Президент Зеленский

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Ответить
Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 15 июн 2021, 19:07

Warisdeath писал(а):
15 июн 2021, 18:02
Хто знавець? Він під чимось?
пьяный
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 15 июн 2021, 19:10

Bikini писал(а):
15 июн 2021, 17:58
Президент Владимир Зеленский пообщался с журналисткой CBS News Холли Уильямс во время поездки на Донбасс – и пригласил ее на неформальный завтрак к своим родителям. За завтраком гостью из США угощали салом на черном хлебе и почему-то бренди, за столом нашлось место и Ермаку, а сама Уильямс интересовалась у президента, почему американцев должен волновать конфликт за тысячи миль от их страны.

Как пишет CBS News, когда президент Зеленский пригласил их посетить передовую, они не ожидали неформального завтрака в его компании на «крохотной советской кухне» в доме его родителей. Завтрак состоял из сала на ржаном хлебе, сашими из лосося, домашнего печенья и бренди, уточняют журналисты. Судя по фото, на «крохотной советской кухне» хватило места для главы ОПУ Андрея Ермака.

Отмечается, что журналисты поинтересовались у Зеленского – почему американцев должна волновать война в стране за тысячи километров от них. «Завтра это может прийти и в их дома», - заявил президент.

Уильямс спросила у родителей президента, какую карьеру они предпочли бы для своего сына – комедийную или политическую. «Может быть, мне больше по душе комедия», - ответил отец президента.
Изображение
Фотографа - расстрелять. Я вот смотрю на фото - это похоже на поминки.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 15 июн 2021, 20:44

Это похоже.. хз знает на что это похоже!!
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
SanekWarisdeathdnepr7
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 16 июн 2021, 00:32

Lis1980, на Дом-2... сериал... :music:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
WarisdeathГошаdnepr7
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 16 июн 2021, 00:44

Н-да :schead:
Колись я казав, що він вже перейшов у старші класи школи, то тепер ні, забираю свої слова. Він так і залишився у початковій. І, навіть, не збирається переходити на середній рівень.
Пипець.
Він би з такою завзятістю намагався до приєднання до НАТО, ан ні, у хлопчика іграшки. Мабуть у дитинстві не награвся.
Яке ж воно недорозвинено.

Вже і сорому немає, і суму немає. Є нестерпне бажання, щоб ця ганебна епоха зелених скоріше закінчилася і згинула у небуття. Щоб нарешті прийшли притомні і дорослі і працювали на користь нашої держави.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 4):
SanekГошаLumendnepr7
Рейтинг: 33.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Lumendnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Lumendnepr7Sanek
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 16 июн 2021, 17:15

Warisdeath, черный хлеб сало чуть рыбы - не хватает только бутылки водки и соленых огурцов.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathSanekLumen
Рейтинг: 25%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 17 июн 2021, 00:11

dnepr7, Знаєте, от якби там була горілка, то тоді все більш-менш було б якось в тему. А пишуть, що вони пили бренді. То до чого тоді сало?

Він вдруге виставляє фото з цієї кімнати. Навіщо і з якою ціллю він це робить пояснити важко. Демонструвати таке жлобство. Для чого? Ми вже все це обговорювали рік тому, коли він перший раз виклав фото. Навіщо він принижує всіх нас? В нашій культурі так зустрічати гостей - це такий сором, що аж за край. А мене що того разу, що зараз цікавить одне питання: він, що такий жлоб, що прийшов до батьків без смаколиків? Навіть, якщо ти був супер-пупер зайнятим важкою державною працею, так у тебе кортеж з півсотні машин з водіями і з обслугою. Там, що не знайшлось нікого, щоб дати йому 1000 грн і відправити в магазин? Чи у нас магазини не працюють? Чи у нас в магазинах пусто? А все тому, що це жлобство і кугутство. А все тому, що какаяразница. А все тому, що воно недолуге і бідне на розум.

