Молдова

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Молдова

Где Sanek » 26 окт 2021, 02:44

Warisdeath писал(а):
26 окт 2021, 02:34
Молдові виставляють борг за Приднєстров'я
700 млн. долга, вокруг которого весь сыр бор, это БЕЗ Приднестровья...
Если с Приднестровьем, то там гуляют астрономические цифры в 7 миллиардов.

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Молдова

Где Sanek » 26 окт 2021, 02:46

Warisdeath писал(а):
26 окт 2021, 02:41
Я не бачу зв'язку
Если мы чего-то не видим, то это не значит, что этого нет... :wink:
Все в нашем мире связано... физика... где-то прибывает, значит где-то убывает...


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 26 окт 2021, 02:49

Sanek писал(а):
26 окт 2021, 02:44
700 млн. долга, вокруг которого весь сыр бор, это БЕЗ Приднестровья...
Если с Приднестровьем, то там гуляют астрономические цифры в 7 миллиардов.
У Молдови немає коштів купляти газ за тою ціною, яку їй пропонує газпром. А знижку їй нададуть лише за виконання умов. Від виконання цих умов Молдова відказалася.
Ось і все.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 26 окт 2021, 02:51

Sanek, Поговоримо про це завтра.
Я :lazy:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Молдова

Где Sanek » 26 окт 2021, 02:52

Warisdeath писал(а):
26 окт 2021, 02:49
Від виконання цих умов Молдова відказалася.
Малэнькая и гордая птычка... :wink:
Ну поглядим, что дальше будет. Прецедент как бы...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Молдова

Где Гоша » 26 окт 2021, 03:57

Ход мысли у Санька верный.Только надо прибавить,что кацапоиды удачно выкорыстовують ситуацию.
За это сообщение автора Гоша поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 29 окт 2021, 22:55

Молдова домовилася про контракт із «Газпромом». Ціну газу розраховуватимуть за формулою, яку запропонував Кишинів
Про це повідомило Міністерство інфраструктури Молдови.
Изображение

У «Газпромі» підтвердили домовленість і повідомили, що за оновленим контрактом постачання газу до Молдови почнеться 1 листопада. Умови контракту російська компанія назвала взаємовигідними.

Досі «Газпром» постачав газ до Молдови у межах угоди, укладеної ще у 2006 році й продовженої на початку жовтня. Згідно з нею, встановлювалася індексна ціна газу (тобто така, що залежить від спотової ціни — короткотермінових розрахунків на ринку).

Як наслідок, зараз ціна російського газу для Молдови відбивала коливання на газовому ринку й становить 800 доларів за тисячу кубометрів. Це втричі більше за ціну на початку 2021 року (250 доларів). Тому Кишинів прагнув переглянути контракт із «Газпромом».
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Молдова

Где Sanek » 30 окт 2021, 02:08

Sanek писал(а):
26 окт 2021, 02:52
Малэнькая и гордая птычка...
Не долго трепыхалась...
Warisdeath писал(а):
29 окт 2021, 22:55
Ціну газу розраховуватимуть за формулою, яку запропонував Кишинів
Утю-тю-тю... победили што-ли? :wink:
Правда контракт на целых 5 лет и "детали не разглашаются" :secret:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Молдова

Где Lis1980 » 30 окт 2021, 18:56

За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathГоша
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 03 ноя 2021, 21:09

Молдовськи ківи, мураєви з рабіновичами :fp:

У студії скандального телеканалу ТV-8 обговорили умови продовження договору з російським монополістом «Газпромом» на постачання газу. Водночас гість, якого запросили висловити свою думку з приводу досягнутих домовленостей з Росією та енергетичного шантажу Молдови, режисованого Москвою, Йон Ефрос зазначив, що співпраця з Україною могла б бути для Молдови ще небезпечнішою. Ведуча телеканалу Маріанна Раца підсумувала, що «це був би капкан».

Попри те, що ведуча зазначила, що інформація не відповідає дійсності, Ефрос звинуватив Україну в тому, що вона тисне на молдовську сторону.

