Президент Зеленский

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 13 окт 2020, 20:08

Sanek, Это все потому что Путин - х%йло. Потому что масштаб действий РФ при Путине - мелок и ничтожен. А все потому что не идеалисты, а в жадные корыстные карлики погоне за баблом. Я бы турков за сбитый один СУ-24 на ноль помножил - а они проглотили. Фу.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Президент Зеленский

Где Влад Бевх » 14 окт 2020, 01:18

Svyatoslav Volkov
16 ч. ·
Как я заебался испытывать испанский стыд за это недоразумение. Да, я не голосовал за него, предостерегал других, распедаливал последствия. До сраки. Таки избрали.

Но почему у меня такое ощущение, что весь мир смотрит на меня с жалостью, как будто это я лично назначил лямблию Гарантом Конституции?

Колумбия ассоциируется с кокаином, Эмираты с нефтью, Канада с кленами и лесорубами.

Мы - с мудаком. С кокаином, без нефти, избранного лесорубами. Покер блять.

И это после того как пять лет стояли в рубке с третьей армией мира и заслужили уважение цивилизации за отвагу и способность к самоорганизации.

За что нам это???

Я не виноват, но мне стыдно за это. Пиздец, я третий год на войне, плачу налоги, пишу книжки, люблю семью, делаю то что положено мужчине и гражданину - и не знаю куда глаза от стыда девать. Как будто это я обнюхался и обосрался в телеэфире.

А не он.

Янукович взламывал Конституцию как хакер. Этот же Гарант блять ею просто жопу вытирает, не заботясь даже приличиями. А ну и шо? И шо таково? Я вам ничево не должен. Канституция? Какая канституция? Первый раз слышу, дуже дякаю за вапрос. Я вам не гарант, я вам президент.

Вы не видите что он убитый наглухо? Что он вообще не понимает что вокруг происходит? Что это уголовная статья по 309, до трех лет на лбу написана. В прямом эфире, курво! Ну я бухаю, допустим, так я не президент, и способен на время службы отказаться от алкоголя. Есть ротация - нет бухла. А этот - нет! Он не может, потому что дорвался. Со страшной силой.

Так, что даже остатки протокольной службы не справляются с поведением подопечного, он на газу, ему весело, и он думает что обаятельный, аапще прикольный и веселит всех своим поведением. А все, честно говоря, в ахуе от персонажа.

Эти дикие азиатские кортежи по сорок машин, не решающие ни по скорости, ни по безопасности, вылеты в два самолета, девятнадцать отпусков за два года, дебильные ужимки на официальных выступлениях - это признак психического здоровья? Да это распад личности!

Интервью ВВС - что это было?

Когда это сука уже кончится.

Главное, чтобы его личность распалась быстрее, чем Украина.
112910 - Президент Зеленский


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Президент Зеленский

Где Влад Бевх » 14 окт 2020, 01:26

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
11 ч. ·
У мене складається непоборне враження, що це ідіотське опитування #5запитань було запущене владою нашвидкоруч, з одною єдиною метою - перебити в інформполі новину про зустріч в Британії Зеленського і керівника британської розвідки Річарда Мура. Бо, хто пропустив - нагадаю.

Вчора "Дзеркало тижня" повідомило, що під час перебування в UK, Зеленський мав зустріч з керівником британської МІ-6, де пан Мур провів з ЗЕ обширну розмову про наїзди в Україні на антикорупційні органи, про ситуацію у нас на фронті та реалії "замирення", а головне - про оточення самого ЗЕ, як офіціне так і неформальне. А якщо точно - про те, що з оточення ЗЕ відбуваються витоки інформації. Зрозуміло - у бік Москви. Характерно, що на зустрічі був присутній друг Баканов, але не було Єрмака і взагалі нікого з Офісу президента. Гадаю - британці так зустріч організували цілком свідомо.

