Президент Зеленский

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 26 сен 2021, 01:40

Lis1980, а если завтра Петушарий всех призовет прыгать вниз с крыши 9-этажного дома - тоже пойдут прагать? Голова человеку дана не только для того чтобы в нее есть...
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 сен 2021, 02:21

dnepr7 писал(а):
25 сен 2021, 11:04
Родители имеют полное право любить и гордиться своими детьми.
Це природньо любити своїх дітей. Це норма життя.

Але.
Коли твоя дитина стає відомою, то ти маєш розуміти, що не всім вона буде подобатися.
А коли твоя дитина пішла у велику політику, то ти маєш бути готовим до того, що аплодисментів там не буде.

На що розраховував папа, коли робив цей допис? Він думав, що будуть суцільні поцілунки і лайки. Чому він так думав? Да тому, що він досі живе у своєму замкнутому світі.

До речі, цей самий папа на самому початку каденції свого синачки назвав багатьох українців біомасою. Так в такому разі що можна очікувати від біомаси? Саме це, а більше нічого.

І ще. Такі дописи взагалі-то принижують самого президента. Такі дописи розраховані на інфантилів, або просто на малих дітей. Але ніяк не на дорослу аудиторію.
dnepr7 писал(а):
25 сен 2021, 11:04
я вот думаю что выливать тонны ненависти - это зря.
Від любові до ненависті так небагато.
Там же в основному і пишуть ті, хто любив.

Що до мене, я теж не підтримую ненависть. Але він вийшов у публічний простір. А в цьому просторі дуууууууууже багато думок, поглядів, культури поведінки. Так що се ля ві))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 сен 2021, 02:29

dnepr7 писал(а):
26 сен 2021, 01:40
а если завтра Петушарий всех призовет прыгать вниз с крыши 9-этажного дома - тоже пойдут прагать
Дик. Так Петушарій і не казав писати зневажливі пости. Він, як я зрозумів, закликав просто писати. Тобто він звернув увагу суспільства на те, що папа зареєстрував сторінку в інстє. І все. І народ побачив цю сторінку.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 26 сен 2021, 02:39

Warisdeath писал(а):
26 сен 2021, 02:21
Від любові до ненависті так небагато.
Там же в основному і пишуть ті, хто любив.
Любовь это навсегда. А если она прошла - то это значит что ее и небыло никогда.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 сен 2021, 03:06

dnepr7, Добре, нехай так.
Виправлюсь.
Пишуть ті, хто сподівався, хто повірив, хто здійснення своїх мрій з'єднав з Володимиром Зеленським.

Так підходить?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Lumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 26 сен 2021, 04:20

Warisdeath, да да - а интернет создан для того чтобы анонимно обсирать друг друга.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 26 сен 2021, 11:40

dnepr7 писал(а):Warisdeath, да да - а интернет создан для того чтобы анонимно обсирать друг друга.
Кто вас заставляет анонимно.. добавьте в подпись паспортные данные ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 4):
dnepr7ГошаWarisdeathLumen
Рейтинг: 33.33%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 26 сен 2021, 15:45

Lis1980, Это - цитата из культового фильма "Джей и Молчаливый Боб наносят ответный удар" (2001)
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 27 сен 2021, 11:22

Изображение

Ой, які ми нєжні. Ти диви. Закривай сторінку і виходь з соціальних мереж. А краще скажи своєму синачкє покинути пост, який він захопив, і одразу побачиш неймовірну кількість подяки :yes: Не будеш встигати захоплюватися вдячними дописами :blum1:

Нє, ну це ж треба бути такому впертому і геть не розуміти ситуації :wink: До чого тут Шарій? Ми і без папи знаємо, що Шарік ще той мудило, але чому папа не хочу включити логіку і подумати? Звичайно ж, краще назначити винних і думати, що то якісь проплачені і працюють на заказ. Але в такому разі виникає питання: "а де ті мільйони, що палають народною любов'ю? Чому не захищають свого бубочку?" Безкоштовно :wink:
А про заклик провести перевірку людей, які йому писали, то тут папа геть береги поплутав. У нас немає комунізму, і навіть синачка його не пободує. І, взагалі, це заклик до узурпації влади.

І головне. А чому ж папа не обурювався, коли його синачка своїми дебільними жартами обзивав, принижував, глузував над іншими політиками? І, навіть інколи не тільки за їхню політичну діяльність, а за і природні вади (наприклад дефект мови Парубія), що геть неприпустимо для нормальної людини. А коли Вова глузував над Україною, в той час, коли її посипали братушки градами, папі було смішно? Він же не обурювався?

Дивно, дуже дивно, що професор, а закон бумерангу не знає :crazy: або не знає як він діє :acute:
Изображение

Ой, бійся своїх бажань. Бо як встануть, та як підуть... :pleasantry:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Lumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 27 сен 2021, 12:28