«Навіть якщо це було б правдою, невідомо, чим для нас обійшлося таке втручання української сторони, тому що ми не знаємо, які умови поставила б українська сторона. Не забуваємо, що вже 10 років, як ми ведемо перемовини про Дністровську гідроелектростанцію, з якою у нас кардинально різні погляди. І ще ніколи б не було для українців такої вигідної ситуації, в якій би вони могли сказати: «хлопці, ми вам допоможемо, але будьте більш зговірливими», – сказав спікер.

Ведуча Маріанна Раца зазначила, що це міг би бути капкан. «Абсолютно, тому що на відміну від газу та електроенергія, дякуючи Богу, замінна, вода – ні…Тому, я боюся, що наслідки могли б бути набагато драматичнішими», – сказав Ефрос.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Молдова

Где Lis1980 » 22 ноя 2021, 20:24

«Газпром» предупредил Молдавию, что может остановить поставки газа через 48 часов, если не получит платеж, приходившийся на 22 ноября. Об этом сообщил представитель компании Сергей Куприянов в эфире телеканала «Россия 24».

Концерн «крайне разочарован невыполнением молдавской стороной своих контрактных обязательств», заявил он. Куприянов пояснил, что при заключении нового контракта одним из условий была выплата всех платежей в срок.

«Имея в виду сложную, весьма сложную ситуацию в экономическом и финансовом положении Молдавии, руководствуясь стремлением сохранить для Молдавии возможности выплаты ее долговых обязательств в отношении «Газпрома», а также позицию президента России, к которому молдавская сторона неоднократно обращалась за содействием, «Газпромом» было принято решение подписать контракт практически на условиях молдавской стороны, но с существенным и важным пунктом: Молдавия в срок осуществляет 100% текущих платежей за газ», — пояснил он.

Платеж «Газпрому» так и не поступил.

«Мы договаривались, что новые долги они не копят, раз не платят — поставка прекращается», — объяснил РБК собеседник, знакомый с ходом переговоров «Газпрома» и Кишинева. Источник РБК в «Газпроме» отметил, что в новом контракте штрафов за просрочку платежей не предусмотрено.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Молдова

Где Sanek » 23 ноя 2021, 00:35

Lis1980 писал(а):
22 ноя 2021, 20:24
Платеж «Газпрому» так и не поступил.
Чтобы заплатить долг нужно взять в долг... :old:

Компания «Молдовагаз» обратилась к правительству Молдавии с просьбой предоставить займ для оплаты газа по контракту с «Газпромом». Об этом в эфире телеканала Jurnal TV сообщил глава «Молдовагаза» Вадим Чебан. «В сентябре мы покрыли задолженность своими силами, сейчас работаем вместе с правительством. Сейчас нужно заплатить за октябрь и середину ноября», — сказал он. По его словам, «Молдовагаз» обратился к правительству, чтобы получить помощь в виде займа. «Мы должны 1,3 млрд леев (около $74 млн)», — уточнил Чебан.
Sanek писал(а):
26 окт 2021, 02:38
молдавашки будут мерзнуть... и судорожно искать деньги
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Молдова

Где Sanek » 22 янв 2022, 01:36

Россия направила «своих людей» в Приднестровье, чтобы помешать Молдавии стать независимой от СССР, заявила президент Молдавии Майя Санду в интервью телеканалу Pro TV. Сейчас Кишинев пытается договориться с Москвой о выводе войск из Приднестровья.

«Война в Приднестровье была попыткой помешать независимости Молдавии. Силы, которые которые не хотели, чтобы мы стали независимыми, пытались остановить данный процесс. <...> Всем совершенно ясно, что Россия направила своих людей для этих действий против Молдавии», — сказала Санду.

Второй Зе? Пытается??? договориться??? Ню-ню... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаLumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Молдова

Где Lumen » 01 апр 2022, 23:13

Молдова не может присоединиться к санкциям, введенным против России, поскольку так страна может остаться без газа и электроэнергии, - заявила президент Майя Санду в интервью Radio Europa Liberă.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 02 апр 2022, 00:20

Все-таки треба трохи розширити її слова, а то виходить так, що вона підтримує росію. Хоча з іншого боку вони ж можуть і в Румунії і в Україні купувати і газ і електрику :hm:

"Коли ми говоримо про санкції загалом, не вдаючись у деталі, це дуже поверховий підхід. Давайте обговоримо, що можуть означати санкції з погляду експорту та імпорту: у нас і так немає доступу ні на український ринок, ні на російський та білоруський. Бо є ця перешкода - війна. І експорт, і імпорт із цими країнами заблокований", - сказала Санду.

