Нюрнбергский процесс

История Второй мировой войны и предшествующих ей событий
Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Нюрнбергский процесс

Где Рост76 » 09 дек 2019, 07:25

Подсудимые Нюрнбергского процесса над главными военными преступниками во время перерыва судебного заседания.
83995 - Нюрнбергский процесс
Первый ряд (слева направо): Г. Геринг, Р. Гесс, В. Кейтель и Э. Кальтенбруннер, который разговаривает со своим защитником. Второй ряд: К. Дениц (разговаривает со своим защитником О. Кранцбюлером), Э. Редер и А. Йодль (стоит).
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Нюрнбергский процесс

Где Рост76 » 09 дек 2019, 07:26

Немецкий военнопленный под наблюдением американского солдата-охранника льет воду для умывания в камеру бывшего главнокомандующего Кригсмарине Германии (ушел в отставку 30.01.1943 г.) гросс-адмирала Эриха Редера (Erich Johann Albert Raeder, 1876—1960) в нюрнбергской тюрьме.
83996 - Нюрнбергский процесс
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Нюрнбергский процесс

Где Рост76 » 09 дек 2019, 07:27

Представители советской прессы в комнате отдыха Дворца юстиции в Нюрнберге во время международного судебного процесса над главными нацистскими военными преступниками.
83997 - Нюрнбергский процесс
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Нюрнбергский процесс

Где Рост76 » 09 дек 2019, 07:28

Фотокорреспондент ТАСС Евгений Ананьевич Халдей (1917—1997) с фотоаппаратом Graflex Speed Graphic в Нюрнберге. Фотоаппарат он получил в подарок от фотографа Роберта Капы и использовал его во время Нюрнбергского процесса.
83998 - Нюрнбергский процесс
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Нюрнбергский процесс

Где Рост76 » 09 дек 2019, 07:29

Главный обвинитель от СССР Роман Андреевич Руденко (1907—1981) выступает на Нюрнбергском процессе.

Слева за ним сидит советская делегация. Первый в левом ряду — заместитель Главного обвинителя полковник юстиции Юрий Владимирович Покровский (1902—1953), первый в правом ряду — помощник Главного обвинителя государственный советник юстиции 3-го класса Николай Дмитриевич Зоря (1907—1946). За столом справа сидит делегация Франции.
83999 - Нюрнбергский процесс
Источник: Klaus Kastner. «Die Völker klagen an. Der Nürnberger Prozess 1945—1946».
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Нюрнбергский процесс

Где Рост76 » 09 дек 2019, 07:31

Герман Геринг (Hermann Goering), Рудольф Гесс (Rudolph Hess), Иоахим фон Риббентроп (Joachim Von Ribbentrop) и Вильгельм Кейтель (Wilhelm Keitel) на скамье подсудимых Нюрнбергского процесса.
84000 - Нюрнбергский процесс
За это сообщение автора Рост76 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenSanek
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Нюрнбергский процесс

Где Warisdeath » 02 окт 2021, 03:26

Страта есесівця з концтабору “Дахау”, 1946 рік.

Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаLumenSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Нюрнбергский процесс

Где Warisdeath » 02 окт 2021, 03:38

У 75-ту річницю вироку Нюрнберзького трибуналу відносно головних злочинців "третього рейху" в інтернет викладені понад 5 тисяч протоколів судового процесу.

Вчені Стенфордського університету оцифрували та опублікували в інтернеті документи і стенограми виступів Нюрнберзького процесу. Результати цієї роботи, що тривала понад 20 років, тепер може побачити будь-хто в будь-якій точці світу, повідомляє німецький телеканал ARD у п'ятницю, 1 жовтня, в 75-ту річницю проголошення вироку Міжнародного військового трибуналу в Нюрнберзі.

За словами професора Стенфордського університету, керівника кафедри прав людини і міжнародного правосуддя Девіда Коена, "ці документи не повинні залишатися в якомусь архіві, що знаходиться тільки в розпорядженні істориків та експертів". "Ми повинні використовувати сучасні технічні можливості, щоб охопити набагато ширшу і глобальну аудиторію", - заявив він в інтерв'ю кореспонденту ARD у Лос-Анджелесі.

