, планується, що загородження протягнеться більш ніж на 100 км на східному кордоні Європейського Союзу.

Очікується, що президент країни Анджей Дуда підпише законопроєкт найближчими днями. Раніше він заявляв, що підпише його, щойно парламент закінчить над ним роботу.

Наразі на кордоні встановлені тимчасові загородження.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 18 ноя 2021, 11:44

Молодці! :yes:

Дуда: Польща не визнаватиме жодних домовленостей Меркель з Лукашенком


Варшава не визнаватиме жодних домовленостей, які буде досягнуто щодо нормалізації ситуації на білорусько-польському кордоні без її участі, зокрема між виконуючою обов’язки канцлера ФРН Ангелою Меркель та Олександром Лукашенком.

Про це в середу заявили представники польської влади, зокрема президент Анджей Дуда та члени польського уряду.

Зокрема, під час візиту до Чорногорії президент РП Дуда заявив, що у телефонній розмові з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром він підкреслив: Польща не визнає жодних домовленостей, які буде прийнято без польської сторони. Він зазначив, що має на увазі телефонні розмови Меркель з Лукашенком.

Президент РП підкреслив, що Варшава реалізовуватиме лише такі домовленості, у виробленні яких братиме безпосередню участь.

"Ми - суверенна країна, яка має право самостійно вирішувати про себе і ми без жодних умов реалізовуватимемо це право",- підкреслив Дуда.

Речник МЗС Польщі Лукаш Ясіна в ефірі телеканалу TVP Info заявив в середу, що польська влада прийняла рішення не вести переговорів з Росією щодо кризи на польсько-білоруському кордоні.

“Наша влада прийняла рішення не проводити таких переговорів. Я також не бачу з російської сторони бажання проводити такі розмови”,- заявив Ясіна.

Речник польського уряду Пьотр Мюллер заявив у середу, що прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький провів телефонну розмову з Меркель про ситуацію на кордоні Польщі з Білоруссю.

Раніше представники польської влади заявляли, що безпосередні переговори західних лідерів з Лукашенком не є вдалим рішенням.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Батька ПиночетLumenГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 03 сен 2023, 05:00

157991 - Polska
Кандидатка до сенату Польщі Малгожата Зих після зняття з виборів перепросила у Путіна за те, що раніше назвала його воєнним злочинцем

У соцмережах політикиня раніше опублікувала заяву, в якій засудила дії Путіна, назвавши їх злочином. Це було потрібно, щоб виконати ультиматум голови "Польської селянської партії" для потрапляння у виборчий список.

У п'ятницю стало відомо, що Зих не балотуватиметься до сенату. Наступного дня вона опублікувала новий пост, в якому заперечила, що Путін є воєнним злочинцем і навіть перепросила в нього, що назвала його так у своїй попередній заяві: "Не можна засуджувати іншу людину, бо це може зробити тільки Бог".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 28 фев 2024, 00:36

Польські правоохоронці затримали біля польсько-білоруського кордону журналіста Української Правди Михайла Ткача разом із оператором, коли він знімав матеріал про транзит продукції між Польщею та Росією і Білоруссю. Відзняті матеріали поляки частково видалили.

Михайло Ткач працював біля польсько-білоруського кордону (Підляське воєводство межує з білоруською територією) разом із оператором, знімаючи матеріал про транзит продукції між Польщею та Росією і Білоруссю.

Після цього до нього підійшли поліцейські, які показали свої посвідчення, далі відвезли в комендатуру, обшукали машину й техніку, і після чотирьох годин та допиту за участі спецслужб – відпустили.

Головна редакторка "Української правди" Севгіль Мусаєва вказала, що ситуацію вдалось владнати лише після розголосу та за підтримки посольства України в Польщі

Тут Ткач розповідає як це було



Польська поліція заявила, що нікого не затримувала

Поліція Підляського воєводства ввечері 27 лютого опублікувала коротке повідомлення про те, що "не затримувала журналіста з України" – це сталось після того, як про затримання розповів журналіст "Української правди" Михайло Ткач.