Warisdeath, Я вот считаю что человек имея свою страницу в социальной сети - должен иметь право заблокировать комментарии или их удалить или заблокировать автора. Потому что это не свобода слова. Это - право частной собственности. Это твоя страница и ты должен иметь возможность следить на ней за порядком так как считаешь нужным. А еще - такой подход не будет провоцировать и поощрять в обществе проявление НЕНАВИСТИ - ибо м все граждане одной страны - Украины - и грызться друг с другом это недостойно.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 27 сен 2021, 13:48

dnepr7, Так нехай закриває. Хто йому заважає?
Зрозумійте, що він не для того її відкривав, щоб вона була закритою. В закритій будуть лише ті, хто його обожнює. Я думаю, що він був впевнений, що поллється єлей і обожнювання. А полився бруд. І це стало для нього неочікувано. І замість того, щоб зробити висновки, він вирішив, що ці всі люди пишуть не від щирого серця і висловлюють свої думки, а що ці люди пишуть на заказ. Зараз він звинувачує Шарія. Скоро з'являться інші прізвища.
dnepr7 писал(а):
27 сен 2021, 12:28
А еще - такой подход не будет провоцировать и поощрять в обществе проявление НЕНАВИСТИ - ибо м все граждане одной страны - Украины - и грызться друг с другом это недостойно.
Так, гризня не додає нам гідності. Але генератором ненависті є сам ОП. Замість того, щоб виступати під гаслами, що "Україна єдина", як це було при попередниках, не дивлячись на те, що точно так і набагато більше лилося бруду і вдвертої брехні на керівництво держави, теперешні очільники ОПи обвинувачуюють людей у тому, що вони проплачені. У теперишніх просто тупо не вистачає мужності сприймати реалії. Вони бажають аплодисментів. Але за ними на сцену, а не в велику політику.

До речі, коли Ви останній раз чули від самого президента і від його команди, що українці мудрі, що українці найкращі, що українцем бути круто, що Україна єдина?
Я Вам нагадаю. Востаннє ми це чули до 20 травня 2019 року, тобто до дня інавгурації нинішнього президента.
Так що все логічно.
І ще. Українцям ще нікому не вдалося закрити рота. Навіть у таборах вони не мовчали. А цим так тим більше це не вдасться.

:mail: П.С.
Що стосується мене особисто, то я не підтримую такий формат спілкування. Я за конструктивну критику. Але всі люди різні. І у кожного свої погляди, свої думки, своя культура спілкування.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Lumendnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12592
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70499 раз
Карма: +11/-0

Президент Зеленский

Где Lumen » 27 сен 2021, 15:33

dnepr7 писал(а):
27 сен 2021, 12:28
Это - право частной собственности. Это твоя страница и ты должен иметь возможность следить на ней за порядком так как считаешь нужным.
В интернете для обычных пользователей нет частной собственности. Ваша, например, страница принадлежит ресурсу, на котором размещена. И ресурс вам дает только право пользоваться ей, арендовать, а все остальное решает исключительно он, так как это его частная собственность.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 28 сен 2021, 01:45

Тут мені думка спала раптом і я питаю :schead:
А є хтось серед нас, хто зареєстрован в інстаграм? Тому, що я скріни зі сторінки папи взяв з інтернету, точніше з твітеру. А сам не перевіряв, так як мене в інсті немає. Так от я подумав, а це справжня сторінка папи? Чи може я раптом став об'єктом маніпуляції, та ще і на форум приніс? :hm:
Може це Шарік все підстроїв, а ми повелися? :hm: Точніше я повівся? :hz: :rolleyes2:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 28 сен 2021, 06:30

Шарик же говорил, что эксклюзивных фоток на странице нет, все из инета и уже публиковались ранее. То есть не факт, что это страница именно папина, хотя потом начал утверждать - его ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
dnepr7WarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 28 сен 2021, 16:56

Warisdeath писал(а):
27 сен 2021, 13:48
Що стосується мене особисто, то я не підтримую такий формат спілкування. Я за конструктивну критику. Але всі люди різні. І у кожного свої погляди, свої думки, своя культура спілкування.
У меня есть канал в Ютубе где я выкладываю несколько спорные видео, коментарии пишут самые разные. Но - я имею возможность при желании их удалить или заброкировать писателя. Я этим иногда - редко - пользуюсь. И меня радует что у меня есть такая возможность. Конструктивная критика это для меня лично приемлимо. Но бывает совсем не конструктивная критика или просто откровенный хейт - я такое удаляю. Хочешь плеваться ядом - найди себе другое место где это делать.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 28 сен 2021, 20:30

dnepr7, Підтримую. От якби папа, якщо це дійсно його сторінка, просто заблокував, видалив, або не звернув би уваги, це було б абсолютно нормально. І таким чином він би був набагато вище цих дописувачів. А він же почав нести маячню у відповідь. І таким чином вони там всі стали спілкуватися на рівних.

А в той час, що це папА самОго, так тим більше треба просто проігнорувати, а не розводити с*ачі. Це ж відомо кожному, що коли чим менше звертаєш уваги, тим більше стаєш нецікавим для тих, хто тебе чіпляє.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
dnepr7Sanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 28 сен 2021, 21:14

Какой Буратино такой и Папа Карло ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 29 сен 2021, 11:18

Warisdeath писал(а):
28 сен 2021, 20:30
dnepr7, Підтримую. От якби папа, якщо це дійсно його сторінка, просто заблокував, видалив, або не звернув би уваги, це було б абсолютно нормально. І таким чином він би був набагато вище цих дописувачів. А він же почав нести маячню у відповідь. І таким чином вони там всі стали спілкуватися на рівних.

А в той час, що це папА самОго, так тим більше треба просто проігнорувати, а не розводити с*ачі. Це ж відомо кожному, що коли чим менше звертаєш уваги, тим більше стаєш нецікавим для тих, хто тебе чіпляє.
Потому что невозможно быть хорошим для всех. И перевоспитывать всяких неадекватов уже поздно - родители детский сам школа - уже не справились, чудо выросло - а горбатого только могила исправит.

Ну и собственно папа легко ведется на троллинг - как и сам ЗЕ, вероятно комплекс неполноценности имеется.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathSanek
Рейтинг: 25%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 29 сен 2021, 11:21

Lis1980 писал(а):
28 сен 2021, 21:14
Какой Буратино такой и Папа Карло ;)
Не согласен - тут прямая зависимость а не обратная. Какой Папа Карло - такой и Буратино. И это вполне логично.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»