Деталь перша. Британська розвідка - одна з найкращих в світі. За оліграхами (і російськими, і нашими) вони мають змогу спостерігати прямо у своїй вітчизні - олігархи самі в Лондон лізуть мов мухи на мед. Відтак - голові МІ-6 не вдасться втерти всю ту муру, яку ЗЕ розповідає нам на прес-конференціях. Голова МІ-6 про ЗЕ знає таке, про що той сам давно забув. Про оточення ЗЕ - так само.

Деталь друга. Проходила інформація, що американська участь в спробі затримання "вагнерівців" мала на меті НЕ власне затримання. Американці задокументували весь процес витоку інформації з кабінету Зеленського до Москви до самих до окраін. В статті ДТ теж говориться, що раніше на ЗЕ с приводу його оточення наїхали американці.

Очевидно, інформація про виток секретної інформації до Москви з оточення ЗЕ - це щирий привіт Вагнергейту, по якому, нагадаю, Слідчу комісію зелена монобільшість так і не створила. До ворожки не ходи, якби не це ідіотське, не передбачене ніякими законами опитання - зараз ми б обговорювали саме зливи секретної інформації з Офісу президента України.

Але де там?

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 14 окт 2020, 01:27

Влад Бевх писал(а):
14 окт 2020, 01:18
Как я заебался испытывать испанский стыд за это недоразумение.
Не то слово ... :fp: І чим далі, тим гірше і гірше

Все точно сказав Svyatoslav Volkov. Підтримую повністю.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 14 окт 2020, 01:32

Глава держави: На зустрічі в МI-6 говорили про фейкові новини
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 14 окт 2020, 02:21

Влад Бевх писал(а):
14 окт 2020, 01:18
И это после того как пять лет стояли в рубке с третьей армией мира
112911 - Президент Зеленский
Порохоботы иногда как напишут... :bt: :fp:

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8842
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30271 раз
Карма: +16/-0

Президент Зеленский

Где Влад Бевх » 14 окт 2020, 02:29

Sanek писал(а):
14 окт 2020, 02:21
Порохоботы иногда как напишут
Ну как бы России по силе армии третья после США и Китая.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 14 окт 2020, 02:32

Раз мова про це зайшла, то треба тоді вже і джерело нести.
Про таємну зустріч, яка тепер вже ніяка не таємна, стало відомо звідси:
За лаштунками лондонської поїздки Зеленського
Про що не повідомляла прес-служба президента України.

https://zn.ua/ukr/internal/za-lashtunka ... skoho.html

Панове, як гадаєте, а чи треба було про це писати у ЗМІ? :hm: От навіщо це розповсюджили?
Нам кажуть, що зустріч таємна і при цьому про неї розповідають, більше того розповідають хто був з присутніх і про що йшла мова. Навіщо це?
Ну, припустимо, що про саму зустріч дізналася вся, чи не вся, делегація, яка була разом з Зеленським. Ну, добре. Це приховати неможливо. Але ж стає відомо і те, про що вони там говорили. Нам кажуть, що до Річарда Мура були запрошені Зеленський і Баканов. Правда, нам не кажуть були там перекладачі, чи ні. Сподіваюсь, що охорона була поза кімнатою/кабінетом. Тобто, коло співрозмовників дуже обмежене. І раптом витік інформації. Хто? Зеленський? Баканов? Вигідно підставити Баканова, щоб звалити на нього злив справи "вагнерівців", але... все одно крайнім залишається Зеленський.
Йде дуже грязна гра. І в цій грі програє вся наша держава.

І ще. Зеленський не спростовує, що зустріч була. Він відповідає на питання журналістів, але він каже про боротьбу з фейками. Наче все в тему. От бачите, фейк опублікували, а ми як раз це обговорювали. І все так ніби по-справжньому виглядає. Тільки виникає одне малесеньке питаннячко, таке малесеньке, малесеньке: Якщо в цій зустрічі на погляд президента і ОПи немає ніякої секретності, таємності і вони там, дійсно обговорювали те, про що нам каже президент, то чому в такому разі вони про це кажуть після публікації в ЗМІ, а не розповіли вчасно, як і про всі інші зустрічі, які були під час поїздки до ВБ? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Президент Зеленский

Где Гоша » 14 окт 2020, 03:23

Warisdeath, Вы задаетесь такими вопросами,будто хотите найти порядок в броуновском движении.