"Увага, фейкові новини! Підляська поліція не затримувала журналіста з України. Це неправдива інформація".
Изображение

Повідомленням, яке поширила поліція Підляського воєводства, також поділився верифікований акаунт поліції Польщі.

У коментарі виданню Wirtualna Polska посол України в Польщі Василь Зварич підтвердив, що втрутився у справу затриманого журналіста: "Вони знімали рух поїздів, запускали дрон. Поліція вирішила перевірити, хто це був, щоб це не виявилися провокатори. Справа була швидко вирішена".

Оновлено о 23:27: Пізніше поліція повідомила, що офіцери вжили заходів, щоб встановити особи людей, перебування яких у прикордонній зоні стурбувало мешканців. Після встановлення осіб, їх відпустили.

Изображение

Хоча правоохоронці Польщі не уточнюють, якого саме журналіста мають на увазі, раніше 27 лютого про інцидент із затриманням повідомив журналіст "Української правди" Михайло Ткач. Також на зв'язок між цими двома подіями вказують і деякі польські ЗМІ.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 28 фев 2024, 00:43

:hm:

В принципі, коли прикордонники бачать, що щось дивне відбувається на кордоні, та ще й і з коптером, то їхні дії цілком правильні.

А з іншого боку напевно Ткач хотів побачити і засняти щось таке, що не для розголосу. А може і побачив та засняв? :hz:

П.С.
Професійна реакція прикордонників. Але чому вона не спрацьовує так само на блокування наших вантажівок і на тих, хто розсипає наше збіжжя? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25126
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Polska

Где Warisdeath » 29 фев 2024, 23:46

Автор: Михайло Ткач

"Кілька днів тому нашу знімальну групу затримали польські правоохоронці неподалік від польсько-білоруського кордону.

Ми вирушили туди для того, щоб побачити масштаби товарообігу між Польщею та Білоруссю.

Ми поїхали саме в ті дні, коли напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення Росії польські фермери, або ті хто за ними стоять, повністю заблокували пункти перетину кордону з Україною.

Інколи навіть для військової техніки та гуманітарної допомоги.

Докладніше – у відео".




А тепер треба або переклад, або субтитри англійською і польською мовами.

Чекаємо на реакцію :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Polska

Где Александр Сергеевич Перижняк » 01 мар 2024, 15:16

Поляки як бідні родичі Європи

польскі фермери як і польскі водії свого часу посунули інших тепер бояться що посунуть їх.

у Європі яка дуже різна за доходами населення фермери є у Польщі Голландії Угорщіні Франції вони отримують різні суми компенсацій від ЄС.

у Німеччині здається вже немає там трактори безпілотники та люди не хочуть копирсатися у землі наука подбає про те щоб усі овочі та фрукти зростали самі .люди будуть жити у місцях .

Звичайно що фермери це не інтеллектуали та погано знаються на політиці війна економічно вдарила по полякам і там може початися стагнація.


жити стало гірше пише мені знайома робити більше за менші гроші. Європа не однорідна. У Франції фермер отримує 1400 євро компенсації а у Польщі 7000 .

Звичайно для нас це взагалі фантастика . Але що хорошого люди швидко звикають.

єврооптімізм стрімко тає від спеки буденної європейської реальності яка виявилася зовсім не такою як нам розповідали .
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70500 раз
Карма: +11/-0

Polska

Где Lumen » 05 мар 2024, 11:45

На полигоне в районе города Нова-Демба Подкарпатского воеводства проходят совместные учения ВС Польши и ВС Словении.
Изображение Изображение Изображение Изображение
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathАлександр Сергеевич Перижняк
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Polska

Где Александр Сергеевич Перижняк » 05 мар 2024, 20:49

Страйкеры .
А где же чехи словаки румыны венгры понятно .
Вся молодая Европа должна объединится вокруг нас .
Им надо понимать что американцы дали страйкеры но нужны большие дальнобойные ракеты с тепловыми ловушками дроны и нужен договор с нами .
Правда Ззз неубедителен .
Нужен военный союз вокруг нас . Европа против гуннов . Но но но много причин понимаем
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»