Там, навіть тарілки різні.
І знаєте, я там не бачу сала? Де воно? :rolleyes2:

А, взагалі, там не вистачає щєй, лаптєй і косоворотки з кокошником, і баби на самоварі посеред столу. Те, що ми бачимо, це чисто кацапський варіант. Так їдять і пригощають лише кацапи. І для них це, дійсно, по багатому. А для нас - це сором жахливий.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Sanekdnepr7Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 17 июн 2021, 00:14

Warisdeath писал(а):
17 июн 2021, 00:11
І знаєте, я там не бачу сала? Де воно?
На морде Ермака.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Lumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 17 июн 2021, 09:20

Warisdeath писал(а):
17 июн 2021, 00:11
dnepr7,
А, взагалі, там не вистачає щєй, лаптєй і косоворотки з кокошником, і баби на самоварі посеред столу. Те, що ми бачимо, це чисто кацапський варіант. Так їдять і пригощають лише кацапи. І для них це, дійсно, по багатому. А для нас - це сором жахливий.
Я Вам верю на слово - ибо из своего опыта того так именно угощают кацапы я не знаю. Но то что так не угощают украинцы - это точно.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenГоша
Рейтинг: 25%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
Гошаdnepr7Lumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3666
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5522 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 22 июн 2021, 09:54

Я вот думаю что у ЗЕ есть талант. Талант невовремя что-то делать некстати. И пик этого таланта - он занял должность Президента Украины в самый неудачный момент для того чтобы человек который там не на своем месте мог бы это сделать. И это принесет нам всем самые негативные последствия которые вообще возможны.
За это сообщение автора dnepr7 поблагодарили (всего 3):
ГошаWarisdeathLumen
Рейтинг: 25%
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Президент Зеленский

Где Гоша » 22 июн 2021, 22:44

Вы,как всегда, правы.
За это сообщение автора Гоша поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Отношения между мужем и женой.

Где Warisdeath » 25 июн 2021, 02:23

А якою була реакція найвеличнішого на події з Defender?
Щось я пропустив його грозні обурення діями московії, дяку союзникам за підтвердження того, що Крим - це Україна, і того, що ми завжди радіємо кораблям НАТО у наших водах.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumenиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7050
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21137 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 25 июн 2021, 02:47


Warisdeath писал(а):А якою була реакція найвеличнішого на події з Defender?
Легкое попукивание.. не??
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
WarisdeathLumenиван777444333
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12595
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70513 раз
Карма: +11/-0

Президент Зеленский

Где Lumen » 25 июн 2021, 12:05

Явка з повинною. На скільки років наговорив Зеленський в інтерв’ю 1+1?

Марина Данилюк-Ярмолаєва

Володимир Зеленський так сильно боровся з олігархами, що на олігархічному каналі вийшло щиросердне зізнання президента: спецоперація з затримання вагнерівців таки була. І рішення її скасувати ухвалив сам Зеленський
Інтерв’ю Наталці Мосейчук для дружнього каналу Ігоря Коломойського яскраво підсумовує майже річну брехню, поливання брудом наших спецслужб — які нам описували як нездатні до спільних спецоперацій з британцями, турками й американцями. І головне — заяви про фактичну державну зраду і теплі ванни на дружньому 1+1 з приязною Мосейчук з’явились не просто так. Це ознака обопільних домовленостей із Коломойським. Ви не чіпаєте мене, а я не чіпаю вашу владу. Я отримую свій шмат пирога, а один із найрейтинговіших каналів не топить Зеленського остаточно, як це було з десятками політиків минулого. "Плюси" і Коломойський ще раз демонструють, що за свою політичну Елізу Дулітл будуть стояти до кінця. А як стане невигідно — криворізьке кокні відправиться на тротуари торгувати кабачками та волошками.

Деолігархізація Зеленського отримала серйозну пробоїну, коли в день презентації РНБО проєкту закону про олігархів Рінат Ахметов заявив, що синонім "олігарх" є новина для нього. І взагалі він вважає себе інвестором. Це був ювелірний удар ключкою. А от Ігор Коломойський вирішив не церемонитись і Володимира Олександровича розпинали прямо на подвір’ї Маріїнського палацу. У праймовому ефірі.