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 14 окт 2020, 08:40

Влад Бевх писал(а):
14 окт 2020, 02:29
Ну как бы России по силе армии третья после США и Китая.
Это понятно... но вабщет активных боевых действий уже лет пять как не ведется... после Дебальцево и взятия ДАП "та сторона" никуда не наступает... и называвать вторжение нескольких бтг с целью спасти от разгрома местных бомжей "рубкой с целой армией РФ" по меньшей мере громогласно... Меньше патетики, господа!!! Я понимаю, что некоторым в штабах и высоких кабинетах нужно оправдать феерический про#б компании 14-15 гг., но не так же право слово...

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 14 окт 2020, 12:15

Гоша, :hi: Ой, як хочу. Чесно, чесно!
Знаю, що ніякого ні порядку, ні логіки там знайти неможливо, але ж хочеться))
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7090
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21215 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 14 окт 2020, 16:50

Комментарий: Имитация народовластия от президента Зеленского

Объявив о проведении 25 октября всенародного опроса, президент Зеленский из последних сил пытается понравиться избирателям. Но игра в демократию может дорого обойтись Украине, считает Сергей Руденко.

https://www.dw.com/ru/kommentarij-imita ... a-55271896
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 14 окт 2020, 17:51

ЗЕ наркоман и алкоголик, язык нормально подвешен - но котелок кашу-то не варит совсем. Тоска-печаль. Бл%дь на пост короля поставили шута-клоуна.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Президент Зеленский

Где Lumen » 14 окт 2020, 17:57

dnepr7 писал(а):
14 окт 2020, 17:51
Бл%дь на пост короля поставили шута-клоуна.
Поставили? Да ВЫ же его сами выбрали!!!
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 15 окт 2020, 02:42

Изображение

Да тому, що минулої осені він бігав у блакитній сорочці.

Наш найвеличніший живе у своєму вивернутому світі
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Президент Зеленский

Где Bikini » 15 окт 2020, 12:25

К чему эта интрига с вопросами? Уже слили все пять :rofl: Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25807 раз
Карма: +2/-0

Президент Зеленский

Где Bikini » 15 окт 2020, 12:35

Щодо вільної економічної зони на Донбасі

Коли говоримо про Донбас, маємо враховувати, що станом на сьогодні у Донецькій і Луганській областях все ще є дві частини: підконтрольна державі та тимчасово окупована. Зрозуміло, що ми обов’язково повернемо Донецьк і Луганськ. Але пришвидшити цей процес, спростити реінтеграцію, відійти від традиційно пасивного очікування позитивного рішення можна лише за рахунок більш проактивної та ініціативної нашої позиції. Привабливої та перспективної насамперед для всього регіону. Виходимо саме з тієї мотивації, що створення на Донбасі, на вільній частині, спеціальних економічних умов суттєво вплине на темпи та концепції дієвої реінтеграції. Звісно, якщо це підтримають українці.

В ініційованому Президентом Володимиром Зеленським загальнонаціональному опитуванні громадян 25 жовтня 2020 року друге питання буде присвячене саме цій темі, яка є наріжною для багатовекторного мирного плану держави. Прийшовши на дільницю для голосування на місцевих виборах, українці зможуть самостійно відповісти на питання про створення в Донецькій і Луганській областях вільної економічної зони. Це вкрай важливе питання, яке зможе забезпечити країні можливість укорінення справді ефективної реінтеграційної моделі. Мова про концепцію регіональної економіки, яка «зшиває» регіон, робить його привабливим для бізнесу, системно відновлює інфраструктуру.