Ідея створити відкритий віртуальний архів документів Нюрнберзького процесу з'явилася у Коена і німецького професора юриспруденції Дітера Зімона в 1998 році. У той час Девід Коен керував Центром вивчення військових злочинів в Університеті Берклі, а Зимон був директором Інституту історії європейського права імені Макса Планка у Франкфурті-на-Майні.

Обсяг архіву перевищує 50 терабайт. До нього увійшли 5215 протоколів Нюрнберзького процесу, що включають близько 270 тисяч оцифрованих сторінок паперових документів. Серед них - стенограми слухань англійською, французькою, німецькою та російською мовами, надані обвинуваченням і захистом речові докази і вирок. За всіма документами працює пошук за текстом. За словами Девіда Коена, 64 відсотки всіх документів німецькою мовою. У найближчі місяці його команда планує систематизувати ці документи та оформити їх у вигляді онлайн-експозицій з поясненнями.

Влітку 2022 року в архів будуть включені понад 1000 годин аудіозаписів судових засідань. Крім того, Коен має намір спільно з Університетом Ерланґена-Нюрнберга створити аналогічні онлайн-архіви за дванадцятьма подальшими процесами Міжнародного військового трибуналу в Нюрнберзі.

Офіційні архіви Міжнародного військового трибуналу в Нюрнберзі були передані Міжнародному суду ООН (ICJ) у Гаазі в 1950 році. ICJ і його секретаріат є хранителями всього архіву. Матеріали з нього "люб'язно надані Міжнародним судом ООН для некомерційних особистих, дослідницьких або навчальних/освітніх цілей", вказується на сайті онлайн-архіву.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаLumenSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Нюрнбергский процесс

Где Warisdeath » 02 окт 2021, 03:42

Виступ однієї зі свідків на Нюрнберзькому процесі 28 січня 1946 року
Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
ГошаLumenSanekРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Нюрнбергский процесс

Где Гоша » 02 окт 2021, 05:38

Все это ерунда.Пока не признают, и не осудят преступления СССР и союзников,в той войне,картина весьма печальная складывается,да и картину сложить нельзя,так моментик,где немцев мешают с говном.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 4):
WarisdeathLumenSanekРост76
Рейтинг: 33.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Нюрнбергский процесс

Где Warisdeath » 02 окт 2021, 16:57

Гоша писал(а):
02 окт 2021, 05:38
Пока не признают, и не осудят преступления СССР
:good:
Однозначно.
На мій суб'єктивний погляд головною помилкою людства є те, що засудивши нацистський режим, вони не засудили комуністичний. А іншими словами, режим Гітлера засудили, а режим Сталіна ні. Більше того, вони приєднали його до переможців. Це глобальна, геополітична помилка, наслідки якої ми відчуваємо до сих пір і ще довго будемо відчувати.
Але хто ж піде на таке засудження? Хто візьме це на себе? Здається, що ніхто.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
LumenSanekГошаРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Нюрнбергский процесс

Где Lis1980 » 02 окт 2021, 18:21


Warisdeath писал(а): :good:
Однозначно.
Вы специально не всю цитату выделили? ;) Там было "и союзников". А по сравнению с ними у СССР именно военных преступлений - кот наплакал!! Да и нет практически!! Или вы не знаете сколько мирных жителей были убиты авиацией США и Британии?? Атомные бомбардировки??
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Нюрнбергский процесс

Где Lis1980 » 02 окт 2021, 18:29

Вот вам и ответ почему никто не будет осуждать СССР в разрезе "военных преступлений Второй мировой".. По сравнению с потенциальными "судьями", СССР - просто белая овечка!! Начни такой процесс, судьи бы вышли на самих себя.. А там тааакоеее!!! ;) Или это бойцы РККА с черепами немцев фотографировались?? Или напалмом поливали целые кварталы Токио, где старики, женщины и дети??
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Нюрнбергский процесс

Где Warisdeath » 03 окт 2021, 00:05

Lis1980 писал(а):
02 окт 2021, 18:21
Вы специально не всю цитату выделили?
Так
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekLumenГошаРост76
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Нюрнбергский процесс