Чому це сталось прямо зараз? США і наші західні партнери щодня тягають владу Зеленського з вимогами зайнятися антикорупційними реформами, очистити українську політику від прямої російської агентури, а ще не ховати, як квочка особливо цінних американському правосуддю курчат: Фірташа, Деркача і Коломойського. Ігор Валерійович — відколи ним активно зацікавилось ФБР, а Ентоні Блінкен передав особистий привіт великій родині — наклавши санкції на в’їзд в таке любе Маямі та Бел-Ейр — став чи не основним спонсором
охолодження стосунків з Заходом. Цікаво дивитися перетікання парламентської квоти на канали ОПЗЖ і Мураєва, де "коломойшата" прямо подекуди в унісон щебечуть про "гражданскую войну" й "возобновление экономических связей с Россией". Після інтерв’ю Мосейчук складається стійке враження, що Коломойський використав доступні медійні інструменти для посилення враження, що Зеленський некомпетентний і не надто орієнтується в реальній ситуації. Він схвильований, інформаційно ізольований, не вірить нікому, крім Андрія Єрмака, якого вважає трудоголіком і патріотом номер один. Тому Зеленський — небезпечний. Насправді Зеленський, якого було зліплено за підсумками цього інтерв’ю — привабливий лише для п’ятої колони. Він державний зрадник. Він наплював на ретельно пропрацьовану операцію з затримання росіян, які напряму причетні до збиття малайзійського Боїнга, ІЛ-76 та війни в Сирії.

Вибачте, але я не можу собі відмовити у порівнянні. Як Зеленський казав про зірвану на фіналі спецоперацію у серпні минулого року: "Маячня. Я про це читав. Сумно, що деякі засоби масової інформації передрукували "Комсомольську правду" (здається, російську), зробили з цього сенсацію в Україні. Я не знаю ні про який "злив" якоїсь там операції". Аж ось 24 червня 2021 року: "Ми з вами бачили, що сталося в Білорусі, як посадили літак, чим це закінчилося. Чим закінчуються такі випадки, до якої ізоляції країни призводять такі спецоперації. Це точно не була наша операція. Я точно розумію, що ідея такої операції - це була ідея інших країн. Слава богу, що ми проявили суб'єктність у цьому важливому питанні".

Для мене особливим цинізмом стало порівняння 33 вагнерівців, прямо причетних до вбивств в Україні та Сирії — з кейсом Романа Протасевича. Який є просто опозиційним журналістом, а не кілером за російські гроші.

Якщо спочатку президент бреше на всю країну, підключає всю свою медіаобслугу Сергія Лещенка, Михайла Подоляка, Олексія Арестовича,
а згодом, розуміючи, що правду вже не спинити, таки визнає факт "зливу" спецоперації, то на який рівень довіри він заслуговує?

Попри те, що Юлію Мендель у якості речника змінив медійник із каналу Ахметова (ще один привіт деолігархізації) — Зеленського плавить так, як пломбір на нинішньому сорокаградусній спеці. Він впевнений, що в нього немає конкурентів, бо він – найвидатніший сонцесяйний лідер сучасності: "В мене нема жодного конкурента. Мої конкуренти - це інфраструктура, війна, бідні люди". А ось і відповідь тим західним партнерам, які просили прибрати Андрія Єрмака якомога далі бодай від міжнародних відносин. "Пан Єрмак реальний потужний менеджер, який не на словах, не бла-бла-бла, а реальний патріот України, який дуже багато працює, 24/7, тільки заради України. Він прийшов зі мною, він піде зі мною, він не буде залишатись на будь-яких посадах", — резонує ЗЕ-лідер.

Тупість і абсолютне небажання чути, бачити, думати. Важлива деталь, як Зеленський зізнався, що фактично сам вибовкав телефоном Лукашенку — ручному диктатору Путіна явки та паролі затриманих вагнерівців:

"Останній раз ми спілкувалися з ним телефоном, до речі, раз ми говоримо про вагнерівців, це те, де я був залученний в цю тему. Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, і сказав йому, я його попередив, я готовий вам надати всю повну інформацію, що стосується цих людей. Ми вже розуміли, які там прізвища, ми розуміли, хто вони такі... Я навіть не пам’ятаю, передавав мені здається наш посол, не пам’ятаю, не хочу брехати, але одначе він сказав мені телефоном, він говорив мені "мой дорогой, Владимир Александрович, ты ж знаешь, как я к тебе отношусь, знаешь, как Беларусь любит Украину, ты ж знаешь, я тебя не подведу, все будет нормально. Сейчас тут у меня, значит, не все спокойно, я разберусь".