Вона також наголосила, що Молдова "користується повною підтримкою своїх західних партнерів". Крім того, вони навіть намагатимуться допомогти Кишиневу знайти альтернативні варіанти щодо енергоресурсів.

Вона також підкреслила, що найважливішою залежністю Кишинева від Москви є енергоресурси і додала, що поки Молдова не має іншого рішення цього питання.

"Чи можемо ми сьогодні залишити країну без природного газу та електрики? Ні, ми не можемо. Ні заради наших громадян, ні заради 100 тис. українських біженців, 50 тис. з яких діти", - зазначила Санду.

На слова журналістки про те, що Київ нібито "розгніваний ставленням Молдови", Санду відповіла:

"Звичайно, ми маємо зробити все, щоб зупинити цю війну. Але є певні речі, які ми маємо забезпечити для наших громадян. Залишивши країну без енергоресурсів та дестабілізувавши ситуацію тут, ми не допоможемо нікому: ні Молдові, ні Україні, ні нашим партнерам на Заході".

П.С.
Якщо справа в ціні, то дешевий російський газ дуууууууууже дорогий
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаSanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Молдова

Где Lumen » 02 апр 2022, 00:36

Warisdeath писал(а):
02 апр 2022, 00:20
Хоча з іншого боку вони ж можуть і в Румунії купувати газ, а в Україні струм
Значит не могут. Вопрос не сколько цены, а то, что они должны "Газпрому" и оплачивают долг, получая газ и формируя новый долг.

Вообще ситуация занятная. ЕС, имея ВВП 15 триллионов против 1,4 российского, не может обеспечить ни газом, ни электроэнергией крошечную Молдову. Закономерный результат десятилетий правления евроидиотов, для которых 1,5% гипотетического глобального потепления и Грета важнее всего остального :bt:
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаSanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 02 апр 2022, 22:18

Війна росії проти України змушує визначатися зі своєю позицією чимало європейських держав. Зі зрозумілих причин особливу увагу ми звертаємо на дії наших сусідів та партнерів.

Удар в спину: чому Санду та Спину грають проти України?

https://zahidfront.com.ua/news/Udar-v-s ... krani.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7463
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25694 раза
Карма: +2/-0

Молдова

Где Bikini » 02 апр 2022, 23:01

Странный сайт. Резануло "Молдова, як відомо, конкурує з Україною за неприємний титул найбіднішої країни Європи", хотя да, так и есть. Молдова даже вырвалась вперед. https://ru.tradingeconomics.com/country ... ent=europe
Хотя мы знаем, что теневой ВВП Украины в статистику не попадает. Как наверное и в Молдове.
За это сообщение автора Bikini поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 02 апр 2022, 23:44

Bikini, Так, теж різануло.

Я не знаю що це за сайт. Я знаю автора. А ще того, хто розмістив на своїй сторінці цитати з цього тексту і посилання на цей сайт.
Тому я і приніс нам.

П.С.
Звичайно, що я кажу не про особисте знайомство)) А про те, що це люди відомі. І я їх читаю
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Молдова

Где Warisdeath » 21 окт 2022, 22:42

Мешканців Молдови попередили про віялові відключення електроенергії через удари РФ по Україні

Молдовська компанія Premier Energy, яка постачає електроенергію споживачам у центрі та на півдні країни, попередила про можливі віялові відключення через дефіцит електроенергії у пікові години споживання.

Як повідомили у Premier Energy, 21 жовтня державний постачальник електроенергії Energocom поінформував компанію про дефіцит у розмірі 284 МВт.

Причина дефіциту – проблеми з постачанням електроенергії до Молдови. Раніше країна отримувала 70% усієї необхідної їй електроенергії від розташованої на території невизнаного Придністров'ї Молдовської ДРЕС (належить російському "Інтер РАО"), а решту 30% забезпечував імпорт з України, яка вимушено припинила постачання електроенергії через російські удари по енергетичних об'єктах.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»