Где Warisdeath » 03 окт 2021, 01:05

Lis1980 писал(а):
02 окт 2021, 18:21
А по сравнению с ними у СССР именно военных преступлений - кот наплакал!!
ЗдрастІ. За ведення бойових дій, та ще й під час війни хіба хтось когось колись засудив судовим процесом? За ці дії людство зазвичай обурюється, виказує глибоке занепокоєння, інколи аж дуже глибоке, вводить санкції, створює антиякусьтам коаліцію, тощо. Якби судилися за ведення бойових дій, то судові процеси ніколи б не закінчувалися)) Війни ж як були, так є і на жаль будуть.

На цьому процесі судили за злочини перед людством. За репресії, за концентраційні табори, за знущання над мирним населенням, за війну проти всього світу, за жорстоке поведження з цивільними, з полоненими, за вивезення цивільного населення з окупованих територій для важкої праці, вважай у рабство, за германізацію окупованих територій, за вбивства тих, хто не підтримував нацистський режим, за вбивства за національною ознакою і так далі. Здається там щось було за ведення бойових дій. Але там зазначалося, що це були дії, які велися без воєнної необхідності і призводили до спустощення міст і інших населених пунктів.

І що з перерахованого робили союзники?
А що з перерахованого не робив сталінський режим? Хіба що германізацію. І лише тому, що робив русифікацію.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Нюрнбергский процесс

Где Lis1980 » 03 окт 2021, 01:31

Здрасьте! Правильно, пункт 3 - военные преступления.. это как раз во время боевых действий. Подпункт этого пункта "бесцельные разрушения больших и малых городов и деревень, опустошения, не оправданные военной необходимостью" вообще идеально подходит авиации союзников.. Или вы считаете гросс-адмирала Деница осудили за геноцид?? ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Нюрнбергский процесс

Где Lis1980 » 03 окт 2021, 01:41

Даже сам Кертис Лемей, в ведении которого были все стратегические воздушные операции против Японии, однажды заметил - "если мы проиграем войну, меня осудят как военного преступника"..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Нюрнбергский процесс

Где Lis1980 » 03 окт 2021, 01:45

Чтобы правдиво изучать историю нужно выбросить из головы эмоциональные понятия наши - не наши, хорошие - плохие.. смотреть на все беспристрастно, как инопланетянин ;) Я в соседней теме лекцию Панасенкова разместил - он говорит о том же.. рекомендую ;)

Выше я писал именно о "военных преступлениях". Конкретно о них, не углубляясь в другие пункты Нюрнберга, касаемо геноцида, человечности и прочего глобального.. Повторю - по ним у союзников неоспоримое преимущество перед СССР!! Это железобетонный факт!!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25125
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76438 раз
Карма: +14/-0

Нюрнбергский процесс

Где Warisdeath » 03 окт 2021, 02:19

Lis1980, До чого тут наші не наші? Ще раз повторю: хто, де, коли і кого засудив судовим процесом за ведення бойових дій? Тобто, щоб суто тільки за це.

На Нюрнберзькому процесі судили за нацистський режим, який став причиною світової катастрофи.
Так само як судили режим Мілошевича. Тобто за всі геноциди і порушення прав людини, які в результаті призвели до війни.

За Вашою логікою треба судити США за ядерну атаку на Хіросіму і Нагасакі. Так, і я згоден, що треба. Але чомусь нікому не прийшло в голову подати позов в Гаагу за це. Тим більше, що тоді по свіжому все можна було робити і судити всих і кожного. Але чомусь не судили. І точно не за те, що то були США, а не якась інша держава. Якусь іншу державу, яка б скинула "Малиша" і "Толстяка", також би не засудили.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаРост76
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6928
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20975 раз
Карма: +3/-0

Нюрнбергский процесс

Где Lis1980 » 03 окт 2021, 02:23

1. Я же упомянул кого. Гросс-адмирала Деница. За ведение "неограниченной подводной войны".
2. Победителей не судят ;) Проиграй США в войне, их бы засудили 100%.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
LumenГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Вторая мировая»