Отже, вдумайтесь! Це реальна державна зрада. Зеленський не може зрозуміти різницю між тим, коли ошалілий диктатор саджає літак зі своїм політичним противником, який не порушив жодної законодавчої норми, з бажанням спецслужб чотирьох країн притягнути до відповідальності масових вбивць. Які мають бути засудженими за законами всіх країн.

Що сталось після цього інтерв’ю на каналі Коломойського? Зеленський підписав собі вирок. Хай він буде розтягнутий у часі – поки що, допоки він при владі, йому нічого за це не буде. Татарови й венедіктови відмажуть – для чого їх і призначали. Однак от вам мій прогноз – Зеленський може стати першим президентом, який реально сяде до в’язниці. І будь-які спроби гаранта надати собі знову личину простого парубка Голобородька виглядають як фіглярство.

Я не думаю, що це інтерв’ю викличе імпічмент чи політичну кризу. Адже всі ті, хто й так знає про все про Зеленського, нічого нового не почули. Ті, хто продовжує вірити в нього, побачать те, що й бачать – простого парубка, який тримається за друзів і хоче всім добра, але ж от кляті олігархи заважають. Ця казка, за підтримки 1+1, ще протримається трохи в районі 30 % підтримки. Тільки Зе-лідер має запам’ятати, що ці 30 % не вийдуть його захищати. І як тільки восени знову піднімуться тарифи та наскочить черговий локдаун, зненавидять його дуже легко. Особливо після останніх законів, прийнятих зеленим мононабродом, коли підвищення податків стосуватиметься буквально усіх.

Це інтерв’ю потрібне було Коломойському, як яскравому представнику олігархату. Зізнанням про "вагнерівців" і трудоголіка-патріота Єрмака Зеленський поставив себе на небезпечну розтяжку. Кожен знає його слабке місце, кожен олігарх може увімкнути свій медіаресурс і розтрощити Володимира Олександровича на друзки. Державна зрада і біль українців, загиблих від рук таких як оті "вагнерівці" — все, що треба для якісної кампанії по збиттю пихи з ОПУ. І отримання олігархами преференцій і особистих пільг — аби мовчали та не вмикали рупори заздалегідь.

Зізнання у державній зраді та пряма обіцянка не здати російську агентуру у своєму оточенні — залишаться зафіксовані назавжди. Надто ж в головах уже 70% українців, які не підтримують Зеленського, згідно з соціологічними опитуваннями.

Володимир Зеленський підписав собі вирок. Своєю тупістю, невіглаством та невмінням обирати команду. І це – добре. Чому? Вперше в історії комік став президентом. Що ж. Здається, не меншим сюрпризом стане те, що Шостий має всі шанси стати першим президентом, який реально поїде на тюрячку. Олігархи, яких так хоче розвести на "десятину" ОПУ, поможуть. Коломойський уже влаштував публічний допит.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
Warisdeathиван777444333
Рейтинг: 16.67%
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25289
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76557 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 25 июн 2021, 12:32

Lumen писал(а):
25 июн 2021, 12:05
Зеленський — державний зрадник.
Коли я вчора робив хештег з цих слів, то разів три-чотири його видаляв і корив себе за те, що я ж не суддя, щоб оголошувати вироки, тим більше вироки у державній зраді, тим більше очільнику держави. Але громадянська позиція перемогла і я написав ці жахливі слова. Чесно скажу, було ніяково. А чи маю я право іти поза законом? Вагався, так. І вирішив, що маю я таке право. А коли зайшов в інтернет, перечитав купу обурених людей, а от зараз вже і журналістів, то все так. Да, ми - суспільство маємо на це всі права. І ми оголошуємо, що
#ЗеленськийЗрадникУкраїни
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»