Зрозуміло – і на цьому ще раз наголосимо – спочатку все відбуватиметься на підконтрольній Українській державі території. Ці райони наразі переживають значний негативний вплив від війни, що розгорнулася поруч. Регіон стає дедалі більш депресивним, що змушує людей залишати його та свої домівки. Тому й потрібно створювати нову мотивацію для населення, нові робочі місця, нові перспективні бізнеси та впроваджувати спеціальні інструменти для залучення на Донбас інвесторів і зацікавлення людей і бізнесів залишатися працювати саме на цій території. Прискорений економічний розвиток з нашого боку лінії розмежування на Донбасі може бути й наочним аргументом для абсолютно всіх мешканців тимчасово окупованої території обирати саме Україну.

Усвідомлюємо, що ворожий пропагандистський вплив на частину нашого народу, яка залишається в умовах тимчасової окупації та живе неподалік лінії розмежування, все ще є. Крім того, поки не проведена повна деокупація, яку ми ставимо за ключову мету на переговорах щодо Донбасу в усіх форматах, зберігається ризик ескалації. Відповідно, залучення на Донбас провідних компаній, підживлення економічного розвитку за рахунок масштабних партнерських програм можуть стати також інструментом демонтажу будь-якого негативного впливу окупаційної сили. І додатковим аргументом для світових держав допомагати Україні, захищаючи роботу своїх компаній на Донбасі. Спеціальний щонайлояльніший підхід до оподаткування, принципово найкомфортніші умови державного нагляду за бізнес-діяльністю – це може суттєво допомогти українському Донбасу. Спочатку вільному, а потім і звільненому.

Тож вирішення питання, як саме ефективно маємо відновлювати Донбас, залежатиме від участі громадян в опитуванні 25 жовтня. Усвідомлюємо, що такий формат голосування людей щодо питань загальнонаціональної важливості не може мати прямих юридичних наслідків. Але його політична вага буде такою, що у середовищі політиків не зможуть ігнорувати вибір народу. Яким буде цей вибір – залежить від кожного учасника голосування.

Довідка. Вільна (або спеціальна) економічна зона – це частина території України, на якій функціонує спеціальний режим економічної діяльності. На такій території можуть встановлюватися пільгові митні, валютно-фінансові, податкові та інші умови. Створення ВЕЗ має на меті залучення іноземних інвестицій, збільшення експорту товарів і послуг, впровадження нових технологій, більш раціональне використання природних і трудових ресурсів.

https://www.president.gov.ua/news/shodo ... basi-64597
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Президент Зеленский

Где Lumen » 15 окт 2020, 13:05

Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 15 окт 2020, 15:47

Bikini писал(а):
15 окт 2020, 12:35
Щодо вільної економічної зони на Донбасі
Немає ніякого бажання коментувати чергову маячню наших фантазерів-дилетантів, які зараз захопили владу у нашій державі. Все, що вони тут написали, не може бути здійснено, від слова ніяк. І да, треба нагадати, що це вже все було. І було саме на Донбасі. І почалось це ще за часів Кравчука, чим він зараз дуже пишається. Тільки тоді Донбас був весь у складі України.
А зараз вони пропонують створити такий собі внутрішній офшор.
Ой, все, не хочу. Сказав же, що не буду коментувати. Окрім гидоти нічого іншого це не викликає.
Бісить! І бісять!

Поки читав заводився від злості від всього цього незавуальованого знущання і посміховища над народом цілої країни. І раптом виникла думка. А не мають ці "великодержавники" своєю метою отримати зворотній ефект? Бо люди на емоціях, а хтось і свідомо, можуть відповісти щось на кшталт: "Та пішов він на йух, той Донбас, і окупований, і неокупований. Від нього одні проблеми і війна". Ну, а чого б ні? Адже такий варіант відповіді цілком можна припустити. А ці потім будуть щось під це просувати. Що, от бачите, люди не хочуть ті території, треба їх відрізати, заморозити і інші бла-бла-бла.
От така думка до мене прийшла, поки читав про ВЕЗ.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25368
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76590 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 16 окт 2020, 01:23

Філатов)

"Я правильно понял, что по итогу «опроса» 300 депутатов Верховной Рады, должны сидеть в камере на пожизненном за коррупцию, покуривая марихуану в медицинских целях и обсуждая СЭЗ «Донбасс» и гарантии Будапештского меморандума?"
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»